MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-17)

1-8.09.2019, Volos (Grecja)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Francja Grecja Rumunia Serbia
 GRUPA B: Czechy Izrael W璕ry W這chy
 GRUPA C: Bu貪aria Holandia Niemcy Wielka Brytania
 GRUPA D Hiszpania Rosja S這wacja Turcja

 

1.09.

2.09.

3.09.

 Serbia - Rumunia

20:11

(2:3,6:3,8:3,4:2)

 Holandia - W.Brytania

24:1

(5:1,7:0,5:0,7:0)

 W.Brytania - Bu貪aria

15:4

(4:1,3:1,4:0,4:2)

 W璕ry - Izrael

15:7

(2:2,6:0,5:4,2:1)

 Niemcy - Bu貪aria

16:4

(3:0,3:1,6:2,4:1)

 Rosja - S這wacja

28:5

(7:0,7:3,8:1,6:1)

 W這chy - Czechy

22:1

(6:0,6:0,3:1,7:0)

 Rumunia - Francja

8:12

(2:1,3:5,1:3,2:3)

 Hiszpania - Turcja

23:5

(6:4,9:0,3:1,5:0)

 Holandia - Bu貪aria

33:1

(8:1,7:0,6:0,12:0)

 Turcja - S這wacja

4:19

(0:3,1:5,1:7,2:4)

 Serbia - Francja

13:11

(4:3,2:4,4:2,3:2)

 Hiszpania - S這wacja

18:6

(3:1,6:2,6:2,4:1)

 Czechy - Izrael

5:19

(1:8,1:4,1:2,2:5)

 W璕ry - Czechy

21:0

(7:0,5:0,3:0,6:0)

 Rosja - Turcja

44:1

(12:0,11:0,10:0,11:1)

 Hiszpania - Rosja

15:8

(3:2,5:2,4:1,3:3)

 W這chy - Izrael

20:7

(5:2,4:2,8:2,3:1)

 W.Brytania - Niemcy

3:12

(1:1,0:3,1:2,1:6)

 W璕ry - W這chy

7:7

(1:1,4:3,1:1,1:2)

 Holandia - Niemcy

16:2

(4:0,5:2,1:0,6:0)

 Grecja - Francja

15:5

(3:0,5:1,5:2,2:2)

 Grecja - Serbia

17:11

(4:3,5:3,2:3,6:2)

 Grecja - Rumunia

31:6

(7:1,7:2,8:0,9:3)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 

GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Grecja (GRE)

9

63-22

   1.W這chy (ITA)

7

 49-15

   1.Holandia (NED)

9

 73-4

   1.Hiszpania (ESP)

9

 56-19

 2.Serbia (SRB)

6

44-39

   2.W璕ry (HUN)

7

 43-14

   2.Niemcy (GER)

6

 30-23

   2.Rosja (RUS)

6

 80-14

 3.Francja (FRA)

3

28-36

   3.Izrael (ISR)

3

 33-40

   3.Wielka Brytania (GBR)

3

 19-40

   3.S這wacja (SVK)

3

 30-50

 4.Rumunia (ROU)

0

25-63

   4.Czechy (CZE)

0

 6-62

   4.Bu貪aria (BUL)

0

 9-64

   4.Turcja (TUR)

0

 10-83

 

4.09.

P茛FINAΧ o miejsca 13-16:

 mecz nr.25:

Rumunia (4A)  Bu貪aria (4C)

19:7

(6:2,4:1,6:1,3:3)

 mecz nr.26:

Czechy (4B)  Turcja (4D)

5:6

(2:2,0:1,2:1,1:2)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 mecz nr.27:

Serbia (2A)  Wielka Brytania (3C)

10:6

(2:0,2:1,2:4,4:1)

 mecz nr.28:

Niemcy (2C)  Francja (3A)

8:11

(3:3,2:0,1:3,2:5)

 mecz nr.29:

W璕ry (2B)  S這wacja (3D)

7:9

(2:2,2:4,1:2,2:1)

 mecz nr.30:

Rosja (2D)  Izrael (3B)

20:4

(3:0,4:0,6:1,7:3)

 

5.09.

                    P茛FINAΧ o miejsca 9-12:

 靈 1: Wielka Brytania (prz.m.27)  W璕ry (prz.m.29)

3:12

(0:5,0:2,1:3,2:2)

 靈 2: Niemcy (prz.m.28)  Izrael (prz.m.30)

8:16

(1:4,1:5,4:5,2:2

灣IER靈INAΧ:

 靈 4: Francja (zw.m.28) W這chy (1B)

5:20

(0:9,2:4,2:3,1:4)

 靈 3: Serbia (zw.m.27)  Hiszpania (1D)

6:18

(2:3,0:7,3:3,1:5)

 靈 5: S這wacja (zw.m.29)  Holandia (1C)

5:10

(4:4,1:3,0:1,0:2)

 靈 6: Rosja (zw.m.30)  Grecja (1A)

14:13

(5:3,5:2,3:5,1:3)

  

                         FINAΧ: 6.09.

 o miejsce 15Bu貪aria (prz.m.25)  Czechy (prz.m.26)

11:3

(3:0,3:1,3:0,2:2)

 o miejsce 13: Rumunia (zw.m.25)  Turcja (zw.m.26)

7:8

(2:1,2:0,2:3,1:4)

 o miejsce 11: Wielka Brytania (prz.靈 1) Niemcy (prz.CF 2)

7:12

(2:3,2:4,0:2,3:3)

 o miejsce 9W璕ry (zw.靈 1) Izrael (zw.靈 2)

12:10

(2:1,5:3,2:3,3:3)

     

                         P茛FINAΧ: 7.09.

 PF 1: Serbia (prz.靈 3)  S這wacja (prz.靈 5)

15:13

(3:3,5:6,3:1,4:3)

 PF 2: Francja (prz.靈 4) Grecja (prz.靈 6)

2:9

(0:1,0:3,1:4,1:1)

 PF 3: Hiszpania (zw.靈 3) Holandia (zw.CF 5)

8:6

(1:0,3:2,2:3,2:1)

 PF 4W這chy (zw.靈 4) Rosja (zw. 6)

12:14

(3:3,2:3,4:3,3:5)

   

          FINAΧ: 8.09.

 o miejsce 7: S這wacja (prz.PF 1) Francja (prz.PF 2)

10:6

(2:1,4:1,2:1,2:3)

 o miejsce 5: Serbia (zw.PF 1)  Grecja (zw.PF 2)

12:19

(3:7,2:2,5:6,2:4)

 

 o medal br頊owy: Holandia (prz.PF 3) W這chy (prz.PF 4)

6:9

(2:2,2:3,2:2,0:2)

 o medal z這ty: Hiszpania  (zw.PF 3) Rosja (zw.PF 4)

12:11

(4:3,4:1,2:3,2:4)

 

KO哸OWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIOREK (U-17):

 

     Hiszpania (ESP)

     Rosja (RUS)

     W這chy (ITA)

  4.   Holandia (NED)

  5.  Grecja (GRE)

  6.  Serbia (SRB)

  7.   S這wacja (SVK)

  8.  Francja (FRA)

  9.  W璕ry (HUN)

 10. Izrael (ISR)

 11. Niemcy (GER)

 12. Wielka Brytania (GBR)

 13. Turcja (TUR)

 14. Rumunia (ROU)

 15. Bu貪aria (BUL)

 16. Czechy (CZE)

                              

NA G紑 STRONY                                              STRONA G紟NA