Ostatnia aktualizacja:

09.11.2018 16:57

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2018

  •  Seniorzy I Liga 2018
  
  Juniorzy 2018
  
  Juniorzy Młodsi 2018

  •  MMM U-15 2018

  •  MMM U-13 2018

  •  Puchar Polski 2018

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2017/2018

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

  TURNIEJE M.NAR.

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-17

  •  Mistrzostwa Œwiata 2017

  •  M.Œ.Juniorów 2017

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: a.nowacka@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

 KADRA NARODOWA SENIORÓW 2018

 

TRENERZY KADRY NARODOWEJ SENIORÓW:

Robert SERWIN

Tomasz  RÓŻYCKI

Robert SEKUŁA

 

ZAWODNIK

KLUB

TRENER KLUBOWY

PIERWSZY KLUB

I TRENER

OSIĽGNIĘCIA

Martin

ANDRUSZKIEWICZ

ur.1995

SG Neukolln

Berlin

Carsten 

RICHTER

SG Neukolln

Berlin

VI miejsce

w Mistrzostwach Niemiec

2017

Marcin

BAR

ur.1991

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

KSZO Ostrowiec

Mariusz STAWECKI

Mistrz Polski

Michał

DIAKONÓW

ur.1983

Arkonia

Szczecin

Michał

DIAKONÓW

Stilon Gorzów

Ryszard ŁUCZAK

Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Mistrz Rumunii

Emil

KALATA

ur.1999

Legia

Warszawa

Adam

OLEKSÓW

Pałac Młodzieży

Warszawa

Ignacy STĘPIŃSKI

Bršzowy medal

Mistrzostw Polski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

V-ce Mistrz Polski OOM

Bartłomiej

KOWALEWSKI

ur.1994

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Andrzej

MACIEJEWSKI

ur.1998

Legia

Warszawa

Adam

OLEKSÓW

Pałac Młodzieży

Warszawa

Ignacy STEPIŃSKI

Bršzowy medal

Mistrzostw Polski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

V-ce Mistrz Polski OOM

Bartosz

MALINOWSKI

ur.1998

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

WTS Bytom

Marek BRONCEL

Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów 2016

Piotr

MICHALSKI

ur.1991

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

ŁSTW ŁódŸ

Edward KUJAWA

Mistrz Polski

Jan

OLEKSÓW

ur.1996

Legia

Warszawa

Donat

OLEKSÓW

Legia Warszawa

Donat OLEKSÓW

Bršzowy medal

Mistrzostw Polski

Mistrz Polski Juniorów

Aleksander

OZGA

ur.2001

KSZO

Ostrowiec

Robert

SERWIN

KSZO Ostrowiec

Mariusz STAWECKI

V-ce Mistrz Polski Juniorów

V-ce Mistrz Polski

Juniorów Młodszych

Jacek

PODOLSKI

ur.2001

Alfa

 Gorzów

Jacek

OSIŃSKI

GKPW 59 Gorzów

Piotr DIAKONÓW

Mistrz Polski Juniorów Młodszych

Paweł

RĘKAWEK

ur.1996

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Dominik

SIELSKI

ur.1998

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

WTS Bytom

Marek BRONCEL

Mistrz Polski

Mistrz Polski U-21

V-ce Mistrz Polski Juniorów

Mistrz Polski Juniorów Młodszych

Tomasz

SYPUŁA

ur.1995

Legia

Warszawa

Adam

OLEKSÓW

Arkonia Szczecin

Krzysztof BIEGAŁA

V-ce Mistrz Polski

V-ce Mistrz Polski Juniorów

Jakub

STRUZIK

ur.1999

WTS Polonia Bytom

Krzysztof PACZYNA

WTS Polonia Bytom

Krzysztof PACZYNA

V-ce Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Jan

SZABŁOWSKI

ur.1991

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

Mistrz Polski

Vice-Mistrz Polski Juniorów

Bartosz

SZYMAŃSKI

ur.1994

Legia

Warszawa

Adam

OLEKSÓW

Arkonia Szczecin

Krzysztof BIEGAŁA

Mistrz Polski

Oskar

SZYMONIK

ur.1994

Waterpolo

Poznań

Jacek

MACIĽG

GKPW 59 Gorzów

Sebastian ŻABSKI

V-ce Mistrz Polski

Mistrz OOM

Bartosz

TROCZYŃSKI

ur.1992

ŁSTW

ŁódŸ

Edward

KUJAWA

Legia Warszawa

Donat OLEKSÓW

Mistrz Polski

Mistrz Polski Juniorów

Paweł

WIELOGÓRSKI

ur.1985

Waterpolo

Solihull

Phil

POWELL

Stilon Gorzów

Krzysztof GARBOLEWSKI

V-ce Mistrz Polski