MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK MŁODSZYCH

 

IV MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-18)

UWAGA: na Mistrzostwach testowane zostały m.in. następujące przepisy gry zawarte w tym linku.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Australia, Brazylia, Czarnogóra (MNE), Egipt, Republika Południowej Afryki (RSA).

 GRUPA B: Argentyna, Chiny, Grecja, Rosja, Węgry (HUN).

 GRUPA C: Chorwacja, Nowa Zelandia, USA, Uzbekistan, Włochy (ITA).
 GRUPA D: Arabia Saudyjska, Hiszpania, Kanada, Kolumbia, Serbia.

 

 11.08.

 12.08.

 13.08.

 14.08.

 15.08.

 RSA - Brazylia

7:11

(1:3,0:4,2:2,4:2)

 Chiny - Argentyna

5:5

(2:1,0:1,2:2,1:1)

 USA - Chorwacja

8:14

(3:1,1:4,2:3,2:6)

 Serbia - Kanada

21:4

(7:2,2:0,5:0,7:2)

 Brazylia - Australia

8:8

(2:1,1:3,2:2,3:2)

 Australia - Czarnogóra

6:10

(1:3,1:3,2:2,2:2)

 Chorwacja - Włochy

12:11

(3:2,3:4,3:1,3:4)

 Włochy - Uzbekistan

27:8

(8:1,6:1,7:2,6:4)

 Kolumbia - Hiszpania

7:22

(2:7,2:5,1:5,2:5)

 Egipt - Czarnogóra

4:21

(1:6,0:4,2:6,1:5)

 Argentyna - Rosja

5:20

(1:5,0:5,1:5,3:5)

 Uzbekistan - Nowa Zelandia

7:20

(0:3,2:6,2:5,3:6)

 Kanada - Arabia Saudyjska

22:6

(3:1,9:1,5:2,5:2)

 Egipt - Brazylia

8:12

(3:5,1:2,2:3,2:2)

 Grecja - Chiny

18:6

(3:0,5:2,7:2,3:2)

 Włochy - USA

9:8

(3:3,1:2,2:3,3:0)

 Arabia Saudyjska -  Hiszpania

4:27

(0:5,0:7,1:7,3:8)

 Hiszpania - Serbia

8:9

(3:3,3:2,1:2,1:2)

 Australia - RSA

14:3

(5:0,1:0,4:1,4:2)

 USA - Nowa Zelandia

7:3

(1:2,3:0,2:1,1:0)

 Nowa Zelandia - Chorwacja

5:19

(1:4,3:5,0:5,1:5)

 Serbia - Kolumbia

19:8

(4:1,4:0,6:3,5:4)

 Brazylia - Czarnogóra

7:12

(2:3,3:3,2:3,0:3)

 Grecja - Rosja

13:10

(3:3,2:2,5:1,3:4)

 Uzbekistan - Chorwacja

6:22

(1:6,1:4,2:5,2:7)

 Hiszpania - Kanada

19:2

(3:0,5:1,7:0,4:1)

 Czarnogóra - RSA

23:5

(5:1,6:1,6:1,6:2)

 RSA - Egipt

14:14

(1:5,4:4,5:2,4:3)

 Uzbekistan - USA

7:26

(1:8,4:6,2:5,0:7)

 Kanada - Kolumbia

6:11

(1:2,2:2,1:2,2:5)

 Węgry - Chiny

22:11

(5:2,7:2,5:4,5:4)

 Egipt - Australia

7:11

(1:2,3:3,2:3,1:3)

 Rosja - Chiny

15:2

(3:0,1:1,5:1,6:0)

 Nowa Zelandia - Włochy

8:15

(1:4,3:5,0:2,4:4)

 Serbia - Arabia Saudyjska

26:5

(7:1,8:0,6:3,5:1)

 Kolumbia - Arabia Saudyjska

24:6

(3:1,7:1,7:0,7:4)

 Grecja - Węgry

15:12

(4:3,3:3,4:3,4:3)

 Argentyna - Grecja

3:13

(2:4,0:4,1:2,0:3)

 Węgry - Argentyna

30:1

(7:0,7:1,8:0,8:0)

 Rosja - Węgry

9:9

(1:2,3:2,2:1,3:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

UWAGA: przy równej liczbie punktów oraz bezpośredniego remisu o kolejności decydują wyniki z najlepszym zespołem grupy.

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Czarnogóra 8 66-22  1.Grecja 8 59-31

 1.Chorwacja

8 67-30  1.Serbia 8 75-25
 2.Australia 5 39-28  2.Węgry (HUN) 5 73-36  2.Włochy (ITA) 6 62-36  2.Hiszpania 6 76-22
 3.Brazylia 5 38-35  3.Rosja 5 54-29  3.USA 4 56-36  3.Kolumbia 4 50-53
 4.Egipt 1 33-58  4.Argentyna 1 14-68  4.Nowa Zelandia 2 39-45  4.Kanada 2 34-57
 5.RSA 1 29-62  5.Chiny 1 24-60  5.Uzbekistan 0 28-95  5.Arabia Saudyjska 0 21-99

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 16.08.

o miejsca 13-20: o miejsca 1-12:

 mecz nr.41: Egipt (4A) - Arabia Saudyjska (5D)

36:1

(8:1,11:0,8:0,9:0)

 mecz nr.45: Australia (2A) - Kolumbia (3D)

16:5

(5:0,6:2,1:1,4:2)

 mecz nr.42: Argentyna (4B) - Uzbekistan (5C)

15:10

(4:2,0:2,5:4,6:2)

 mecz nr.47: Brazylia (3A) - Hiszpania (2D)

7:14

(2:3,1:2,0:6,4:3)

 mecz nr.43: RSA (5A) - Kanada (4D)

11:10

(4:0,3:5,3:2,1:3)

 mecz nr.48: Rosja (3B) - Włochy (2C)

9:10

(1:3,1:2,4:4,3:1)

 mecz nr.44: Chiny (5B) - Nowa Zelandia (4C)

0:11

(0:1,0:3,0:2,0:5)

 mecz nr.46: Węgry (2B) - USA (3C)

6:6

(2:2,1:0,2:4,1:0)

rz.k.4:3

 

 17.08.

18.08.
PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-20

 FINAŁY: o miejsca 13-20

 mecz nr.49: Arabia Saudyjska (prz.m.41) - Uzbekistan (prz.m.42)

vo 5:0

udział nieuprawnionego zawodnika

 o miejsce 19: Uzbekistan  (prz.m.49) - Chiny (prz.m.51)

11:11

(3:1,2:4,2:2,4:4)

rz.k.2:3

 mecz nr.50: Egipt (zw.m.41) - Argentyna (zw.m.42)

22:6

(7:1,4:1,6:1,5:3)

 o miejsce 17: Arabia Saudyjska (zw.m.49) - Kanada (zw.m.51) 

5:20

(2:4,2:4,0:5,1:7)

 mecz nr.52: RSA (zw.m.43) - Nowa Zelandia (zw.m.44)

4:8

(1:2,1:2,1:4,1:0)

 o miejsce 15: Argentyna (prz.m.50) - RSA (prz.m.52) 

8:9

(2:1,3:3,2:3,1:2)

 mecz nr.51: Kanada (prz.m.43) - Chiny (prz.m.44)

6:6

(0:1,3:1,2:3,1:1)

rz.k.4:3

 o miejsce 13: Egipt (zw.m.50) - Nowa Zelandia (zw.m.52)

14:4

(3:0,2:1,5:1,4:2)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

FINAŁY: o miejsca 9-12

 mecz nr.53: Kolumbia (prz.m.45) - USA (prz.m.46)

10:16

(3:2,1:6,1:4,5:4)

 o miejsce 11: Kolumbia (prz.m.53) - Brazylia (prz.m.54)

5:16

(1:3,1:3,2:7,1:3)

 mecz nr.54: Brazylia (prz.m.47) - Rosja (prz.m.48)

6:9

(2:3,1:3,2:2,1:1)

 o miejsce 9: USA (zw.m.53) - Rosja (zw.m.54)

14:8

(3:4,4:1,4:1,3:2)

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 mecz nr.57: Chorwacja (1C) - Hiszpania (zw.m.47)

8:10

(3:4,1:2,2:3,2:1)

 mecz nr.65: Czarnogóra (prz.m.55) - Chorwacja (prz.m.57)

10:15

(1:2,1:5,4:3,4:5)

 mecz nr.58: Serbia (1D) - Włochy (zw.m.48)

9:6

(3:0,3:2,1:2,2:2)

 mecz nr.66: Australia (prz.m.56) - Włochy (prz.m.58)

6:12

(0:6,1:0,2:4,3:2)

 mecz nr.56: Grecja (1B) - Australia (zw.m.45) 

11:8

(3:3,4:3,1:1,3:1)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 mecz nr.67: Węgry (zw.m.55) - Hiszpania (zw.m.57)

11:12

(4:1,3:5,0:2,4:4)

 mecz nr.55: Czarnogóra (1A) - Węgry (zw.m.46)

3:8

(0:3,1:2,1:2,1:1)

 mecz nr.68: Grecja (zw.m.56) - Serbia (zw.m.58)

9:8

(1:2,3:3,4:2,1:1)

 

F I N A Ł Y : 19.08.

 o miejsce 7: Czarnogóra (prz.m.65) - Australia (prz.m.66)

12:11

(2:2,5:0,3:5,2:4)

 o miejsce 5: Chorwacja (zw.m.65) - Włochy (zw.m.66)

10:10

(3:1,3:3,2:4,2:2)

rz.k.3:5

 o medal brązowy: Węgry (prz.m.67) - Serbia (prz.m.68)

14:13

(5:4,2:3,3:4,4:2)

 o medal złoty: Hiszpania (zw.m.67) - Grecja (zw.m.68)

8:9

(3:3,1:4,3:2,1:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA IV MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-18) 2018:

 

 Grecja

 Hiszpania

 Węgry

  4.Serbia

  5. Włochy

  6.Chorwacja

  7.Czarnogóra

  8.Australia

  9.USA

 10.Rosja

 11.Brazylia

 12.Kolumbia

 13.Egipt

 14.Nowa Zelandia  15.RSA

 

 16.Argentyna

 17.Kanada

 18.Arabia Saudyjska

 19.Chiny

 20.Uzbekistan

 

Najlepsi zawodnicy:

MVP: Nikolaos-Sry Papanikolaou (Greece).

Bramkarz: Unai Aguirre (Spain).

Najlepszy strzelec: Ahmed Elsapagh (Egypt) - 29 bramek.


IV MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK MŁODSZYCH (U-18) 2018:

Belgrad: 27.08.-2.09.2018

UWAGA: na Mistrzostwach testowane zostały m.in. następujące przepisy gry zawarte w tym linku.

 GRUPA A: Hiszpania, Kanada, Włochy, Serbia.

 GRUPA BUzbekistan, Grecja, Australia, Brazylia.

 GRUPA C: Kazachstan, Węgry, USA, Argentyna.

 GRUPA DNowa Zelandia, Holandia, Rosja, Republika Południowej Afryki (RSA).

 FINAŁY:

 o miejsce 15: Serbia - Argentyna

18:8

(4:1,4:1,4:2,6:4)

 o miejsce 13: Brazylia - RSA

10:7

(3:3,2:1,3:2,2:1)

 o miejsce 11: Uzbekistan - Kazachstan

13:14

(4:4,3:5,2:3,4:2)

 o miejsce 9: Nowa Zelandia - Kanada

9:5

(1:1,2:2,2:1,4:1)

 

F I N A Ł Y :

 o miejsce 7: Rosja - USA

6:10

(2:2,2:4,1:2,1:2)

 o miejsce 5: Węgry - Holandia

8:11

(2:2,3:1,1:5,2:3)

 o medal brązowy: Grecja - Australia

7:3

(1:1,2:1,3:0,1:1)

 o medal złoty: Hiszpania - Włochy 

8:7

(1:2,3:2,2:1,2:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA IV MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIOREK MŁODSZYCH (U-18) 2018:

 

         Hiszpania

Włochy 

 Grecja

  4.Australia

   5.Holandia

   6.Węgry

   7.USA

   8.Rosja

 

   9.Nowa Zelandia

 10.Kanada

 11.Kazachstan

 12.Uzbekistan

 

 13.Brazylia

 14.RSA  15.Serbia

 16.Argentyna

 

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA