MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW (U-18)

 

UWAGA: na Mistrzostwach testowane będą m.in. następujące przepisy gry:

 Czas rozgrywania akcji 20 sekund obowiązywać będzie w przypadku:

 - rzutu rożnego,

 - po strzale nie powodującym zmiany posiadania piłki,

 - po wykluczeniu zawodnika.

 Rzut wolny będzie wykonywany z miejsca gdzie jest piłka, z wyjątkiem faulu popełnionego przez broniącego

 gracza w polu 2 metrów obrony.

 W tym przypadku rzut wolny powinien zostać wykonany z linii 2 metrów na przeciw miejsca przewinienia.

 Zawodnik wykonujący rzut rożny lub rzut wolny może:

      a) strzelać bezpośrednio na bramkę,

      b) dryblować i strzelać po dryblingu, 

      c) podać piłkę innemu graczowi.

 Dodatkowe miejsce wejścia na boisko będzie znajdować się w dowolnym miejscu własnej połowy pola gry

 pomiędzy linią bramkową a linią środkową.

 Natomiast wykluczony gracz lub jego zmiennik musi zawsze ponownie wejść na boisko ze strefy zmian.

 Sygnał timeoutu (w formie elektronicznej) będzie do dyspozycji  jednego z trzech oficjeli przebywających

 na ławce zespołu.

 Przerwa po drugiej kwarcie meczu wynosić będzie 3 (trzy) minuty.

 W przypadku rzutu wolnego bramka może zostać zdobyta:

    a) poprzez niezwłoczny strzał z odległości ponad 6 metrów od bramki,

    b) po dryblingu lub umieszczeniu piłki na wodzie.

 Bramkarz może uczestniczyć w grze poza linią połowy boiska.

 Każda drużyna ma prawo do 2 time-outów w każdym czasie meczu, z wyjątkiem sytuacji przyznania

 rzutu karnego, zespołowi posiadającemu piłkę.

 Rzut karny może zostać wykonany przez każdego gracza drużyny, której został przyznany z dowolnego

 miejsca linii 6 metrów. Przed wykonaniem rzutu karnego dozwolone jest wykonywanie zamachów,

 przesunięcie na bok i umieszczanie piłki na wodzie.

 Bramkarz może zająć pozycję w odległości do 2 m od linii bramkowej,

 Możliwe jest wykorzystywanie sprzętu audiowideo przez sędziów-arbitrów.

 Zostanie wprowadzona procedura korzystania z sprzętu audiowideo w celu usankcjonowania przypadków

 brutalności lub ekstremalnej fizycznej przemocy, które nie zostały odpowiednio ukarane lub zidentyfikowane

 podczas gry.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:  Australia, Brazylia, Czarnogóra (MNE), Egipt, Republika Południowej Afryki (RSA).

 GRUPA B:  Argentyna, Chiny, Grecja, Rosja, Węgry (HUN).

 GRUPA C: Chorwacja, Nowa Zelandia, USA, Uzbekistan, Włochy (ITA).
 GRUPA D:  Arabia Saudyjska, Hiszpania, Kanada, Kolumbia, Serbia.

 

 11.08.

 

 12.08.

 

 13.08.

 

 14.08.

 

 15.08.

 

   

   

   

   

   
   

   

   

   

   
       

   

   

   
       

           
                   
                   
                   
                   

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:      GRUPA B:    

 GRUPA C:

     GRUPA D:    
 Australia 0 00-00  Argentyna 0 00-00

 Chorwacja

0 00-00  Arabia Saudyjska 0 00-00
 Brazylia 0 00-00  Chiny 0 00-00  Nowa Zelandia 0 00-00  Hiszpania 0 00-00
 Czarnogóra 0 00-00  Grecja 0 00-00  USA 0 00-00  Kanada 0 00-00
 Egipt 0 00-00  Rosja 0 00-00  Uzbekistan 0 00-00  Kolumbia 2 41-70
 RSA 0 00-00  HUN 0 00-00  ITA 0 00-00  Serbia 0 00-00

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 16.08.
o miejsca 13-20: o miejsca 1-12:

 mecz nr.41: 4A - 5D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.45: 2A - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.42: 4B - 5C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.46: 2B - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.43: 5A - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.47: 3A - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.44: 5B - 4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.48: 3B - 2C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 17.08.

18.08.
PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-20  

 FINAŁY: o miejsca 13-20

 

 mecz nr.49: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 19: przegrany m.49 - przegrany m.51

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.50: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 17: przegrany m.50 - przegrany m.52

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.51: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 15: zwycięzca m.49 - zwycięzca m.51

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.52: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 11: zwycięzca m.50 - zwycięzca m.52

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

 

FINAŁY: o miejsca 9-12

 
 mecz nr.53: przegrany.m.45 - przegrany m.46

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 11: przegrany.m.53 - przegrany m.54

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.54: przegrany m.47 - przegrany m.48

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 9: zwycięzca m.53 - zwycięzca m.54

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

 

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 
 mecz nr.55: 1A - zwycięzca m.46

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.65: przegrany m.55 - przegrany m.57

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.56: 1B - zwycięzca m.45

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.66: przegrany m.56 - przegrany m.58

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.57: 1C - zwycięzca m.47 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 mecz nr.67: zwycięzca m.55 - zwycięzca m.57

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.58: 1D - zwycięzca m.48 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.68: zwycięzca m.56 - zwycięzca m.58

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

F I N A Ł Y : 19.08.

 
 o miejsce 7: przegrany m.65 - przegrany m.66

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5: zwycięzca m.65 - zwycięzca m.66

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal brązowy:  przegrany m.67 - przegrany m.68

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal złoty: zwycięzca m.67 - zwycięzca m.68

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW (U-18) 2018:

 

 

 

 

   4.

   5.

   6.

   7.

  8.

  9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.  15.

 

 16.

 17.

 18.

 19.

 20.

                                                                                                                                                                                  

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA