MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 2 1 / 2 2                      

Mistrzostwa Polski Seniorów   Puchar Polski   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 30-31.10.2021.

GRUPA A: Szczecin - 30.10.2021.

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

GRUPA B: Warszawa (basen Pałacu Młodzieży).

Delegat KTPW: Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Bartosz Kośka, Armen Papazjan, Sebastian Paczkowski i Przemysław Wojtaszek.

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

6:17

(0:3,2:7,2:3,2:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

27:3

(4:1,2:0,12:1,9:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

9:12

(1:2,0:3,4:4,4:3)

ŁSTW QED Łódź - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

24:6

(6:3,6:0,7:0,5:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

24:4

(4:1,9:0,8:3,3:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

18:9

(5:4,5:1,4:2,4:2)

 

GRUPA C: Warszawa (basen Pałacu Młodzieży.

Delegat KTPW: Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

 Bartosz Kośka, Armen Papazjan, Sebastian Paczkowski i Przemysław Wojtaszek.

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

YOUTUBE

3:24

(0:8,1:4,1:8,1:4)

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

12:10

(4:1,2:3,2:0,4:6)

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

11:19

(2:6,3:4,4:4,2:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 1.Arkonia Waterpolo Szczecin

6:0

41-10

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

45-12

 1.KSZO Ostrowiec Św.

6:0

36-13

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

3:3

16-33

 2.ŁSTW QED Łódź

3:3

33-24

 2.WTS Polonia Bytom

3:3

29-23

 3.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:6

15-29

 3.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 

0:6

9-51

 3.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

0:6

14-43

 

RUNDA ZASADNICZA:

 

                  GRUPA D: Arkonia Waterpolo Szczecin (A1), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1), KSZO Ostrowiec Św. (C1), Alfa Gorzów Wlkp.(A2), ŁSTW QED Łódź (B2), WTS Polonia Bytom (C2).

                                     GRUPA E: GKPW 59 Gorzów Wlkp.(A3), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B3), UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (C3).

 

I TERMIN: 10-12.12.2021.

 

GRUPA D: Ostrowiec Św.

Delegaci KTPW: Piotr Krysztofiak i Armen Papazjan.

Sędziowie:

Marcin Bar, Krzysztof Grobelski, Bartosz Kośka,

Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

GRUPA E: Łódź - 18-19.12.2021.

Delegaci KTPW: Ignacy Stępiński i Dominik Sznajder.

Sędziowie: Sebastian Paczkowski, Piotr Sznajder i Wojciech Włoch.

ŁSTW QED Łódź - WTS Polonia Bytom

9:18

(1:5,0:5,2:6,6:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa 

8:14

(1:1,4:3,2:7,1:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

8:8

(1:3,1:3,4:1,2:1)

rz.k.1:3

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

14:14

(4:4,4:1,2:3,4:6)

rz.k.3:4

KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

20:5

(4:0,7:1,5:2,4:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

13:11

(3:4,3:5,3:0,4:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

8:5

(1:2,1:2,3:0,3:1)

ŁSTW QED Łódź - Alfa Gorzów Wlkp.

7:17

(1:4,2:6,1:5,3:2)

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

15:2

(3:0,4:1,4:0,4:1)

ŁSTW QED Łódź - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

8:14

(2:2,2:3,4:3,0:6)

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

14:23

(2:5,5:5,4:6,3:7)

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

14:11

(3:1,6:2,3:3,2:5)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

12:8

(3:3,2:2,2:1,5:2)

WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

12:9

(2:2,2:1,4:3,4:3)

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW QED Łódź

16:7

(5:1,4:2,3:3,4:1)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

16:12

(6:3,5:1,2:3,3:5)

Arkonia Waterpolo Szczecin - ŁSTW QED Łódź

11:11

(2:1,1:2,3:6,5:2)

rz.k.2:4

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

3:4

(1:1,1:1,0:0,1:2)

 

II TERMIN: 11-13.03.2022.

 

GRUPA D: Gliwice.

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk, Bartosz Kośka i Sebastian Sitek.

GRUPA E: 12-13.03.2022 - Gorzów Wlkp.

P.O. Delegata KTPW: Radosław Koryzna.

Sędzia: Radosław Koryzna

KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

18:8

(4:3,5:2,4:1,5:2)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

10:9

(1:2,4:1,2:2,3:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Waterpolo Szczecin

14:8

(1:1,7:5,4:0,2:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

11:5

(2:0,3:2,4:1,2:2)

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

15:9

(1:4,4:1,5:3,5:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

8:6

(2:0,3:2,1:1,2:3)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

4:3

(2:1,0:0,2:0,0:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

16:10

(3:1,7:2,2:3,4:4)

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

10:9

(4:2,1:0,3:3,2:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

23:4

(9:3,6:0,4:1,4:0)

WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

16:6

(2:2,3:0,4:3,7:1)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

16:7

(3:2,4:2,5:1,4:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

8:4

(2:1,1:0,4:2,1:1)

UWAGA:

Po wycofaniu się zespołu ŁSTW QED Łódź z turnieju w Gliwicach zaliczone zostały V.O.

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ:

 

 GRUPA D

 GRUPA E

1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1)

26:4

101-50

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp.(A3)

7:5

43-42

2.WTS Polonia Bytom (C2)

24:6

118-77

 2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B3)

6:6

41-40

3.KSZO Ostrowiec Św. (C1)

21:9

124-64

 3.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (C3)

5:7

39-41

4.Arkonia Waterpolo Szczecin (A1)

11:19

102-115

5.Alfa Gorzów Wlkp.(A2)

6:24

95-151

6.ŁSTW QED Łódź (B2)

-3:28

40-126

Do turnieju finałowego awansowały bezpośrednio 4 najlepsze drużyny z Grupy D.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28-29.05.2022 - Gorzów Wlkp.

ZESPOŁY: GKPW 59 Gorzów Wlkp.(E1), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (E2),  Alfa Gorzów Wlkp. (D5), ŁSTW QED Łódź (D6).

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

Delegat KTPW: .

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GKPW 59 Gorzów Wlkp.(E1)

0:0

00-00

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (E2)

0:0

00-00

Alfa Gorzów Wlkp. (D5)

0:0

00-00

ŁSTW QED Łódź (D6)

0:0

00-00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów awansują DWA PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

 

TURNIEJ FINAŁOWY: 10-12.06.2022. - Szczecin.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegaci KTPW: Ignacy Stępiński i Dominik Sznajder.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Mateusz Kulis, Sebastian Paczkowski i Piotr Szymański.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021/22:

 

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (D1) 0:0 00-00
 WTS Polonia Bytom (D2) 0:0 00-00
 KSZO Ostrowiec Św. (D3) 0:0 00-00
 Arkonia Waterpolo Szczecin (D4) 0:0 00-00
 Kw 1 0:0 00-00
 Kw 2 0:0 00-00
 
 
 9.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.E. R.Z. FIN. RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM
 Błoch Jakub 7 30     37  Wiśniewski Jan 3 26   29  Broniecki Paweł 5 10     15
 Horodecki Jan 1 23     24  Banaszek Jakub 10 16   26  Kędzior Piotr 5 10     15
 Grzyb Szymon 2 14     16  Rakoczy Michał 9 16   25  Szczęsny Jakub 1 9     10
 Różycki Jacek 3 6     9  Borkowski Mikołaj 5 8   13  Bańkowski Oliwer - 5     5
 Żabski Jan 1 4     5  Pajor Szymon 3 10   13  Popadowski Igor - 4     4
 Kopiczko Mateusz - 4     4  Łuczak Wojciech 6 5   11  Zieleński Bartosz 2 2     4
 Ostromęcki Sławomir 1 1     2  Zaczko Kacper 3 6   9  Kuźmińczuk Dominik - 2     2
 Żabski Kajetan 1 1     2  Słaboszewski Marcin - 3   3  Żabierek Kacper 2 -     2
 Kukorowski Karol - 1     1  Nizioł Grzegorz 1 1   2  Ordon Mateusz - 1     1
 Markowski Adam - 1     1  Bierski Ernest 1 -   1  Polanin Dawid - -     -
 Czyżyk Filip - -     -  Syc Michał - 1   1  Wiliński Stanisław - -     -
 Gabryniewski Jakub - -     -  Sushkin Roman - -   -  Woźny Stanisław - -     -

--------------------------------------------

- -     -

-------------------------------

- -   -  Żółtek Marcel - -     -
 Benda Maciej - bramkarz - -     -  

 --------------------------------------------

 Bańkowski Igor - bramkarz

-

-     -
 Wojciechowski Wiktor - bramkarz - -     -  Borkowski Maciej - bramkarz  Korzeniewski Michał - bramkarz - -     -

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Bartosz WIŚNIEWSKI.

Trenerzy:

 Marcin BANASZCZAK i Piotr ŁAWNICZAK

Trenerzy:

Mateusz KULIS, Piotr DIAKONÓW

i Rozalia ZAŁOGA.

ŁSTW QED

Łódź

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM  

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.E.

R.Z.

FIN.

RAZEM

 Garbolewski Dominik 7 13     20  Gaszewski Kacper 5 18     23  Grabiński Bartosz 7 22   29
 Wasiński Marek 5 10     15  Wieczorek Michał 3 10     13  Szulc Filip 4 18   22
 Chałaj Maksymilian 6 5     11  Ciuła Mateusz 1 7     8  Kulecki Piotr 8 12   20
 Zdziech Kacper 3 8     11  Stachowiak Dawid - 4     4  Stępiński Levente 3 8   11
 Staniecki Kacper 3 3     6  Szmajda Mateusz - 2     2  Wajler Michał 5 5   10
 Zwierzak Mateusz 4 2     6  Adamczyk Kacper - -     -  Mamot Rafał 4 5   9
 Biniaszczyk Konrad 2 -     2  Borzeszkowski Wojciech - -     -  Pyrek Aleksander - 8   8
 Łabuć Wojciech 2 -     2  Ciuła Szymon - -     -  Bątkiewicz Adam 5 2   7
 Sowiński Krzysztof - 1     1  Jagielski Bartłomiej - -     -  Giedroyć Mateusz - 6   6
 Pluta Antoni - -     -  Postek Kacper - -     -  Padykuła Stanisław 1 4   5
 Nowosielski Bartłomiej - -     -  Sitkowski Aleksander - -     -  Sztobryn Jakub 3 2   5
 Tomaszewski Szymon - -     -

 ----------------------------------

- -     -  Tekieli Franciszek 3 2   5

 -----------------------------------------------

- -     -  Hinc Flip - bramkarz - -     -  Laskowski Mateusz 2 -   2
 Sylwestrowicz Marek - bramkarz 1       1  Mielczarek Jan - bramkarz            Pyrek Tadeusz - bramkarz   - -  

Trenerzy:

Edward KUJAWA, Yavhen HRYSHKEVICH

 i Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI.

Trener:

Viktor BERENDYUHA

Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI i Mikita CHUPRYNA

 .

KSZO

Ostrowiec Św.

R.E. R.Z. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2

Warszawa

R.E. R.Z. FIN. RAZEM

 WTS Polonia

Bytom

R.E. R.Z. FIN. RAZEM
 Nabrzuchowski Kacper 4 25   29  Pyrek Aleksander 5 10   15  Skrzyszewski Marcel 7 25   32
 Staniszewski Wiktor 8 20   28  Makowski Maksymilian - 9   9  Grejf Kamil - 23   23
 Walesić Maksymilian 9 13   22  Skonieczny Jakub 4 4   8  Brzozowski Kamil 4 11   15
 Idzikowski Daniel 3 16   19  Małocha Filip 2 5   7  Szopa Bartosz 3 11   14
 Woźniak Dariusz 5 9   14  Falarz Piotr 2 4   6  Kocik Olaf 7 4   11
 Nochelski Brajan 3 10   13  Kowalski Szymon - 3   3  Soika Paweł 5 6   11
 Ostrowski Igor 2 11   13  Giedroyć Mateusz - 2   2  Guzy Adam 1 9   10
 Tokarski Oskar 1 4   5  Jarszak Erwin 1 -   1  Błach Mikołaj - 9   9
 Skit Wiktor - 2   2  Szadurski Maksymilian - 1   1  Krogul Filip - 5   5
 Żelazowski Jakub 1 1   2  Wojtach Tomasz

-

1   1  Kiwacki Maciej  2 1   3
 Młodawski Piotr - 1   1  Adamczuk  Jakub - -   -  Szymik Jan - 2   2

------------------------------------

- -   -  Czuba  Wiktor - -   -  Kozak Dominik - 1   1

------------------------------------

- -   -  Grabiński Kajetan - -   -  Larysz Szymon - 1   1

------------------------------------

- -   -  Landowski Kacper - -     ------------------------------------ - -   -

------------------------------------

- -   -  Laskowski Mateusz -     - ------------------------------------ - -   -

------------------------------------

- -   -  Jurczak Tomasz - -   - ------------------------------------ - -   -

------------------------------------

- -   -  Mochegiani Lorenzo - bramkarz

-

-   -

 Książkiewicz Olaf - bramkarz

- -   -

 Skaliński Jan - bramkarz

  - -   -  Wrzosek Mateusz - bramkarz - -   -

 Goik Mateusz - bramkarz

 -

-   -

Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trener:

Jakub SŁOWIKOWSKI.

Trener:

Krzysztof PACZYNA.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA