MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 1 / 2 2

EKSTRAKLASA

Puchar Polski  I Liga  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

RUNDA I:

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wynik

Sędziowie:

I kolejka: 9-10.10.2021:

 

 

mecz nr.1:

AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

26:6

(8:1,6:2,4:1,8:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Frankiewicz (AZS)

Kamil Augustyniak (Neptun)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

mecz nr.2:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

 

29:5

(7:1,8:1,5:0,9:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Radosłąw Paczyna (WTS)

Maciej Borkowski (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.3:

Box Logistics Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

18:8

(6:1,4:2,4:2,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Paweł Handze (Poznań)

Michał Bar (Alfa)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Sebastian Sitek.

II kolejka: 16.10.2021 i 23.10.2021:

 

 

mecz nr.4:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

7:32

(2:9,2:8,2:7,1:8)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Sznajder (Neptun)

Grzegorz Cegielski (Alfa)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.5:

KSZO Ostrowiec Św. - Box Logistics Waterpolo Poznań

YOUTUBE

 

8:17

(1:6,2:5,3:3,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Gabryszewski (KSZO)

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.6:

Arkonia Waterpolo Szczecin - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

5:21

(1:5,1:5,1:4,2:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Stefan Tomicević (ŁSTW)

P.o. Delegata KTPW:

Wojciech Włoch.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

mecz nr.7:

AZS Uniwersytet Warszawski - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

8:8

(3:1,2:2,2:3,1:2)

rz.k.3:5

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Benda (AZS)

Mateusz Bomba (WTS)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

 Wojciech Włoch i Armen Papazjan.

III kolejka: 6.11.2021, 13.11.2021 i 8.01.2022:

 

 

mecz nr.8:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

26:3

(5:2,2:1,6:0,13:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Bomba (WTS)

Kamil Augustyniak (Neptun)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Jakub Henkiel.

mecz nr.9:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawski

YOUTUBE

10:9

(3:5,2:1,1:1,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Przemysław Rudziński (AZS)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Łukasz Czapiński i Sebastian Sitek.

mecz nr.10:

Box Logistics Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

22:12

(6:0,7:4,4:4,5:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Oleksów (Poznań)

Maciej Borkowski (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.11:

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

YOUTUBE

16:3

(5:1,3:0,4:1,4:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Martin Andruszkiewicz (Alfa)

Jan Skaliński (KSZO)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Armen Papazjan,

IV kolejka: 20-21.11.2021:

mecz nr.12:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

YOUTUBE

 

11:24

(1:4,3:5,4:7,3:8)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Sznajder (Neptun)

Bartosz Kośka (KSZO)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Piotr Szymański.

mecz nr.13:

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

10:23

(2:3,1:7,5:4,2:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Przemysław Brończyk (Alfa)

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

mecz nr.14:

AZS Uniwersytet Warszawski - Box Logistics Waterpolo Poznań

YOUTUBE

8:5

(0:0,2:1,4:1,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Paweł Handze (Poznań)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.15:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

7:12

(2:2,3:4,1:3,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Radosław Paczyna (WTS)

Michał Diakonów (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

mecz nr.24:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - KSZO Ostrowiec Św.

13:10

(4:1,2:2,5:3,2:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Jan Skaliński (KSZO)

Delegat KTPW:

Radosław Koryzna

Sędziowie:

Armen Papazjan i Piotr Szymański.

V kolejka: 4-5.12.2021:

   

mecz nr.16:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

20:2

(5:0,6:1,4:0,5:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Piotr Harasimiuk (Neptun)

Delegat KTPW

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.17:

Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

10:11

(1:2,3:1,1:5,5:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Tomasz Różycki (Poznań)

 Paweł Lis (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Armen Papazjan.

mecz nr.18:

Alfa Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawski

5:6

(1:1,0:3,1:2,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mihail Yazerski (Alfa)

Denys Volonchuk (AZS)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Wojciech Włoch.

mecz nr.19:

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

 

12:11

(4:2,3:1,2:3,3:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Kośka (KSZO)

Piotr Ławniczak (Arkonia)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

VI kolejka: 18-19.12.2021

   

mecz nr.20:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

12:23

(3:5,4:6,4:7,1:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Sznajder (Neptun)

Daniel Pepliński (Arkonia)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

mecz nr.21:

AZS Uniwersytet Warszawski - KSZO Ostrowiec Św.

YOUTUBE

17:6

(3:0,5:2,4:3,5:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Igor Szląszkiewicz (KSZO)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Sebastian Sitek.

mecz nr.22:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

7:11

(2:4,1:2,2:3,2:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Bomba (WTS)

Łukasz Miałkowski (Alfa)

P.O. Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

mecz nr.23:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

YOUTUBE

6:3

(1:1,0:1,2:1,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Szabłowski (ŁSTW)

Paweł Handze (Poznań)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Radosław Koryzna.

VII kolejka: 15-16.01.2022

   

mecz nr.25:

 Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

16:5

(0:1,6:3,2:1,8:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Tomasz Różycki (Poznań)

Piotr Sznajder (Neptun)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Król

Sędziowie:

Łukasz Król i Piotr Szymański.

mecz nr.26:

Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

 

V.O. 0:10

--------------------------------------------------------------

mecz nr.27:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

8:14

(1:3,4:4,0:2,3:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Vladimir Korovljev (KSZO)

Grzegorz Moś (WTS)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Sebastian Sitek.

mecz nr.28: rozegrany w Poznaniu.

Arkonia Waterpolo Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski

17:23

(3:6,3:6,6:5,5:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Szymański (Arkonia)

Andrzej Maciejewski (AZS)

Delegat KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY I:

 

  PKT. BRAMKI
 1.ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka  21:0  92-36
 2.AZS Uniwersytet Warszawski  16:5  97-57
 3.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom  14:7  102-57
 4.Box Logistics Waterpolo Poznań  12:9  91-58
 5.Alfa Gorzów Wlkp.  11:9  95-61
 6.KSZO Ostrowiec Św.  6:15  71-99
 7.Arkonia Waterpolo Szczecin  3:18  83-142
 8.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki  0:21  46-167

 

RUNDA II:

 

 GRUPA MISTRZOWSKA: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka(1), AZS Uniwersytet Warszawski(2), ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom(3), Box Logistics Waterpolo Poznań(4).

 GRUPA SPADKOWA: Alfa Gorzów Wlkp.(5), KSZO Ostrowiec Św.(6), Arkonia Waterpolo Szczecin(7), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki(8).

 

UWAGA: w Rundzie II zaliczone zostają punkty i bramki z Rundy I.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wynik

Sędziowie

I kolejka: 5-6.03.2022:

 

 

mecz nr.29: 6.03.

Box Logistics Waterpolo Poznań - AZS Uniwersytet Warszawski

20:9

(5:2,5:5,4:2,6:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Tomasz Różycki (Poznań)

Aleksander Madej (AZS)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Sebastian Sitek.

mecz nr.30:  5.03.

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

12:9

(1:4,2:3,5:0,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Paweł Lis (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Armen Papazjan.

mecz nr.31: 6.03.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

16:20

(3:7,5:2,4:7,4:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Kitłowski (Neptun)

Viktor Mesaros (KSZO)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Armen Papazjan.

mecz nr.32: 5.03.

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

26:7

(4:1,7:1,7:3,8:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Przemysław Brończyk (Alfa)

Jakub  Banaszek (Arkonia)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Piotr Szymański.

II kolejka: 19-20.03.2022:

 

 

mecz nr.33: 20.03.

Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

9:9

(3:2,2:3,2:2,2:2)

rz,k.3:0

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Oleksów (Poznań)

Michał Diakonów (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.34: 19.03.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - AZS Uniwersytet Warszawski

YOUTUBE

8:8

(3:3,1:1,1:3,3:1)

rz.k.5:4

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Paweł Lis (WTS)

Przemysław Rudziński (AZS)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

 Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

mecz nr.35: 19.03.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

12:26

(1:6,4:4,3:7,4:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Arkadiusz Batke (Neptun)

Jacek Różycki (Alfa)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.36: 19.03.

Arkonia Waterpolo Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

10:14

(2:4,3:5,1:3,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Szymański (Arkonia)

Vladimir Korovljev (KSZO)

P.O. Delegata KTPW:

Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Sebastian Żabski.

III kolejka: 2-3.04.2022:

   

mecz nr.37: 3.04.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

14:11

(4:3,2:3,2:3,6:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Patryk Cebo (WTS)

Paweł Handze (Poznań)

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Armen Papazjan.

mecz nr.38: 2.04.

AZS Uniwersytet Warszawski - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

11:7

(3:2,2:1,5:3,1:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Piotr Michalski (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Sebastian Sitek.

mecz nr.39: 2.04.

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

14:9

(3:2,4:2,4:3,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Daniel Pepliński (Arkonia)

Arkadiusz Batke (Neptun)

Delegat KTPW

Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Piotr Szymański.

mecz nr.40: 2.04.

KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

9:9

(2:3,3:3,2:3,2:0)

rz.k.4:5

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

Oskar Szymonik (Alfa)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

IV kolejka: 23-24.04.2022:

   

mecz nr.41: 23.04.

AZS Uniwersytet Warszawski - Box Logistics Waterpolo Poznań

YOUTUBE

11:12

(4:2,4:2,1:4,0:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Messan Moore (AZS)

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecz nr.42: 24.04.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

12:7

(4:2,3:2,4:0,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Grzegorz Moś (WTS)

Piotr Michalski (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

mecz nr.43: 23.04.

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

13:11

(3:3,4:3,4:3,2:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Vladimir Korovljev (KSZO)

Krzysztof Telbuch (Neptun)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Krzysztof Grobelski i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.44: 23.04.

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

6:13

(1:5,0:4,1:2,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Mihail Yazerski (Alfa)

P.O. Delegata KTPW:

Sebastian Żabski.

Sędziowie:

 Radosław Koryzna i Łukasz Król.

V kolejka: 7-8.05.2022:

   

mecz nr.45: 7.05.

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

YOUTUBE

13:6

(2:2,4:1,3:1,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Stefan Tomićević (ŁSTW)

Tomasz Różycki (Poznań)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

mecz nr.46: 8.05.

AZS Uniwersytet Warszawski - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

8:6

(1:2,2:2,4:2,1:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Messan Moore (AZS)

Grzegorz Moś (WTS)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Jakub Henkiel.

mecz nr.47: 7.05.

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

17:6

(4:1,4:1,3:2,6:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Przemysław Brończyk (Alfa)

Kacper Gaszewski (Neptun)

P.O. Delegata KTPW:

Piotr Szymański.

Sędziowie:

Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

mecz nr.48: 7.05.

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

19:9

(6:2,5:2,4:2,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Igor Szląszkiewicz (KSZO)

Michał Syc (Arkonia)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

VI kolejka: 21-22.05.2022:

   

mecz nr.49: 21.05.

Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

g.14.45

8:6

(2:3,1:1,1:1,4:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Karol Walkowiak (Poznań)

Paweł Lis (WTS)

Delegat KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Mario Bernus i Jakub Henkiel.

mecz nr.50: 21.05.

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawski

YOUTUBE

g.18.00

13:14

(2:2,2:5,6:4,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Stefan Tomićević (ŁSTW)

Messan Moore (AZS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

mecz nr.51: 22.05.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

g.12.30

16:11

(5:2,2:4,5:3,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Kamil Augustyniak (Neptun)

Roman Sushkin (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

mecz nr.52: 21.05.

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

 

V.O. 10:0

==================================

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW 2021/22:

 

      GRUPA MISTRZOWSKA: miejsca 1/4

GRUPA SPADKOWA: miejsca 5/8

 1.ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

 

28:11 153-97  5.Alfa Gorzów Wlkp. 28:10

196-101

 2.AZS Uniwersytet Warszawski

26:13 158-123  6.KSZO Ostrowiec Św. 18:20

146-164

 3.Box Logistics Waterpolo Poznań

 

23:16 157-120  7.Arkonia Waterpolo Szczecin 6:33

140-239

 4.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 22:17 157-111

 8.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

3:36

116-268

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Arkonia Waterpolo

Szczecin

AZS Uniwersytet

Warszawski

Box Logistics Waterpolo

Poznań

Alfa

Gorzów Wlkp.

 Ławniczak Piotr 25  Maciejewski Andrzej 50  Różycki Tomasz 49  Brończyk Przemysław 50
 Szymański Bartosz 22  Moore Messan 25  Kowalewski Bartłomiej 25  Andruszkiewicz Martin 24
 Wiśniewski Jan 22  Rudziński Przemysław 14  Oleksów Jan 23  Bar Michał 20
 Banaszek Jakub 16  Chupryna Mikita 13  Ślusarczyk Kacper 16  Szymonik Oskar 16
 Rakoczy Michał 11  Kalata Emil 13  Walkowiak Karol 12  Buczkowski Nikodem 15
 Borkowski Mikołaj 8  Grabiński Bartosz 10  Piecuch Igor 8  Cegielski Grzegorz 13
 Bajko Aleksander 7  Madej Aleksander 9  Piro Maros 7  Czapla Marcin 12
 Słaboszewski Marcin 7  Nerlewski Rafał 6  Machniewski Michał 6  Błoch Jakub 9
 Łuczak Wojciech 6  Borkowski Bartosz 4  Brzeski Rafał 4

 Różycki Jacek

7
 Banaszczak Marcin 3  Kiljan Krzysztof 4  Drula Marcin 3  Borek Filip 4
 Pajor Szymon 3  Bar Marcin 3  Naumowicz Eryk 2  Rękawek Paweł 4
 Syc Michał 3  Frankiewicz Maciej 2  Bocheński Rafał 1  Gabryniewski Sebastian 3
 Brokmeier Aleksy 2  Pyrek Aleksander 2  Augustyniak Wojciech -  Wieloch Aleksander 3
 Zaczko Kacper 2  Targowski Tomasz 2  Borzeszkowski Wojciech -  Bobowski Martin 1
 Czaiński Marcin 1  Iwoła Maciej 1  Mruk Maciej -  Grzyb Szymon 1
 Pepliński Daniel 1  Wójcik Kamil -  Grzybek Konrad -  Horodecki Jan 1
 Wielgus Jakub 1

 Zbrzeski Karol

-  Handze Paweł - bramkarz 1  Mądry Jakub 1
 Lepieszkiewicz Wiktor -

 Benda Bartłomiej - bramkarz

-  Oleksów Adam - bramkarz -  Wiśniewski Bartosz - bramkarz 2
 Sushkin Roman -  Borecki Elvis - bramkarz -  Słupski Jan - bramkarz -  Miałkowski Łukasz - bramkarz -
 Nizioł Grzegorz -  Pyrek Michał - bramkarz -

Trenerzy:

Donat OLEKSÓW, Jacek MACIĄG

i Tomasz RÓŹYCKI.

 Yazerski Mihail - bramkarz -
 Borkowski Maciej - bramkarz -  Volonchuk Denys - bramkarz -

Trenerzy:

 Trenerzy:

Daniel PEPLIŃSKI, Marcin BANASZCZAK,

Aleksy BROKMEIER i Piotr ŁAWNICZAK.

Trenerzy:

Jakub BEDNAREK, Mikita CHUPRYNA,

Marcin BAR i Maciej FRANKIEWICZ.

Jacek OSIŃSKI, Sebastian ŻABSKI

i Marcin CZAPLA.

 

 

KSZO

Ostrowiec Św.

 ŁSTW OCMER

Politechnika Łódzka

ŁUKOSZ WTS Polonia

Bytom

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

 Krakowiak Maksymilian 28  Michalski Piotr 44  Bomba Mateusz 34  Sznajder Piotr 24
 Mesaros Viktor 25  Tomićević Stefan 37  Paczyna Radosław 27  Rudny Norbert 18
 Korovljev Vladimir 19  Diakonów Michał 16  Moś Grzegorz 26  Nowicki Jakub 14
 Kochański Jakub 18  Knap Grzegorz 16  Cebo Patryk 19  Batke Arkadiusz 13
 Gabryszewski Maciej 9  Naćiuk Stefan 12  Struzik Jakub 15  Telbuch Krzysztof 11
 Szląszkiewicz Igor 9  Garbolewski Dominik 5  Radwański Jan 7  Gaszewski Kacper 9
 Walesic Maksymilian 7  Troczyński Bartłomiej 4  Abdelrahman Tavik Abbas 5  Kitłowski Piotr 7
 Bartosik Sebastian 6  Zdziech Kacper 4  Skrzyszewski Marcel 5  Telbuch Piotr 6
 Nadbrzuchowski Kacper 6  Czapczyński Konrad 3  Behen Yurij 4  Stachowiak Jakub 5
 Nochelski Brajan 5  Lisek Aleksander 1  Brzozowski Kamil 4  Wojtyniak Filip 4
 Skrzypiński Olgierd 5  Rusewicz Alan 1  Moś Adrian 3

 Ciuła Mateusz

1
 Staniszewski Wiktor 4  Blazevic Karol -  Soika Paweł 3  Jagielski Bartłomiej 1
 Woźniak Dariusz 3  Stasiak Miłosz -  Kocik Olaf 2  Szmajda Mateusz 1
 Idzikowski Daniel 2  Wasiński Marek -  Szopa Bartosz 2  Wieczorek Michał 1
 Kośka Bartosz - bramkarz -  Kotaś  Wojciech - bramkarz -  Broncel Marek 1  Rogaczewski Piotr -
 Skaliński Jan - bramkarz -  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz -  Greif Kamil -  Augustyniak Kamil - bramkarz 1

 Trenerzy:

 Szabłowski Jan - bramkarz -  Jung Dawid - bramkarz -  Harasimiuk Piotr - bramkarz -

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trenerzy:

 Lis Paweł - bramkarz

-

Trener:

 

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

Trener:

Viktor BERENDYUHA i Piotr SZNAJDER.

Krzysztof PACZYNA.

 

NA GÓRĘ STRONY            STRONA GŁÓWNA