MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 2 1 / 2 2

Mistrzostwa Polski Seniorów   Puchar Polski   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1: 20-21.11.2021.

 

GRUPA A: 20.11.2021 - Szczecin.

 GRUPA B: 18-19.12.2021 - ŁódŸ.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie:

Marek Groniewicz, Michał Ostrowski, Szymon Pajor i Wojciech Włoch.

Delegaci KTPW: Ignacy Stępiński i Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski, Jakub Stachowiak, Piotr Sznajder i Wojciech Włoch.

Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

15:7

(2:0,4:2,4:1,5:4)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW QED ŁódŸ

44:0

(15:0,9:0,11:0,9:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Box Logistics Waterpolo Poznań

24:1

(11:0,3:0,5:0,5:1)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

15:5

(4:1,4:1,4:0,3:3)

Alfa Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

28:2

(7:1,4:0,7:1,10:0)

 ŁSTW QED ŁódŸ - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa -

1:30

(1:6,0:12,0:5,0:9)

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

10:12

(2:1,5:4,1:6,2:1)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

15:8

(7:0,5:1,2:3,1:4

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

19:5

(7:2,5:1,3:1,4:1)

ŁSTW QED ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

5:35

(0:10,2:8,1:8,2:9)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

4:14

(1:2,1:6,2:3,0:3)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

4:7

(2:2,0:1,1:3,1:1)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2:

GRUPA A: 20.02.2022. Gryfino (organizator Alfa Gorzów Wlkp.).

 GRUPA B: 15-16.01.2022 - Bytom.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

 

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk, Krzysztof Kiljan, Piotr Resiak i Adrian Wulkiewicz.

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

18:2

(8:0,5:0,2:1,3:1)

WTS Polonia Bytom - ŁSTW QED ŁódŸ

31:4

(11:1,8:1,5:0,7:2)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

7:7

(1:2,2:2,2:2,2:1)

rz.k.2:4

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

7:4

(0:2,2:0,2:1,3:1)

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS Marlin Gryfino

8:4

(4:0,1:0,1:1,2:3)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW QED ŁódŸ

31:2

(6:0,9:1,8:1,8:0)

 Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

17:4

(4:0,5:1,5:1,3:2)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

8:12

(1:5,3:0,3:4,1:3)

 Box Logistics Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

5:12

(0:6,1:4,2:0,2:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED ŁódŸ

23:0

(6:0,5:0,5:0,7:0)

Box Logistics Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

9:12

(2:5,2:2,3:3,2:2)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

10:10

(2:2,1:3,3:1,4:4)

rz.k.3:4

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

13:4

(4:1,6:0,2:3,1:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

12:4

(5:0,2:2,1:2,4:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Marlin Gryfino

 Sędzia: Piotr Szymański.

14:5

(5:0,3:3,3:1,3:1)

23.03. Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:4

(3:0,0:3,2:1,4:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 3: 26-27.03.2022.

GRUPA A: 26.03. - Gorzów Wlkp.(organizator GKPW 59 Gorzów Wlkp.)

 GRUPA B: 2-3.04. - Warszawa.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie: Marek Groniewicz, Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

 

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Marcin Bar, Krzysztof Kiljan, Jakub Słowikowski i Adrian Wulkiewicz,

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

13:4

(7:0,3:1,2:1,1:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW QED ŁódŸ

YOUTUBE

25:0

(7:0,5:0,7:0,6:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

16:1

(5:0,1:1,5:0,5:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

9:2

(0:1,3:0,4:0,2:1)

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS Marlin Gryfino

6:5

(2:1,1:0,2:1,1:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED ŁódŸ

YOUTUBE

28:0

(11:0,9:0,5:0,3:0)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

7:7

(0:2,4:3,1:2,2:0)

rz.k.3:1

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

YOUTUBE

11:7

(2:3,3:1,4:3,2:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

17:2

(4:0,5:0,4:1,4:1)

WTS Polonia Bytom - ŁSTW QED ŁódŸ

YOUTUBE

28:1

(8:1,6:0,7:0,7:0)

Box Logistics Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

3:12

(0:4,1:2,2:3,0:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

1:7

(0:2,0:2,0:1,0:2)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

15:7

(8:1,0:3,2:2,5:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

11:4

(3:1,2:0,2:3,4:0)

30.03. Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

7:2

(2:0,1:0,2:1,2:1)

 4.04.Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Marlin Gryfino

Sędzia: Piotr Szymański.

13:2

(0:1,5:0,5:0,3:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

33:0

168-39

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

24:3

132-31

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

21:12

107-77

 2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

20:7

151-42

 3.Arkonia Waterpolo Szczecin

18:15

108-93

 3.WTS Polonia Bytom

10:17

134-82

 4.Box Logistics Waterpolo Poznań

6:27

49-156

 4.ŁSTW QED ŁódŸ

0:27

13-275

 5.UKS Marlin Gryfino

0:24

33-100

  

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansujš po 3 zespoły z Grupy A i Grupy B.


TURNIEJ FINAŁOWY: 24-26.06.2022 -  ŁódŸ.

 

YOUTUBE

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Jakub Stachowiak, Piotr Sznajder, Filip Wojtyniak i Adrian Wulkiewicz.

 

g.18.00: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) - Arkonia Waterpolo Szczecin (A3)

16:4

(6:1,3:1,3:1,4:1)

g.19.15: Alfa Gorzów Wlkp. (A1) - WTS Polonia Bytom (B3)

10:15

(2:3,4:5,1:4,3:3)

g.20.30: GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1)

5:12

(0:6,1:1,0:4,4:1)

g.09.30: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1) - Arkonia Waterpolo Szczecin (A3)

11:2

(4:0,2:0,3:0,2:2)

g.10.45: Alfa Gorzów Wlkp. (A1) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2)

12:7

(3:3,5:1,1:1,3:2)

g.12.00: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) - WTS Polonia Bytom (B3)

10:6

(1:3,2:0,2:1,5:2)

g.16.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2) - Arkonia Waterpolo Szczecin (A3)

11:5

(3:1,3:3,2:0,3:1)

g.17.15: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1) - WTS Polonia Bytom (B3)

13:2

(1:1,4:1,4:0,4:0)

g.18.30: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) - Alfa Gorzów Wlkp. (A1)

4:9

(0:1,2:3,1:3,1:2)

g.09.00: Alfa Gorzów Wlkp. (A1) - Arkonia Waterpolo Szczecin (A3)

12:8

(2:2,3:1,4:1,3:4)

g.10.15: GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2) - WTS Polonia Bytom (B3)

7:11

(1:4,1:1,2:4,3:2)

g.11.30: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1)

3:11

(0:4,1:3,1:3,1:1)

g.15.00: Arkonia Waterpolo Szczecin (A3) - WTS Polonia Bytom (B3)

6:12

(2:2,2:1,2:4,0:5)

g.16.15: Alfa Gorzów Wlkp. (A1) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1)

4:10

(0:2,2:5,1:1,1:2)

g.17.30: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2)

17:10

(6:0,3:4,5:3,3:3)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2021/22:

                                                                                                                                                             

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (B1)

15:0

57-16

 2.WTS Polonia Bytom (B3) 9:6 46-46 3:3 21-20
 3.Alfa Gorzów Wlkp. (A1) 9:6 47-44 3:3 19-19
 4.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (B2) 9:6 50-40 3:3 14-15
 5.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2) 3:12 40-57
 6.Arkonia Waterpolo Szczecin (A3) 0:15 25-62
 7/9. Box Logistics Waterpolo Poznań
        ŁSTW QED ŁódŸ
        UKS Marlin Gryfino

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.E. FIN. RAZEM

Box Logistics Waterpolo

Poznań

R.E. FIN. RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM
 Mężyński Maksymilian 45 15 60  Sushkin Ivan 30 9 39  Mrowiński Franciszek 21   21  Bamber Wojciech 32 15 47
 Sołtysiak Maciej 45 11 56  Wróbel Xavier 28 6 34  Jaccopo Marino 18   18  Ptasznik Adam 21 7 28
 Rogalewski Patryk 34 8 42  Agaciński Rafał 21 1 22  Niegłos Filip 5   5  Cycak Wiktor 16 9 25
 Moczadło Maks 27 7 34  Nowakowska Klaudia 16 - 16  Nowak Florian 2   2  Kwieciński Mateusz 14 6 20

 Buczkowski Filip

8 - 8  Pacek Adrian 7 8 15  Gruszczak Stanisław 1   1  Kędzior Maria 14 2 16

 Kawecki Mateusz

3 3 6  Mascewicz Karol 4 - 4  Perucki Grzegorz 1   1.  Nadolski Jakub 6 - 6
 Ludwiczak Piotr 3 - 3  Kolda Iga 2 - 2  Yakauchuk Herman 1   1  Bach Stanisław 2 - 2
 Kawecki Mateusz 2 - 2

 Wilczarski Wojciech

-

1 1  Abel Michał -   -  Pyrzyński Kajetan 1 1 2

 Wodniczak Adam

1 - 1  Komisarek Alan - - -  Hain Zofia -   -

 Kondra Jakub

1 - 1
 Głowiak Patryk - - -  Prokop Wojciech - - -  Kowal Dawid -   -

 Bach Szymon

- - -

 Dymecki Karol

- - -  Sobański Jan - - -

 Kuehn Michał

-   -

 Tchorzelewski Aleksander

- - -
 Kapałczyński Franciszek   -    Tomaszewska Nina - - -  Kwaœny Emilia -   -  Ivashkevich Dzuanis - bramkarz 1 - 1

 Paradowski Szymon

- - -  Tomaszewski Eryk - - -  Naumowicz Oskar -   -

Trenerzy:

 Chomiak Przemysław - bramkarz

- - -

 Dziarmaga Wiktor

  - - -  Naumowicz Sonia

-

  - Piotr DIAKONÓW i Wiera KRUSZCZYŃSKA-DUDA.
 Moczadło Jakub - bramkarz - - -

 Gondyra Antoni - bramkarz

-

- -

 Powiński Aleksander

-   -        

Trenerzy:

 Krzyżanowski Mateusz - bramkarz - - -

 Sarna Józef

-

  -

Bartosz WIŒNIEWSKI, Paweł RĘKAWEK

Trenerzy:

Mariusz BUGAJSKI, Bartosz SZYMAŃSKI

i Andrzej ZABDYR.

 Soćko Lena

-

  -

i Nikodem BUCZKOWSKI.

 Tomczak Mikołaj - bramkarz -   -

 

Trener:

Bartosz SYPIOŁA.

 

 UKP Marlin Gryfino

R.E. FIN. RAZEM
 Grzech Natalia 14   14
 Grzywaczewski Marcin 14   14
 Staszak Bartłomiej 2   2
 Babińska Lidia 1   1
 Staszak Aleksander 1   1
 Dšbrowski Maciej -   -

 Gatkowski Aleksy

-   -

 Grabowska Hanna

-   -
 Kruk Mieszko -   -

 Organiewicz Filip

-   -

 Rozworski Filip

-   -
 Rosiak Mikołaj - bramkarz 1   1
 Szarnikowski  Konrad - bramkarz -   -

Trener:

Ernest GIERASIMCZYK.

 

ŁSTW QED

ŁódŸ

R.E. FIN. RAZEM

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

R.E. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.E. FIN. RAZEM

WTS Polonia

Bytom

R.E. FIN. RAZEM
 Pacholczyk Bartłomiej 4   4  Bajer Filip 34 16 50  Jarosz Sara 28 8 36  Ulfik Bartłomiej 34 28 64
 Œniady Alan 4   4  Borowski Dawid 29 10 39  Dobrzelewski Wojciech 18 13 31  Szopa Piotr 20 5 25
 Grzelak Jakub 3   3  Fengler Karol 18 10 28  Puciłowski Dominik 13 13 26  Cieœlik Stanisław 16 6 22
 Tarka Dorian 2   2  Rogaczewski Karol 21 3 24  Węgrodzki Witold 19 5 24  Maj Oliwer 17 5 22
 Knop Piotr -   -  Gorzarda Nikołaj 16 - 16  Gutkowski Franciszek 5 11 16  Łakomy Szymon 12 - 12
 Idawska Zuzanna -   -  Szczerba Kornel 10 4 14  Grabiński Tymon 10 3 13  Stanek Szymon 11 - 11
 Poborski  Antoni -   -  Janaszewski Antoni 6 6 12  Jaskulska Aleksandra 11 2 13  Kapela Samuel 8 1 9
 Zwierzak Szymon -   -  Wejchan-Rotowicz Wojciech 7 - 7  Brodowski Jan 7 1 8  Babula Witold 6 - 6

 Chmielewski Aleksander

-   -  Koziński Artur 5 1 6  Stangret Bruno 5 - 5  Topolski Bartłomiej 6 - 6
 Stefanów Natalia - bramkarz -   -  WoŸniak Ludwik 4 - 4  Stępiński Levedi 3 - 3  Marszałek Antoni 2 1 3

Trenerzy:

 Stanisławski Karol 1 - 1  Wrzosek Sebastian 3 - 3  Wołczyk Jakub 1 - 1
Jevgien HRYSAIEVICH, Adrian WULKIEWICZ  Kołodziejczyk Krzysztof - - -  Zawitkowski Kamil 3 - 3  Księżyk Mikołaj - - -
i Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI.  Osypiuk Filip - - -  KaŸmierczak Piotr 2 - 2

 Rubiński Bartosz

- - -
 Stanowski Albert - bramkarz - - -  Kowalska Adela 2 - 2  Waluœ Paweł - bramkarz 1 - 1

Trenerzy:

 Zima Maja 1 - 1

Trenerzy:

Viktor BEREDYUHA i Dominik SZNAJDER.  Balcerzak Jan - - - Radosław PACZYNA, Ewelina KAPICA,
         Gianbattista Alesso- bramkarz 2 1 3

Dawid BRONCEL i Maciej ULFIK.

 

 

 

Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI i Robert GAŁEK.

STRONA GŁÓWNA     NA GÓRĘ STRONY