MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 1 / 2 2

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   Puchar Polski   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 16-17.10.2021.

 

GRUPA A: Łódzko-Mazowiecka.

Warszawa (basen Pałacu Młodzieży).

 GRUPA B: Lubusko-Zachodniopomorska.

Szczecin.

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Piotr Idzi, Bartosz Kośka i Przemysław Wojtaszek.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Marek Groniewicz, Szymon Pajor i Piotr Szymański,

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

23:3

(3:0,7:2,5:0,8:1)

Alfa Gorzów Wlkp. - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

24:2

(7:0,7:0,6:0,4:2)

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

12:16

(1:2,4:1,3:6,4:7)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

16:6

(2:0,6:0,6:1,2:5)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

23:8

(9:0,6:1,3:5,5:2)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

7:5

(1:2,3:0,2:1,1:2)

 Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

20:3

(4:1,4:2,6:0,6:0)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

13:1

(6:0,2:0,3:0,2:1)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

6:20

(0:1,1:6,3:4,2:9)

 

GRUPA C: Łódzko-Śląska

Bytom

.

P.o.Delegata KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Kamil Augustyniak, Grzegorz Moś, Sebastian Sitek i Jakub Stachowiak.

WTS Polonia Bytom - WTS Polonia 2 Bytom

46:10

(12:1,8:2,14:4,12:3)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

58:0

(15:0,13:0,17:0,13:0)

WTS Polonia 2 Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

6:33

(1:8,1:6,1:13,3:6)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

45:4

(14:1,9:0,12:2,10:1)

WTS Polonia 2 Bytom - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

25:13

(5:4,7:2,7:2,6:5)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

12:12

(2:2,1:4,6:2,3:4)

rz.k.1:2

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

46-11

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:0

36-22

 1.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

8:1

103-18

 2.ŁSTW QED Łódź

3:3

19-35

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

6:3

49-15

 2.WTS Polonia Bytom

7:2

103-26

 3.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

0:6

20-39

 3.Arkonia Waterpolo Szczecin

3:6

32-29

 3.WTS Polonia 2 Bytom

3:6

41-92

 4.Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:9

6-57

 4.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

0:9

17-128

 

RUNDA ZASADNICZA:

CZĘŚĆ 1: 26-28.11.2021.

GRUPA D:

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (1A), GKPW 59 Gorzów Wlkp.(1B), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (1C), ŁSTW QED Łódź (2A), Alfa Gorzów Wlkp. (2B), WTS Polonia Bytom (2C).

GRUPA E:

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (3A), Arkonia Waterpolo Szczecin (3B), WTS Polonia 2 Bytom (3C), Box Logistics Waterpolo Poznań (4A), Alfa 2 Gorzów Wlkp.(4B), UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4C).

  

GRUPA D: 7-9.01.2022 - Gliwice.

P.O. Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Piotr Idzi, Sebastian Sitek, Jakub Stachowiak, Piotr Sznajder i Adrian Wulkiewicz.

GRUPA E: Szczecin.

Delegat KTPW: Sebastian Źabski.

Sędziowie:

Marek Groniewicz, Piotr Idzi, Michał Ostrowski, Szymon Pajor i Filip Wojtyniak.

ŁSTW QED Łódź - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

0:19

(0:6,0:3,0:5,0:5)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Box Logistics Waterpolo Poznań

40:2

(12:1,10:1,9:0,9:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

16:4

(4:0,5:1,2:1,5:2)

Alfa 2 Gorzów Wlkp. - WTS Polonia 2 Bytom

5:29

(2:8,0:7,0:6,3:8)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

6:4

(0:2,1:1,4:0,1:1)

 UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki - Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

10:16

(2:4,2:5,2:3,4:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

22:7

(6:3,5:2,5:2,6:0)

Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa - Box Logistics Waterpolo Poznań

29:0

(8:0,9:0,5:0,7:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

5:17

(2:7,1:3,2:2,0:5)

Alfa 2 Gorzów Wlkp. - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

9:20

(0:5,4:6,4:7,1:2)

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

26:4

(6:2,5:1,6:0,9:1)

Arkonia Waterpolo Szczecin - WTS Polonia 2 Bytom

12:22

(3:2,2:6,3:9,4:5)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

14:10

(4:2,4:2,3:4,3:2)

WTS Polonia 2 Bytom - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

23:3

(12:0,0:2,6:1,5:0)

WTS Polonia Bytom - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

13:5

(4:0,3:2,4:1,2:2)

Alfa 2 Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

37:2

(9:1,8:0,12:0,8:1)

KS Neptun Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

14:1

(4:1,2:0,3:0,5:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

20:7

(4:3,3:1,9:1,4:2)

Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

10:4

(4:0,1:0,2:2,3:2)

WTS Polonia 2 Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

33:4

(8:0,6:1,8:1,11:2)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

5:14

(2:0,0:6,3:3,0:5)

Alfa 2 Gorzów Wlkp. - Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

7:10

(2:6,0:1,3:2,2:1)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

9:5

(2:0,2:2,2:1,3:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

19:7

(7:3,6:2,4:1,2:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - ŁSTW QED Łódź

YOUTUBE

12:1

(3:1,3:0,3:0,3:0)

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

2:30

(1:9,1:9,0:6,0:6)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

21:4

(9:1,4:0,6:1,2:2)

WTS Polonia 2 Bytom - Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

21:9

(4:4,8:2,7:2,2:1)

KS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

2:14

(2:4,0:1,0:3,0:6)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

24:8

(9:2,8:0,4:3,3:3)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP CZĘŚCI 1 RUNDY ZASADNICZEJ:

 

GRUPA D

GRUPA E

 1.WTS Polonia Bytom (2C)

15:0

85-22

 1.WTS Polonia 2 Bytom (3C)

15:0

128-33

 2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (1C)

12:3

69-17

 2.Arkonia Waterpolo Szczecin (3B)

12:3

115-46

 3.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (1A)

9:6

56-52

 3.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (3A)

9:6

71-58

 4.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (1B)

6:9

28-59

 4.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4C)

6:9

70-69

 5.Alfa Gorzów Wlkp. (2B)

3:12

33-62

 5.Alfa 2 Gorzów Wlkp. (4B)

3:12

66-85

 6.ŁSTW QED Łódź (2A)

0:15

17-76

 6.Box Logistics Waterpolo Poznań (4A)

0:15

10-169

 

CZĘŚĆ 2: 19-20.03.2022.

Skład grup na podstawie wyników Części 1.

 GRUPA F: WTS Polonia Bytom (1D), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (2D), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (4D).

 GRUPA G: Alfa Gorzów Wlkp.(5D), ŁSTW QED Łódź (6D), WTS Polonia 2 Bytom (1E), Arkonia Waterpolo Szczecin (2E).

GRUPA H: UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (3E), UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E), Box Logistics Waterpolo Poznań (6E).

Informacja: Zespół Alfa 2 Gorzów Wlkp. (5E) wycofał się z rozgrywek.

  

GRUPA F: Gliwice.

Delegat KTPW: Krzysztof  Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński, Krzysztof Kiljan, Radosław Koryzna i Jakub Stachowiak.

GRUPA G: Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Bartosz Kośka, Piotr Szymański i Sebastian Żabski.

GRUPA H: Łódź - 19.03.

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

 Jakub Henkiel, Sebastian Paczkowski, Piotr Sznajder i Filip Wojtyniak.

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

12:6

(3:2,3:1,0:0,2:1)

Alfa Gorzów Wlkp. - WTS Polonia 2 Bytom

22:4

(8:1,4:0,6:1,4:2)

UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki - Box Logistics Waterpolo Poznań

24:5

(6:0,5:2,7:2,6:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

3:14

(0:2,1:1,1:5,1:6)

Arkonia Waterpolo Szczecin - ŁSTW QED Łódź

14:6

(1:2,4:2,2:1,7:1)

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa - Box Logistics Waterpolo Poznań

29:9

(7:2,5:0,5:3,12:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

5:18

(2:7,1:3,0:3,2:5)

Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW QED Łódź

20:1

(6:0,6:0,5:1,3:0)

UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa

10:9

(1:1,2:3,3:2,4:3)

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

19:3

(2:1,5:2,7:0,5:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - WTS Polonia 2 Bytom

19:4

(5:2,2:0,6:1,6:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:2

(3:0,0:1,2:1,1:0)

ŁSTW QED Łódź - WTS Polonia 2 Bytom

8:5

(2:2,2:1,0:2,4:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

11:10

(3:3,0:3,5:1,3:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp

6:20

(2:7,1:2,2:8,1:3)

  

KOŃCOWE TABELE GRUP CZĘŚCI 2 RUNDY ZASADNICZEJ: 

 

GRUPA F:

GRUPA G:

GRUPA H:
1.WTS Polonia Bytom (1D)

9:0

42-19

 1.Alfa Gorzów Wlkp.(5D)

9:0

62-11

 1.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E)

6:0

34-14

2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (2D)

6:3

42-19

 2.Arkonia Waterpolo Szczecin (2E)

6:3

39-30

 2.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa (3E)

3:3

38-19

3.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (4D)

3:6

12-35

 3.ŁSTW QED Łódź (6D)

3:6

15-39

 3.Box Logistics Waterpolo Poznań (6E)

0:6

14-53

4.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D)

0:9

13-36

 4.WTS Polonia 2 Bytom (1E)

0:9

13-49

 

Do FINAŁU MPJM (OOM) awansowały TRZY PIERWSZE zespoły Grupy F.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-15.05.2022. - Szczecin.

INFORMACJA: Zespół ŁSTW QED Łódź wycofał się z udziału w turnieju.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski i P.O.Delegata: Piotr Szymański.

Sędziowie: Marek Groniewicz, Mateusz Kulis, Szymon Pajor i Piotr Szymański.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D) - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E)

34:1

(7:0,8:1,9:0,10:0)

Alfa Gorzów Wlkp.(5D) - WTS Polonia 2 Bytom (1E)

21:2

(5:0,5:0,6:1,5:1)

Alfa Gorzów Wlkp.(5D) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D)

14:15

(3:4,3:4,6:4,2:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin (2E) - WTS Polonia 2 Bytom (1E)

19:6

(2:1,8:0,7:3,2:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D) - WTS Polonia 2 Bytom (1E)

28:1

(8:0,6:0,5:1,9:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin (2E) - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E)

19:0

(5:0,6:0,4:0,4:0)

WTS Polonia 2 Bytom (1E) - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E)

3:4

(1:0,0:2,2:0,0:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin (2E) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (3D)

8:22

(2:4,2:7,2:6,2:5)

UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (4E) - Alfa Gorzów Wlkp.(5D)

0:27

(0:8,0:6,0:6,0:7)

Arkonia Waterpolo Szczecin (2E) - Alfa Gorzów Wlkp.(5D)

5:26

(3:9,0:8,2:7,0:2)

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (4F)

12:0

99-24

 2.Alfa Gorzów Wlkp.(1G)

9:3

88-22

 3.Arkonia Waterpolo Szczecin (2G)

6:6

51-54

 4.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (1H)

3:9

5-83

 5.WTS Polonia 2 Bytom (4G)

0:12

12-72

 

Do FINAŁU MPJM (OOM) awansowały TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

 

TURNIEJ FINAŁOWY: 1-3.07.2022.

XXVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022

   Zespoły:

WTS Polonia Bytom (1F), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (2F), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (3F), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (1RK), Alfa Gorzów Wlkp. (2RK), Arkonia Waterpolo Szczecin (3RK).

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Delegaci KTPW:

Sędziowie:

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2021/22:

 

 WTS Polonia Bytom (1F) 0:0 00-00
 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (2F) 0:0 00-00
 GKPW 59 Gorzów Wlkp.(3F) 0:0 00-00
 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (1RK) 0:0 00-00
 Alfa Gorzów Wlkp.(2RK) 0:0 00-00
 Arkonia Waterpolo Szczecin (3RK) 0:0 00-00
  7.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki
  8.WTS Polonia 2 Bytom
  9.ŁSTW QED Łódź
 10.UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży Warszawa
 11.Box Logistics Waterpolo Poznań
 12.Alfa 2 Gorzów Wlkp.

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

XXVIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2022 W SPORTACH LETNICH

PIŁKA WODNA

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.

 

Najlepsi zawodnicy turnieju:

                                                                                                                                             MVP:

                                                                                                                                             "Król" strzelców:

                                                                                                                                             Bramkarz:

                                                                                                                                             Wyróżnieni:


SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Box Logistics Waterpolo

Poznań

R.Z. R.K. FIN. RAZEM

ŁSTW QED

Łódź

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

UKS Syrena 2 Pałac Młodzieży

Warszawa

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM
 Tomczak Miłosz 9     9  Sowiński Krzysztof 6 6     12  Szadurski Maksymilian 9 16 21   46  Marciniak Piotr 3 32     35
 Rogalski Antoni 7     7  Werner Piotr 7 3     10  Grabiński Kajetan 6 12 20   38  Noskowski Jan - 28     28
 Hałas Krzysztof 4     4  Tokarski Oskar - 8     8  Wojtach Tomasz 5 19 9   33  Jarosz Sara 2 14     16

 Jaccopo Marino

2     2  Tomaszewski Szymon 3 3     6  Landowski Kacper 7 4 9   20  Fengler Mateusz 5 8     13
 Mrowiński Franciszek 1     1  Papiernik Maciej 1 4     5  Pyrek Jan 5 4 9   18  Węgrodzki Witold 1 9     10
 Płóciennik Paweł 1     1  Głowacki Tymon 1 3     4  Jasek Mateusz 4 3 8   15  Grudzień Michał 7 -     7
 Kowal Dawid -     -  Słoka Szymon 1 3     4  Stępińska Linda 2 3 10   15  Puciłowski Dominik - 7     7
 Mierzejewski Maksymilian -     -

 Żelazowski Jakub

- 2     2  Krawczyk Emilia 4 3 7   14  Pytlarczyk Maksymilian 1 6     7
 Niegłos Filip -     -  Zieliński Filip - -     -  Gutkowski Franciszek 2 1 3   6  Brzóska Małgorzata - 3     3
 Ruszała Mikołaj -     -  Zwierzak Szymon - -     -

 Jaskulska Anna

- - 3   3  Grabiński Tymon - 2     2
 Yakauchuk Herman -     -

---------------------------------------

           Jezierska Jagna - 3 -   3  Dobrzelewski Wojciech 1 -     1
 Mączyński Bruno -     - ---------------------------------------          

 Nosowski Jan

- 1 -   1  Zawitkowski Kamil - -     -
 Tomczak Mikołaj -     - ---------------------------------------           ---------------------------------------            Zbrzeski Ryszard - -     -

 Smirnow Alan

-     - ---------------------------------------           ---------------------------------------     -    

---------------------------------------

         
 Naumowicz Oskar - bramkarz -     - ---------------------------------------          

 Gianbatista Alessio - bramkarz

- - -   -  Krzyżewski Radosław - bramkarz - -     -
 Urbanowicz Gustaw - bramkarz -     -  Pasikowski Mikołaj - bramkarz - -     -  Puchowski Tomasz - bramkarz - - -   -  Gianbatista Alessio - bramkarz - -     -

Trenerzy:

Bartosz SYPIOŁA i Nazar TUMIŁOWICZ.

Trener:

Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI.

Trener:

Ignacy STĘPIŃSKI i Michał BAR..

Trenerzy:

Michał Bar, Ignacy STĘPIŃSKI

 i Jakub SŁOWIKOWSKI.

 

Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

Alfa 2

Gorzów Wlkp.

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM  

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.E.

R.Z.

R.K.

FIN.

RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E.

R.Z.

R.K.

FIN.

RAZEM

 Żabski Jan 11 28 16   55  Koktysz Mateusz - 24     24  Bierski Ernest 14 53 19   86  Bańkowski Oliwer 12 14     26
 Kopiczko Mateusz 10 19 10   39  Czarnowski Kamil 1 21     22  Sawicki Bartosz - 44 9   53  Broniecki Paweł 11 10     21
 Markowski Adam 10 11 14   35  Dolinkiewicz Wiktor 2 7     9  Jarota Kacper 4 21 -   25  Polanin Dawid 6 7     13
 Adamkowski Adrian 6 11 15   32  Mężyński Maksymilian - 8     8  Strączek Grzegorz 2 17 2   21  Dłużniewski Filip 2 5     7
 Kobielak Maciej 3 6 13   22  Michalski Jakub - 3     3  Łukasik Adrian 4 5 10   19  Bamber Wojciech 1 2     3
 Zieliński Wiktor 4 9 2   15  Chyczewski Tymon 1 1     2  Noworyta Tymon 4 2 4   10  Dłużniewski Jakub 1 2     3
 Jasiński Adam 3 2 6   11  Buczkowski Filip - 1     1  Łukasik Mateusz 3 2 3   8  Kwieciński Mateusz 1 -     1
 Mroziński Tomasz 2 2 2   6  Chrostek Bruno 1 -     1  Ludek Kacper - 4 -   4  Kwieciński Michał 1 -     1
 Ryglowski Maciej - - 6   6  Paradowski Miłosz 1 -     1  Nowakowska Natalia 1 1 2   4  Mądry Małgorzata 1 -     1
 Sołtysiak Maciej - 3 2   5  Pawlak Karol - -     -  Wróbel Xavier - 2 1   3  Ptasznik Adam - -     -
 Moczadło Maks - 2 2   4

----------------------------------

           Pacek Adrian - 1 -   1

 Załoga Rozalia

- -     -
-------------------------------------------          

----------------------------------

           Sushkin Ivan - - 1   2

----------------------------------

         
-------------------------------------------           ----------------------------------            Agaciński Rafał - - -   - ----------------------------------          
-------------------------------------------           ----------------------------------            Nadolny Dawid - - -   - ----------------------------------          
-------------------------------------------           ----------------------------------          

 Krzyżanowski Mateusz - bramkarz

- - -   - ----------------------------------          
 Małecki Wiktor - bramkarz - 2 -   2  Rogalewicz Patryk - bramkarz - 1     1  Martiuk Filip - bramkarz - - -   - ----------------------------------          
 Wojciechowski Wojciech - bramkarz - - -   -  Rożniata Gaweł - bramkarz - -     -  Łuczak Wojciech - bramkarz - - -   -  Bańkowski Igor - bramkarz -       -

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI, Bartosz WIŚNIEWSKI i Sebastian Żabski.

Trenerzy:

Paweł RĘKAWEK i Jacek OSIŃSKI.

Trenerzy:

Mariusz BUGAJSKI i Bartosz SZYMAŃSKI.

Trener:

Piotr DIAKONÓW.

 

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun 2

Uniwersytet Łódzki

R.E.

R.Z.

R.K.

FIN.

RAZEM

 

WTS Polonia

Bytom

R.E.

R.Z.

R.K.

FIN.

RAZEM

WTS Polonia 2

Bytom

R.E. R.Z. R.K. FIN. RAZEM
 Wieczorek Michał 16 35     51    Bajer Filip 1 22 2   25    Greif Kamil 27 33    

60

 Zgoła Tomasz 12 56 -   68
 Stachowiak Dawid 25 14     39    Makuch Mateusz - 20 -   20    Guzy Adam 16 23     39  Ulfik Bartłomiej 5 23 6   34
 Adamczyk Kacper 20 18     38    Fengler Karol 3 15 2   20    Szymik Jan 17 12     29  Dudek Jacek 6 26 -   32
 Janicki Miłosz 12 12     24    Dobrosz Szymon 2 15 -   17    Romaniuk Jacek 7 12     19  Olejniczak Tymon 9 7 5   21
 Ciuła Mateusz 2 15     17    Janeczek Kazimierz 6 11 -   17    Wiatrowski Zbigniew 8 9     17  Ołowski Sergiusz 3 5 -   8
 Orzechowski Rafał 9 4     13    Borowski Dawid 2 9 1   12    Kllmek Jakub 11 5     16  Moczygęba Kamil - 6 1   7
 Ciuła Szymon 7 3     10    Fahuri Adam 1 5 -   6    Ignacy Aleksander

8

5     13  Moczygęba Robert - 6 -   6
 Pawlak Adrian 6 3     9    Kominiak Filip - 3 -   3    Brzezina Maksymilian 7 5     12  Szopa Piotr 3 3 -   6
 Stasiak Błażej 6 3     9    Majewski Szymon - 3 -   3    Horyń Tomasz - 9     9  Borys Igor 1 2 -   3

 Janeczek Kazimierz

- 3     3    Jakubowski Wojciech 2 - -   2    Niepsuj Paweł - 5     5  Kozak Błażej - 1 -   1

 Dobrosz Szymon

- -     -  

 Rogaczewski Karol

- 1 -   1    Zgoła Tomasz - 5     5  Pinkawa Marcel - 1 -   1
----------------------------------------            

 Szczerba Kornel

- - -   -    Dudek Jacek - 3     3

 ----------------------------------------

- - -   -
----------------------------------------            

 Turek Stanisław

- - -   -    Goik Mateusz - bramkarz - 1     1  Cieślik Stanisław  - bramkarz 1 4 -   5

----------------------------------------

             Janaszewski Antoni - bramkarz - - -   -    Kapela Samuel - bramkarz 2 -     2  Waluś Paweł - bramkarz - - -   -
 Michalski Igor- bramkarz - 1     1  Turek Stanisław - bramkarz - - -   -  Marszałek Antoni - bramkarz - -     -  Maj Oliwer - bramkarz 1 1 -   2

 Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 Trenerzy :

Viktor BERENDYUHA i Dominik SZNAJDER.

 

Trenerzy:

Radosław PACZYNA i Dawid BRONCEL.

Trenerzy:

Radosław PACZYNA i Dawid BRONCEL.

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA