LIGA MISTRZÓW - 2022/23

EURO CUP 2022/23          CHALLENGER CUP 2022/23

  

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 29.09-2.10.2022

                                                                        Grupa A: Vasas SC Budapeszt (HUN), Steaua Bukareszt (ROU), Primorac Kotor (MNE), ZPC Het Ravijn (NED), VK Invictum Sarajevo (BiH).

                                                                        Grupa B: RN Savona (ITA), Galatasaray Istanbul (TUR), CSM Oradea (ROU), ASA Tel-Aviv (ISR).

                                                                        Grupa C: HAVK Mladost Zagrzeb (CRO), VK Jadran Herceg Novi (MNE), EVK Zaibas (LTU), Enka Istanbul (TUR), KVP Novaky (SVK).

                                                                        Grupa D: EN Tourcoing (FRA), Panionios GSS (GRE), Vitoria Guimaraes (POR), VK Banja Luka (BiH), KVIK Kastrup (DEN).

 

GRUPA A: Het Ravinj (NED)

GRUPA B: Oradea (ROU)

GRUPA C: Herceg Novi (MNE)

 GRUPA D: Tourcoing (FRA)

Primorac Kotor - VK Invictum Sarajevo

36:4

(9:2,7:1,12:0,8:1)

RN Savona - Galatasaray Istanbul

10:6

(2:0,2:2,4:4,2:0)

HAVK Mladost Zagrzeb - Enka Istanbul

16:6

(4:1,4:2,0:3,5:3)

KVIK Kastrup - VK Banja Luka

23:8

(5:2,4:2,6:1,8:3)

ZPC Het Ravijn - Steaua Bukareszt

9:15

(3:5,1:4,1:3,4:3)

CSM Oradea (ROU) - ASA Tel-Aviv

12:3

(2:0,4:1,5:0,1:2)

VK Jadran Herceg Novi - EVK Zaibas

12:2

(4:0,3:1,2:0,3:1)

EN Tourcoing - Vitoria Guimaraes

28:5

(9:1,8:2,3:2,8:0)

Vasas SC Budapeszt - VK Invictum Sarajevo

37:2

(10:1,7:1,12:0,8:0)

ASA Tel-Aviv - RN Savona

8:24

(2:8,1:5,3:6,0:5)

EVK Zaibas - HAVK Mladost Zagrzeb

7:15

(0:3,3:3,1:7,3:2)

Panionios GSS - KVIK Kastrup

34:2

(8:0,9:0,10:0,7:2)

ZPC Het Ravijn - Primorac Kotor

7:16

(2:1,1:3,3:5,1:7)

Galatasaray Istanbul - CSM Oradea

8:12

(2:4,2:2,0:3,4:3)

KVP Novaky - Enka Istanbul

11:11

(5:5,3:2,2:2,1:2)

EN Tourcoing - VK Banja Luka

41:2

(10:0,12:0,10:1,9:1)

Steaua Bukareszt - VK Invictum Sarajevo

29:2

(6:1,9:1,9:0,5:0)

Galatasaray Istanbul - ASA Tel-Aviv

15:3

(7:0,2:0,4:2,2:1)

HAVK Mladost Zagrzeb - KVP Novaky

16:3

(2:0,5:1,5:1,4:1)

KVIK Kastrup - Vitoria Guimaraes

6:11

(1:4,0:3,3:2,2:2)

Vasas SC Budapeszt - Primorac Kotor

13:10

(3:2,4:3,4:2,2:3)

CSM Oradea - RN Savona

10:7

(4:1,3:2,1:2,2:2)

VK Jadran Herceg Novi - Enka Istanbul

19:8

(4:2,6:4,2:2,7:0)

 VK Banja Luka - Panionios GSS

2:42

(1:11,1:11,0:10,0:10)

Steaua Bukareszt - Vasas SC Budapeszt

3:10

(0:3,0:2,1:4,2:1)

EVK Zaibas - KVP Novaky

14:6

(4:4,3:0,6:0,1:2)

VK Banja Luka - Vitoria Guimaraes

9:29

(0:8,3:9,3:5,3:7)

ZPC Het Ravijn - VK Invictum Sarajevo

31:3

(8:1,9:0,5:0,9:2)

VK Jadran Herceg Novi - HAVK Mladost Zagrzeb

7:9

(1:1,1:2,3:2,2:4)

EN Tourcoing - Panionios GSS

10:5

(3:1,2:1,2:2,3:1)

Primorac Kotor - Steaua Bukareszt

14:11

(3:2,3:4,6:3,2:2)

Enka Istanbul - EVK Zaibas

6:11

(1:2,0:3,3:4,2:2)

EN Tourcoing - KVIK Kastrup

29:4

(7:0,5:3,12:0,5:1)

ZPC Het Ravijn - Vasas SC Budapeszt

6:13

(2:3,1:5,2:3,1:2)

VK Jadran Herceg Novi - KVP Novaky

16:8

(4:3,6:0,3:2,3:3)

Panionios GSS - Vitoria Guimaraes

21:6

(7:1,5:3,4:1,5:1)

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

GRUPA C:

 

GRUPA D:

 1.Vasas SC Budapeszt

12

73-21

 1.CSM Oradea (RUM)

9

34-18

 1.HAVK Mladost Zagrzeb

12

56-23

 1.EN Tourcoing (FRA)

12

108-16

 2.Primorac Kotor (MNE)

9

76-35

 2.RN Savona (ITA)

6

41-24

 2.VK Jadran Herceg Novi (MNE)

9

54-27

 2.Panionios GSS (GRE)

9

102-20

 3.Steaua Bukareszt

6

58-35

 3.Galatasaray Istanbul

3

29-25

 3.EVK Zaibas (LTU)

6

34-39

 3.Vitoria Guimaraes  (POR)

6

51-64

 4.ZPC Het Ravijn (NED)

3

53-47

 4.ASA Tel-Aviv

0

14-51

 4.Enka Istanbul

1

31-57  4.KVIK Kastrup (DEN)

3

35-82

 5.VK Invictum Sarajevo (BiH)

0

11-133

       5.KVP Novaky (SVK)

1

28-57

 5.VK Banja Luka (BiH)

0

21-135

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały TRZY najlepsze zespoły Grup A,C,D oraz DWA najlepsze zespoły Grupy B I Rundy Kwalifikacyjnej.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-16.10.2022

Zespoły bezpośrednio zakwalifikowane do II Rundy Kwalifikacyjnej.

GRUPA A: Split (CRO)

GRUPA B: Barcelona (ESP)

GRUPA C: Kotor (MNE) - 14-16.10.2022 GRUPA D: Ateny (GRE)

VK Sabac - Vasas SC Budapeszt

4:13

(3:5,0:3,0:1,1:4)

VK Jadran Herceg Novi - CSM Oradea

9:8

(2:0,1:2,3:2,3:4)

Primorac Kotor - EN Tourcoing

10:10

(6:2,1:1,2:2,1:5)

ASC Duisburg - AN Brescia

6:18

(3:4,3:5,0:4,0:5)

Steaua Bukareszt - Jadran Split

7:17

(3:2,1:6,1:5,2:4)

CN Barcelona - Vitoria Guimaraes

22:6

(8:1,4:1,6:2,4:2)

NC Vouliagmeni - OSC Budapeszt

9:13

(3:5,2:3,2:3,2:2)

EVK Zaibas - Panionios GSS

9:16

(3:4,1:2,4:4,1:6)

Steaua Bukareszt - Vasas SC Budapeszt

13:18

(4:4,2:6,4:4,3:4)

Vitoria Guimaraes - CSM Oradea

5:21

(0:7,1:4,2:3,2:7)

Primorac Kotor - NC Vouliagmeni

2:15

(2:6,0:4,0:4,0:1)

EVK Zaibas - ASC Duisburg

17:15

(4:3,4:6,5:1,4:5)

RN Savona - VK Sabac

10:8

(3:1,2:2,2:4,3:1)

CN Noisi Le Sec - VK Jadran Herceg Novi

14:12

(2:3,3:4,5:3,4:2)

 OSC Budapeszt - EN Tourcoing

7:10

(1:3,3:2,3:3,0:2)

HAVK Mladost Zagrzeb - AN Brescia

9:13

(2:2,1:3,3:5,3:3)

Steaua Bukareszt - RN Savona

5:15

(0:4,2:3,2:5,1:3)

CN Barcelona - CN Noisi Le Sec

13:16

(4:3,3:4,4:5,2:4)

EN Tourcoing - NC Vouliagmeni

13:14

(2:4,6:3,4:6,1:1)

EVK Zaibas - HAVK Mladost Zagrzeb

10:14

(2:4,4:1,3:6,1:3)

Jadran Split - Vasas SC Budapeszt

13:11

(2:4,3:2,4:4,4:1)

VK Jadran Herceg Novi - Vitoria Guimaraes

23:7

(7:2,5:1,5:3,6:1)

Primorac Kotor - OSC Budapeszt

8:14

(1:5,1:4,0:2,6:3)

Panionios GSS - ASC Duisburg

14:8

(2:2,3:2,6:2,3:2)

VK Sabac - Steaua Bukareszt

17:10

(4:2,5:4,5:1,3:3)

CN Barcelona - VK Jadran Herceg Novi

13:12

(2:5,4:2,5:3,2:2)

VK Zaibas - AN Brescia

4:25

(1:7,0:3,0:8,3:7)

RN Savona - Jadran Split

5:13

(1:4,1:1,1:4,2:4)

CSM Oradea - CN Noisi Le Sec

7:11

(4:4,1:3,0:0,2:4)

Panionios GSS - HAVK Mladost Zagrzeb

7:6

(0:1,4:3,2:1,1:1)

Vasas SC Budapeszt - RN Savona

9:8

(1:0,3:1,3:3,2:4)

CN Noisi Le Sec - Vitoria Guimaraes

17:4

(5:1,4:0,4:2,4:1)

ASC Duisburg - HAVK Mladost Zagrzeb

7:16

(3:3,1:2,1:4,2:7)

Jadran Split - VK Sabac

14:13

(4:2,3:4,3:4,4:3)

CN Barcelona - CSM Oradea

6:12

(2:1,3:6,0:1,1:4)

Panionios GSS - AN Brescia

4:9

(2:2,2:2,0:1,0:4)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

GRUPA C:

GRUPA D:

 1.Jadran Split CRO) 12 57-36  1.CN Noisi Le Sec (FRA) 12 58-36  1.OSC Budapeszt 6 34-27

 1.AN Brescia (ITA)

12

65-23

 2.Vasas SC Budapeszt

9

51-38

 2.CSM Oradea (RUM) 6 48-31  2.NC Vouliagmeni (GRE) 6 38-28  2.Panionios GSS (GRE) 9 41-32
 3.RN Savona (ITA) 6 38-35

 3.VK Jadran Herceg Novi (MNE)

6

56-42

 3.EN Tourcoing (FRA)

4

33-31

 3.HAVK Mladost Zagrzeb 6 45-37
 4.VK Sabac (SRB) 3 42-47  4.CN Barcelona 6 54-46  4.Primorac Kotor (MNE) 1 20-39  4.EVK Zaibas (LTU) 3 40-70
 5.Steaua Bukareszt  0 35-67  5.Vitoria Guimaraes  (POR)  0 22-83        5.ASC Duisburg (GER) 0 36-65

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej Grupy.

Pozostałe zespoły kwalifikują się do II Rundy Kwalifikacyjnej Euro Cup.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 29.10. i 5.11.2022.

 

  29.10.2022. 5.11.2022.
 Mecze A: OSC Budapeszt - Panionios GSS (GRE)

17:7

(4:1,5:3,4:1,4:2)

12:11

(4:3,2:4,2:2,4:2)

 Mecze B: CN Noisi Le Sec (FRA) - NC Vouliagmeni (GRE)

11:17

(3:5,3:5,2:3,3:4)

12:9

(1:4,4:2,3:2,4:1)

 Mecze C: Vasas SC Budapeszt - AN Brescia (ITA)

10:12

(3:3,4:5,2:4,1:0)

8:11

(1:4,2:3,3:2,2:2)

 Mecze D: Jadran Split CRO) - CSM Oradea (RUM)

9:3

(2:2,1:0,3:0,3:1)

12:11

(5:1,2:3,2:3,3:4)

Zwycięzcy meczów kwalifikują się do Rundy Głównej, a przegrani do 1/8 finałów  Euro Cup.

 

RUNDA GŁÓWNA: 15.11.2022-24.05.2023

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

Grupa A: Pro Recco (ITA), Zodiac Atletic Barceloneta (ESP), Waspo 98 Hannover (GER), Radnicki Kragujevac (SRB), Dinamo Tbilisi (GEO), Olympiacos Piraeus (GRE),

oraz NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) i Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.).

Grupa B: Novi Belgrad (SRB), FTC-Telekom Budapeszt (HUN), CN Marsylia (FRA), Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO), Astralpool Sabadell (ESP), Spandau 04 Berlin (GER),

oraz OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) i AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.).

 

UWAGA: godziny spotkań wg czasu polskiego.

GRUPA A

GRUPA B

15.11.2022.

16.11.2022.

Dinamo Tbilisi - Zodiac Atletic Barceloneta

 Sędziowie: Radosłąw KORYZNA i Bozo DURASKOVIĆ (MNE)

8:14

(4:2,2:6,1:4,1:2)

Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

8:13

(1:3,4:7,0:1,3:2)

Olympiacos Piraeus - Pro Recco

9:7

(1:0,1:1,1:2,6:4)

Astralpool Sabadell - FTC-Telekom Budapeszt

7:10

(2:3,2:3,3:2,0:2)

Waspo 98 Hannover - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

8:10

(4:3,1:2,2:1,1:4)

Spandau 04 Berlin - VK Novi Belgrad

5:16

(0:2,3:4,1:6,1:4)

Radnicki Kragujevac - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

9:9

(3:1,2:0,0:5,4:3)

CN Marsylia - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

10:10

(2:3,4:2,1:0,3:5)

29.11.2022.

30.11.2022.

 g.13.45: Dinamo Tbilisi - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Astralpool Sabadell - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.45: VK Novi Belgrad - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Radnicki Kragujevac - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

13.12.2022.

14.12.2022.

 g.18.00: NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.45: VK Novi Belgrad - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Zodiac Atletic Barceloneta - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: FTC-Telekom Budapeszt - CN Marsylia  
 g.20.30: Pro Recco - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

20.12.2022.

21.12.2022.

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.45: VK Novi Belgrad - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: CN Marsylia - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Zodiac Atletic Barceloneta - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: FTC-Telekom Budapeszt - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Pro Recco - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

       

10.01.2023.

11.01.2023.

 Olympiacos Piraeus - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Radnicki Kragujevac - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

24.01.2023.

25.01.2023.

 Zodiac Atletic Barceloneta - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Astralpool Sabadell - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos Piraeus - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telekom Budapeszt - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

7.02.2023.

8.02.2023.

 Pro Recco - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos Piraeus - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Novi Belgrad - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

18.02.2023.

18.02.2023.

 Radnicki Kragujevac - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Astralpool Sabadell - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telekom Budapeszt - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac Atletic Barceloneta - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1.03.2023.

28.02.2023.

 NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Novi Belgrad - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Radnicki Kragujevac - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia -  Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)- Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

22.03.2023.

21.03.2022.

 Dinamo Tbilisi - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Novi Belgrad - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telekom Budapeszt - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Zodiac Atletic Barceloneta - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Astralpool Sabadell - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

5.04.2023.

4.04.2023.

 Dinamo Tbilisi - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Radnicki Kragujevac - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Astralpool Sabadell - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos Piraeus - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

26.04.2023.

25.04.2023.

 Olympiacos Piraeus - Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Astralpool Sabadell - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover - Zodiac Atletic Barceloneta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Dinamo Tbilisi - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Radnicki Kragujevac - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia - FTC-Telekom Budapeszt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

13.05.2023.

12.05.2023.

 Zodiac Atletic Barceloneta - NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - VK Novi Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Pro Recco

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telekom Budapeszt - AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Olympiacos Piraeus - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CN Marsylia - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Waspo 98 Hannover - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Spandau 04 Berlin - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

24.05.2023.

23.05.2023.

 Zodiac Atletic Barceloneta - Dinamo Tbilisi

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) - CN Marsylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) - Waspo 98 Hannover

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 VK Novi Belgrad - Spandau 04 Berlin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pro Recco - Olympiacos Piraeus

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) - Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) - Radnicki Kragujevac

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FTC-Telekom Budapeszt - Astralpool Sabadell

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE RUNDY GŁÓWNEJ:

GRUPA A

GRUPA B

 1.Zodiac Atletic Barceloneta (ESP) 3 14-8  1.Novi Belgrad (SRB) 3 16-5
 2.Jadran Split CRO) (zw.m.D III R.K.) 3 10-8  2.AN Brescia (ITA) (zw.m.C III R.K.) 3 13-8
 3.Olympiacos Piraeus (GRE) 3 9-7  3.FTC-Telekom Budapeszt (HUN) 3 10-7
 4.NC Vouliagmeni (GRE) (zw.m.B III R.K.) 1 9-9  4.CN Marsylia (FRA) 1 10-10
    Radnicki Kragujevac (SRB 1 9-9    OSC Budapeszt (zw.m.A III R.K.) 1 10-10
 6.Waspo 98 Hannover (GER) 0 8-10  6.Astralpool Sabadell (ESP) 0 7-10
 7.Pro Recco (ITA) 0 7-9  7.Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO) 0 8-13
 8.Dinamo Tbilisi (GEO) 0 8-14  8.Spandau 04 Berlin (GER) 0 5-16

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup w tym VK Novi Belgrad (SRB) organizator turnieju finałowego.

 

"FINAL EIGHT": 31.05.-3.06.2023 - Belgrad (SRB).

 ĆWIERĆFINAŁY: 31.05.2023.

 

 ĆF I:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF III: 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IV: 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PÓŁFINAŁY: 1.06.2023.

o miejsca 5-8:

 

PF I: przegrany ĆF I - przegrany ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II: przegrany ĆF II - przegrany ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsca 1-4:

 

PF III: zwycięzca ĆF I - zwycięzca ĆF III)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PF IV: zwycięzca ĆF II - zwycięzca ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FINAŁY: 2.06.2023.

 

o miejsce 7: przegrany PF I - przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsce 5: zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 FINAŁY: 3.06.2023.

 

o miejsce 3: przegrany PF III - przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsce 1: zwycięzca PF III zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA