EURO CUP - 2022/23  

LIGA MISTRZÓW 2022/23        CHALLENGER CUP 2022/23

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-16.10.2022.

 

                                                                       Grupa A: VK Solaris Sibenik (CRO), SV Ludwigsburg 08 (GER), Montpellier WP (FRA), CN Echyade (ESP), PAOK Saloniki (GRE), ZV De Zaan (NED).

                                                                       Grupa B: Szolnoki Dozsa (HUN), VK Partizan Belgrad (SRB), CC Ortigia (ITA), Ydraikos NC (GRE), Paix D’aix Natation (FRA).

                                                                       Grupa C: CN Terrassa (ESP), Team Strasbourg (FRA), Honved Budapeszt (HUN), Telimar Palermo (ITA), VK  Valis (SRB), AVK Triglav Kranj (SLO)

                                                                       Grupa D: Trieste Pallanuoto (ITA), Apollon Smyrnis (GRE), CN Mediterrani (ESP), VK Crvena Zvezda Belgrad (SRB),  BVSC-Zuglo (HUN), SKP Kosice (SVK).

 

GRUPA A: Saloniki (GRE)

GRUPA B: Siracusa (ITA)

GRUPA C: Kranj (SLO)

GRUPA D: Barcelona (ESP)

VK Solaris Sibenik - SV Ludwigsburg 08

11:5

(0:3,4:1,3:1,4:0)

Ydraikos NC - CC Ortigia

10:22

(2:3,4:7,1:6,3:6)

Honved Budapeszt - CN Terrassa

11:7

(3:1,2:1,3:2,3:3)

VK Crvena Zvezda Belgrad - SKP Kosice

24:4

(7:2,5:1,5:1,7:0)

Montpellier WP - CN Echyade

15:7

(4:2,2:0,6:3,3:2)

VK Partizan Belgrad - Paix D’aix Natation

20:11

(6:4,5:2,5:4,4:1)

AVK Triglav Kranj - VK  Valis

6:8

(1:2,2:2,1:3,2:1)

Apollon Smyrnis - BVSC-Zuglo

12:15

(4:3,2:2,3:5,3:5)

PAOK Saloniki - ZV De Zaan

6:7

(1:2,0:1,4:4,1:0)

Szolnoki Dozsa - VK Partizan Belgrad

8:10

(4:1,3:5,0:1,1:3)

Telimar Palermo - Team Strasbourg

13:16

(5:5,3:5,2:3,3:3)

Trieste Pallanuoto - CN Mediterrani

9:6

(2:2,3:2,2:0,2:2)

VK Solaris Sibenik - ZV De Zaan

9:5

(3:0,2:2,1:1,3:2)

Paix D’aix Natation - Ydraikos NC

15:9

(0:3,6:2,5:2,4:2)

Telimar Palermo - VK Valis

24:16

(7:3,5:3,5:8,7:2)

SKP Kosice - BVSC-Zuglo

5:26

(2:9,0:4,0:6,3:7)

SV Ludwigsburg 08 - Montpellier WP

5:8

(1:2,2:3,0:2,2:1)

VK Partizan Belgrad - CC Ortigia

7:14

(0:5,2:4,2:3,3:2)

 AVK Triglav Kranj - CN Terrassa

3:14

(1:2,0:4,2:5,0:3)

VK Crvena Zvezda Belgrad - Trieste Pallanuoto

11:8

(1:3,5:2,4:2,1:1)

PAOK Saloniki - CN Echyade

8:7

(1:1,1:2,2:1,4:3)

Paix D’aix Natation - Szolnoki Dozsa

7:11

(0:3,2:1,2:4,3:3)

Team Strasbourg - Honved Budapeszt

12:9

(2:1,2:4,5:2,3:2)

Apollon Smyrnis - CN Mediterrani

9:10

(3:3,1:1,2:4,3:2)

VK Solaris Sibenik - Montpellier WP

10:9

(4:3,4:2,2:1,0:3)

Szolnoki Dozsa - CC Ortigia

9:11

(1:3,2:4,0:1,6:3)

CN Terrassa - VK Valis

10:11

(2:4,1:2,5:2,2:3)

Apollon Smyrnis - Trieste Pallanuoto

8:13

(1:2,0:3,5:6,2:2)

CN Echyade - ZV De Zaan

10:11

(2:5,0:2,2:3,6:1)

Ydraikos NC - VK Partizan Belgrad

12:14

(4:3,2:5,2:5,4:1)

AVK Triglav Kranj - Team Strasbourg

3:11

(0:3,0:3,2:1,1:4)

BVSC-Zuglo - VK Crvena Zvezda Belgrad

7:8

(0:2,0:0,3:3,4:3)

PAOK Saloniki - SV Ludwigsburg 08

11:7

(1:1,4:1,3:2,3:3)

Ydraikos NC - Szolnoki Dozsa

3:16

(1:5,1:1,1:4,0:6)

Telimar Palermo - Honved Budapeszt

11:12

(2:3,5:2,1:5,3:2)

CN Mediterrani - SKP Kosice

17:9

(4:1,3:3,6:3,4:2)

CN Echyade - VK Solaris Sibenik

8:15

(3:3,0:6,4:4,1:2)

CC Ortigia - Paix D’aix Natation

12:5

(1:0,1:1,7:2,0:2)

VK Valis - Team Strasbourg

10:13

(2:2,1:5,3:2,4:4)

Apollon Smyrnis - VK Crvena Zvezda Belgrad

8:10

(3:3,2:1,2:3,1:3)

ZV De Zaan - SV Ludwigsburg 08

16:7

(2:0,4:2,6:4,4:1)

AVK Triglav Kranj - Honved Budapeszt

3:21

(2:4,0:7,0:5,1:5)

Trieste Pallanuoto - SKP Kosice

29:10

(8:1,5:4,8:2,8:3)

PAOK Saloniki - Montpellier WP

13:8

(1:1,3:1,5:2,4:4)

Telimar Palermo - CN Terrassa

18:15

(5:2,4:4,6:5,3:4)

CN Mediterrani - BVSC-Zuglo

13:14

(3:5,4:4,1:1,5:4)

ZV De Zaan - Montpellier WP

10:10

(3:3,1:3,3:3,3:1)

Honved Budapeszt - VK Valis

11:6

(3:0,2:1,3:2,3:3)

Trieste Pallanuoto - BVSC-Zuglo

10:7

(1:1,4:1,1:2,4:3)

SV Ludwigsburg 08 - CN Echyade

15:13

(4:1,2:6,5:3,4:3)

AVK Triglav Kranj - Telimar Palermo

8:23

(1:5,2:4,1:7,4:7)

Apollon Smyrnis - SKP Kosice

34:6

(10:1,8:1,9:3,7:1)

PAOK Saloniki - VK Solaris Sibenik

9:9

(2:2,3:4,1:0,3:3)

CN Terrassa - Team Strasbourg

11:14

(1:3,4:3,4:4,2:4)

VK Crvena Zvezda Belgrad - CN Mediterrani

13:3

(2:0,4:1,4:1,3:1)

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.VK Solaris Sibenik (CRO)

13

54-36

 1.CC Ortigia (ITA)

12

59-31

 1.Team Strasbourg (FRA)

15

66-46

 1.VK Crvena Zvezda Belgrad

15

66-30

 2.ZV De Zaan (NED)

10

49-42

 2.VK Partizan Belgrad

9

51-45

 2.Honved Budapeszt

12

64-39

 2.Trieste Pallanuoto (ITA)

12

69-2

 3.PAOK Saloniki (GRE)

10

47-38

 3.Szolnoki Dozsa (HUN)

6

44-31

 3.Telimar Palermo (ITA)

9

89-67

 3.BVSC-Zuglo (HUN)

9

69-48

 4.Montpellier WP (FRA)

7

50-45

 4.Paix D’aix Natation (FRA)

3

38-52

 4.VK  Valis (SRB)

6

51-64

 4.CN Mediterrani (ESP)

6

49-54

 5.SV Ludwigsburg 08 (GER)

3

39-59

 5.Ydraikos NC (GRE)

0

34-67

 5.CN Terrassa (ESP)

3

57-57

 5.Apollon Smyrnis (GRE)

3

71-54

 6.CN Echyade (ESP)

0

45-64

     6.AVK Triglav Kranj (SLO)

0

23-77

 6.SKP Kosice (SVK)

0

34-130

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup I Rundy Kwalifikacyjnej.

Pozostałe zespoły grać będą w nowych rozgrywkach "Challenger Cup".

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 27-30.10.2022.

Kluby wyeliminowane z I i II Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów i włączone do II Rundy Kwalifikacyjnej Euro Cup:

ASC Duisburg (GER), CN Barcelona, EN Tourcoing (FRA), EVK Zaibas (LTU), HAVK Mladost Zagrzeb, Primorac Kotor (MNE),

RN Savona (ITA), Steaua Bukareszt, Vitoria Guimaraes (POR), VK Jadran Herceg Novi (MNE), VK Sabac (SRB).

 

 GRUPA A: Sabac (SRB).

GRUPA B: Strasbourg (FRA).

 GRUPA C: Duisburg (GER).

VK Jadran Herceg Novi - Trieste Pallanuoto

9:11

(4:1,2:3,0:4,3:3)

VK Partizan Belgrad - RN Savona

11:14

(2:2,3:4,2:5,4:3)

EN Tourcoing - CN Barcelona

14:11

(5:2,3:4,3:2,3:3)

VK Sabac - VK Solaris Sibenik

16:6

(5:2,1:2,5:2,5:0)

Team Strasbourg - ZV De Zaan

12:9

(4:3,4:3,4:3,0:0)

Telimar Palermo - ASC Duisburg

11:10

(4:3,3:2,1:3,3:2)

Paix D’aix Natation - VK Jadran Herceg Novi

7:10

(0:3,1:3,4:2,2:2)

Team Strasbourg - RN Savona

6:6

(0:2,2:1,2:3,2:0)

EN Tourcoing - Telimar Palermo

14:12

(3:2,3:4,4:0,4:4)

Trieste Pallanuoto - VK Solaris Sibenik

16:6

(5:3,3:2,4:0,4:1)

ZV De Zaan - VK Partizan Belgrad

11:17

(2:6,2:3,3:4,4:4)

CN Barcelona - ASC Duisburg

16:14

(4:3,6:3,3:3,3:5)

VK Solaris Sibenik - Paix D’aix Natation

14:10

(3:2,3:3,4:1,4:4)

RN Savona - ZV De Zaan

14:10

(5:2,5:4,2:2,2:2)

Telimar Palermo - CN Barcelona

11:12

(2:3,4:2,2:3,3:4)

VK Sabac - Trieste Pallanuoto

10:9

(4:2,2:2,1:3,3:2)

Team Strasbourg - VK Partizan Belgrad

9:12

(1:2,1:2,2:5,5:3)

EN Tourcoing - ASC Duisburg

21:11

(5:1,6:2,4:6,6:2)

VK Solaris Sibenik - VK Jadran Herceg Novi

2:15

(1:4,1:4,0:3,0:4)

       

Paix D’aix Natation - VK Sabac

5:13

(2:3,2:3,0:1,1:4)

       

Trieste Pallanuoto - Paix D’aix Natation

16:6

(3:1,5:2,6:0,2:3)

       

 VK Jadran Herceg Novi - VK Sabac

5:9

(0:3,2:3,2:1,1:2)

       

 

 GRUPA D: Zagrzeb (CRO).

 GRUPA E: Szolnoki (HUN).

 GRUPA F: Bukareszt.

Sędzia Neutralny: Radosław KORYZNA.

HAVK Mladost Zagrzeb - CN Mediterrani

10:10

(4:5,2:1,2:3,2:1)

Szolnoki Dozsa - EVK Zaibas

21:8

(3:0,6:2,7:2,5:4)

CC Ortigia - Vitoria Guimaraes

25:1

(8:1,7:0,4:0,6:0)

Primorac Kotor - Honved Budapeszt

6:7

(1:1,2:3,2:1,1:2)

 Montpellier WP - VK Crvena Zvezda Belgrad

7:12

(1:4,1:3,3:3,2:2)

Steaua Bukareszt - VK  Valis

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Roc Vehovec (SLO)

12:11

(3:3,2:3,4:2,3:3)

HAVK Mladost Zagrzeb - PAOK Saloniki

9:11

(1:1,6:4,1:3,1:3)

 EVK Zaibas - Crvena Zvezda Belgrad

4:9

(2:1,1:5,1:1,0:2)

VK  Valis - Vitoria Guimaraes

21:8

(3:1,5:1,4:3,9:3)

CN Mediterrani - Honved Budapeszt

6:15

(3:4,1:3,0:4,2:4)

Szolnoki Dozsa - Montpellier WP

15:7

(2:2,7:1,4:1,2:3)

CC Ortigia - BVSC-Zuglo

Sędziowie: Radosław Koryzna i Julen Burges (FRA)

9:8

(3:1,2:4,3:0,1:3)

CN Mediterrani - Primorac Kotor

12:11

(2:3,4:3,2:4,4:1)

Montpellier WP - EVK Zaibas

13:8

(1:3,4:3,3:1,5:1)

VK  Valis - CC Ortigia

9:14

(4:3,2:4,2:5,1:2)

Honved Budapeszt - PAOK Saloniki

10:9

(6:2,2:3,1:3,1:1)

Szolnoki Dozsa - Crvena Zvezda Belgrad

10:6

(3:2,2:1,1:0,4:3)

Steaua Bukareszt - BVSC-Zuglo

Sędziowie: Radosław Koryzna i Tomislav Copić (CRO)

8:7

(2:4,1:0,1:1,4:2)

CN Mediterrani - PAOK Saloniki

9:9

(5:1,2:2,1:2,1:4)

 

BVSC-Zuglo - Vitoria Guimaraes

23:3

(6:0,5:0,7:1,5:2)

HAVK Mladost Zagrzeb - Primorac Kotor

9:10

(3:4,1:4,2:0,3:2)

 

CC Ortigia - Steaua Bukareszt

Sędziowie: Radosław Koryzna i Roc Vehovec (SLO)

10:8

(1:1,3:2,3:2,3:3)

PAOK Saloniki - Primorac Kotor

7:13

(0:3,1:1,2:4,4:4)

 

BVSC-Zuglo - VK  Valis

18:8

(5:1,4:1,4:3,5:3)

HAVK Mladost Zagrzeb - Honved Budapeszt

12:11

(4:4,4:2,2:3,2:2)

 

Steaua Bukareszt - Vitoria Guimaraes

Sędziowie: Radosław Koryzna i Roc Vehovec (SLO)

14:5

(3:1,5:1,3:1,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 1.VK Sabac (SRB)

12

48-25

 1.RN Savona (ITA)

7

34-27

 1.EN Tourcoing (FRA)

9

49-34

 2.Trieste Pallanuoto (ITA)

9

52-31

 2.VK Partizan Belgrad

6

40-34

 2.CN Barcelona

6

39-39

 3.VK Jadran Herceg Novi (MNE)

6

40-29

 3.Team Strasbourg (FRA)

4

27-27

 3.Telimar Palermo (ITA)

3

34-36

 4.VK Solaris Sibenik (CRO)

3

28-57

 4.ZV De Zaan (NED)

0

30-43

 4.ASC Duisburg (GER)

0

25-48

 5.Paix D’aix Natation (FRA) 

0

28-53

           

 

 GRUPA D:

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 1.Honved Budapeszt

9

43-33

 1.Szolnoki Dozsa (HUN)

9

46-21

 1.CC Ortigia (ITA)

12

58-26

 2.Primorac Kotor (MNE)

6

40-35

 2.VK Crvena Zvezda Belgrad

6

27-21

 2.Steaua Bukareszt 

9

44-33

 3.CN Mediterrani (ESP)

5

37-45

 3.Montpellier WP (FRA)

3

27-35

 3.BVSC-Zuglo (HUN)

6

56-28

 4.PAOK Saloniki (GRE)

4

36-41

 4.EVK Zaibas (LTU)

0

20-43

 4.VK  Valis (SRB)

3

49-52

 5.HAVK Mladost Zagrzeb

4

40-42

       5.Vitoria Guimaraes (POR)

0

17-83

 

Do 1/8 Finałów awansowały DWA najlepsze zespoły poszczególnych grup II Rundy Kwalifikacyjnej.

 

1/8 FINAŁÓW: 30.11. i 14.12.2023.

Przegrane zespoły z III Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów: CN Noisi Le Sec (FRA), CSM Oradea (RUM), Vasas SC Budapeszt, Panionios GSS (GRE).

 

 I mecz

 II mecz

 1/8 FINAŁÓW: mecz 1: CN Noisi Le Sec - Trieste Pallanuoto

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Maro Savinović (CRO)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 2: VK Partizan Belgrad - Panionios GSS

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 3: Steaua Bukareszt - CSM Oradea

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 4: Vasas SC Budapeszt - VK Crvena Zvezda Belgrad

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 5: Honved Budapeszt - Szolnoki Dozsa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 6: RN Savona - CC Ortigia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 7: Primorac Kotor - EN Tourcoing

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1/8 FINAŁÓW: mecz 8: VK Sabac - CN Barcelona

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

ĆWIERĆFINAŁY: 25.01. i 8.02.2023.

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 2:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 3:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 4:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

PÓŁFINAŁY: 1 i 22.03.2023.

I mecz

II mecz

 PF 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

MECZE FINAŁOWE: 15 i 29.04.2023.

 

I mecz

II mecz

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA