MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-15)

4-11.07.2021: Loulé (POR).

TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Czarnogóra Niemcy Portugalia Rosja
 GRUPA B: Hiszpania Malta Rumunia Włochy
 GRUPA C: Francja Grecja Serbia Turcja
 GRUPA D Chorwacja Gruzja POLSKA Węgry

 

Godziny spotkań wg czasu polskiego.

 

4.07.

5.07.

6.07.

 g.10.00:  Węgry - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 POLSKA - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.11.30:

 Gruzja - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Gruzja - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.00:  Włochy - Malta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Rumunia - Malta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Włochy - Rumunia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30:  Hiszpania - Rumunia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Włochy - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Hiszpania - Malta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00:  Grecja - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Francja - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  Grecja - Francja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30:  Serbia - Francja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Grecja - Serbia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Serbia - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00:  Czarnogóra - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Niemcy - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Czarnogóra - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30:  Portugalia - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Czarnogóra - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Portugalia - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

                GRUPA A:

 

                   GRUPA B:

 

            GRUPA C:

GRUPA D:

 Czarnogóra (MNE)

0

00-00

 

 Hiszpania (ESP)

0

 00-00

 

 Francja (FRA)

0

 00-00

 

 Chorwacja (CRO)

0

 00-00

 Niemcy (GER)

0

00-00

 

 Malta

0

 00-00

 

 Grecja (GRE)

0

 00-00

 Gruzja (GEO)

0

 00-00

 Portugalia (POR)

0

00-00

 

 Rumunia (ROU)

0

 00-00

 

 Serbia (SRB)

0

 00-00

 POLSKA

0

 00-00

 Rosja (RUS)

0

00-00

 

 Włochy (ITA)

0

 00-00

   Turcja (TUR)

0

 00-00

 Węgry (HUN)

0

 00-00

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 7.07.

 g.13.00: mecz nr.25:

4A – 4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: mecz nr.26:

4B  4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: mecz nr.27:

2A – 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: mecz nr.28:

2C  3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: mecz nr.29:

2B – 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  g.20.30: mecz nr.30:

 2D – 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

ĆWIERĆFINAŁY: 8.07.

 g.13.00: ĆF 1: przegrany m.27 – przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: ĆF 2: przegrany m.28  przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: CF 3: zwycięzca m.27  D1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: ĆF 4: zwycięzca m.28 B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: ĆF 5: zwycięzca m.29  C1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: ĆF 6: zwycięzca m.30  A1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 9.07.

 g.14.30: o miejsce 15przegrany m.25 przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: o miejsce 13: zwycięzca m.25 – zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: o miejsce 11: przegrany ĆF 1 przegrany CF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: o miejsce 9zwycięzca ĆF 1 zwycięzca ĆF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: 10.07.

 g.14.30: PF 1: przegrany ĆF 3  przegrany ĆF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: PF 2: przegrany ĆF 4 przegrany ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: PF 3: zwycięzca ĆF 3 zwycięzca CF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: PF 4zwycięzca ĆF 4 zwycięzca ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 11.07.

 g.14.30: o miejsce 7: przegrany PF 1) przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: o miejsce 5: zwycięzca PF 1 – zwycięzca  PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 g.17.30: o medal brązowy: przegrany PF 3 przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00:  o medal złoty: zwycięzca PF 3 – zwycięzca PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW (U-15) 2021:

 

 

 

 

   4.

   5.

   6.

   7.

   8.

   9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.

 15.

 16.

 

NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA