MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 3 / 2 4

EKSTRAKLASA

   I Liga   Puchar Polski  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów U-19   Mistrzostwa Polski Juniorów U-17   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Mistrzostwa Polski Młodzików

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wyniki

Sędziowie:

Runda 1: 7.10.2023:

mecz nr.1:

Arkonia Waterpolo Szczecin - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

 

8:12

(2:3,1:3,4:4,1:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Michał Diakonów (Arkonia)

Andrzej Maciejewki (AZS)

 

Delegat KTPW:

Jakub Henkiel

Sędziowie:

Mateusz Kulis - Piotr Szymański.

mecz nr.2:

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

11:21

(4:6,1:3,1:9,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Levente Stępiński (Neptun)

Radosław Paczyna (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus - Sebastian Paczkowski.

mecz nr.3: 22.10.2023

Waterpolo Poznań - ŁSTW Politechnika Łódzka

19:9

(4:2,5:1,5:3,5:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

 Marcel Sylwestrowicz (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Jakub Henkiel - Łukasz Król.

Runda 2: 21-22.10.2023:

mecz nr.4: 21.10.2023:

Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

9:11

(2:1,3:4,2:2,2:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

Jakub Szczęsny (Arkonia)

Delegat KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

 Jakub Henkiel - Łukasz Król.

mecz nr.5:  21.10.2023:

ŁSTW Politechnika Łódzka - KSZO Ostrowiec Św.

 

21:7

(7:2,5:1,5:2,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dmytro Hupalovsky (ŁSTW)

 Alan Rusewicz (KSZO)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.6: 21.10.2023:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

 

11:11

(3:4,2:1,2:3,4:3)

rz.k.3:2

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Goik (WTS)

 Dawid Jung (AZS)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Mario Bernus - Łukasz Czapliński.

Runda 3: 4-5.11.2023:

mecz nr.7: 4.11.2023:

Arkonia Waterpolo Szczecin - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

 

9:13

(1:2,1:4,3:3,4:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Paweł Broniecki (Arkonia)

Hugo Velazquez (WTS)

P.O.Delegata KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Łukasz Król - Piotr Szymański.

mecz nr.8: 4.11.2023:

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - Alfa Gorzów Wlkp.

YOUTUBE

12:10

(5:2,2:4,3:1,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Kędzior (AZS)

Piotr Michalski (Alfa)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus - Sebastian Sitek.

mecz nr.9: 4.11.2023:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW Politechnika Łódzka

10:19

(2:6,3:3,3:1,2:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Igor Michalski (Neptun)

Jan Szabłowski (ŁSTW)

P.O.Delegata KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Mateusz Kulis - Armen Papazjan.

mecz nr.10: 4.11.2023:

KSZO Ostrowiec Św. - Waterpolo Poznań

6:15

(1:4,2:2,0:2,3:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maksymilian Walesic (KSZO)

Paweł Handze (Poznań)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Paczkowski.

mecz nr.11: 5.11.2023:

KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

5:20

(1:4,3:3,1:7,0:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Daniel Idzikowski (KSZO)

Oliwier Bańkowski (Alfa)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Paczkowski.

Runda 4: 18.11.2023:

mecz nr.12:

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

 

12:10

(4:2,5:1,1:1,2:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (Alfa)

Patryk Pasuk (Arkonia)

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel - Piotr Szymański.

mecz nr.14:

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - Waterpolo Poznań

Transmisja na stronie: https://pl-pl.facebook.com/azsuw.waterpolo/

12:8

(4:3,4:3,0:0,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Kacper Ślusarczyk (Poznań)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

 Mario Bernus - Sebastian Sitek.

mecz nr.15:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

Transmisja na stronie: https://www.facebook.com/uksneptunlodz/

18:14

(3:5,4:4,4:1,7:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Levente Stępiński (Neptun)

Alan Rusewicz (KSZO)

P.O. Delegata KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski - Armen Papazjan.

Runda 5: 2-3.12.2023:

   

mecz nr.16:

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

20:8

(3:1,8:2,4:3,5:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Michał Bar (Alfa)

Yahor Shulha (Neptun)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Mateusz Kulis.

mecz nr.17:

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

6:7

(1:3,2:1,1:3,2:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Daniel Sochacki (Arkonia)

Artur Bołozowski (Neptun)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Łukasz Król - Piotr Szymański.

mecz nr.18:

KSZO Ostrowiec Św. - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

4:23

(0:6,0:5,3:7,1:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Brajan Nochelski (KSZO)

Wiktor Staniszewski (AZS)

P.O.Delegata KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.45: przeniesiony z dnia 27/28.04.2024

KSZO Ostrowiec Św. - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

10:16

(1:5,2:6,4:1,3:4)

PROTOKÓŁ

Marcin Prabucki (KSZO)

Bartosz Borkowski (AZS)

P.O.Delegata KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.19:

Waterpolo Poznań - Job Center Mega - Invest Poland WTS Polonia Bytom

16:19

(3:2,4:5,3:6,6:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

Marcel Skrzyszewski (WTS)

P.O. Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Jakub Henkiel - Radosław Koryzna.

mecz nr.20:

Arkonia Waterpolo Szczecin - ŁSTW Politechnika Łódzka

8:7

(4:0,1:3,2:1,1:3)

PROTOKÓŁ

Mateusz Turowski (Arkonia)

Stefan Nacuk (ŁSTW)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Łukasz Król - Piotr Szymański.

mecz nr.21:

Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW Politechnika Łódzka

14:6

(4:1,3:2,3:3,4:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Szymański (Alfa)

Stefan Nacuk (ŁSTW)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Mateusz Kulis.

Runda 6: 16.12.2023

   

mecz nr.22:

Alfa Gorzów Wlkp. - Waterpolo Poznań

13:10

(4:4,2:2,4:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Grzegorz Cegielski (Alfa)

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

P.O.Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Radosław Koryzna - Sebastian Sitek.

mecz nr.23:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

24:8

(6:3,4:2,7:2,7:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Goik (WTS)

Jan Wiśniewski (KSZO)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski - Armen Papazjan.

Runda 7: 13.01.2024

   

mecz nr.26: 13.01.2024, g.16.00:

Waterpolo Poznań - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

15:8

(5:4,4:1,3:1,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

 Igor Michalski (Neptun)

P.O.Delegata KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Mario Bernus - Łukasz Król.

mecz nr.27: 13.01.2024,

 ŁSTW Politechnika Łódzka - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

 

5:20

(2:5,1:6,0:3,2:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Dmytro Hupalovsky (ŁSTW)

 Maksymilian Krakowiak (AZS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Armen Papazjan - Mateusz Kulis.

mecz nr.28: 13.01.2024

Alfa Gorzów Wlkp. - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

10:9

(2:1,5:3,2:2,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Jan Żabski (Alfa)

 Przemysław Brończyk (WTS)

P.O.Delegata KTPW:

Jakub Henkiel.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Jakub Henkiel.

mecz nr.13: 27.01.2024 (przeniesiony z dnia 18.11.2023):

YOUTUBE

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - ŁSTW Politechnika Łódzka

 

21:7

(7:2,5:1,6:3,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Szopa (WTS)

Bartłomiej Troczyński (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Mario Bernus - Sebastian Paczkowski.

mecz nr.34: 17.02.2024 (przeniesiony z dnia 9.03.2024):

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

Transmisja na stronie facebooka Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

12:12

(5:4,5:4,1:2,1:2)

rz.k.2:4

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Mateusz Bomba (WTS)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Radosław Koryzna - Łukasz Król.

Runda 8: 24-25.02.2024

   

mecz nr.25: 24.02.2024 (przeniesiony z dnia 13.01.2024):

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

5:17

(0:3,1:4,1:5,3:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

Michał Diakonów (Arkonia)

P.O.Delegata KTPW:

Sebastian Sitek.

Sędziowie:

Sebastian Sitek - Sebastian Paczkowski.

mecz nr.29: 25.02.2024:

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

12:5

(2:1,2:1,4:1,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dawid Jung (AZS)

Patryk Pasuk (Arkonia)

P.O.Delegata KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski - Armen Papazjan.

mecz nr.30: 24.02.2024:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

 

13:6

(2:1,4:0,3:3,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Bomba (WTS)

Igor Michalski (Neptun)

Delegat KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Mario Bernus - Mateusz Kulis.

Runda 9: 9-10.03.2024

 

 

mecz nr.32:

Arkonia Waterpolo Szczecin - Waterpolo Poznań

7:3

(3:1,2:0,0:2,2:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

MateuszTurowski (Arkonia)

Bartomiej Kowalewski  (Poznań)

P.O.Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Jakub Henkiel.

mecz nr.51: 9.03.2024 - przeniesiony z dnia 11.05.2024

KSZO Ostrowiec Św. - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

6:23

(0:4,3:5,2:6,1:8)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

Patryk Cebo (WTS)

P.O.Delegata KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.41: przeniesiony z dnia 13.04.2024

ŁSTW Politechnika Łódzka - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

14:17

(4:5,4:4,3:5,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dmytro Hupalovsky (ŁSTW)

Hugo Velazquez (WTS)

P.O.Delegata KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.33: 10.03.2024 - przeniesiony z dnia 11.05.2024

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW Politechnika Łódzka

3:10

(0:1,2:1,0:5,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Daniel Idzikowski (KSZO)

Jan Szabłowski (ŁSTW)

P.O.Delegata KTPW:

Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.24: 10.03.2024 - przeniesiony z dnia 17.12.2023

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

13:6

(4:1,2:1,4:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Tadeusz Pyrek (AZS)

Artur Bołozowski (Neptun)

P.O.Delegata KTPW:

Armen Papazjan

Sędziowie:

Armen Papazjan - Sebastian Paczkowski.

Runda 10: 23-24.03.2024.

 

 

mecz nr.35: 23.03.2024.

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

15:9

(6:1,4:3,2:1,3:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Kamil Greif (WTS)

Michał Diakonów (Arkonia)

P.O.Delegata KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Armen Papazjan - Mateusz Kulis.

mecz nr.36: 24.03.2024.

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

Transmisja na stronie: https://pl-pl.facebook.com/alfagorzow

 

23:8

(4:0,5:2,7:0,7:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Żabski (Alfa)

Alan Rusewicz (KSZO)

P.O.Delegata KTPW:

Radosław Koryzna

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Radosław Koryzna.

mecz nr.37: 23.03.2024.

Alfa Gorzów Wlkp. - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

Transmisja na stronie: https://pl-pl.facebook.com/alfagorzow

 

10:11

(2:3,3:4,2:4,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Igor Bańkowski (Alfa)

Andrzej Maciejewski (AZS)

P.O.Delegata KTPW:

Radosław Koryzna

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Radosław Koryzna.

mecz nr.38: 23.03.2024.

ŁSTW Politechnika Łódzka - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

 

12:10

(4:4,4:1,2:2,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dmytro Hupalovsky (ŁSTW)

Adrian Pawlak (Neptun)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Paczkowski.

mecz nr.39: 23.03.2024.

Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

15:8

(2:3,4:0,2:2,7:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Kozera (Poznań)

Jan Wiśniewski (KSZO)

P.O.Delegata KTPW:

Sebastian Sitek.

Sędziowie:

Sebastian Sitek - Piotr Szymański.

Runda 11: 13-14.04.2024.

   

mecz nr.40: 13.04.2024.

g.12.30: Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

6:7

(1:0,1:2,2:2,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Michał Diakonów (Arkonia)

Bartosz Szymański (Alfa)

P.O.Delegata KTPW:

Armen Papazjan.

Sędziowie:

Armen Papazjan - Mateusz Kulis.

mecz nr.42: 13.04.2024.

g.20.30: Waterpolo Poznań - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

7:19

(2:5,1:4,2:3,2:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (Poznań)

Andrzej Maciejewski (AZS)

P.O.Delegata KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Łukasz Król - Piotr Szymański.

mecz nr.43: 14.04.2024.

g.11.00: KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

11:10

(2:2,1:1,5:4,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Kajetan Grabiński (KSZO)

Yahor Shulha (Neptun)

P.O.Delegata KTPW:

Sebastian Sitek.

Sędziowie:

Sebastian Sitek - Sebastian Paczkowski.

Runda 12: 27-28.04.2024.

   

mecz nr.44:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Arkonia Waterpolo Szczecin

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.46:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.47:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:  

Mateusz Kulis.

Sędziowie:

Mario Bernus - Mateusz Kulis.

mecz nr.48:

ŁSTW Politechnika Łódzka - Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

mecz nr.49:

ŁSTW Politechnika Łódzka - Arkonia Waterpolo Szczecin

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk - Sebastian Sitek.

Runda 13: 11-12.05.2024

 

 

mecz nr.50:

Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

P.O.Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński

Sędziowie:

Łukasz Czapliński - Armen Papazjan.

mecz nr.52:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Nekera AZS Uniwersytet Warszawski

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna - Łukasz Król.

Runda 14: 25-26.05.2024

 

 

mecz nr.53:

Arkonia Waterpolo Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

P.O.Delegata KTPW:

Piotr Szymański.

Sędziowie:

Mateusz Kulis - Piotr Szymanski.

mecz nr.54:

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus - Janusz Gottschalk.

mecz nr.31: 26.05.2024. (przeniesiony z dnia 24.02.2024).

ŁSTW Politechnika Łódzka - Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus - Janusz Gottschalk.

mecz nr.55:

Nekera AZS Uniwersytet Warszawski - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski - Armen Papazjan.

mecz nr.56:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Radosław Koryzna - Jakub Henkiel .

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW:

 

  M. PKT. BRAMKI
 1.Nekera AZS Uniwersytet Warszawski 12 32:4 173-96
 2.Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom 12 31:5 198-121
 3.Alfa Gorzów Wlkp. 10 24:6 139-85
 4.Arkonia Waterpolo Szczecin 11 12:21 96-102
 5.Waterpolo Poznań 10 12:18 117-112
 6.ŁSTW Politechnika Łódzka 10 12:18 110-129
 7.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 10 6:24 94-144
 8.KSZO Ostrowiec Św. 13 3:36 95-236

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa

Gorzów Wlkp.

Nekera AZS Uniwersytet

Warszawski

Arkonia Waterpolo

Szczecin

Waterpolo

Poznań

 Szymański Bartosz 29  Maciejewski Andrzej 39  Pasuk Patryk 20  Kowalewski Bartłomiej 38
 Cegielski Grzegorz 22  Borkowski Bartosz 18  Walkowiak Karol 17  Kozera Maciej 21
 Bar Michał 15  Grabiński Bartosz 15  Szczęsny Jakub 12  Różycki Tomasz 13

 Bańkowski Oliwier

13  Chupryna Nikita 12  Broniecki Paweł 10  Oleksów Jan 10
 Michalski Piotr 13  Kędzior Piotr 12  Sochacki Daniel 8  Ślusarczyk Kacper 9
 Błoch Jakub 10  Pyrek Aleksander 12  Blazevic Karol 7  Piecuch Igor 7
 Szymonik Oskar 8  Kalata Emil 11  Czapczyński Konrad 5  Machniewski Michał 5
 Żabski Jan 8  Krakowiak Maksymilian 11  Banaszek Jakub 4  Tumilovich Nazar 3
 Goździak Jakub 7  Kiljan Krzysztof 10  Zieliński Bartłomiej 4  Bocheński Rafał 3
 Knap Grzegorz 5  Madej Aleksander 10  Kuźmińczuk Dominik 3

 Borek Filip

2
 Grzyb Szymon 2  Staniszewski Wiktor 9  Jarmolkowic Anton 2

 Naumowicz Eryk

1

 Kryuchkov Dmytro

2  Szulc Filip 7

 Sawicki Bartosz

1  Brzeski Rafał -

 Wieloch Aleksander

2  Kitłowski Piotr 4  Turowski Mateusz 1  Jacopo Marino -
 Żabski Kajtan 2  Nerlewski Rafał 2

 Łukasik Adrian

-

 Mrowiński Franciszek

-
 Radziński Paweł 1  Ivanou Viktar 1  Pajor Szymon -

 -----------------------------------------------

-
 Andruszkiewicz Martin -  Dranchuk Pavel -  Woźny Stanisław -

 -----------------------------------------------

-
 -------------------------------- -  Nowicki Jakub -

 ---------------------------------

-

 -----------------------------------------------

-
 Bańkowski Igor - bramkarz -  Benda Bartłomiej - bramkarz -

 ---------------------------------

-

 -----------------------------------------------

-
 Wojciechowski Wiktor  - bramkarz    Jung Dawid - bramkarz -

 Diakonów Michał - bramkarz

-  Handze Paweł - bramkarz -
 Yazerski Mihail - bramkarz -  Pyrek Tadeusz - bramkarz -  Mariuk Filip - bramkarz -

 Oleksów Adam - bramkarz

-

Trenerzy:

Marcin CZAPLA, Maciej CHMIELEWSKI

i Aleksander WIELOCH.

 Trenerzy:

Marcin BAR i Jakub BEDNAREK.

Trener:

Andrzej ZABDYR.

Trenerzy:

Adam OLEKSÓW, Tomasz RÓŻYCKI

i Bartosz SYPIOŁA.

 

KSZO

Ostrowiec Św.

 ŁSTW

Politechnika Łódzka

Job Center Mega-Invest Poland

WTS Polonia Bytom

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

 Rusewicz Alan

34

 Nacuk Stefan 28  Velazquez Hugo 34  Shulha Yahor 34
 Wiśniewski Jan

19

 Hupalovsky Dmytro 23  Bomba Mateusz 25  Stępiński Levente 22
 Idzikowski Daniel 12  Troczyński Bartłomiej 18  Ozga Aleksander 25  Janicki Miłosz 6

 Walesic Maksymilian

7  Sielski Dominik 10  Cebo Patryk 23  Stachowiak Jakub 6

 Grabiński Kajetan

5  Garbolewski Dominik 9  Moś Grzegorz 20

 Pawlak Adrian

5

 Liaucha Danila

4

 Wasiński Marek

5  Brończyk Przemysław 18  Ciuła Mateusz 4
 Falarz Piotr

3

 Chałaj Maksymilian 4  Paczyna Radosław 16  Gaszewski Kacper 3
 Nochelski Brajan

3

 Zdziech Kacper 4  Siebler Jakub 10  Padykuła Stanisław 3
 Kochański Jakub 3

 Mykhailov Andrij

3  Brzozowski Kamil 8  Wajler Michał 3
 Kutskin Maksim 2  Bartosik Sebastian 3  Struzik Jakub 8  Brestovitskyj Kyrylo 2
 Prabucki Marcin 2  Kielan Jan 1  Skrzyszewski Marcel 4  Szmajda Mateusz 2
 Landowski Kacper 1  Staniecki Kacper 1  Szopa Bartosz 3  Sznajder Piotr 2
 Kowalski Szymon -  Mamot Rafał -  Kiwacki Maciej 2  Wieczorek Michał 2
 Hryshkevich Yauchen -

 Sowiński Krzysztof

-  Guzy Adam 1  Laskowski Mateusz -
 Hryciuk Evgen - ------------------------------------ -

 Greif Kamil

1

------------------------------------

-
 Skit Wiktor - ------------------------------------ - -------------------------------- -

------------------------------------

-
 Tokarski Oskar- ------------------------------------ - -------------------------------- -

------------------------------------

-

 Kotaś Wojciech - bramkarz

-  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz 1

 Goik Mateusz - bramkarz

-  Bołozowski Artur - bramkarz -

 Skaliński Jan - bramkarz 

-  Szabłowski Jan - bramkarz -  Kiwacki Maciej - bramkarz 2  Michalski Igor - bramkarz -

Trener:

Robert SERWIN.

Trenerzy:

Edward KUJAWA, Zbigniew WITKOWSKI

i Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI.

Trener:

Krzysztof PACZYNA.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 

NA GÓRĘ STRONY            STRONA GŁÓWNA