MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 3 / 2 4

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga  Puchar Polski  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów U-19  Mistrzostwa Polski Juniorów U-17  Mistrzostwa Polski Młodzików

 

Zgłoszone zespoły:

Alfa Gorzów Wlkp., Arkonia Waterpolo Szczecin, GKPW 59 Gorzów Wlkp., KSZO Ostrowiec Św., UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa,

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań, UKP Marlin Gryfino, UKS Neptun Uniwersytet Łódzki, WTS Polonia Bytom

oraz poza konkursem Pałac Syrena Młodzieży Warszawa (kobiety).

 

RUNDA REGIONALNA:

GRUPA WSCHÓD:

GRUPA ZACHÓD:

 

22.10.2023 - Warszawa

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.    Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Piotr Sznajder.

11:4

(0:2,2:0,7:0,2:2)

25-26.11.2023 - Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Marek Groniewicz, Szymon Pajor, Piotr Szymański i Kajetan Żabski.

27.10.2023 - Warszawa

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

Sędziowie: Piotr Kulecki i Stanisław Padykuła.

9:8

(4:0,2:2,2:2,1:4)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKP Marlin Gryfino

Sędziowie: Marek Groniewicz i Kajetan Żabski.

21:0

(5:0,5:0,5:0,6:0)

28-29.10.2023 - Ostrowiec Św.

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

P.O. Delegata KTPW: Sebastian Sitek.   Sędziowie: Sebastian Sitek i Piotr Sznajder.

9:7

(1:1,3:3,2:0,3:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKP Marlin Gryfino

Sędziowie: Marek Groniewicz i Kajetan Żabski.

24:0

(8:0,4:0,7:0,5:0)

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

Delegat KTPW: Sebastian Sitek.   Sędziowie: Marcin Bar i Aleksander Ozga.

6:21

(2:7,0:4,0:4,4:6)

Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Marek Groniewicz i Piotr Szymański.

16:9

(4:1,2:3,6:4,4:1)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

Delegat KTPW: Sebastian Sitek.   Sędziowie: Janusz Gottschalk i Krzysztof Grobelski.

3:28

(0:6,1:8,2:6,0:8)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Piotr Szymański i Kajetan Żabski.

27:2

(4:1,7:0,6:0,10:0)

25-26.11.2023 - Gliwice

P.O.Delegata KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Przemysław Brończyk, Maksymilian Krakowiak, Levente Stępiński,

Aleksander Ozga, Sebastian Sitek, Filip Szulc i Michał Wajler.

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Marek Groniewicz i Piotr Szymański.

11:24

(4:4,1:5,4:8,2:7)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

Sędziowie: Maksymilian Krakowiak i Sebastian Sitek.

20:5

(3:1,6:1,9:2,2:1)

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

8:5

(1:0,2:1,3:2,2:2)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: Aleksander Ozga i Sebastian Sitek.

5:21

(0:7,2:1,1:7,2:6)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - UKP Marlin Gryfino

Sędziowie: Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

7:5

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: Aleksander Ozga i Levente Stępiński.

8:4

(2:1,0:2,2:1,4:0)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

14:6

(4:1,2:0,5:5,3:0)

KSZO Ostrowiec Św.  UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

Sędziowie: Maksymilian Krakowiak i Michał Wajler.

10:23

(1:5,2:7,3:5,4:11)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

11:11

(2:3,3:4,4:3,2:1)

rz.k.4:3

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

Sędziowie: Przemysław Brończyk i Filip Szulc.

21:4

(5:1,8:0,2:1,6:2)

UKP Marlin Gryfino - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

2:15

(0:4,0:3,1:3,1:5)

17.12.2023 - Łódź

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

Sędziowie: Konrad Czapczyński i Janusz Gottschalk.

15:9

(3:2,3:2,3:3,6:2)

12-13.04.2023 - Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

Sędziowie: Mateusz Kulis, Szymon Pajor i Piotr Szymański.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: Konrad Czapczyński i Janusz Gottschalk..

7:5

(5:1,1:2,1:1,0:1)

 g.18.30: Arkonia Waterpolo Szczecin - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań Sędzia: Szymon Pajor

25:6

(5:1,5:1,10:0,5:4)

6-7.01.2024 - Gliwice

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Przemysław Brończyk, Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

 g.20.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędzia: Mateusz Kulis.

5:13

(2:3,0:2,0:2,3:6)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

8:12

(1:3,2:3,1:1,4:5)

 g.09.00: Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędzia: Mateusz Kulis.

13:8

(2:4,5:3,1:1,5:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

10:5

(1:1,5:1,0:2,4:1)

 g.10.30: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

16:7

(4:2,3:1,5:1,4:3)

mecz przełożony:

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: Alfa Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

20:11

(6:1,6:4,4:4,4:2)

3.02.2024 - Ostrowiec Św.

 g.16.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. -  Arkonia Waterpolo Szczecin

Sędziowie: Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

9:10

(1:3,2:2,3:3,3:2)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

Sędziowie: Krzysztof Grobelski i Piotr Kulecki.

11:8

(2:4,2:2,3:0,4:2)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: Krzysztof Grobelski i Piotr Kulecki.

7:19

(2:7,3:4,2:1,0:7)

25.02.2024 - Łódź

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Levente Stępiński i Filip Szulc.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

32:5

(6:1,6:1,13:0,7:3)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

17:9

(5:1,5:2,4:2,3:4)

Termin i miejsce do ustalenia:

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kob)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY REGIONALNEJ:

 

GRUPA WSCHÓD

GRUPA ZACHÓD

 1.WTS Polonia Bytom

15:3

77-38

 1,Arkonia Waterpolo Szczecin

20:1

118-40

 2.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

12:6

72-39

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

16:5

113-60

 3.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

9:9

83-43

 3.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:12

73-62

 4.KSZO Ostrowiec Św.

0:18

30-142

 4.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

3:18

50-131

 Pałac Młodzieży Warszawa (kobiety)

3:15

62-82

 5.UKP Marlin Gryfino

0:12

7-67

   

Do Turnieju Finałowego  Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych awansowały DWA PIERWSZE zespoły każdej grupy.

Do Rundy Kwalifikacyjnej awansował 3 i 4 zespół każdej grupy

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 20-21.04.2024 - Poznań.

ZESPOŁY: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (W3), KSZO Ostrowiec Św. (W4), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3) i Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (Z4).

 

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 g.11.45: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (W3) - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (Z4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.15: KSZO Ostrowiec Św. - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (W3) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: KSZO Ostrowiec Św. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (Z4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (W3) - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3) - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (Z4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (W3)

0:0

00-00

KSZO Ostrowiec Św. (W4)

0:0

00-00

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3)

0:0

00-00

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (Z4)

0:0

00-00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych awansują DWA PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej

 

XXX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - TURNIEJ FINAŁOWY: 28-30.06.2024 - Lublin.

Zespoły: WTS Polonia Bytom (W1), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (W2), Arkonia Waterpolo Szczecin (Z1), Alfa Gorzów Wlkp.(Z2) oraz DWA PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY (MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH) 2023/24:

 

 WTS Polonia Bytom (W1), 0:0 00-00
 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (W2) 0:0 00-00
 Arkonia Waterpolo Szczecin (Z1) 0:0 00-00
 Alfa Gorzów Wlkp.(Z2) 0:0 00-00
 RK1 0:0 00-00
 RK2 0:0 00-00
  7.
  8.
  9.UKP Marlin Gryfino

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

UWAGA: Bramki zdobyte w meczach z Pałac Młodzieży Warszawa (kobiety) uwzględnione w STRZELCACH BRAMEK poszczególnych zespołów.

KSZO Ostrowiec Św.

R.R. R.K.

FIN.

RAZEM

 UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki

R.R.

R.K.

FIN.

RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.R.

FIN.

RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.R.

FIN.

RAZEM

 Góralski Oliwier 26     26  Kadyhrob Andrij 31     31  Gutkowski Franciszek 19   19  Ulfik Bartłomiej 32   32
 Kamiński Oliwier 11     11  Rogaczewski  Karol 25     25  Puciłowski Dominik 14   14  Szopa Piotr 19   19
 Banaczkowski Michał 6     6  Bajer Filip 22     22  Stępińska Linda 11   11  Cieślik Stanisław 10   10
 Styczeń Filip 4     4

 Fengler Karol

21     21  Węgrodzki Witold 9   9  Maj Oliwer 7   7
 Mielec Jan 2     2

 Borowski Dawid

5     5  Voytovych Zakhar 5   5

 Kapela Samuel

6   6
 Płaza Alan 1     1  Szczerba Kornel 5     5  Jaskulska Aleksandra 4   4  Stanek Szymon 6   6
 Frejlich Piotr -     -  Janaszewski Antoni 4     4  Stępiński Levedi 3   3  Łakomy Szymon 5   5
 Giez Mikołaj -     -  Koziński Artur 2     2  Dobrzelewski Wojciech 2   2  Księżyk Mikołaj 3   3
 Król Kornel -     -  Czechowski Wiktor -     -  Zalesski Hleb 2   2  Babula Witold 1   1
 Majdak Krzysztof -     -  Fligiel Mateusz -     -  lijev Dimiar 1   1

 Marszałek Antoni

1   1

 Semieniuch Amela

-     -  Szkobel Arkadiusz -     -  Balcerzak Jan -   -

 Rubiński Bartosz

1   1
 Wójtowicz Aleksander -     -

 Osypiuk Filip

-     -  Dowbysz Jakub -   -

 Daniel Kamil

-   -
 Załęski Artur -     -

 Juszczyk Hubert

-     -  Głaz Krzysztof -   -

 Szydłowski Szymon

-   -

 Malicki Franciszek

-     -

 --------------------------------------

-     -  Jarosz Sara -   - -------------------------------------- -   -

 ---------------------------------------

-     -

 --------------------------------------

-     -  Szurmak Maksymilian -   - -------------------------------------- -   -

 ---------------------------------------

-     -

 --------------------------------------

-     -  Wrzosek Sebastian -   - -------------------------------------- -   -

 ---------------------------------------

-     -

 --------------------------------------

-     -  Gianbatista Alessio - bramkarz -   -

 Rubiński Bartosz - bramkarz

-   -

 ---------------------------------------

-     -

 Derkacz Miłosz - bramkarz

-     -  Kępczyński Hubert - bramkarz -   -

 Wójcicki Nataniel - bramkarz

-   -
 Śląszkiewicz Michał  bramkarz 1     1  Stanowski Albert - bramkarz -     -  Zawitkowski Kamil - bramkarz -   -  Waluś Paweł - bramkarz 1   1

Trener:

Jakub KOCHAŃSKI.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI, Ignacy STĘPIŃSKI,

Robert GAŁEK i Piotr KITŁOWSKI.

Trenerzy:

Dawid BRONCEL i Radosław PACZYNA.

 

Pałac Młodzieży Warszawa (kobiety)

R.R. RAZEM  Alfa Gorzów Wlkp. R.R. FIN. RAZEM Arkonia Waterpolo Szczecin

R.R.

FIN.

RAZEM

 Kobek Alicja 23 23  Moczadło Maksymilian 31   31  Agaciński Rafał 36   36

 Stępińska Linda

15 15  Mężyński Maksymilian 31   31  Dziarmaga Wiktor 20   20
 Jaskulska Anna 12 12  Sołtysiak Maciej 18   19  Wróbel Xavier 14   14
 Krawczyk Emilia 5 5  Buczkowski Filip 14   14  Sushkin Ivan 12   12
 Jarosz Sara  4 4  Kawecki Mateusz 4   4  Wilczarski Wojciech 10   10
 Zima Maja 1 1  Rogalewski Patryk 7   7

 Szemel Młiosz

8   8
 Jaskulska Aleksandra - -  Krupieńczyk Borys 5   5  Milewski Bartłomiej 7   7
 Jezierska Jaśmina - -  Kwiatkowski Olaf 1   1  Tomaszewski Eryk 6   6
 Kuczmarska Anna - -  Wojciechowski Jakub 1   1  Pacek Adrian 4   4
 Litwin Ada - -  Paradowski Szymon -   -  Nowakowska Klaudia 1   1
 Rząsa Amelia - -

 Hava Wiktor

-   -

 Jaklewicz Marcin

-   -
---------------------------------- - -  Maja Wiktor - - -

 ----------------------------------------

-   -
 Skorykow Lena - -

 Taran Nikita

-   -

 ----------------------------------------

-   -
 Jankowska Jaśmina - bramkarz 1 1  Chmielewski Ignacy - bramkarz -   -  Krzyżanowski Mateusz - bramkarz -   -
 Ramza Magdalena - bramkarz - -  Chomiak Przemysław - bramkarz -   -  Sobański Jan - bramkarz -   -

  Trenerzy:

Piotr KITŁOWSKI, Jakub SŁOWIKOWSKI,

Zuzanna POLGAR, Ignacy STĘPIŃSKI

 i Joanna CZEKALSKA.

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI, Nikodem BUCZKOWSKi

Maciej CHMIELEWSKI i Sebastian ŻABSKI.

Trenerzy:

Mariusz STAWECKI i Andrzej ZABDYR.

 

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

R.R. R.K.

FIN.

RAZEM

Szkoła Gortata Waterpolo

Poznań

R.R. R.K. FIN. RAZEM UKP Marlin Gryfino

R.R.

RAZEM

 Ptasznik Adam 21 -   21  Jaccopo Marino 23 -   23  Grzech Natalia 2 2
 Bamber Wojciech 17 --   17  Mrowiński Franciszek 9 -   9  Mariuk Szymon 2 2
 Cycak Wiktor 11 -   11  Nowak Florian 6 -   6  Kiria Mate 1 1
 Kwieciński Mateusz 8 -   8  Huczyński Mikołaj 4 -   4  Łubiński Wojciech 1 1
 Kijas Dawid 4 -   4  Niegłos Filip 3 -   3

 Nierzwicka Justyna

1 1
 Bach Stanisław 3 -   3  Yakauchuk Herman 2 -   2  Kruk Mieszko - -

 Kędzior Maria

3 -   3  Zieliński Krzysztof 2 -   2  Cinecki Jakub    
 Białczak Antoni 2 -   2  Sobczak Szymon 1 -   1  Plombon Maksymilian - -
 Majgat Jakub 2 -   2  Dudziak Filip - -   -  Słomiński Jakub  - -
 Polski Leonard 1 -   1  Naumowicz Oskar - -   -  Słomiński Piotr - -
 Pyrzyński Kajetan 1 -   1  Pawłowski Franciszek - -   -  Wysocki Michał - -
----------------------------- - -   -  Sarna Yosef - -   - ------------------------------- - -
----------------------------- - -   -  Zgoła Tadeusz - -   - ------------------------------- - -

 Ivakiewich Denis - bramkarz

- -   -  Struzik Maciej - bramkarz - -      Czerlikowski Konrad - bramkarz - -
 Szydłowski Karol - bramkarz - -   -  Vaskiev Marek - bramkarz - -   -  Kornacki Maks - bramkarz - -

Trenerzy:

Piotr DIAKONÓW i Wiera KRUSZCZYŃSKA-DUDA.

Trener:

Bartosz SYPIOŁA.

Trener:

Ernest GIERASIMCZYK.

.

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA