MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 2 3 / 2 4

Mistrzostwa Polski Seniorów  Puchar Polski  I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów U-19 Mistrzostwa Polski Juniorów U-17  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1: 18-19.11.2023

 GRUPA WSCHÓD: Warszawa

GRUPA ZACHÓD: 16.12.2023 - Poznań

P.O.Delegata KTPW i Sędzia: Janusz Gottschalk.

 GRUPA A:

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

3:7

(2:0,0:2,0:3,1:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

Sędziowie: Nikita Chupryna i Piotr Kulecki.

15:4

(4:1,3:1,5:1,3:1)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

9:24

(1:7,0:5,4:6,4:6)

WMT Splashers U-14 Warszawa - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Nikita Chupryna i Piotr Kulecki.

12:3

(3:1,2:1,5:1,2:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

9:12

(3:3,3:3,2:2,1:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

Sędziowie: Nikita Chupryna i Piotr Kulecki.

19:5

(5:0,3:1,7:0,4:4)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

6:12

(2:4,3:3,0:3,1:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WMT Splashers U-14 Warszawa

Sędziowie: Piotr Kulecki i Ignacy Stępiński.

14:3

(3:1,4:1,4:0,3:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

5:20

(0:7,0:7,2:2,3:4)

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Piotr Kulecki i Ignacy Stępiński.

16:4

(5:0,4:2,4:1,3:1

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

9:13

(2:5,0:1,2:5,5:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Levente Stępiński i Filip Szulc.

13:4

(4:0,2:3,1:1,6:0)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - UKS Marlin Gryfino

V.O.10:0

KSZO Ostrowiec Św. - WMT Splashers U-14 Warszawa

Sędziowie: Levente Stępiński i Filip Szulc.

8:14

(2:4,3:3,0:4,3:3)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

V.O.10:0

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Michał Wajler.

21:5

(3:0,7:1,4:2,7:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Marlin Gryfino

V.O.10:0

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Michał Wajler.

20:2

(6:0,3:0,5:0,6:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

V.O.10:0

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WMT Splashers U-14 Warszawa

Sędziowie: Ignacy Stępiński i Michał Wajler.

14:4

(6:2,0:1,5:0,3:1)

GRUPA B: 21.04. 2024.

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - WMT Splashers U-13 Warszawa

Sędziowie: Filip Szulc i Michał Wajler.

6:11

(1:3,0:5,2:2,3:1)

 WMT Splashers U-13 Warszawa  - AZS Uniwersytet Warszawski U-14

Sędziowie: Filip Szulc i Michał Wajler.

8:1

(4:0,0:1,2:0,2:0)

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawski U-14

Sędziowie: Filip Szulc i Michał Wajler.

9:7

(3:0,2:2,2:4,2:1)

  

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2: 9-10.03.2024.

GRUPA WSCHÓD:

GRUPA ZACHÓD: Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Szymon Pajor.

Sędziowie: Szymon Pajor, Marek Groniewicz i Kajetan Żabski.

 GRUPA A: Łódź.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Stanisław Padykuła, Armen Papazjan, Jakub Stachowiak, Piotr Sznajder.

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Marlin Gryfino

20:5

(10:1,3:3,3:1,4:0)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kb)

6:14

(1:4,4:1,1:3,0:6)

Alfa Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

28:10

(10:3,5:1,5:5,8:1)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

22:3

(6:0,7:0,6:2,3:1)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:21

(2:3,0:8,2:4,5:6)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kb)

5:22

(1:9,1:2,3:2,0:9)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

18:3

(2:0,7:0,5:2,4:1)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

17:5

(5:1,5:0,5:1,2:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

18:6

(5:1,6:0,6:2,1:5)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kb)

5:16

(1:7,0:1,3:3,1:5)

UKS Marlin Gryfino - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

8:10

(2:0,2:3,1:5,3:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

28:3

(11:1,5:0,5:0,7:2)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

10:7

(6:1,1:1,3:1,0:4)

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

13:11

(4:1,3:3,4:4,2:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

18:5

(0:4,3:1,7:0,8:0)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:4

(0:2,1:1,3:0,2:1)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

25:6

(9:0,4:2,2:4,10:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kb)

14:6

(2:2,4:0,6:1,2:3)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

5:13

(0:3,1:4,2:4,2:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

27:3

(6:1,8:0,5:2,8:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 3: 13-14.04.2024.

 GRUPA WSCHÓD: 13-14.04.2024.

GRUPA ZACHÓD: 25-26.05.2024. Gorzów Wlkp.

 GRUPA A: Bytom.

Delegat KTPW: Dawid Broncel.

Sędziowie: Dawid Broncel i Mikołaj Błach.

g.10.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

5:4

(1:1,3:3,1:0,0:0)

g.11.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

10:5

(1:3,3:1,4:0,2:1)

g.17.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

3:25

(0:5,0:5,0:10,3:5

g.18.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

10:11

(5:0,1:6,3:2,1:3

g.10.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

21:7

(6:1,7:3,4:0,4:3)

g.09.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

3:21

(0:6,1:4,2:4,0:7)

g.10.30:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

GRUPA B: 18.05. 2024.

Sędzia: Ignacy Stępiński.

 WMT Splashers U-13 Warszawa  - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

6:9

(3:2,0:1,2:3,1:3)

 WMT Splashers U-13 Warszawa  - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

9:10

(2:3,3:1,2:2,2:4)

 

KOŃCOWE i AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA WSCHÓD - GRUPA A:

GRUPA ZACHÓD:

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

24:3

139-33

 1.Arkonia Waterpolo Szczecin

24:0

147-45

 2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

21:6

123-55

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

18:6

103-60

 3.WTS Polonia Bytom

9:18

75-119

 3.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

12:12

72-80

 4.KSZO Ostrowiec Św.

3:24

58-188

 4.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

6:18

69-131

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (kb):

9:3

58-30

 5.UKS Marlin Gryfino

(--4):12

23-98

 poza klasyfikacją.

   WMT Splashers U-14 Warszawa: 

poza klasyfikacją.

6:6

33-39

GRUPA WSCHÓD - GRUPA B:

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

9:3

34-33

 2.WMT Splashers U-13 Warszawa

6:6

34-26

 AZS Uniwersytet Warszawski U-14:

poza klasyfikacją.

0:6

8-17

  

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansują po 3 zespoły z Grupy Wschód A i Grupy Zachód.


TURNIEJ FINAŁOWY: 31.05.-2.06.2024 - Szczecin.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 Wstępny program turnieju:

g.09.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.10.30: Alfa Gorzów Wlkp. - WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.12.00: Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.16.00: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.17.30: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.19.00: Arkonia Waterpolo Szczecin - WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.09.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.10.30: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.12.00: Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.16.00: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.17.30: Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.19.00: Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.09.00: WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.10.30: Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.11.30: Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2023/24:

                                                                                                                                                          

 Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

00-00

 GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

00-00

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

00-00

 WTS Polonia Bytom

0:0

00-00

 7/12

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

 WMT Splashers U-13 Warszawa

 
 
 
 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

UWAGA: Różnica w liczbie zdobytych bramek między Tabelą Rundy Eliminacyjnej, a w STRZELCACH BRAMEK pochodzi z walkowerów meczów z UKS Marlin Gryfino.

 

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.E.

FIN.

RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM

Szkoła Gortata Waterpolo

Poznań

R.E. FIN. RAZEM
 Dymecki Karol 15   15  Bamberski Adam 1   1  Angierman Aleksander 8   8  Abel Michał 1   1
 Głowaczewski Jacek 1   1  Gambierski Damian 1   1  Baran Wojciech 4   4  Dawidowicz Filip 1   1
 Hava Viktor 21   21  Górka Filip 1   1  Barna Wiktor 2   2  Dawidowicz Kacper 1   1
 Krupieńczyk Borys 16   16  Hawryłkiewicz Mateusz 3   3  Diakonów Malina -   -  Droszcz Krystian 1   1
 Oleg Igor 2   2  Kiria Mate 10   10  Majgat Jakub 26   26  Dudziak Filip 4   4
 Moczadło Jakub 2   2  Łubiński Wojciech 2   2  Kijas Dawid 5   5  Dzięcielewski Jakub -   -
 Naudzius Szymon 1   1  Mariuk Szymon 29   29  Petrovanchuk Ivan 1   1  Gruszczyński Filip -   -
 Proszyński Franciszek -   -

 Milewski Bartłomiej

48   48  Przybylski Karol 3   3  Huczyński Miłosz 2   2
 Taran Nikita 6   6

 Nierzwicka Justyna

5   5  Serafińska Patrycja 6   6  Kanak Miłosz -   -
 Wojciechowski Jakub 17   17  Osiński Wojciech 1   1  Szydłowski Karol 6   6  Kous Tymoteusz 4   4
 Wodniczak Adam 11   11  Parobczy Wojciech 1   1  Wielogórski Jacek 1   1  Nowak Florian 26   26
 Żabski Karol 1   1  Slutskyi Demian -   -

 ------------------------------

-   -  Sawicki Sebastian 1   1

---------------------------------

-   -  Tomaszewski Eryk 36   36

 ------------------------------

-   -  Sobczak Szymon 3   3

---------------------------------

-   -  Zahorny Aliaksei -   -

 ------------------------------

-   -  Zgoła Tadeusz 4   4
 Chmielewski Ignacy - bramkarz -   -

 Laskowski Alan - bramkarz

-   -

 ------------------------------

-   -  Powiński Aleksander - bramkarz 1   1
 Zwarycz Mikołaj - bramkarz -   -  Pauszek Filip - bramkarz -   -  Wajwa Michał - bramkarz -   -   Wroński Oliwer - bramkarz -   -

Trenerzy:

Nikodem BUCZKOWSKI i Jacek OSIŃSKI.

Trenerzy:

Mariusz STAWECKI, Andrzej ZABDYR

 i Marek GRONIEWICZ.

Trener:

Piotr DIAKONÓW.

 Trenerzy :

Bartosz SYPIOŁA i Jakub OSUCH.

 

 UKP Marlin

Gryfino

R.E.

FIN.

RAZEM
 Czerlikowski Konrad - bramkarz 8   8

 Dąbrowski Maciej

2   2
 Fabian Mateusz -   -
 Groniewicz Filip 1   1
 Kołaczyk Mikołaj 3   3
 Plombon Maksymilian 1   1
 Staszak Aleksander 1   1
 Słomiński Piotr - bramkarz 7   7

Trener: Ernest GIERASIMCZYK.

 

UWAGA: Bramki zdobyte w meczach z WMT Splashers U-14 Warszawa  Warszawa  uwzględnione w STRZELCACH BRAMEK poszczególnych zespołów.

 

AZS Uniwersytet

Warszawski U-14

R.E. FIN. RAZEM KSZO Ostrowiec Św. R.E. FIN. RAZEM

WMT Splashers U-14 Warszawa

R.E. RAZEM
       

 Czechowski Szymon

-   -  Bondarenko Jelena 5 5
         Derlaga Hanna 2   2  Ferenstain-Pyzel  Krystian - -
         Dorosz Patryk 2   2  Górny Grzegorz 1 1
         Kowalski Olaf -   -  Mazurkiewicz Michalina 7 7
         Król Kornel 19   19  Sannikov Mikchail 15 15
         Krzyżanowski Aleksander 2   2 ---------------------------------- - -
         Malicki Franciszek -   - ---------------------------------- - -
         Mazur Michał -   - ---------------------------------- - -
         Mielec Jan 22   22 ---------------------------------- - -
         Misiurski Filip -   - ---------------------------------- - -
         Sindalski Igor 2   2 ---------------------------------- - -
         Styczeń Filip 13   13 ---------------------------------- - -
         Wajs Russell -   - ---------------------------------- - -
         Wójtowicz Aleksander 1   1 ---------------------------------- - -
 - bramkarz      

 Czechowski Jakub - bramkarz

-   -  Hanke Antoni - bramkarz - -
 - bramkarz        Konat Mateusz - bramkarz -   -  Suszko Michał - bramkarz - -

Trener:

Maksymiljan KRAKOWIAK.

Trener: Rafał OSTATEK.

Trener: Michał PYREK.

  

UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki

R.E. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.E. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2

Warszawa

R.E. FIN. RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.E. FIN. RAZEM
 Bajer Jan 4   4  Dowbysz Jakub 24   24  Alessio Roberto 13   13  Filip Ludwig 1   1
 Bieńkowski Julian 10   10  Dybowski Mateusz 16   16  Bogusz Bianka 7   7  Gmyrek Szymon 5   5
 Drewnowicz Giorgi 3   3  Giełdowski Krzysztof -   -  Giełdowski Krzysztof 4   4  Janocha Jakub 24   24
 Kołodziejczyk Krzysztof 2   2  Głaz Krzysztof 29   29  Janicki Jan 1   1  Kawa Mikołaj 2   2
 Matuszewski Kamil 1   1  Grzybowski Filip 12   12  Jasek Natalia -   -  Korcz Stanisław 1   1
 Miedziak Stanisław 29   29  Janicki Jan -   -  Jurkiewicz Franciszek 2   2  Ludyga Franciszek 4   4
 Napieraj Wojciech -   -  Jezierski Ksawery 13   13  Lurzyński Nikodem -   -  Miodek Filip -   -
 Piwowarski Michał 37   37  Krawczyk Szymon 3   3  Olszewski Adam 2   2  Pawełek Maksymilian 15   15
 Pepłoński Jan 2   2  Litwin Ada 21   21  Penski Bartosz 2   2  Piasecki Tomasz 1   1
 Stanisławski Karol 8   8  Voytovich Zakhar 44   44  Senk Krzysztof 2   2  Pomazanka Filip 2   2

 Trampa Vukasin

7   7  Zawłocki Filip 2   2  Zawłocki Filip 1   1  Radwański Krzysztof 1   1
 Wejcharz-Rotowicz Wojciech 22   22  Zhigulin Roman 6   6 ------------------------------------ -   -  Wawrzoła Szymon -   -

 Yurcha Igar

10   10

------------------------------

-   - ------------------------------------ -   -  Wesołowski Jerzy -   -
---------------------------- -   -

------------------------------

-   - ------------------------------------ -   -  Ziemichód Tomasz 4   4
---------------------------- -   -

------------------------------

-   - ------------------------------------ -   -  Jaroń Filip - bramkarz -   -
 Rojek Andrzej - bramkarz -   -  Chojnowski Jakub - bramkarz - - -  Chojnowski Jakub - bramkarz -   -  Piasecki Tomasz - bramkarz -   -

Trener: Dominik SZNAJDER.

 Kępczyński Hubert - bramkarz -   -

Trener

Ignacy STĘPIŃSKI

Trenerzy:

Dawid BRONCEL, Kamil BRZOZOWSKI

i Marcin KSIĘŻYK.

Trenerzy:

Robert GAŁEK, Przemysław RUDZIŃSKI,

 Ignacy STĘPIŃSKI i Piotr KITŁOWSKI.

 

WMT Splashers U-13 Warszawa

R.E.

FIN.

RAZEM

 Cinar Adam

-

 

-

 Czuchan Karol

12

 

12

 Davey Zofia

-

 

-

 Górny Krzysztof

14

 

14

 Górny Ryszard

1

 

1

 Ivanesco Semen

5

 

5

 Koszela Szymon

2

 

2

 Piekut Tomasz

-

 

-

 Romanowicz Maciej

-

 

-

 Rozwadowski Oliwier

-

 

-

 Skrycki Franciszek

-

 

-

 Białorucki Tomasz- bramkarz

 

 

 

 Vorobii Oleksandr - bramkarz

-

 

-

Trenerzy:

Michał PYREK i Krzysztof IWIŃSKI.

STRONA GŁÓWNA     NA GÓRĘ STRONY