MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-17)

           2 2 3 / 2 4

                       FINAŁ

Mistrzostwa Polski Seniorów  Puchar Polski  I Liga  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 Mistrzostwa Polski Juniorów U-19  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  Mistrzostwa Polski Młodzików

 

Zgłoszone zespoły:

Alfa Gorzów Wlkp., Arkonia Waterpolo Szczecin, GKPW 59 Gorzów Wlkp., KSZO Ostrowiec Św., Szkoła Gortata Waterpolo Poznań,

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki, UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa, WTS Polonia Bytom.

 

RUNDA REGIONALNA:

GRUPA WSCHÓD:

GRUPA ZACHÓD: 28-29.10.2023 - Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Radosław Koryzna.

Sędziowie: Piotr Szymański i Szymon Pajor.

 

21.10.2023

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Mario Bernus i Łukasz Czapliński.

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:9

(2:1,1:4,2:2,1:2)

Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

18:4

(5:2,3:0,3:2,7:0)

18.11.2023

Delegat KTPW: Armen Papazjan.

Sędziowie: Jakub Stachowiak i Piotr Sznajder.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św. 

36:8

(4:2,9:2,9:2,14:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Radosław Koryzna i Szymon Pajor.

34:2

(7:1,10:0,9:1,8:0)

3.12.2023

 KSZO Ostrowiec Św. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: Krzysztof Grobelski i Filip Szulc.

5:23

(0:3,2:6,3:5,0:9)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

4:23

(2:3,0:8,1:7,1:5)

24.02.2024:

YOUTUBE

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Aleksander Ozga.

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

 

 

10:9

(1:4,1:1,5:2,3:2)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański..

5:17

(1:5,3:4,0:5,1:3)

3.03.2024:

YOUTUBE

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Stanisław Padykuła i Piotr Sznajder.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

9:14

(2:4,1:2,5:3,1:5)

Alfa Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

31:3

(10:0,9:0,4:3,8:0)

9.03.2024:

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

2:32

(0:7,0:8,2:8,0:9)

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Szymon Pajor.

18:7

(4:0,5:1,5:3,4:3)

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

4:23

(2:6,1:7,1:5,0:5)

10.03.2024:

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Armen Papazjan i Piotr Sznajder.

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

14:6

(4:0,4:2,5:2,1:2)

15.03.2024:

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

Sędziowie: Piotr Kulecki i Stanisław Padykuła.

24:12

(7:2,4:4,6:2,7:4)

14.04.2024: g.12.30: KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

P.O.Delegata KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Sebastian Sitek - Sebastian Paczkowski.

8:21

(0:5,3:4,2:8,3:4)

11.05.2024: UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Termin i miejsce: do ustalenia

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE I KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY REGIONALNEJ:

 

GRUPA WSCHÓD

GRUPA ZACHÓD

 1.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

12:3

94-41

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

9:0

66-12

 2.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

9:3

65-37

 2.Arkonia Waterpolo Szczecin

6:3

57-26

 3.WTS Polonia Bytom

9:6

77-38

 3.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:6

34-40

 4.KSZO Ostrowiec Św. 

0:18

39-159

 4.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

0:9

9-88

   

Do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów U-17 awansują TRZY PIERWSZE zespoły każdej grupy.

  

TURNIEJ FINAŁOWY: 17-19.05.2024 - Gliwice.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW (U-17) 2023/24:

 

  0:0 00-00
  0:0 00-00
  0:0 00-00
  0:0 00-00
  0:0 00-00
  0:0 00-00
 7/8.KSZO Ostrowiec Św
      Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

KSZO Ostrowiec Św.

R.R. RAZEM

UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki

R.R. FIN. RAZEM

 Tokarski Oskar

14 14  Wieczorek Michał 25   25
 Liausha Danila 9 9  Orzechowski Rafał 13   13
 Kutskin Maksim 6 6  Stachowiak Dawid 10   10
 Góralski Oliwer 4 4  Adamczyk Kacper 8   8
 Źelazowski Jakub 3 3  Brestovitskij Kirył 7   7
 Kamiński Oliwer 1 1  Janicki Miłosz 7   7
 Kuszewski Patryk 1 1  Pawlak Adrian 5   5
 Załęski Artur  1 1  Ciuła Mateusz 4   4
 Banaczkowski Michał - -  Kadyhrob Andrij 4   4

 Giez Mikołaj

- -  Stasiak Błażej 4   4
 Majdak Krzysztof - -  Ciuła Szymon 3   3
 Mielec Jan - -  Janeczek Kazimierz 2   2
 Plaza Alan - -  Fengler Karol 1   1

-------------------------------

- -  Kominiak Filip 1   1

-------------------------------

- -  Jakubowski Wojciech -   -

-------------------------------

- -  Rogaczewski Karol -   -

-------------------------------

- -  Michalski Igor - bramkarz -   -
 Śląszkiewicz Michał - bramkarz - -  Stanowski Albert - bramkarz -   -

Trenerzy:

Jakub KOCHAŃSKI i Robert SERWIN.

Trener: Viktor BERENDYUHA.

 

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.R. FIN. RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.R. FIN. RAZEM
 Trostynski Herman 17   17  Grejf Kamil 20   20
 Marciniak Piotr 12   12  Guzy Adam 16   16
 Pyrek Jan 8   8  Ołowski Sergiusz 8   8
 Gutkowski Franciszek 5   5  Wiatrowski Zbigniew 7   7
 Grabiński Kajetan 4   4  Zgoła Tomasz 7   7
 Jasek Mateusz 2   2  Ulfik Bartłomiej 6   6
 Perras Evangelos 2   2  Ignacy Aleksander 4   4
 Puciłowski Dominik 2   2  Moczygęba Kamil 4   4

 Dobrzelewski Wojciech

1   1  Horyń Tomasz 3   3
 Landowski Kacper 1   1  Olejniczak Tymon 1   1

 Węgrodzki Witold

-   -  Szopa Piotr 1   1

 ----------------------------

-   -  Borys Igor -   -

 ----------------------------

-   -  Cieślik Stanisław -   -

 ----------------------------

-   -  Dudek Jacek -   -

 ----------------------------

-   -  Maj Oliwier -   -
 Gianbattista Alessio - bramkarz -   -  Goik Mateusz - bramkarz -   -
 Puchowski Tomasz - bramkarz 2   2

 Waluś Paweł - bramkarz

-   -

Trenerzy:

Nikita CHUPRYNA, Piotr KITŁOWSKI i Robert GAŁEK.

Trenerzy:

Krzysztof PACZYNA, Radosław PACZYNA

i Kamil BRZOZOWSKI..

 

Alfa Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM Arkonia Waterpolo Szczecin R.E. FIN. RAZEM GKPW 59 Gorzów Wlkp. R.E. FIN. RAZEM

Szkoła Gortata Waterpolo

Poznań

R.E. RAZEM
 Kryuchkov Dmytro 13   13  Sawicki Bartosz 13   13  Broniecki Paweł 12   12  Mrowiński Franciszek 3 3
 Żabski Jan 13   13  Łukasik Adrian 9   9  Polanin Dawid 9   9  Huczyński Mikołaj 2 2
 Bańkowski Oliwier 9   9  Jarota Kacper 7   7  Cycak Wiktor 5   5  Jaccopo Marino 2 2
 Mężyński Maksymilian 8   8  Noworyta Tymon 7   7  Bamber Wojciech 4   4  Mierzejewski Maksymilian 1 1
 Kopiczko Mateusz 6   6  Strączek Grzegorz 7   7  Ptasznik Adam 2   2  Płuciennik Paweł 1 1
 Moczadło Maks 6   6  Agaciński Rafał 6   6  Kwieciński Mateusz 1   1  Niegłos Filip - -
 Mroziński Tomasz 3   3  Łukasik Mateusz 3   3  Pyrzyński Kajetan 1   1  Biegalski Mikołaj - -
 Sołtysiak Maciej 3   3  Ludek Kacper 2   2  --------------------------------------- -   -  Mączyński Bruno - -
 Jasiński Adam 2   2  Wróbel Xavier 2   2  --------------------------------------- -   -  Morkowski Jan - -
 Ryglowski Maciej 1   1  Sushkin Ivan 1   1  --------------------------------------- -   -  Wróbel Jan - -
 Chrostek Bruno -   -  Pacek Adrian -   -  --------------------------------------- -   -  Urbanowicz Gustaw - -
 Bańkowski Igor - bramkarz 1   1  Krzyżanowski Mateusz - bramkarz -   -  --------------------------------------- -   -

 ------------------------------

- -
 Wojciechowski Wiktor  - bramkarz 1   1  Martiuk Filip - bramkarz -   -  Ivakiewich Denis - bramkarz -   -  Strózik Maciej- bramkarz - -

Trenerzy:

Sebastian ŻABSKI i Jacek OSIŃSKI.

Trener:

Andrzej ZABDYR.

Trener:

Piotr DIAKONÓW,

Trener:

Bartosz SYPIOŁA.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA