MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-19)

ELIMINACJE

Termin do ustalenia

 

 GRUPA A: Malta

 GRUPA B: Manchester (GBR)

 GRUPA C: Istambuł (Turcja)

 GRUPA D: Netanya (ISR)

Sędzia Neutralny: Łukasz CZAPLIŃSKI.

 g.17.00: Czechy - Słowenia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Litwa - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Gruzja - Bułgaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: Izrael - Szwajcaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Malta - Belgia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: W. Brytania - Irlandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: POLSKA - Ukraina

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Słowacja - Białoruœ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Rumunia - Belgia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Francja - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: POLSKA - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: Białoruœ - Szwajcaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Malta - Czechy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Irlandia - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.30: Ukraina - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45: Izrael - Niderlandy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30: Rumunia - Słowenia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: W. Brytania - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Turcja - Ukraina

 

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: Niderlandy - Białoruœ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.45: Belgia - Czechy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Litwa - Francja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Bułgaria - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.45: Szwajcaria - Słowacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Rumunia - Czechy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30: Portugalia - Irlandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Bułgaria - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: Słowacja - Niderlandy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Malta - Słowenia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: W. Brytania - Litwa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: Gruzja - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45:  Białoruœ - Izrael

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30: Słowenia - Belgia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.30: Niemcy - Francja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: Ukraina - Bułgaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: Izrael - Słowacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.45: Malta - Rumunia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: Litwa - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: Turcja - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.45: Niderlandy - Słowacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: W. Brytania - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Francja - Irlandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30: Irlandia - Litwa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: Niemcy - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.30: Francja - W. Brytania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP:

 

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 Belgia 0 00-00  Francja 0 00-00
 Czechy 0 00-00  Irlandia 0 00-00
 Malta 0 00-00  Litwa 0 00-00
 Rumunia 0 00-00  Niemcy 0 00-00
 Słowenia 0 00-00  Portugalia 0 00-00
       Wielka Brytania 0 00-00

GRUPA C

 GRUPA D

 Bułgaria 0  00-00  Białoruœ 0 00-00
 Gruzja 0 00-00  Izrael 0 00-00
 POLSKA 0  00-00  Niderlandy 0 00-00
 Turcja 0  00-00  Słowacja 0 00-00
 Ukraina 0  00-00

 Szwajcaria 0 00-00

 

Do turnieju finałowego (6-13.09.2020 - Volos,Grecja) awansujš po DWA najlepsze zespoły każdej grupy Rundy Eliminacyjnej.

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK:

 

 

UKR TUR BLR GEO
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -
  - - - -

 BRAMKARZE:

 

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 TRENERZY

 

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA