LIGA MISTRZÓW - 2023/24

EURO CUP 2023/24          CHALLENGER CUP 2023/24

  

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 7-10.09.2023

                                                            Grupa A: Waspo 98 Hannover (GER), CN Barcelona (ESP), BVK Crvena Zvezda Belgrad (SRB), Endo Plus Service Honved Budapeszt (HUN), GS Apollon Smyrnis Ateny (GRE).

                                                            Grupa B: AN Brescia (ITA), SPD Radnicki Kragujevac (SRB), VPK Primorac Kotor (MNE), ASD Duisburg (GER), CN Noisy Le Sec (FRA).

                                                            Grupa C: Vouliagmeni NC Ateny (GRE), CC Ortigia (ITA), CSM Oradea (ROU), Primorje Erste Bank Rijeka (CRO).

                                                            Grupa D: Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (CRO), OSC Budapeszt (HUN), EN Tourcoing (FRA), CS Dinamo Bukareszt (ROU).

 

GRUPA A: Hannover (GER)

GRUPA B: Kragujevac (SRB)

GRUPA C: Oradea (ROU)

 GRUPA D: Dubrovnik (CRO)

 Honved Budapeszt - Crvena Zvezda Belgrad

7:10

(3:2,0:4,2:3,2:1)

 ASD Duisburg - CN Noisy Le Sec

8:17

(1:4,1:5,3:4,3:4)

 Vouliagmeni Ateny - CC Ortigia

12:8

(2:2,4:2,2:1,4:3)

 Jug Dubrovnik - Dinamo Bukareszt

16:4

(2:1,6:1,5:0,3:2)

 Waspo 98 Hannover - CN Barcelona

9:11

(4:3,1:2,1:3,3:3)

 Radnicki Kragujevac - Primorac Kotor

12:12

(3:3,2:4,3:1,4:4)

rz.k.5:4

 CSM Oradea - Primorje Rijeka

7:10

(2:3,1:3,2:1,2:3)

 OSC Budapeszt - EN Tourcoing

5:10

(1:3,1:1,1:2,2:4)

 CN Barcelona - Crvena Zvezda Belgrad

9:14

(3:5,2:3,1:5,3:1)

 AN Brescia - ASD Duisburg

11:4

(3:0,3:2,2:1,3:1)

 Primorje Rijeka - Vouliagmeni Ateny

12:14

(1:5,3:3,5:3,3:3)

 Jug Dubrovnik - EN Tourcoing

17:8

(4:0,9:3,2:3,2:2)

 Waspo 98 Hannover - Apollon Smyrnis Ateny

11:10

(3:0,2:3,3:4,3:3)

 Primorac Kotor - CN Noisy Le Sec

10:16

(4:4,1:7,2:3,3:2)

 CSM Oradea - CC Ortigia

7:14

(4:3,1:3,2:6,0:2)

 OSC Budapeszt - Dinamo Bukareszt

20:9

(6:3,5:2,6:0,3:4)

 CN Barcelona - Honved Budapeszt

9:8

(4:4,3:3,2:1,0:0)

 ASD Duisburg - Radnicki Kragujevac

8:13

(3:4,0:2,3:3,2:4)

 CC Ortigia - Primorje Rijeka

16:14

(4:3,3:3,3:4,6:4)

 Dinamo Bukareszt - EN Tourcoing

8:14

(1:3,3:4,3:3,1:4)

 Crvena Zvezda Belgrad - Apollon Smyrnis Ateny

12:10

(3:2,6:4,3:2,0:2)

 CN Noisy Le Sec - AN Brescia

9:10

(0:3,3:1,3:2,3:4)

 CSM Oradea - Vouliagmeni Ateny

5:14

(2:3,0:3,1:4,2:4)

 Jug Dubrovnik - OSC Budapeszt

14:10

(4:3,4:0,4:4,2:3)

 Apollon Smyrnis Ateny - Honved Budapeszt

11:10

(3:3,1:2,5:2,2:3)

 AN Brescia - Primorac Kotor

11:3

(1:2,3:0,5:1,2:0)

 Waspo 98 Hannover - Crvena Zvezda Belgrad

6:14

(2:3,1:1,1:5,2:5)

 Radnicki Kragujevac - CN Noisy Le Sec

13:10

(3:5,5:3,3:0,2:2)

 CN Barcelona - Apollon Smyrnis Ateny

12:11

(4:1,2:4,4:3,2:3)

 Primorac Kotor - ASD Duisburg

16:10

(6:1,3:1,3:4,4:4)

 Waspo 98 Hannover - Honved Budapeszt

13:12

(2:4,4:2,2:2,5:4)

 Radnicki Kragujevac - AN Brescia

8:15

(2:4,1:4,2:5,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

GRUPA C:

 

GRUPA D:

 1.BVK Crvena Zvezda Belgrad

12

50-32

 1.AN Brescia

12

47-23

 1.Vouliagmeni NC Ateny

9

30-25

 1.Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik

9

47-22

 2.CN Barcelona 9 41-42  2.SPD Radnicki Kragujevac

8

46-45

 2.CC Ortigia

6

38-33

 2.EN Tourcoing 6 32-30
 3.Waspo 98 Hannover

6

26-35

 3.CN Noisy Le Sec

6

52-41

 3.Primorje Erste Bank Rijeka

3

36-37

 3.OSC Budapeszt

3

35-33

 4.Apollon Smyrnis Ateny

3

55-57

 4.VPK Primorac Kotor

4

41-49

 4.CSM Oradea

0

19-38

 4.CS Dinamo Bukareszt

0

21-50

 5.Honved Budapeszt

0

27-63

 5.ASD Duisburg

0

30-57

         

Do Rundy Grupowej awansowali zwycięzcy Grup.

Pozostałe zespoły zagrają w  Euro Cup.

 

RUNDA GRUPOWA: 26.09.- 6.12.2023

      Gospodarz na pierwszym miejscu.

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

26.09.2023.

26.09.2023.

27.09.2023.

27.09.2023.

Astralpool Sabadell - AN Brescia

5:5

(1:1,0:1,1:1,3:2)

rz.k.4:5

Olympiacos Piraeus - Jug Dubrovnik

12:12

(1:4,3:4,6:2,2:2)

rz.k.4:3

  FTC-Telekom Budapeszt - Jadran Herceg Novi

9:7

(0:2,2:2,5:2,2:1)

CNA Barceloneta - Spandau Berlin

16:6

(4:1,3:1,5:0,4:4)

VK Novi Belgrad - Steaua Bukareszt

19:7

(6:2,5:2,3:3,5:0)

Pro Recco - Dinamo Tbilisi

15:6

(5:2,5:2,2:1,3:1)

Jadran Split - Crvena Zvezda Belgrad

16:13

(4:4,3:4,4:3,5:2)

CN Marsylia - Vouliagmeni Ateny

15:13

(4:3,3:2,5:3,3:5)

6.10.2023.

6.10.2023. 7.10.2023.

7.10.2023.

Steaua Bukareszt - Astralpool Sabadell

8:11

(2:2,1:3,3:4,2:2)

Dinamo Tbilisi - Olympiacos Piraeus

6:19

(0:6,3:4,1:3,2:6)

Jadran Herceg Novi - Jadran Split

10:11

(1:3,4:2,4:3,1:3)

Vouliagmeni Ateny - CNA Barceloneta

11:12

(5:3,2:1,2:4,2:4)

AN Brescia - VK Novi Belgrad

8:13

(2:4,5:4,1:1,0:4)

Jug Dubrovnik - Pro Recco

7:14

(3:3,1:4,1:3,2:4)

Crvena Zvezda Belgrad - FTC-Telekom Budapeszt

6:16

(3:3,1:4,1:6,1:3)

Spandau Berlin - CN Marsylia

13:10

(4:2,3:0,3:4,3:4)

17.10.2023.

17.10.2023

18.10.2023

18.10.2023.

Steaua Bukareszt - AN Brescia

8:17

(3:3,0:5,3:5,2:4)

Dinamo Tbilisi - Jug Dubrovnik

Sędziowie: Radosław Koryzna i Axel Bender (GER).

5:12

(0:2,0:3,1:4,4:3)

Jadran Herceg Novi - Crvena Zvezda Belgrad

8:8

(2:1,0:2,3:3,3:2)

rz.k.13:12

Spandau Berlin - Vouliagmeni Ateny

14:13

(4:2,5:4,1:3,4:4)

VK Novi Belgrad - Astralpool Sabadell 

10:12

(4:2,3:2,3:4,0:4)

Pro Recco - Olympiacos Piraeus

12:11

(3:3,5:4,3:3,1:1)

FTC-Telekom Budapeszt - Jadran Split

13:11

(2:1,3:3,6:2,2:5)

CNA Barceloneta - CN Marsylia 

9:7

(3:1,1:3,3:1,2:2)

1.11.2023.

1.11.2023.

31.10.2023.

31.10.2023.

Steaua Bukareszt - VK Novi Belgrad

5:12

(1:4,0:0,2:4,2:4)

Dinamo Tbilisi - Pro Recco

9:16

(2:2,1:4,2:5,4:5)

Jadran Herceg Novi - FTC-Telekom Budapeszt

10:17

(1:4,4:5,2:4,3:4)

Vouliagmeni Ateny - CN Marsylia

9:12

(4:3,3:4,0:2,2:3)

AN Brescia - Astralpool Sabadell

11:10

(4:4,3:3,4:2,0:1)

Jug Dubrovnik - Olympiacos Piraeus

5:15

(2:3,0:2,2:4,1:6)

Crvena Zvezda Belgrad - Jadran Split

Sędziowie: Radosław Koryzna i Raffaele Colombo (ITA).

12:11

(3:2,3:3,3:3,3:3)

Spandau Berlin - CNA Barceloneta

6:13

(0:4,2:4,3:2,1:3)

22.11.2023.

22.11.2023

21.11.2023.

21.11.2023.

Astralpool Sabadell - Steaua Bukareszt

13:6

(3:0,2:1,3:3,5:2)

Olympiacos Piraeus - Dinamo Tbilisi

16:8

(4:3,6:1,1:2,5:2)

FTC-Telekom Budapeszt - Crvena Zvezda Belgrad

20:6

(4:3,5:1,5:0,6:2)

CNA Barceloneta - Vouliagmeni Ateny

16:10

(3:2,4:2,5:3,4:3)

VK Novi Belgrad - AN Brescia

13:5

(2:1,2:2,4:2,5:0)

Pro Recco - Jug Dubrovnik

13:9

(5:3,2:1,4:3,2:2)

Jadran Split - Jadran Herceg Novi

16:14

(2:3,3:2,7:5,4:4)

CN Marsylia - Spandau Berlin

13:11

(6:4,1:2,3:1,3:4)

6.12.2023.

6.12.2023.

5.12.2023.

5.12.2023.

Astralpool Sabadell - VK Novi Belgrad

7:11

(2:3,2:3,1:3,2:2)

Olympiacos Piraeus - Pro Recco

10:11

(2:1,3:2,3:3,2:5)

Jadran Split - FTC-Telekom Budapeszt

16:16

(3:2,4:5,3:5,6:4)

rz.k.1:4

Vouliagmeni Ateny - Spandau Berlin

Sędziowie: Radosław Koryzna i Matan Schwartz (ISR).

10:6

(5:0,1:3,2:2,2:1)

AN Brescia - Steaua Bukareszt

16:7

(4:0,5:2,3:1,4:4)

Jug Dubrovnik - Dinamo Tbilisi

19:13

(5:5,4:2,6:2,4:4)

Crvena Zvezda Belgrad - Jadran Herceg Novi

9:6

(1:4,3:0,1:0,4:2)

CN Marsylia - CNA Barceloneta

12:13

(4:4,2:4,4:4,2:1)

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY GRUPOWEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

GRUPA C:

GRUPA D:

 1.VK Novi Belgrad 15 78-44  1.Pro Recco (ITA) 18 81-52  1.FTC-Telekom Budapeszt 17 91-36  1.Zodiac Atletic Barceloneta 18 79-52
 2.AN Brescia (zw.GR.B R.K.) 11 62-56  2.Olympiacos Piraeus 11 83-54  2.Jadran Split (CRO) 9 54-50  2.CN Marsylia 9 69-68
 3.Astralpool Sabadell (ESP) 10 58-51  3.Jug Adriatic Osiguranje Dubrovnik (zw.GR.D R.K.) 7 64-72  3.BVK Crvena Zvezda Belgrad (zw.GR.A R.K.) 7 54-77  3.Spandau 04 Berlin 6 56-74
 4.CSA Steaua Bukareszt 0 41-88  4.Dinamo Tbilisi 0 47-97  4.PVK Jadran Herceg Novi (MNE) 3 82-98  4.Vouliagmeni NC Ateny (zw.GR.C R.K.) 3 66-75

 

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

  

RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA: 8.03.-15.05.2024.

                                                                                      Grupa A: Pro Recco (ITA), VK Novi Belgrad, Jadran Split (CRO), CN Marsylia.

Grupa B: Zodiac Atletic Barceloneta, FTC-Telekom Budapeszt, AN Brescia (ITA), Olympiacos Piraeus.

 

GRUPA A

GRUPA B

8.03.2024.

9.03.2024.

Pro Recco - CN Marsylia

14:9

(4:3,2:1,5:1,3:4)

Zodiac Atletic Barceloneta - AN Brescia

12:8

(3:1,4:3,1:1,4:3)

VK Novi Belgrad - Jadran Split

15:11

(5:1,3:1,3:5,4:4)

FTC-Telekom Budapeszt - Olympiacos Piraeus

11:9

(3:2,2:2,2:0,4:5)

19.03.2024.

20.03.2024.

Jadran Split - Pro Recco

Sędziowie: Radosław Koryzna i Antonio Alexandrescu (ROU).

10:13

(1:3,1:3,3:2,5:5)

Olympiacos Piraeus - Zodiac Atletic Barceloneta

10:7

(4:2,2:0,2:2,2:3)

CN Marsylia - VK Novi Belgrad

13:14

(3:4,4:1,4:5,2:4)

AN Brescia - FTC-Telekom Budapeszt

9:11

(3:3,1:1,1:2,4:5)

2.04.2024.

3.04.2024.

Jadran Split - CN Marsylia

12:14

(3:4,3:2,1:3,5:5)

Zodiac Atletic Barceloneta - FTC-Telekom Budapeszt

8:10

(1:1,2:3,3:2,2:4)

VK Novi Belgrad - Pro Recco

10:10

(1:1,1:6,3:2,5:1)

rz.k.4:5

AN Brescia - Olympiacos Piraeus

12:13

(4:4,3:4,3:4,2:1)

24.04.2024.

23.04.2024.

Jadran Split - VK Novi Belgrad

10:15

(3:4,4:5,1:5,2:1)

Olympiacos Piraeus - FTC-Telekom Budapeszt

10:8

(1:1,4:1,3:3,2:3)

CN Marsylia - Pro Recco

10:12

(1:2,2:1,4:4,3:5)

AN Brescia - Zodiac Atletic Barceloneta

5:12

(2:3,1:4,0:2,2:3)

4.05.2024.

3.05.2024.

Pro Recco - Jadran Split

18:9

(2:2,6:3,6:1,4:3)

Zodiac Atletic Barceloneta - Olympiacos Piraeus

13:13

(3:3,2:1,5:4,3:5)

rz.k.5:6

VK Novi Belgrad - CN Marsylia

13:10

(3:2,3:3,4:3,3:2)

FTC-Telekom Budapeszt - AN Brescia

9:8

(2:1,2:2,3:2,2:3)

15.05.2024.

14.05.2024.

Pro Recco - VK Novi Belgrad

15:7

(3:2,5:2,4:1,3:2)

Olympiacos Piraeus - AN Brescia

17:12

(6:5,5:3,4:3,2:1)

CN Marsylia - Jadran Split

17:10

(5:2,5:3,3:3,4:2)

FTC-Telekom Budapeszt - Zodiac Atletic Barceloneta

13:11

(3:3,5:1,1:3,4:4)

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY ĆWIERĆFINAŁOWEJ:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Pro Recco (ITA) 17 82-55  1.FTC-Telekom Budapeszt 15 62-55
 2.VK Novi Belgrad 13 74-69  2.Olympiacos Piraeus 14 72-63
 3.CN Marsylia 6 63-75  3.Zodiac Atletic Barceloneta 7 63-59
 4.Jadran Split 0 62-92  4.AN Brescia 0 54-64

 

Do turnieju "Final Four" kwalifikują się DWA pierwsze zespoły każdej z grup.

 

"FINAL FOUR": 5-7.06.2024 - La Valletta (Malta).

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA TURNIEJU "FINAL FOUR":

 

 FTC-Telekom Budapeszt 0:0 00-00
 Olympiacos Piraeus 0:0 00-00
 Pro Recco (ITA) 0:0 00-00
 VK Novi Belgrad 0:0 00-00

NA GÓRĘ STRONY                                       STRONA GŁÓWNA