MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 2 / 2 3

EKSTRAKLASA

Puchar Polski   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

Wynik

Sędziowie:

Runda 1: 8-9.10.2022:

mecz nr.2: 9.10.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski

3:30

(1:6,1:6,0:8,1:10)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Mikita Chupryna (AZS)

P.O. Delegata KTPW:

Piotr Szymański.

Sędziowie:

Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

mecz nr.4: 8.10.2022

Alfa Gorzów Wlkp. - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

5:12

(1:1,2:3,2:3,0:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Mihail Yazerski (Alfa)

Hugo Velasquez (WTS)

P.O. Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

Runda 2: 22-23.10.2022:

mecz nr.5: 23.10.2022

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

18:8

(4:3,7:1,5:1,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Szymon Grzyb (Alfa)

 Stanisław Padykuła (Neptun)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

mecz nr.6: przełożony na nowy termin.

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Św.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

mecz nr.7: 23.10.2022

K.S.Waterpolo Poznań - Arkonia Waterpolo Szczecin

25:7

(5:0,11:0,3:4,6:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Igor Piecuch (Poznań)

Jan Wiśniewski (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

 Armen Papazjan i Sebastian Paczkowski.

mecz nr.8: 22.10.2022

AZS Uniwersytet Warszawski - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

11:9

(2:3,4:3,4:2,1:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dawid Jung (AZS)

Jan Szabłowski (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

mecz nr.21: 22.10.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

Transmisja na stronie Arkonia Waterpolo Szczecin.

7:8

(4:0,1:2,0:4,2:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Marcin Banaszczak (Arkonia)

Jakub Stachowiak  (Neptun)

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

Runda 3: 5-6.11.2022:

 

 

mecz nr.9: 5.11.2022

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawski

YOUTUBE

11:28

(3:7,2:7,2:8,4:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Kamil Augustyniak (Neptun)

 Piotr Kędzior (AZS)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Mario Bernus i Łukasz Król.

mecz nr.10: 5.11.2022

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - K.S.Waterpolo Poznań

YOUTUBE

 

10:8

(2:3,4:2,2:0,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dmytro Hupalovsky (ŁSTW)

Paweł Handze  (Poznań)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Mario Bernus i Łukasz Król.

mecz nr.11: 6.11.2022

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

 

27:6

(7:2,3:1,8:1,9:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Jakub Siebler (WTS)

Maciej Borkowski (Arkonia)

P.O. Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Mateusz Kulis.

mecz nr.12: 5.11.2022

KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

3:6

(0:1,0:1,1:1,2:3)

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

 Nikodem Buczkowski (Alfa)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

 Radosław Koryzna i Armen Papazjan.

mecz nr.1: 6.11.2022

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

YOUTUBE

 

6:18

(2:3,0:7,2:4,2:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Jakub Stachowiak (Neptun)

Marcel Sylwestrowicz (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Mario Bernus i Sebastian Paczkowski.

Runda 4: 19-20.11.2022:

mecz nr.13: 19.11.2022

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

 

9:17

(2:5,4:5,1:5,2:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Jakub Stachowiak (Neptun)

 Bartosz Szopa (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Mateusz Kulis.

mecz nr.14: 19.11.2022

K.S.Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

8:10

(1:2,1:4,4:3,2:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Paweł Handze (Poznań)

 Oskar Szymonik (Alfa)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

mecz nr.15: 19.11.2022

AZS Uniwersytet Warszawski - KSZO Ostrowiec Św.

YOUTUBE

18:4

(2:2,5:1,4:0,7:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Moore Messan (AZS)

 Jan Skaliński (KSZO)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.16: 19.11.2022

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Arkonia Waterpolo Szczecin

YOUTUBE

 

14:6

(1:2,2:0,5:1,6:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

  Jan Szabłowski (ŁSTW)

 Jakub Banaszek (Arkonia)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Mateusz Kulis.

Runda 5: 3-4.12.2022:

   

mecz nr.17: 4.12.2022 g.12.15

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - K.S.Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Król i Armen Papazjan.

mecz nr.18:

AZS Uniwersytet Warszawski - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

mecz nr.19: przeniesiony na 21.01.2023 g.18.00

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Łukasz Król i Armen Papazjan.

mecz nr.20: 4.12.2022 g.16.00

Arkonia Waterpolo Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

P.O. Delegata KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

mecz nr.3: 10.12.2022 g.17.00

KSZO Ostrowiec Św. - K.S.Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

Runda 6: 17-18.12.2022

   

mecz nr.22:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.23:

Alfa Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawski

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

mecz nr.24:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - K.S.Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

 Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

Runda 7: 14-15.01.2023

   

mecz nr.25:

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

 Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

mecz nr.26:

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

mecz nr.27:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Mario Bernus i Radosław Koryzna.

mecz nr.28:

K.S.Waterpolo Poznań - AZS Uniwersytet Warszawski

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Łukasz Król.

Runda 8: 4-5.03.2023

   

mecz nr.29:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.30:

AZS Uniwersytet Warszawski - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.31:

K.S.Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.32:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 9: 18-19.03.2023

   

mecz nr.33: 18.03.2023 g.17.30

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.34:

KSZO Ostrowiec Św. - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.35:

Arkonia Waterpolo Szczecin - K.S.Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.36:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawski

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 10: 1-2.04.2023

   

mecz nr.37:

AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.38:

K.S.Waterpolo Poznań - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.9:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.40:

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 11: 15-16.04.2023

   

mecz nr.41:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.42:

Alfa Gorzów Wlkp. - K.S.Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.43:

KSZO Ostrowiec Św. - AZS Uniwersytet Warszawski

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.44:

Arkonia Waterpolo Szczecin - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 12: 6-7.05.2023

   

mecz nr.45:

K.S.Waterpolo Poznań - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.46:

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - AZS Uniwersytet Warszawski

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.47:

Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.48:

KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 13: 20-21.05.2023

   

mecz nr.49: 20.05.2023 g.17.30

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.50:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.51:

AZS Uniwersytet Warszawski - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.52:

K.S.Waterpolo Poznań - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Runda 14: 3-4.06.2023

   

mecz nr.53: 3.06.2023 g.17.30

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.54:

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.55:

ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

mecz nr.56:

AZS Uniwersytet Warszawski - K.S.Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW:

 

  PKT. BRAMKI
 1.AZS Uniwersytet Warszawski  12:0  87-27
 2.Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom  9:0  56-20
 3.ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka  9:3  51-31
 4.Alfa Gorzów Wlkp.  9:3  39-31
 5.K.S.Waterpolo Poznań  3:6  41-27
 6.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki  3:12  42-88
 7.KSZO Ostrowiec Św.  0:6  7-24
 8.Arkonia Waterpolo Szczecin  0:15  29-114

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa

Gorzów Wlkp.

AZS Uniwersytet

Warszawski

Arkonia Waterpolo

Szczecin

Waterpolo

Poznań

 Cegielski Grzegorz 8  Moore Messan 23  Wiśniewski Jan 7  Kowalewski Bartłomiej 9
 Błoch Jakub 6  Chupryna Mikita 16  Banaszek Jakub 4  Piecuch Igor 8
 Szymonik Oskar 5  Kalata Emil 7  Rakoczy Michał 4  Różycki Tomasz 6
 Buczkowski Nikodem 5  Madej Aleksander 7  Banaszczak Marcin 3  Kozera Maciej 5
 Andruszkiewicz Martin 4  Kiljan Krzysztof 6  Krogul Filip 3  Brzeski Rafał 4
 Grzyb Szymon 4  Kitłowski Piotr 5  Borkowski Mikołaj 2  Ślusarczyk Kacper 4
 Radziński Paweł 4  Staniszewski Wiktor 5  Pajor Szymon 2  Walkowiak Karol 3
 Horodecki Jan 1  Borkowski Bartosz 4  Kiwacki Maciej 1  Machniewski Michał 1
 Różycki Jacek 1  Grabiński Bartosz 4  Kozak Dominik 1  Oleksów Jan 1

 Żabski Jan

1  Kędzior Piotr 4  Larysz Szymon 1  Bocheński Rafał -
 Mądry Jakub -  Szulc Filip 3  Niepsuj Paweł 1  Borek Filip -
 Wieloch Aleksander -

 Rudziński Przemysław

2  Bierski Ernest -  Drula Marcin -
 Wiśniewski Bartosz -  Nerlewski Rafał 1  Błach Mikołaj -  Mruk Maciej -

 Żabski Kajetan

-  Pyrek Aleksander -  Guzy Adam -  -------------------------------------- -

--------------------------------------

- ---------------------------------------- -  Ignacy Aleksander -  -------------------------------------- -

--------------------------------------

-

 Benda Bartłomiej - bramkarz

-  Nizioł Grzegorz -  -------------------------------------- -
 Miałkowski Łukasz - bramkarz -  Jung Dawid - bramkarz -  Romaniuk Jacek -  Handze Paweł - bramkarz -
 Yazerski Mihail - bramkarz -  Pyrek Tadeusz - bramkarz -  Borkowski Maciej - bramkarz -  Oleksów Adam - bramkarz -

 Trenerzy:

Marcin CZAPLA i Maciej CHMIELEWSKI.

 Trenerzy:

Marcin BAR i Jakub BEDNAREK.

 Trener:

Andrzej ZABDYR.

 Trenerzy:

Donat OLEKSÓW i Jacek MACIĄG.

 

KSZO

Ostrowiec Św.

 ŁSTW OCMER

Politechnika Łódzka

Job Center Mega-Invest Poland

WTS Polonia Bytom

UKS Neptun

Uniwersytet Łódzki

 Bartosik Sebastian 3  Michalski Piotr 11  Ozga Aleksander 9  Kulecki Piotr 6
 Gabryszewski Maciej 1  Hupalovsky Dmytro 9  Brończyk Przemysław 8  Stępiński Levente 6
 Krakowiak Maksymilian 1  Diakonów Michał 7  Bomba Mateusz 7  Stachowiak Jakub 5
 Nadbrzuchowski Kacper 1  Garbolewski Dominik 6  Brzozowski Kamil 7  Wajler Michał 5
 Rusewicz Alan 1  Bar Michał 3  Cebo Patryk 7  Sznajder Piotr  4
 Hryshkevich Yauchen -  Mikhailov Andrij 3  Velazquez Hugo 6

 Bątkiewicz Adam

3

 Idzikowski Daniel -  Zdziech Kacper 3

 Siebler Jakub

5  Padykuła Stanisław 3
 Kochański Jakub -  Czapczyński Konrad 2  Paczyna Radosław 2  Telbuch Piotr 3
 Nochelski Brajan -  Munoz Jesus Salaz 2  Skrzyszewski Marcel 2  Wojtyniak Filip 3
 Skrzypiński Olgierd -  Troczyński Bartłomiej 2  Abdelrahman Tavik Abbas 1  Adamczyk Kacper 1
 Walesic Maksymilian -

 Wasiński Marek

2  Struzik Jakub 1  Ciuła Mateusz

1

--------------------------------- -  Biniaszczyk Konrad 1  Szopa Bartosz 1  Szmajda Mateusz

1

--------------------------------- -

 Broniecki Paweł

-  Greif Kamil -  Pawlak Adrian

-

---------------------------------

-  Chałaj Maksymilian -  Soika Paweł -

 Augustyniak Kamil - bramkarz

-

 Kotaś Wojciech - bramkarz -  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz -  Książkiewicz Olaf - bramkarz -  Bołozowski Artur - bramkarz

-

 Skaliński Jan - bramkarz -  Szabłowski Jan - bramkarz -  Lis Paweł - bramkarz -  Michalski Igor - - bramkarz -

 Trener:

Robert SERWIN.

 Trener:

Edward KUJAWA.

 Trener:

Krzysztof PACZYNA.

 Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 

NA GÓRĘ STRONY            STRONA GŁÓWNA