MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 2 2 / 2 3

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1:

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA A: 19-20.11.2022 - Szczecin.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: Marek Groniewicz i Szymon Pajor.

 GRUPA B: 5-6.11.2022 - Łódź.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Kamil Augustyniak, Mateusz Janicki, Piotr Kulecki, Jakub Stachowiak, Dominik Sznajder.

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

14:9

(3:3,4:1,5:3,2:2)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - Kadra Mazowsza Kobiet (U-14)

4:11

(1:2,0:4,2:3,1:2)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - UKS Marlin Gryfino

16:8

(6:0,3:2,4:2,3:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

13:4

(3:0,0:1,4:2,6:1)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

28:2

(6:0,10:0,4:0,8:2)

Kadra Mazowsza Kobiet  (U-14) - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

15:12

(2:1,6:4,4:3,3:4)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Marlin Gryfino

19:6

(9:2,1:1,6:2,3:1)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

5:9

(1:2,2:2,0:2,2:3)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.

7:6

(1:1,3:2,1:1,2:2)

Kadra Mazowsza Kobiet  (U-14) - WTS Polonia Bytom

24:6

(4:1,8:0,6:2,6:3)

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

25:4

(4:2,9:0,8:0,4:2

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

3:14

(1:4,1:4,1:3,0:3)

UKS Marlin Gryfino - Alfa Gorzów Wlkp.

5:17

(2:6,1:2,1:7,1:2)

INFORMACJA:

Mecze zespołu Kadra Mazowsza Kobiet (U-14) mają status nieoficjalny i nie są uwzględniane w tabeli.

Arkonia Waterpolo Szczecin - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

22:3

(7:0,6:2,6:1,3:0)

 

30.01.2023 g.18.30:

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKS Marlin Gryfino

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Termin do ustalenia:

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2: 4-5.03.2023.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA A: do ustalenia.

 GRUPA B: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 3: 13-14.05.2023.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA A: do ustalenia.

 GRUPA B: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Arkonia Waterpolo Szczecin

9:0

75-9

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

27-7

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

6:3

37-40

 2.WTS Polonia Bytom

3:3

13-18

 3.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

6:6

35-50

 3.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

0:6

8-23

 4.Alfa Gorzów Wlkp.

3:6

25-40

 5.UKS Marlin Gryfino

0:9

19-52

  

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansują po 3 zespoły z Grupy A i Grupy B.


TURNIEJ FINAŁOWY: 24-25.06.2023 - miejsce do ustalenia.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: do ustalenia

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2022/23:

                                                                                                                                                               

 A1

0:0

00-00

 B1

0:0

00-00

 A2

0:0

00-00

 B2

0:0

00-00

 A3

0:0

00-00

 B3

0:0

00-00

 7/8.
 
 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.E. FIN. RAZEM Szkoła Gortata Waterpolo Poznań R.E. FIN. RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E. FIN. RAZEM
 Buczkowski Filip 13   13  Agaciński Rafał 33   33  Kyselov Nikita 11   11  Cycak Wiktor 16   16
 Krupieńczyk Borys 4   4  Dziarmaga Wiktor 20   20  Tomczak Miłosz 10   10  Bach Szymon 8   8
 Dymecki Karol 3   3  Kłoda Iga 7   7  Huczyński Mikołaj 4   4  Kędzior Maria 8   8
 Naudzius Szymon 2   2  Nowakowska Klaudia 7   7  Kwaśny Emilia 3   3  Kijas Jakub 3   3
 Olek Igor 1   1  Tomaszewski Eryk 3   3  Dudziak Filip 2   2  Majgat Jakub 1   1
 Wodniczak Adam 1   1  Wilczarski Wojciech 2   2  Naumowicz Oskar 2   2  Szydłowski Karol 1   1
 Żabski Karol 1   1  Marituk Filip 1   1  Powiński Aleksander 2   2  Bach Stanisław -   -
 Głowaczewski Jacek -   -  Milewski Bartłomiej 1   1  Nowak Florian 1   1  Baran Wojciech -   -
 Kwaśny Filip -   -  Tomaszewska Nina 1   1  Abel Michał -   -  Barna Wiktor -   -
 Moczadło Jakub -   -

 Szemel Miłosz

-   -  Naumowicz Sonia -   -  Kondrat Jakub -   -
 Paradowski Szymon -   -

------------------------------

-   -  Yakauchuk Herman -   -  Przybylski Karol -   -

 --------------------------------------

-   -

 Jaklewicz Marcin - bramkarz

-   -

 --------------------------------------------

-   -

---------------------------

-   -
  Wojciechowski Jakub - bramkarz -   -  Sobański Jan - bramkarz -   -  Vaskiv Markian - bramkarz -   -  Wajda Michał - bramkarz -   -

Trenerzy:

Nikodem BUCZKOWSKI i Sebastian ŻABSKI.

Trener:

Mariusz STAWECKI.

Trenerzy:

Bartosz SYPIOŁA i Eryk NAUMNOWICZ.

Trener:

Piotr Diakonów.

 

 UKP Marlin Gryfino

R.E. FIN. RAZEM
 Grzech Natalia 13   13
 Plombon Maksymilian 3   3
 Dąbrowski Maciej 2   2
 Czerlikowski Konrad 1   1
 Babińska Lidia -   -
 Grabowska Hanna -   -
 Staszak Bartłomiej -   -
 Tarczyński Tymoteusz -   -
 Czerlikowski Ksawery - bramkarz -   -
 Słomiński Piotr - bramkarz -   -

Trener:

Ernest GIERASIMCZYK.

 

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

R.E. FIN. RAZEM UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa R.E. FIN. RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.E. FIN. RAZEM

Kadra Mazowsza Kobiet (U-14)

NEP PM WTS RAZEM
 Rogaczewski Karol 2   2  Węgrodzki Witold 7   7  Księżyk Mikołaj 6   6  Jarosz Sara 3 4 7 14
 Stanisławski Karol 2   2  Grabiński Tymon 5   5  Topolski Bartłomiej 4   4  Skorykow Lena 2 5 3 10
 Bieńkowski Julian 1   1  Jaskulska Aleksandra 4   4  Pynchuk Mykola 2   2  Jaskulska Aleksandra 1 1 5 7

 Busiakiewicz Stanisław

1   1  Voytovich Zakhar 4   4  Daniel Kamil 1   1  Jaskulska Anna - bramkarz 2 1 4 7
 Piwowarski Michał 1   1  Zima Maja 4   4  Babula Witold -   -  Stępińska Linda - bramkarz 2 2 3 7
 Wejchan-Rotowicz Wojciech 1   1  Stępiński Levedi 3   3  Janocha Jakub -   -  Zima Maja 1 1 1 3
 Czechowski Wiktor -   -  Balcerzak Jan -   -  Pawełek Maksymilian -   -  Litwin Ada - 1 - 1
 Kołodziejczyk Krzysztof -   -  Dybowski Mateusz -   -  Rubiński Bartosz -   -  Organa Kaja - - 1 1
 Osypiuk Filip -   -  Głaz Krzysztof -   -  Szydłowski Szymon -   -  Velardi Julia -   -  
 Szczerba Kornel -   -  Kurylovich Tima -   -

-----------------------------------

-   -  Owsiany Julia        

  -----------------------------------

-   -  Alessio Roberto - bramkarz -   -  Jaroń Filip - bramkarz -   -

Trener:

Ignacy STĘPIŃSKI.

 Stanowski Albert - bramkarz -   -  Kępczyński Hubert - bramkarz -   -  Wójcicki Nataniel - bramkarz -   -

Trener:

Viktor BEREDYUHA.

Trener:

Ignacy STĘPIŃSKI.

Trener:

Dawid BRONCEL.

STRONA GŁÓWNA     NA GÓRĘ STRONY