MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 2 2 / 2 3

                       FINAŁ

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

RUNDA REGIONALNA:

GRUPA A: Szczecin i Gorzów Wlkp.

GRUPA B: 12.11,2022 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski i Sebastian Paczkowski.

28.10.2022

Sędzia: Mateusz Kulis.

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

7:9

(2:2,1:3,1:2,3:2)

KSZO Ostrowiec Św. - Szkoła Sportowa Lwów

3:16

(2:3,0:5,0:3,1:5)

10.11.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Mateusz Kulis i Szymon Pajor.

5:16

(0:5,2:2,2:4,1:5)

 KSZO Ostrowiec Św. - Wrocławski Waterpolowy KS Waterborne

V.O. 10:0

16.11.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

V.O. 0:10

 Szkoła Sportowa Lwów - Wrocławski Waterpolowy KS Waterborne

V.O. 10:0

 

GRUPA C: Bytom i Gliwice.

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

GRUPA D: 1.10.2022 - Warszawa.

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Rafał Mamot i Sebastian Paczkowski.

11.11.2022

WTS Polonia Bytom - WTS Polonia 2 Bytom

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Piotr Sznajder.

16:8

(7:1,1:1,5:3,3:3)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

8:9

(3:2,2:4,0:2,3:1)

20.11.2022

WTS Polonia Bytom - ŁSTW-QED Łódź

Sędzia: Janusz Gottschalk.

20:12

(4:4,5:2,8:2,3:4)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

20:4

(4:2,5:0,6:1,5:1)

20.11.2022

WTS Polonia 2 Bytom - ŁSTW-QED Łódź

Sędzia: Janusz Gottschalk.

11:10

(3:3,1:3,2:2,5:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

21:8

(7:3,4:2,3:1,7:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY REGIONALNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

6:0

19-7

 1.Szkoła Sportowa Lwów

6:0

26-3

 1.WTS Polonia Bytom

6:0

36-20

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:3

23-14

 2.KSZO Ostrowiec Św.

3:3

13-26

 2.WTS Polonia 2 Bytom

3:3

19-26

 3.Arkonia Waterpolo Szczecin

-1:6

5-26

 3.Wrocławski Waterpolowy KS Waterborne

-2:6

0-20

 3.ŁSTW-QED Łódź

0:6

22-31

Zespół Wrocławski Waterpolowy KS Waterborne wycofany z rozgrywek.

 

GRUPA D

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

41-12

 2.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

3:3

13-28

 3.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:6

16-30

 

RUNDA ZASADNICZA 1:

Zespół Wrocławski Waterpolowy KS Waterborne wycofany z rozgrywek

Zespół Arkonia Waterpolo Szczecin (A3) wycofał się z rozgrywek.

Do rozgrywek włączony został zespół Szkoła Gortata Waterpolo Poznań.

 

                                                                 GRUPA E: Alfa Gorzów Wlkp.(A1), Szkoła Sportowa Lwów (B1), WTS Polonia Bytom (C1), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (D1).

                                                                 GRUPA F: GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2), KSZO Ostrowiec Św. (B2), WTS Polonia 2 Bytom (C2), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (D2).

                                                                 GRUPA G: ŁSTW-QED Łódź (C3), UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (D3), Szkoła Gortata Waterpolo Poznań.

 

TERMIN: 26-27.11.2022.

 

GRUPA E: Gliwice.

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Konrad Adamski, Janusz Gottschalk, Mateusz Kulis i Aleksander Ozga.

GRUPA F: Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Mateusz Kulis i Piotr Sznajder.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - Szkoła Sportowa Lwów

9:9

(3:1,1:3,5:1,0:4)

rz.k.2:3

KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia 2 Bytom

9:8

(0:1,2:2,4:3,3:2)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

16:8

(5:4,3:2,6:1,2:1)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

10:6

(4:1,0:1,3:2,3:2)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

12:16

(4:3,3:3,2:5,3:5)

 

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia 2 Bytom

10:5

(3:1,3:1,3:1,1:2)

WTS Polonia Bytom - Szkoła Sportowa Lwów

9:7

(1:3,2:0,1:3,5:1)

 

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

6:4

(1:2,2:1,3:0,0:1)

Alfa Gorzów Wlkp. - Szkoła Sportowa Lwów

10:19

(2:4,5:6,0:5,3:4)

 

WTS Polonia 2 Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

4:10

(2:3,0:4,0:2,2:1)

WTS Polonia Bytom - UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

10:12

(1:1,4:3,2:2,3:6)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

11:7

(2:2,1:1,3:2,5:2)

   

GRUPA G: Warszawa.

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Robert Gałek, Michał Machniewski, Rafał Mamot i Sebastian Paczkowski.

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

38:0

(9:0,15:0,8:0,6:0)

ŁSTW-QED Łódź - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

31:2

(11:1,5:1,9:0,6:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - ŁSTW-QED Łódź

8:13

(1:7,4:2,1:4,2:0)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ 1:

 

GRUPA E:

GRUPA F

 

GRUPA G

 1.KS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (D1)

7:2

37-31

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (A2)

9:0

26-14

   1.ŁSTW-QED Łódź (C3)

6:0

44-10

 2.WTS Polonia Bytom (C1)

6:3

35-27

 2.KSZO Ostrowiec Św. (B2)

6:3

24-21

   2.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (D3)

3:3

46-13

 3.Szkoła Sportowa Lwów (B1)

5:4

35-28

 3.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (D2)

3:6

23-26

   3.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

0:6

2-69

 4.Alfa Gorzów Wlkp.(A1)

0:9

30-51

 4.WTS Polonia 2 Bytom (C2)

0:9

17-29

 

 

RUNDA ZASADNICZA 2:

 

                                                                    GRUPA H: KS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (E1), WTS Polonia Bytom (E2), Szkoła Sportowa Lwów (E3), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (F1).

                                                                    GRUPA I: Alfa Gorzów Wlkp. (E4), KSZO Ostrowiec Św. (F2), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (F3), ŁSTW Politechnika Łódzka (G1).

                                                                    GRUPA J: WTS Polonia 2 Bytom (F4), UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (G2), Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (G3).

 

TERMIN: 25-26.03.2023.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA H: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA I: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA J: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 
 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ 2 :

 

GRUPA H:

GRUPA I

GRUPA J

 KS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (E1)

0:0

00-00

 Alfa Gorzów Wlkp. (E4)

0:0

00-00

 WTS Polonia 2 Bytom (F4)

0:0

00-00

 WTS Polonia Bytom (E2)

0:0

00-00

 KSZO Ostrowiec Św. (F2)

0:0

00-00

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (G2)

0:0

00-00

 Szkoła Sportowa Lwów (E3)

0:0

00-00

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (F3)

0:0

00-00

 Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (G3)

0:0

00-00

 GKPW 59 Gorzów Wlkp. (F1)

0:0

00-00

 ŁSTW Politechnika Łódzka (G1)

0:0

00-00

Do Rundy Kwalifikacyjnej awansują: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

Jeżeli zespół Szkoła Sportowa Lwów zakończy jako H4 to nie gra w Rundzie Kwalifikacyjnej, a turniej kwalifikacyjny jest na 5 drużyn.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 26-28.05.2023 - miejsce do ustalenia.

ZESPOŁY: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów awansują TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

 

TURNIEJ FINAŁOWY: 16-18.06.2023 - miejsce do ustalenia.

Zespoły H1, H2, H3 oraz TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2022/23:

 

  1. 0:0 00-00
  2. 0:0 00-00
  3. 0:0 00-00
  4. 0:0 00-00
  5. 0:0 00-00
  6. 0:0 00-00
  7.
  8.
  9.
 10.
 11.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów Wlkp.

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.R. RAZEM GKPW 59 Gorzów Wlkp R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Błoch Jakub 3 9       12  Banaszek Jakub 2 2  Kędzior Piotr 8 4       12
 Horodecki Jan 1 8       9  Rakoczy Michał 2 2  Bańkowski Oliwer 5 6       11
 Kryuchkov Dymytro 4 4       8  Łukasik Mateusz 1 1  Szczęsny Jakub 3 7       10
 Żabski Jan - 4       4  Łukasik Adrian - -  Broniecki Paweł 3 6       9
 Grzyb Szymon - 3       3  Nadolny Dawid - -  Zieleński Bartosz 1 2       3
 Kopiczko Mateusz 1 -       1  Nizioł Grzegorz - -

 Polanin Dawid

1 1       2
 Różycki Jacek - 1       1  Noworyta Tymon - -

 Bamber Wojciech

1 -       1
 Ryglowski Maciej - 1       1  Strączek Grzegorz - -  Kuźmińczuk Dominik 1 -       1
 Kobielak Maciej - -       - ----------------------------------------- - -  Ordon Mateusz - -       -
 Markowski Adam - -       - ----------------------------------------- - -  Popadowski Igor - -       -
 Moczadło Maksymilian - -       - ----------------------------------------- - -  Wiliński Stanisław - -       -
 Żabski Kajetan - -       -  ----------------------------------------- - -  Woźny Stanisław - -       -

 Sołtysiak Maciej

- -       - ----------------------------------------- - -

-----------------------------------------

- -       -
 Wojciechowski Wiktor - bramkarz - -       -  Borkowski Mikołaj - bramkarz - -  Bańkowski Igor - bramkarz - -       -

Trenerzy:

Sebastian ŻABSKI i Jacek OSIŃSKI.

Trener:

Andrzej ZABDYR.

Trenerzy:

Michał DIAKONÓW i Piotr DIAKONÓW.

 

KSZO Ostrowiec Św

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

ŁSTW-QED Łódź

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM

Szkoła Sportowa Lwów

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM
 Idzikowski Daniel 1 10       11  Chałaj Maksymilian 6 9       15  Rudnyk Oleh 2 11       13
 Liausha Danila - 5       5

 Hapalovsky Dmytro

3

7

 

 

 

10

 Rychun Oleksandr 2 5       7
 Ostrowski Igor 1 2       3

 Garbolewski Dominik

5

4

 

 

 

9

 Copyk Svatoslav-Ihor

1

5

 

 

 

6

 Staniszewski Wiktor 1 2       3

 Łabuć Wojciech

3

5

 

 

 

8

 Len Markijan

1

4

 

 

 

5

 Nakonechnyi Artem - 2       2

 Sowiński Krzysztof

-

7

 

 

 

7

 Heriak Maksim

-

4

 

 

 

4

 Skit Wiktor - 2       2

 Mikhailov Andrii

2

4

 

 

 

6

 Horodnyj Yurij - 4       4
 Góralski Oliwier - -       -

 Wasiński Marek

2

4

 

 

 

6

 Charnosh Yevhen

-

3

 

 

 

3

 Kamiński Oliwier - -       -

 Sitkowski Aleksander

1

2

 

 

 

3

 Yarmoliuk Maksim

3

-

 

 

 

3

 Tokarski Oskar - -       -

 Jabłoński Jakub

-

1

 

 

 

1

 Artsyshevskyj Yarema

2

-

 

 

 

2

 Woźniak Dariusz - -       -  Staniecki Kacper - 1       1

 Chyshuk Yurij

2

-

 

 

 

2

 Żelazowski Jakub - -       -  Tomaszewski Szymon - -       -  Docenko Volodymyr 1 1       2

--------------------------------

- -       -

--------------------------------

- -       -

 Nakonechnyi Dmytro

2

-

 

 

 

2

--------------------------------

- -       -

--------------------------------

- -       -  Karpovich Roman 1 -       1

--------------------------------

- -       -

--------------------------------

- -       -  Yarema Oleksandr 1 -       1
 Mołdawski Piotr - bramkarz - -       -

 --------------------------------

- -       -  Piliushyn Rodion - 1       1
 Skaliński Jan - bramkarz - 1       1  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz - -       -  Khytryj Marko - bramkarz - -       -

Trener:

Robert SERWIN.

Trener:

Edward KUJAWA i Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI.

Trener:

Yevhen NAUMCHYK.

 

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki 

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Hałas Krzysztof 1       1  Gaszewski Kacper 4 8       8  Grabiński Bartosz 17 14       31
 Jaccopo Marino 1       1  Wieczorek Michał 1 6       7  Szulc Filip 3 6       9
 Garczarek Dominik -       -  Adamczyk Kacper 1 4       5  Falarz Piotr 2 5       7
 Mączyński Bruno -       -  Ciuła Mateusz 3 1       4  Stępiński Levente 3 4       7
 Mierzejewski Maksymilian -       -  Brestovitskij Kyrylo 2 1       3  Wajler Michał 4 3       7
 Mrowiński Franciszek -       -  Janicki Miłosz - 3       3  Pyrek Aleksander 5 1       6
 Płuciennik Paweł -       -  Szmajda Mateusz 1 2       3  Kulecki Piotr 4 -       4
 Rogalski Antoni -       -  Jagielski Bartłomiej 1 -       1  Bątkiewicz Adam - 3       3
 Starczewski Jacek -       -  Pawlak Adrian - 1       1  Laskowski Mateusz 1 1       2
 Szlabas Antoni -       -

 Stasiak Błażej

- 1       1  Padykuła Stanisław 1 1       2
 Tomiczak Miłosz -       -  Ciuła Szymon - -       -  Kowalski Szymon - -       -
 Wróbel Jan -       -  Stachowiak Dawid - -       -  Gianbatista Alessio - bramkarz - -       -
 Grzybek Konrad - bramkarz -       -

 ----------------------------------

- -       -  Szapiel Maciej - bramkarz - -       -
 Urbanowicz Gustaw - bramkarz -       -  Michalski Igor - bramkarz - -       -  Wrzosek Mateusz - bramkarz 1 1       1

Trener:

Bartosz SYPIOŁA.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI i Mikita CHUPRYNA.

 

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2

Warszawa 

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM WTS Polonia 2 Bytom R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Skonieczny Jakub - 9       9  Skrzyszewski Marcel 8 10       18  Greif Kamil 7 9       16
 Sztobryn Jakub 4 5       9  Błach Mikołaj 8 5       14  Guzy Adam 3 3       6
 Marciniak Piotr 2 6       8  Soika Paweł 6 7       13  Ignacy Aleksander 4 1       5
 Szadurski Maksymilian 2 5       7  Brzozowski Kamil 6 3       9  Horyń Tomasz 2 2       4
 Grabiński Kajetan 1 5       6  Kiwacki Maciej 2 4       6  Niepsuj Paweł 2 -       2
 Jasek Mateusz 2 4       6  Larysz Szymon - 4       4  Wiatrowski Zbigniew 1 1       2
 Jarszak Erwin 3 2       5  Krogul Filip 1 2       3  Szymik Jan - 1       1
 Kowalski Szymon 4 1       5  Szopa Bartosz 3 -       3  Brzezina Maksymilian - -       -
 Gutkowski Franciszek 1 1       2  Kozak Dominik 2 -       2  Dudek Jacek - -       -
 Bojarczuk Bartosz - 1       1  Moczygęba Robert - -       -  Klimek Jakub - -       -

 Bołozowski Artur

- 1       1  Olejniczak Tymon - -       -  Ołowski Sergiusz - -       -
 Landowski Kacper - 1       1

-------------------------------

- -       -  Romaniuk Jacek - -       -
 Wojtach Tomasz 1 -       1

-------------------------------

- -       -

-------------------------------

- -       -
 Noskowski Jan - -       -

-------------------------------

- -       -

-------------------------------

- -       -
 Mochegiani Lorenzo - bramkarz - 1       1

 -------------------------------

- -       -  Gaik Mateusz - bramkarz - -       -
 Puchowski Tomasz- bramkarz - -       -  Książkiewicz Olaf - bramkarz - -       -  Moczygęba Kamil - bramkarz - -       -

Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI i Mikita CHUPRYNA.

Trener:

Krzysztof PACZYNA.

Trenerzy:

Radosław PACZYNA, Dawid BRONCEL i Hugo VELASQUEZ.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA