MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 2 / 2 3

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików

 

RUNDA REGIONALNA: 29-30.10.2022.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA A: Gorzów Wlkp. i Szczecin.

P.O. Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Mateusz Kulis, Szymon Pajor i Piotr Szymański.

GRUPA B: Gliwice.

P.O. Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędzia: Janusz Gottschalk.

21.10.2022

Alfa Gorzów Wlkp. - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

22:7

(7:0,6:4,1:1,8:2)

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

15:3

(4:0,5:1,4:1,2:1)

24.10.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - UKP Marlin Gryfino

49:0

(13:0,10:0,13:0,13:0)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

19:1

(3:0,3:0,7:0,6:1)

26.10.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

34:0

(9:0,10:0,7:0,8:0)

WTS Polonia Bytom - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

21:6

(4:2,6:1,7:0,4:3)

31.10.2022

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

10:26

(0:5,2:5,5:10,5:6)

UKP Marlin Gryfino - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKP Marlin Gryfino - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA C: 19-20.11.2022 - Warszawa.

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie: Piotr Kulecki, Rafał Mamot, Sebastian Paczkowski i Michał Wajler.

GRUPA D: Łódź.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Jakub Stachowiak, Piotr Sznajder i Filip Wojtyniak.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

22:4

(4:1,6:0,5:0,7:3)

19.10.2022

UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki - ŁSTW-QED Łódź

28:5

(6:1,7:1,9:1,6:2)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

25:5

(7:1,7:2,6:2,5:0)

25.10.2022

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW-QED Łódź

34:0

(13:0,8:0,7:0,6:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

35:2

(11:1,10:0,8:0,6:1)

26.10.2022

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

37:3

(9:1,9:2,10:0,9:0)

 

AKTUALNE i KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY REGIONALNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

6:0

48-17

 1.WTS Polonia Bytom

6:0

36-9

 1.UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

57-6

 2.Arkonia Waterpolo Szczecin

6:3

83-26

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:3

22-16

 2.UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

3:3

29-27

 3.UKP Marlin Gryfino

0:3

0-49

 3.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

0:6

7-40

 3.KSZO Ostrowiec Św.

0:6

7-60

 4.Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:6

7-66

 

INFORMACJA: Jeżeli drużyna Alfa 2 Gorzów Wlkp. zajmie 1 albo 2 miejsce w tej grupie, to automatycznie zostanie wycofana z dalszej rywalizacji.

                                                                            Natomiast jeżeli zajmie miejsce 3 lub 4, to jest możliwe, że weźmie udział też w Rundzie Zasadniczej I Grupie G.

 

GRUPA D

 1.UKS Neptun Uniwersytet Łódzki

6:0

71-3

 2.UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

3:3

31-42

 3.ŁSTW-QED Łódź

0:6

5-62

 

RUNDA ZASADNICZA I:

 

GRUPA E: A1, WTS Polonia Bytom (B1), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (C1), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (D1).

GRUPA F: A2, GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B2), UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (C2), UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (D2).

     GRUPA G: UKP Marlin Gryfino (A3), Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (B3), KSZO Ostrowiec Św.(C3), ŁSTW-QED Łódź (D3).

 

OSTATECZNE TERMINY: do ustalenia.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA E: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA F: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

GRUPA G: Ostrowiec Św. - 10-11.12.2022.

Delegat KTPW: Piotr Krysztofiak.

Sędziowie: Wojciech Kotaś, Maksymilian Krakowiak, Rafał Mamot,

Sebastian Paczkowski i Armen Papazjan.

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW-QED Łódź

14:14

(6:5,4:4,2:2,2:3)

rz.k.3:1

   

UKP Marlin Gryfino (A3) - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

3:15

(0:5,1:3,0:5,2:2)

ŁSTW-QED Łódź - UKP Marlin Gryfino

15:9

(4:2,5:2,2:3,4:2)

Szkoła Gortata Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

15:4

(6:0,3:0,1:2,5:2)

ŁSTW-QED Łódź - Szkoła Gortata Waterpolo Poznań

5:16

(2:4,1:4,2:3,0:5)

KSZO Ostrowiec Św. - UKP Marlin Gryfino

14:7

(3:2,4:2,6:2,2:1)

 

AKTUALNE i KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ I :

 

GRUPA E:

GRUPA F

GRUPA G

 A1

0:0

00-00

 A2

0:0

00-00

 1.Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (B3)

9:0

46-12

 WTS Polonia Bytom (B1)

0:0

00-00

 GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B2)

0:0

00-00

 2.KSZO Ostrowiec Św.(C3)

5:4

32-36

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa (C1)

0:0

00-00

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa (C2)

0:0

00-00

 3.ŁSTW-QED Łódź (D3)

4:5

34-39

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki (D1)

0:0

00-00

 UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki (D2)

0:0

00-00

 4.UKP Marlin Gryfino (A3)

0:9

19-44

 

RUNDA ZASADNICZA II:

 

GRUPA H: E1, E2, E3, F1.

GRUPA I: E4, F2, F3, Szkoła Gortata Waterpolo Poznań (G1).

        GRUPA J: F4, KSZO Ostrowiec Św. (G2), ŁSTW Politechnika Łódzka (G3), UKP Marlin Gryfino (G4).

 

TERMIN: 11-12.03.2023..

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA H: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA I: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA J: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 
 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ II :

 

GRUPA H:

GRUPA I

GRUPA J

 E1

0:0

00-00

 E4

0:0

00-00

 F4

0:0

00-00

 E2

0:0

00-00

 F2

0:0

00-00

 KSZO Ostrowiec Św. (G2)

0:0

00-00

 E3

0:0

00-00

 F3

0:0

00-00

 ŁSTW Politechnika Łódzka (G3)

0:0

00-00

 F1

0:0

00-00

 G1

0:0

00-00

 UKP Marlin Gryfino (G4)

0:0

00-00

Do Rundy Kwalifikacyjnej awansują: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 22-23.04.2023 - miejsce do ustalenia.

ZESPOŁY: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych awansują TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - TURNIEJ FINAŁOWY: 30.06.-2.07.2023

Zespoły H1, H2, H3 oraz TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY (MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH) 2022/23:

 

  1. 0:0 00-00
  2. 0:0 00-00
  3. 0:0 00-00
  4. 0:0 00-00
  5. 0:0 00-00
  6. 0:0 00-00
  7.
  8.
  9.
 10.
 11.
 12.
 13.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

  Alfa 2

Gorzów Wlkp.

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM Szkoła Gortata Waterpolo Poznań R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Kryuchkov Dmytro 10         10  Kawecki Mateusz 5         5  Agaciński Rafał 16         16  Marino Jaccopo 1 10       11
 Żabski Jan 10         10  Głowiak Patryk 1         1  Łukasik Adrian 15         15  Mrowiński Franciszek 3 7       10
 Mężyński Maksymilian 6         6  Wodniczak Adam 1         1  Wróbel Xavier 13         13  Mierzejewski Maksymilian 1 6       7
 Jasiński Adam 4         4  Chmielewska Matylda -         -  Noworyta Tymon 12         12  Płuciennik Paweł 1 6       7
 Mroziński Tomasz 4         4  Kaiser Marcel -         -  Łukasik Mateusz 11         11  Niegłos Filip 1 5       6
 Sołtysiak Maciej 4         4  Kapałczyński Tomasz -         -  Sushkin Ivan 8         8

 Kysielov Nikita

- 6       6
 Rogalewski Patryk  4         4  Kawecki Olaf  -         -  Strączek Grzegorz 7         7  Huczyński Mikołaj - 4       4
 Michalski Maciej 3         3  Ludwiczak Piotr -         -  Pacek Adrian 5         5  Kowal Dawid - -       -
 Moczadło Maks 2         2  Moczadło Jakub -         -  Ludek Kacper 3         3  Mączyński Bruno - -       -
 Buczkowski Filip  1         1

 Paradowski Szymon

-

        -  Nowakowska Klaudia 2         2  Naumowicz Oskar - -       -
 Marć Szymon -         -  Pryhara Kyrylo -         -  Nowakowska Natalia 1         1  Yakauchuk Herman - -       -

---------------------------------------

-         -

------------------------------------------------

-         -  Krzyżanowski Mateusz - bramkarz

-

       

-

 -------------------------------------- - -       -

---------------------------------------

-         -

 ------------------------------------------------

-         -  Łuczak Wojciech - bramkarz -         -  Morkowski Jan - bramkarz - -       -
 Chomiak Przemysław - bramkarz -         -  Wojciechowski Jakub - bramkarz -         -  Martiuk Filip - bramkarz -         -  Urbanowicz Gustaw - bramkarz - 2       2

Trener:

Jacek Osiński.

Trenerzy:

Bartosz Wiśniewski i Jacek Osiński.

Trenerzy:

Mariusz STAWECKI i Andrzej ZABDYR.

Trener:

Bartosz SYPIOŁA.

 

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

KSZO Ostrowiec Św.

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM ŁSTW-QED Łódź R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Cycak Wiktor 4         4  Żelazowski Jakub 4 13       17  Głowacki Tymon 4 7       11
 Kwieciński Mateusz 4         4  Góralski Oliwier 2 10       12  Tomaszewski Szymon 1 10       11
 Ptasznik Adam 4         4  Kamiński Oliwier - 2       2  Pacholczyk Bartłomiej - 9       9
 Polanin Dawid 3         3  Król Kornel - 2       2  Chmielewski Aleksander - 2       2
 Załoga Rozalia 3         3  Płaza Alan 1 1       2  Dryja Łukasz - 2       2
 Trebik Jakub 2         2  Banaczkowski Michał - 1       1  Tarka Dorian  - 2       2
 Bamber Wojciech 1         1  Frejlich Piotr - 1       1  Zwierzak Szymon - 2       2
 ------------------------------- -         -  Majdak Krzysztof - 1       1  Idowska Zuzanna - -       -
 ------------------------------- -         -  Mielec Jan - 1       1  Knop Piotr - -       -
 ------------------------------- -         -  Wójtowicz Aleksander - -       -

 Gorzarda Mikołaj

- -       -
 ------------------------------- -         -  Załęski Artur - -       -

 Zasina Franciszek

- -       -
 Bańkowski Igor - bramkarz 1         1  Śląszkiewicz Michał - bramkarz - -       -  Śniady Alan - bramkarz - -       -

Trener:

Mateusz KULIS.

Trenerzy:

Jakub KOCHAŃSKI i Rafał OSTATEK.

Trenerzy:

Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI i Adrian WULKIEWICZ.

 

 UKP Marlin Gryfino

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki 

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun 2 Uniwersytet

Łódzki 

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM
 Grzech Natalia - 12       12  Pawlak Adrian 14         14  Makuch Mateusz 12         12
 Staszak Bartosz - 3       3  Orzechowski Rafał 13         13  Fahuri Adam 8         8
 Gatkowski Aleksy - 1       1  Janeczek Kazimierz 10         10  Janaszewski Antoni 4         4
 Grabowska Hanna - 1       1  Janicki Miłosz 10         10  Koziński Artur 2         2
 Słomiński Jakub  - 1       1  Bajer Filip 8         8  Szczerba Kornel 2         2
 Staruk Maciej - 1       1  Stasiak Błażej       6         6  Kominiak Filip 1         1
 Babińska Liwia - -       -  Borowski Dawid 5         5  Rogaczewski Karol 1         1
 Grzywaczewski Marcin - -       -  Fengler Karol 4         4  Turek Stanisław 1         1
 Kruk Mieszko - -       -  -------------------------------- -         -  Woźniak Ludwik -         -
 -------------------------------------- - -       -  -------------------------------- -         -

-------------------------------------- 

-         -
 -------------------------------------- - -       -  -------------------------------- -         -

 -------------------------------------- 

-         -
-------------------------------------- - -       -  -------------------------------- -         --

 -------------------------------------- 

-         -
 Czerlikowski Konrad - bramkarz - -       -  Michalski Igor - bramkarz 1         1  Stanowski Albert - bramkarz -         -

Trener:

Ernest GIERASIMCZYK.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 

 UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa 

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2

Warszawa

R.R R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM WTS Polonia Bytom R.E. R.Z. R.K.1 R.K.2 FIN. RAZEM
 Marciniak Piotr 14         14  Puciłowski Dominik 7         7  Ulfik Bartłomiej 6         6
 Pikalov Yaroslav 9         9  Perras Evagelos 5         5  Dudek Jacek 5         5
 Gutkowski Franciszek 8         8  Jarosz Sara 4         4  Moczygęba Kamil 5         5
 Stępińska Linda 7         7  Węgrodzki Witold 4         4  Moczygęba Robert 4         4
 Fengler Mateusz 6         6  Brodowski Jan 3         3  Zgoła Tomasz 4         4
 Jasek Mateusz 5         5  Zalesski Hleb 2         2  Olejniczak Tymon 3         3
 Pytlarczyk Maks 3         3  Dobrzelewski Wojciech 1         1  Ołowski Sergiusz 3         3
 Grabiński Kajetan 2         2

 Grabowski Tymon

1         1  Cieślik Stanisław 2         2
 Jaskulska Anna 2         2  Jaskulska Aleksandra 1         1  Stanek Szymon 1         1

-----------------------------------------

-         -  Stangret Berno 1         1  Szopa Piotr 1         1

-----------------------------------------

-         -  Wrzosek Sebastian -         -  Kapela Samuel -         -

 -----------------------------------------

-         -

 -----------------------------------------

-         -  Maj Oliwer -         -

 -----------------------------------------

-         -  Krzyżewski Radosław - bramkarz -         -  Babula Witold - bramkarz 2         2
 Gianbatista Alessio - bramkarz -         -  Zawitkowski Kamil - bramkarz -         -  Waluś Paweł - bramkarz -         -

Trenerzy:

Robert GAŁEK i Jakub SŁOWIKOWSKI.

Trener:

Jakub SŁOWIKOWSKI.

Trener:

Radosław PACZYNA.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA