MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 2 / 2 3

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików

 

RUNDA REGIONALNA: 29-30.10.2022.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA A: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA B: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

UKP Marlin Gryfino - Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKP Marlin Gryfino - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Arkonia Waterpolo Szczecin - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKP Marlin Gryfino - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Alfa Gorzów Wlkp. - Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA C: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA D: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Uniwersytet Łódzki - ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY REGIONALNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

00-00

 KSZO Ostrowiec Św.

0:0

00-00

 Alfa 2 Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

00-00

 Arkonia Waterpolo Szczecin

0:0

00-00

 WTS Polonia Bytom

0:0

00-00

 UKS Syrena Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:0

00-00

 UKP Marlin Gryfino

0:0

00-00

 

GRUPA D

 ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

0:0

00-00

 UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 

0:0

00-00

 UKS Neptun 2 Uniwersytet Łódzki

0:0

00-00

 

RUNDA ZASADNICZA I:

 

GRUPA E: A1, B1, C1, D1.

GRUPA F: A2, B2, C2, D2.

 GRUPA G: A3, B3, C3, D3.

 

TERMIN: 11-12.03.2022.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA E: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA F: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

GRUPA G: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 
 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ I :

 

GRUPA E:

GRUPA F

GRUPA G

 A1

0:0

00-00

 A2

0:0

00-00

 A3

0:0

00-00

 B1

0:0

00-00

 B2

0:0

00-00

 B3

0:0

00-00

 C1

0:0

00-00

 C2

0:0

00-00

 C3

0:0

00-00

 D1

0:0

00-00

 D2

0:0

00-00

 D3

0:0

00-00

 

RUNDA ZASADNICZA II:

 

GRUPA H: E1, E2, E3, F1.

GRUPA I: E4, F2, F3, G1.

 GRUPA J: F4, G2, G3, G4.

 

TERMIN: do ustalenia.

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

GRUPA H: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA I: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA J: do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 
 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ZASADNICZEJ II :

 

GRUPA H:

GRUPA I

GRUPA J

 E1

0:0

00-00

 E4

0:0

00-00

 F4

0:0

00-00

 E2

0:0

00-00

 F2

0:0

00-00

 G2

0:0

00-00

 E3

0:0

00-00

 F3

0:0

00-00

 G3

0:0

00-00

 F1

0:0

00-00

 G1

0:0

00-00

 G4

0:0

00-00

Do Rundy Kwalifikacyjnej awansują: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 22-23.04.2023 - miejsce do ustalenia.

ZESPOŁY: H4, I1, I2, I3, I4, J1.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

 

0:0

00-00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych awansują TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - TURNIEJ FINAŁOWY: 30.06.-2.07.2023

Zespoły H1, H2, H3 oraz TRZY PIERWSZE zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

UWAGA: ostateczna kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY (MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZCH) 2022/23:

 

  1. 0:0 00-00
  2. 0:0 00-00
  3. 0:0 00-00
  4. 0:0 00-00
  5. 0:0 00-00
  6. 0:0 00-00
  7.
  8.
  9.
 10.
 11.
 12.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów Wlkp.

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

Arkonia Waterpolo

Szczecin

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM

Box Logistics Waterpolo

Poznań

R.E. R.Z. R.K. 1R.K.2 FIN. RAZEM
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM KSZO Ostrowiec Św. R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM

ŁSTW OCMER Politechnika

Łódzka

R.E. R.Z. R.K. 1R.K.2 FIN. RAZEM
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

 Marlin Gryfino R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Neptun Uniwersytet

Łódzki 

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM

UKS Neptun 2 Uniwersytet

Łódzki 

R.E. R.Z. R.K. 1R.K.2 FIN. RAZEM
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

 UKS Syrena Pałac Młodzieży

Warszawa 

R.R. R.Z.1 R.Z.2 R.K. FIN. RAZEM

UKS Syrena Pałac Młodzieży 2

Warszawa

R.R. R.Z.1 R.Z.2

R.K

FIN. RAZEM WTS Polonia Bytom R.E. R.Z. R.K. 1R.K.2 FIN. RAZEM
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            
 - bramkarz              - bramkarz              - bramkarz            

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA