PUCHAR POLSKI

    2023

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

Zespoły:

Alfa Gorzów Wlkp., Arkonia Waterpolo Szczecin, AZS Uniwersytet Warszawski, Box Logistics Waterpolo Poznań, GKPW-59 Gorzów Wlkp.,

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom, Kadra Narodowa 2006, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka, UKS Neptun Uniwersytet Łódzki.

 

KWALIFIKACJA:

28-29.01.2023. - miejsce do ustalenia.

 Arkonia Waterpolo Szczecin (zespół z miejsca 7 Ekstraklasy 2021/22), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (zespół z miejsca 8 Ekstraklasy 2021/22),

GKPW-59 Gorzów Wlkp., Kadra Narodowa 2006.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

            Do Turnieju Finałowego Pucharu Polski 2023 kwalifikują się DWA pierwsze zespoły.

 

"FINAL EIGHT": 18-19.02.2023 - miejsce do ustalenia.

Delegaci KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

Uczestnicy: zespoły miejsc 1,2,3,4,5,6 Ekstraklasy 2021/22:

                                                                                                                                          ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka

                                                                                                                                          AZS Uniwersytet Warszawski

                                                                                                                                          Box Logistics Waterpolo Poznań

                                                                                                                                          Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom

                                                                                                                                          ALFA Gorzów Wlkp.

                                                                                                                                          KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

                                                                                                                                          oraz  DWA pierwsze zespoły Kwalifikacji.

 

PROGRAM TURNIEJU:

18.02.2023

ĆWIERĆFINAŁY:

 ĆF1: ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka - 2 KW

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF2 AZS Uniwersytet Warszawski - 1 KW

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF3 Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF4 Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom - ALFA Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

PÓŁFINAŁY:

 PF1: przegrany ĆF1 - przegrany ĆF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF2: przegrany ĆF2 - przegrany ĆF3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF3: zwycięzca ĆF1 - zwycięzca ĆF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF4: zwycięzca ĆF2 - zwycięzca ĆF3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

19.02.2023

FINAŁY:

 o miejsce 7: przegrany PF1 - przegrany PF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5: zwycięzca PF1 - zwycięzca PF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3: przegrany PF3 - przegrany PF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1: zwycięzca PF3 - zwycięzca PF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2023:

 

  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
  8.
  9.
 10.

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

ALFA Gorzów Wlkp. Arkonia Waterpolo Szczecin AZS Uniwersytet Warszawski
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  
  - bramkarz    - bramkarz  

 - bramkarz

-

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

Box Logistics Waterpolo Poznań

GKPW-59 Gorzów Wlkp.

Job Center Mega-Invest Poland WTS Polonia Bytom,

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  
  - bramkarz    - bramkarz  

 - bramkarz

-

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, , ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka UKS Neptun Uniwersytet Łódzki
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

Kadra Narodowa 2006
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 - bramkarz  
 - bramkarz  

Trenerzy:

 

 

Najlepszy zawodnik turnieju:

Najlepszy bramkarz turnieju: 

"Król" strzelców turnieju: 

Nagroda "Fair-Play":

 

NA GÓRĘ STRONY        STRONA GŁÓWNA