XIX MISTRZOSTWA ŚWIATA - WĘGRY (HUN)

Link do TURNIEJU KOBIET

 

HISTORIA MISTRZOSTW ŚWIATA      MULTIMEDALIŚCI

  

RUNDA ELIMINACYJNA: 21.06.-3.07.2022

 

21.06.

 23.06.

                       25.06.

 g.18.00: Niemcy - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Chorwacja - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Japonia - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: RPA - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Hiszpania - RPA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Włochy - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Australia - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Serbia - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Kazachstan - Serbia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Grecja - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Japonia - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Grecja - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kanada - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Włochy - Kanada

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kanada - RPA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: USA - Serbia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kazachstan - USA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: USA - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Brazylia - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Gruzja - Czarnogóra

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Brazylia - Czarnogóra

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Czarnogóra - Węgry

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Węgry - Brazylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Węgry - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A: Budapeszt

 GRUPA B: Debrecen.

 GRUPA C: Sopron.

 GRUPA D: Szeged.

 Brazylia (BRA)

0

00-00

 Chorwacja (CRO)

0

00-00

 Hiszpania (ESP)

0

00-00

 Australia

0

00-00

 Czarnogóra (MNE)

0

00-00

 Grecja

0

00-00

 Kanada

0

00-00

 Kazachstan

0

00-00

 Gruzja (GEO)

0

00-00

 Japonia (JPN)

0

00-00

 RPA (RSA)

0

00-00

 Serbia

0

00-00

 Węgry (HUN)

0

00-00

 Niemcy (GER)

0

00-00

 Włochy (ITA)

0

00-00

 USA

0

00-00

 

27.06.2022

PÓŁFINAŁY o miejsca 13-16: Szeged.

g.17.00: mecz 25: 4A- 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.18.30: mecz 26: 4C- 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1/8 FINAŁÓW: Budapeszt.

g.14.00: mecz 27: 2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.15.30: mecz 28: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.17.00: mecz 29: 2C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.18.30: mecz 30: 3C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

29.06.2022

FINAŁ o miejsce 15:

g.14.00: przegrany m.25 -  przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

FINAŁ o miejsce 13:

g.15.30: zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 9-12:

g.17.00: mecz 33: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.18.30: mecz 34: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY: Szeged i Budapeszt.

g.13.00: mecz 35: 1A - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.15.00: mecz 36: 1B - zwycięzca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.19.30: mecz 37: 1C- zwycięzca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.21.00: mecz 38: 1D - zwycięzca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

1.07.2022

FINAŁ o miejsce 11:

g.17.00: przegrany m.33 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

FINAŁ o miejsce 9:

g.18.30: zwycięzca m.33 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 g.14.30: mecz 41: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: mecz 42: przegrany m.37 - przegrany m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4:

 g.16.00: mecz 43: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: mecz 44: zwycięzca m.37 - zwycięzca m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 3.07.2022

 

 g.13.00: o miejsce 7: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: o miejsce 5: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: o miejsce 3: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: o miejsce 1: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XIX MISTRZOSTW ŚWIATA 2022:

 

 

 

 

   4.  

   5. 

   6. 

   7.

   8. 

   9.  

 10. 

 11.  

 12.  

 13.  

 14.  

 15.  

 16.  


MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET:

  

20.06.

22.06.

24.06.

 g.18.00: RPA - USA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Argentyna - RPA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: USA - Argentyna

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Nowa Zelandia - Brazylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Australia - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Brazylia - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Grecja - Tajlandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Hiszpania - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: Tajlandia - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Niderlandy - Argentyna

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: USA - Niderlandy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Niderlandy - RPA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kazachstan - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Brazylia - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kazachstan - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Francja - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Tajlandia - Francja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Francja - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kanada - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Kolumbia - Kanada

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Włochy - Kolumbia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Węgry - Kolumbia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Włochy - Węgry

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: Węgry - Kanada

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A: Budapeszt.

 GRUPA B: Debrecen.

 GRUPA C: Sopron.

 GRUPA D: Szeged.

 Kanada (CAN)

0

00-00

 Argentyna

0

00-00

 Australia (AUS)

0

00-00

 Francja

0

00-00

 Kolumbia (COL)

0

00-00

 Niderlandy (NED)

0

00-00

 Brazylia

0

00-00

 Grecja (GRE)

0

00-00

 Węgry (HUN)

0

00-00

 RPA (RSA)

0

00-00

 Kazachstan (KAZ)

0

00-00

 Hiszpania (ESP)

0

00-00

 Włochy (ITA)

0

00-00

 USA 0

00-00

 Nowa Zelandia (NZL)

0

00-00

 Tajlandia (THA)

0

00-00

 

26.06.2022

PÓŁFINAŁY o miejsca 13-16: Szeged.

 g.17.00: mecz 25: 4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: mecz 26: 4C - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1/8 FINAŁÓW: Budapeszt.

 g.14.00: mecz 27: 2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.30: mecz 28: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz 29: 2C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: mecz 30: 3C- 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

28.06.2022

FINAŁ o miejsce 15:

g.14.00: przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

FINAŁ o miejsce 13:

g.15.30: zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 9-12:

 g.17.00: mecz 33: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: mecz 34: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY: Szeged i Budapeszt.

 g.13.00: mecz 35: 1A - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: mecz 36: 1B - zwycięzca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: mecz 37: 1C - zwycięzca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: mecz 38: 1D - zwycięzca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

30.06.2019

FINAŁ o miejsce 11:

g.17.00: przegrany m.33 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

FINAŁ o miejsce 9:

g.18.30: zwycięzca m.33 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 g.14.30: mecz 41: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.19.30: mecz 42: przegrany m.37 - przegrany m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4:

 g.16.00: mecz 43: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.21.00: mecz 44: zwycięzca m.37 - zwycięzca m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 2.07.2022

 

 g.13.00: o miejsce 7: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00:  miejsce 5: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.30: o miejsce 3: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: o miejsce 1: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XV MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET 2022:

 

 

 

 

   4.

   5.

   6. 

   7.

   8.

   9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.

 15.

 16.

 

                                                                                                                                                                    NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA