MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-19)

3-11.07.2022, Netanya (Izrael)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Hiszpania   Izrael Rumunia   Serbia   Turcja
 GRUPA B: Chorwacja Francja S這wacja   W這chy (ITA)  
 GRUPA C: Grecja Niemcy W璕ry   Szwajcaria (SUI)  
 GRUPA D Niderlandy Portugalia Ukraina   Wielka Brytania (GBR)  

  

3.07.

4.07.

5.07.

S這wacja - Francja

5:23

(1:6,1:8,2:4,1:5)

Grecja - Szwajcaria

41:2

(9:1,15:0,8:0,9:1)

Ukraina - Portugalia

10:14

(3:1,3:6,3:4,1:3)

W這chy (ITA) - Chorwacja

18:8

(5:5,5:1,4:1,4:1)

Rumunia - Serbia

7:12

(0:2,2:2,1:3,4:5)

Niderlandy - Wielka Brytania

30:3

(2:1,7:1,7:0,9:1)

Niemcy - W璕ry

VO: 0:10

Hiszpania - Turcja

27:2

(6:0,7:2,9:0,5:0)

Chorwacja - S這wacja

20:7

(5:2,2:4,7:0,6:1)

Portugalia - Niderlandy

5:23

(0:7,2:4,2:7,1:5)

   

Francja - W這chy (ITA)

11:8

(3:3,3:0,1:2,4:3)

Wielka Brytania - Ukraina

8:13

(1:3,4:5,2:3,1:2)

   

Szwajcaria - Niemcy

VO: 10:0

Izrael - Rumunia

18:5

(5:1,6:3,4:0,3:1)

   

Turcja - Rumunia

9:12

(2:0,4:6,1:3,2:3)

Serbia - Hiszpania

2:26

(0:7,1:5,0:8,1:6)

   

Serbia - Izrael

10:13

(1:5,3:3,2:3,4:2)

       

W璕ry - Grecja

14:10

(4:0,4:3,5:4,1:3)

INFORMACJA: zesp馧 Niemiec zosta usuni皻y z rozgrywek ze wzgl璠u na pozytywne wyniki COVID-19 u pi璚ioro zawodniczek.

 

6.07.

7.07.

Rumunia - Hiszpania

4:19

(0:5,4:2,0:5,0:7)

Francja - Chorwacja

16:13

(4:4,4:3,6:3,2:3)

Izrael - Turcja

22:3

(5:1,5:1,6:1,6:0)

W璕ry - Szwajcaria

43:1

(9:0,8:0,13:0,13:1)

   

Niderlandy - Ukraina

24:3

(6:0,8:1,5:0,5:2)

   

Turcja - Serbia

3:15

(0:5,1:4,1:1,1:5)

   

W這chy (ITA) - S這wacja

29:3

(5:2,8:0,9:0,7:1)

   

 Grecja - Niemcy

VO: 10:0

   

Hiszpania - Izrael

17:5

(5:2,4:0,3:1,5:2)

   

 Wielka Brytania - Portugalia

9:22

(0:5,1:6,4:7,4:4)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Hiszpania (ESP)

12

89-13

   1.Francja (FRA)

9

 50-26

 

 1.W璕ry (HUN)

9

 67-11

 

 1.Niderlandy

9

 77-11

 2.Izrael

9

58-35

 

 2.W這chy (ITA)

6

 55-22

 

 2.Grecja (GRE)

6

 61-16

 

 2.Portugalia

6

 41-42

 3.Serbia

6

39-49

   3.Chorwacja (CRO)

3

 41-41

   3.Szwajcaria (SUI)

3

 13-84

   3.Ukraina

3

 26-46

 4.Rumunia (ROU)

3

28-58

 

 4.S這wacja (SVK)

0

 15-72

 

 4.Niemcy (GER)

0

 0-30

 

 4.Wielka Brytania (GBR)

0

 20-65

 5.Turcja (TUR)

0

17-76

 

             

 

 

   

 

8.07.

 

9.07.

灣IER靈INAΧ o miejsca 13-16:

 

灣IER靈INAΧ o miejsca 9-12:

 mecz 1: Rumunia (ROU) (4A)  Niemcy (GER) (4C)

odwo豉ny

 

靈1: Szwajcaria (SUI) prz.m.3)  Ukraina (prz.m.5)

1:17

(1:2,0:4,0:4,0:7)

mecz 2: S這wacja (SVK) (4B)  Wielka Brytania (GBR) (4D)

15:14

(3:6,4:2,6:3,2:3)

 

靈2: Serbia (prz.m.4)  Portugalia (prz.m.6)

19:15

(3:6,5:3,6:3,5:3)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 

灣IER靈INAΧ o miejsca 1-8:

mecz 4: Grecja (GRE) (2C)  Serbia (3A)

19:9

(3:4,7:2,5:2,3:1)

 

靈4: Grecja (GRE) (zw.m.4) Francja (FRA) (1B)

20:5

(4:1,4:1,9:2,3:1)

mecz 3: Izrael (2A)  Szwajcaria (SUI) (3C)

25:0

(7:0,6:0,7:0,5:0)

 

靈5: W這chy (ITA) (zw.m.5)  W璕ry (HUN) (1C)

7:9

(2:3,0:4,3:0,2:2)

mecz 5: W這chy (ITA) (2B)  Ukraina (3D)

29:4

(6:0,8:3,7:1,8:0)

 

靈3: Izrael (zw.m. 3)  Niderlandy (1D)

5:8

(1:1,0:5,2:0,2:2)

mecz 6: Portugalia (2D Chorwacja (CRO) (3B)

8:11

(1:2,3:3,0:3,4:3)

 

靈6: Chorwacja (CRO) (zw.m.6)  Hiszpania (ESP) (1A)

6:18

(1:6,1:3,2:4,2:5)

 

10.07.

Miejsce 15: Wielka Brytania (GBR) (prz.m.2)

FINA o miejsce 13:

 

Rumunia (ROU) (zw.m.1)  S這wacja (SVK) (zw.m.2)

7:9

(1:3,1:0,3:2,2:4)

P茛FINAΧ o miejsca 5-8:

 

PF1: Izrael (prz.靈3) W這chy (ITA) (prz.靈5)

5:9

(1:1,3:3,0:1,1:4)

PF2: Francja (FRA) (prz.靈4) Chorwacja (CRO) (prz.靈6)

10:7

(3:1,2:2,5:3,0:1)

P茛FINAΧ o miejsca 1-4:

 

PF3: Niderlandy (zw.靈3) W璕ry (HUN) (zw.靈5)

4:8

(2:2,0:2,0:2,2:2)

PF4: Grecja (GRE) (zw.4) Hiszpania (ESP) (zw.靈6)

7:12

(1:1,2:6,1:2,3:3)

 

                         FINAΧ: 11.07.

o miejsce 9: Ukraina (zw.靈1)  Serbia (zw.靈2)

4:12

(2:0,1:5,0:4,1:3)

 o miejsce 11Szwajcaria (SUI) (prz.靈1) Portugalia (prz.靈2)

2:23

(1:7,1:6,0:6,0:4)

o miejsce 7: Izrael (prz.PF1) Chorwacja (CRO) (prz.PF2)

14:6

(5:1,2:1,5:2,2:2)

o miejsce 5W這chy (ITA) (zw.PF1) Francja (FRA) (zw.PF2)

16:13

(4:2,3:4,2:5,7:2)

       

o medal br頊owy: Niderlandy (prz.PF3) Grecja (GRE) (prz.PF4)

9:10

(2:1,0:3,2:4,5:2)

 o medal z這ty: W璕ry (HUN) (zw.PF3) Hiszpania (ESP) (zw.PF4)

8:9

(1:3,1:3,3:0,3:3)

 

KO哸OWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIOREK (U-19):

 

  Hiszpania (ESP)

  W璕ry (HUN)

  Grecja (GRE)

  4.Niderlandy

  5.W這chy (ITA)

  6.Francja (FRA)

  7.Izrael

  8.Chorwacja (CRO)

  9.Serbia

 10.Ukraina

 11.Portugalia

 12.Szwajcaria (SUI)

 13.S這wacja (SVK)

 14.Rumunia (ROU)

 15.Wielka Brytania (GBR)

 16.Turcja (TUR)

                              

NA G紑 STRONY                                              STRONA G紟NA