MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-17)

21-29.08.2021, Sibenik (Chorwacja)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Czechy Hiszpania   Izrael   Serbia   Wielka Brytania
 GRUPA B: Francja Grecja Niderlandy   Turcja   Ukraina
 GRUPA C: Chorwacja Niemcy Malta   Rosja   Rumunia
 GRUPA D Bu貪aria S這wacja W璕ry   W這chy  

  

21.08.

22.08.

23.08.

 Izrael - Wielka Brytania

21:9

(8:3,5:2,5:1,3:3)

 Ukraina - Francja

5:13

(1:4,1:2,1:4,2:3)

 Rumunia - Malta

8:11

(1:0,0:3,3:4,4:4)

 Serbia - Czechy

16:7

(5:0,2:3,7:2,2:2)

 Niderlandy - Grecja

7:10

(3:3,1:2,2:1,1:4)

 Niemcy - Rosja

2:16

(0:1,0:3,1:8,1:4)

 Francja - Turcja

23:4

(7:1,4:1,5:0,7:2)

 Malta - Niemcy

5:25

(1:6,1:6,1:4,2:9)

 Wielka Brytania - Czechy

10:11

(4:1,2:2,3:5,1:5)

 Grecja - Ukraina

33:6

(10:0,7:3,8:1,8:2)

 Czechy - Izrael

5:27

(0:8,2:8,2:6,1:5)

 Izrael - Hiszpania

8:10

(0:2,3:5,2:2,3:1)

 Chorwacja - Malta

35:4

(12:1,8:2,9:1,6:0)

 W這chy - W璕ry

7:13

(2:1,2:4,1:2,2:6)

 Turcja - Ukraina

4:10

(1:1,0:3,1:2,2:4)

 Niemcy - Rumunia

23:6

(8:1,5:2,5:1,5:2)

 S這wacja - Bu貪aria

13:10

(5:3,2:1,3:4,3:2)

 Francja - Niderlandy

5:9

(1:2,1:3,2:2,1:2)

     Rosja - Chorwacja

18:4

(5:1,3:1,2:1,8:1)

   
     Hiszpania - Serbia

19:5

(5:2,5:2,6:0,3:1)

   

 

24.08.

25.08.

 Bu貪aria - W璕ry

5:31

(1:8,0:10,3:7,1:6)

 Turcja - Grecja

1:32

(0:12,1:8,0:7,0:5)

 W這chy - S這wacja

22:3

(3:0,6:1,5:2,8:0)

 Rosja - Malta

39:2

(9:1,8:0,12:1,10:0)

 Niderlandy - Turcja

37:1

(12:1,6:0,9:0,10:0)

 W這chy - Bu貪aria

31:2

(12:0,5:2,8:0,6:0)

 Grecja - Francja

22:13

(3:1,6:6,7:2,6:4)

 S這wacja - W璕ry

0:23

(0:3,0:8,0:6,0:6)

 Rosja - Rumunia

43:3

(10:0,10:1,12:0,11:2)

 Wielka Brytania - Serbia

6:18

(2:8,2:2,0:3,2:5)

 Hiszpania - Wielka Brytania

21:4

(8:1,4:2,6:1,3:0)

 Hiszpania - Czechy

23:3

(2:1,9:0,6:1,6:1)

 Chorwacja - Niemcy

7:6

(2:2,1:2,1:1,3:1)

 Rumunia - Chorwacja

4:21

(0:4,4:7,0:6,0:4)

 Serbia - Izrael

9:18

(2:7,2:4,3:4,2:3)

 Niderlandy - Ukraina

30:2

(6:0,8:2,8:0,8:0)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Hiszpania (ESP)

12

73-20

   1.Grecja (GRE)

12

 97-27

   1.Rosja (RUS)

12

 116-11

 

 1.W璕ry (HUN)

9

 67-12

 2.Izrael

9

74-33

   2.Niderlandy

9

 83-18

 

 2.Chorwacja (CRO) 

9

 67-30

 

 2.W這chy (ITA)

6

 60-18

 3.Serbia

6

48-50

 

 3.Francja (FRA)

6

 55-39

 

 3.Niemcy (GER)

6

 56-34

   3.S這wacja (SVK)

3

 16-55

 4.Czechy

3

26-76

   4.Ukraina

3

 23-80

 

 4.Malta

3

 22-107

 

 4.Bu貪aria

0

 17-75

 5.Wielka Brytania

0

29-71

 

 5.Turcja (TUR)

0

 9-103

 

 5.Rumunia (ROU)

0

 21-98

 

 

   

 

26.08.

 

27.08.

FINAΧ: o miejsca 17-19:

 

FINAΧ: o miejsca 17-19:

 Wielka Brytania (5A)  Turcja (TUR) (5B)

11:10

(3:2,2:5,4:0,2:3)

   Turcja (TUR) (5B)  Rumunia (ROU) (5C)

6:14

(0:5,2:2,0:4,4:3)

 

灣IER靈INAΧ o miejsca 13-16:

   

P茛FINAΧ o miejsca 9-12:

 mecz 1:

Czechy (4A)  Malta (4C)

14:9

(2:1,2:3,4:3,6:2)

   靈1: Niemcy (GER) (prz.meczu 3)  S這wacja (prz. meczu 5)

13:9

(3:3,2:3,4:1,4:2)

 mecz 2:

Ukraina (4B)  Bu貪aria (4D)

15:7

(2:2,3:1,5:1,5:3)

   靈2: Serbia (prz.meczu 4)  Francja (FRA) (prz.meczu 6)

7:15

(0:5,3:4,2:4,2:2)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 

灣IER靈INAΧ o miejsca 1-8:

 mecz 3:

Izrael (2A)  Niemcy (GER) (3C)

16:8

(6:2,2:0,3:6,5:0)

 

 靈3: Izrael (zw.meczu 3)  W璕ry (HUN) (1D)

7:13

(2:4,2:3,2:4,1:2)

 mecz 4:

Chorwacja (CRO) (2C)  Serbia (3A)

17:9

(4:3,3:2,4:0,6:4)

 

 靈4: Chorwacja (CRO) (zw.meczu 4)  Grecja (GRE) (1B)

7:13

(0:3,4:3,2:3,1:4)

 mecz 5:

Niderlandy (2B)  S這wacja (SVK) (3D)

24:3

(7:0,6:0,5:2,6:1)

 

 靈5: Niderlandy (zw.meczu 5)  Rosja (RUS) (1C)

10:14

(3:5,1:3,2:4,4:2)

 mecz 6:

W這chy (ITA) (2D)  Francja (FRA) (3B)

12:8

(2:2,1:2,6:1,3:3)

 

 靈6: W這chy (ITA) (zw.meczu 6)  Hiszpania (ESP) (1A)

11:10

(2:1,3:3,3:3,3:3)

 

28.08.

 

FINAΧ: o miejsca 17-19:

TABELA MIEJSC 17/19:

  1.Wielka Brytania (5A)  6   30-20

  2.Rumunia (ROU) (5C)   3   24-25

  3.Turcja (TUR) (5B)        0   16-25

 Rumunia (ROU) (5C)  Wielka Brytania (5A)

10:19

(2:4,1:6,4:5,3:4)

FINA o miejsce 15:

 

 Malta (prz.meczu 1)  Bu貪aria (prz.meczu 2)

10:9

(3:0,2:3,3:3,2:3)

 

FINA o miejsce 13:

   

 Czechy (zw.meczu 1)  Ukraina (zw.meczu 2)

5:9

(1:1,1:2,3:4,0:2)

 

P茛FINAΧ o miejsca 5-8:

   

 PF1: Izrael (prz.靈3) Niderlandy (prz.靈5)

6:13

(1:4,2:5,2:3,1:1)

 

 PF2: Chorwacja (CRO) (prz.靈4) Hiszpania (ESP) (prz.靈6)

7:9

(2:3,1:2,1:2,3:2)

 

 PF3: W璕ry (HUN) (zw.靈3) Rosja (RUS) (zw.靈5)

9:11

(4:5,1:1,2:3,2:2)

 

 PF4: Grecja (GRE) (zw.4) W這chy (ITA) (zw.6)

9:7

(2:3,3:1,1:3,3:0)

 

 

                         FINAΧ: 29.08.

 o miejsce 11S這wacja (prz.靈1) Serbia (prz.靈2)

12:13

(1:5,3:1,6:3,2:4)

 o miejsce 9: Niemcy (GER) (zw.靈1)  Francja (FRA) (zw.靈2)

9:13

(2:1,4:2,1:4,2:6)

 o miejsce 7: Izrael (prz.PF1) Chorwacja (CRO) (prz.PF2)

6:11

(1:2,1:2,0:4,4:3)

 o miejsce 5Niderlandy (zw.PF1) Hiszpania (ESP) (zw.PF2)

11:9

(3:2,3:0,4:5,1:2)

       

 o medal br頊owy: W璕ry (HUN) (prz.PF3) W這chy (ITA) (prz.PF4)

12:9

(3:1,5:3,3:2,1:3)

 o medal z這ty: Rosja (RUS) (zw.PF3) Grecja (GRE) (zw.PF4)

12:8

(3:1,0:1,5:1,4:5)

 

KO哸OWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIOREK (U-17):

 

  Rosja (RUS)

  Grecja (GRE)

  W璕ry (HUN)

  4. W這chy (ITA)

  5. Niderlandy

  6. Hiszpania (ESP)

  7. Chorwacja (CRO)

  8. Izrael

  9. Francja (FRA)

 10.Niemcy (GER)

 11.Serbia

 12.S這wacja

 13.Ukraina

 14.Czechy

 15.Malta

 16.Bu貪aria

 17.Wielka Brytania

 18.Rumunia (ROU)

 19.Turcja (TUR)

                              

NA G紑 STRONY                                              STRONA G紟NA