VI MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK (U-20)

10-16.10.2021 - Netanya (Izrael).

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Grecja, Niemcy (GER), Słowacja, Włochy (ITA).

 GRUPA BFrancja, Hiszpania, Niderlandy, Republika Południowej Afryki (RSA).

 GRUPA CArgentyna, Izrael, Peru, Serbia.
 GRUPA DBrazylia, Uzbekistan, Węgry (HUN), Rosja.

  

10.10.

11.10.

12.10.
 Włochy (ITA) - Grecja

6:12

(2:3,1:4,1:3,2:2

 Hiszpania - Niderlandy

5:5

(0:0,0:1,2:2,3:2)

 Argentyna - Serbia

7:15

(1:5,3:5,1:2,2:3)

 Słowacja - Niemcy (GER)

8:12

(2:2,3:3,2:4,1:3)

 RSA - Francja

7:14

(1:4,3:4,1:3,2:3)

 Brazylia - Uzbekistan

14:11

(2:2,6:5,4:3,2:1)

 RSA - Niderlandy

4:31

(2:4,0:9,1:11,1:7)

 Peru - Serbia

6:17

(0:7,2:1,2:2,2:7)

 Węgry (HUN) - Rosja

10:16

(3:5,2:4,4:4,1:3)

 Francja - Hiszpania

5:15

(1:4,2:5,1:5,1:1)

 Uzbekistan - Rosja

6:28

(3:8,0:6,1:6,2:8)

 Grecja - Niemcy (GER)

23:3

(6:0,5:1,7:1,5:1)

 Argentyna - Peru

15:4

(3:0,4:2,5:2,3:0)

 Brazylia - Węgry (HUN)

3:15

(0:3,1:5,0:4,2:3)

 Słowacja - Włochy (ITA)

7:26

(1:6,3:7,2:7,1:6)

 Serbia - Izrael

9:14

(1:1,2:4,2:5,4:4)

 Izrael - Argentyna

17:6

(3:0,4:1,5:3,5:2)

 Izrael - Peru

22:3

(7:1,3:0,7:1,5:1)

 Rosja - Brazylia

19:4

(5:0,5:3,5:1,4:0)

 Niemcy (GER) - Włochy (ITA)

1:20

(0:7,1:5,0:4,0:4)

 RSA  Hiszpania

4:16

(1:4,2:3,0:3,1:6)

 Węgry (HUN) - Uzbekistan

22:1

(6:0,3:0,6:0,7:1)

 Grecja - Słowacja

32:7

(9:2,9:3,7:2,7:0)

 Francja - Niderlandy

6:22

(4:6,2:6,0:3,0:7)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Grecja 6 67-16  1.Niderlandy 5 58-15  1.Izrael 6 53-18  1.Rosja 6 63-20
 2.Włochy (ITA) 4 52-20  2.Hiszpania 5 36-14  2.Serbia 4 41-27  2.Węgry (HUN) 4 47-20
 3.Niemcy (GER) 2 16-51  3.Francja 2 25-44  3.Argentyna 2 28-36  3.Brazylia 2 21-45
 4.Słowacja 0 22-70  4.RSA 0 15-61  4.Peru 0 13-54  4.Uzbekistan 0 18-64

 

13.10.

PÓŁFINAŁY o miejsca 13/16:

mecz nr.25: Słowacja (4A) - RSA (4B)

10:13

(4:4,1:1,2:3,3:5)

mecz nr.26: Peru (4C) - Uzbekistan (4D)

3:11

(1:3,1:1,1:3,0:4)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

mecz nr.27: Włochy (ITA) (2A) - Francja (3B)

19:4

(4:1,4:0,4:3,7:1)

mecz nr.28: Niemcy (GER) (3A) - Hiszpania (2B)

2:18

(0:5,1:4,0:4,1:5)

mecz nr.29: Serbia (2C) - Brazylia (3D)

11:7

(4:0,0:1,4:2,3:4)

mecz nr.30: Argentyna (3C) - Węgry (HUN) (2D)

2:19

(0:7,0:3,2:2,0:7)

 

14.10.

15.10.
FINAŁY: FINAŁY:

o miejsce 15: Słowacja (prz.m.25) - Peru (prz.m.26)

15:7

(5:0,4:4,2:1,4:2)

 o miejsce 11: Francja (prz.m.33) - Niemcy (GER) (prz.m.34)

18:9

(5:1,4:1,4:4,5:3)

o miejsce 13: RSA (zw.m.25) - Uzbekistan (zw.m.26)

9:12

(3:4,2:5,3:1,1:2)

o miejsce 9: Brazylia (zw.m.33) - Argentyna (zw.m.34)

11:8

(6:3,1:1,3:2,1:2)

                 PÓŁFINAŁY o miejsca 9/12:

PÓŁFINAŁY o miejsca 5/8:

mecz nr.33: Francja (prz.m.27) - Brazylia (prz.m.29)

14:14

(7:4,4:3,2:4,1:3)

rz.k.4:5

mecz nr.41: Serbia (prz.m.35) - Niderlandy (prz.m.36)

4:14

(1:4,1:3,1:3,1:4)

mecz nr.34: Niemcy (GER) (prz.m.28) - Argentyna (prz.m.30)

6:7

(1:3,3:1,0:2,2:1)

mecz nr.42: Izrael (prz.m.37) - Rosja (prz.m.38)

13:15

(3:3,4:5,3:4,3:3)

                ĆWIERĆFINAŁY:

PÓŁFINAŁY o miejsca 1/4:

mecz nr.35: Grecja (1A) - Serbia (zw.m.29)

18:5

(6:1,3:2,4:2,5:0)

mecz nr.43: Grecja (zw.m.35) - Węgry (HUN) (zw.m.36)

13:8

(4:2,3:1,4:4,2:1)

mecz nr.36: Niderlandy (1B) - Węgry (HUN) (zw.m.30)

12:13

(5:2,4:5,1:3,2:3)

mecz nr.44: Włochy (ITA) (zw.m.37) - Hiszpania (zw.m.38)

12:14

(5:4,3:3,2:2,2:5)

 mecz nr.37: Izrael (1C) - Włochy (ITA) (zw.m.27)

9:15

(2:4,2:3,2:4,3:4)

 

mecz nr.38: Rosja (1D) - Hiszpania (zw.m.28)

5:10

(2:3,0:3,2:1,1:3)

  

F I N A Ł Y : 16.10.

 g.13.30: o miejsce 7: Serbia (prz.m.41) - Izrael (prz.m.42)

10:10

(3:0,3:3,3:0,1:3)

rz.k.3:4

 g.15.00: o miejsce 5: Niderlandy (zw.m.41) - Rosja (zw.m.42)

8:19

(3:6,4:2,0:7,1:4)

 g.16.30: o medal brązowy: Węgry (HUN) (prz.m.43) - Włochy (ITA) (prz. m.44)

12:10

(3:3,4:4,1:1,4:2)

 g.18.00: o medal złoty: Grecja (zw.m.43) - Hiszpania (zw.m.44)

5:10

(1:5,0:1,3:3,1:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA VI MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIOREK (U-20) 2021:

 

   Hiszpania

   Grecja

   Węgry (HUN)

  4. Włochy (ITA)

  5. Rosja

  6. Niderlandy

  7. Izrael
  8. Serbia
  9. Brazylia
 10.Argentyna
 11.Francja
 12.Niemcy (GER)
 13.Uzbekistan
 14.RSA
 15.Słowacja
 16.Peru

 

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA