I MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW (U-16)

21-27.08.2022, Volos (Grecja)

I MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK (U-16)

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 21-23.08.2022.

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 GRUPA E

 GRUPA F

 GRUPA G

 GRUPA H

 Czarnogóra  Chorwacja  Hiszpania  Grecja  Włochy  USA  Węgry  Serbia
 Australia  Słowenia  Brazylia  Japonia  Egipt  Kazachstan  RPA  Niemcy
 Łotwa  Azerbejdżan  POLSKA  Gruzja  Ukraina  Malta  Turcja  Portugalia
       Szwajcaria        

UWAGA: Godziny meczów wg. czasu polskiego.

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 g.08.00: Czarnogóra - Łotwa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.15: Chorwacja - Azerbejdżan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Hiszpania - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Grecja - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: Czarnogóra - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Słowenia - Azerbejdżan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: Hiszpania - Brazylia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Gruzja - Szwajcaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Australia - Łotwa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: Chorwacja -  Słowenia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: Brazylia - POLSKA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Grecja - Szwajcaria

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Japonia - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Szwajcaria - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   g.19.30: Grecja - Gruzja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 GRUPA G:

 GRUPA H:

 g.19.30: Włochy - Ukraina

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: USA - Malta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Węgry - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: Serbia - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: Włochy - Egipt

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: Kazachstan - Malta

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Węgry - RPA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: Niemcy - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: Egipt - Ukraina

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: USA - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: RPA - Turcja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: Portugalia - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 Australia 0 0-00  Azerbejdżan 0 0-00
 Czarnogóra 0 0-00  Chorwacja 0 0-00
 Łotwa 0 0-00  Słowenia 0 0-00

 GRUPA C

 GRUPA D

 Brazylia 0 0-00  Grecja 0 0-00
 Hiszpania 0 0-00  Gruzja 0 0-00
 POLSKA 0 0-00  Japonia 0 0-00
 Szwajcaria 0 0-00

 

 GRUPA E

 GRUPA F

 Egipt 0 0-00  Kazachstan 0 0-00
 Ukraina 0 0-00  Malta 0 0-00
 Włochy 0 0-00  USA 0 0-00

 GRUPA G

 GRUPA H

 RPA 0 0-00  Niemcy 0 0-00
 Turcja 0 0-00  Portugalia 0 0-00
 Węgry 0 0-00  Serbia 0 0-00

 

1/8 FINAŁÓW: 24-26,08,2022.

 

MIEJSCA 1-16

MIEJSCA 17-25

 g.08.00: mecz nr.28: 1A - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: mecz nr.36: 3C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.29: 2B - 1C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.37: 3B - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: mecz nr.30: 1B - 2C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: mecz nr.38: 3G - 3H

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: mecz nr.31: 1D - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: mecz nr.39: 3E - 3F

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: mecz nr.32: 1E - 2H

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: mecz nr.40: 3C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45: mecz nr.33: 1G - 2F

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz nr.41: 3A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: mecz nr.34: 1F - 2G

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: mecz nr.50: 3D - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.15: mecz nr.35: 1H - 2E

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.51: 3A - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY: 25.08.2022

 g.10.30: mecz nr.52: 3E - 3G

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: mecz nr.42: przegrany m.28 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: mecz nr.53: 3F - 3H

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.43: przegrany m.30 - przegrany m.31

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: mecz nr.54: 3A - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: mecz nr.44: przegrany m.32 - przegrany m.33

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz nr.55: 3B - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: mecz nr.45: przegrany m.34 - przegrany m.35

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: mecz nr.56: 3E - 3H

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: mecz nr.46: zwycięzca m.28 - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: mecz nr.57: 3F - 3G

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz nr.47: zwycięzca m.30 - zwycięzca m.31

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: mecz nr.66: 3A - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: mecz nr.48: zwycięzca m.32 - zwycięzca m.33

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.67: 3B - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: mecz nr.49: zwycięzca m.34 - zwycięzca m.35

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

AKTUALNE TABELE:

GRUPA I

 

GRUPA J

 3A 0 00-00    3E 0 00-00
 3B 0 00-00    3F 0 00-00
 3C 0 00-00    3G 0 00-00
 3D 0 00-00    3H 0 00-00
 4D 0 00-00        
   

26.08.2022 - PÓŁFINAŁY:

o miejsca 12-16

26.08.2022 - FINAŁY:

 g.08.00: o miejsce 23: zwycięzca m.69 - 4I

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.00: mecz nr.58: przegrany m.42 - przegrany m.43

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: o miejsce 21: 4I - 3J

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: mecz nr.59: przegrany m.44 - przegrany m.45

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: o miejsce 19: przegrany m.70 - przegrany m.71

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: mecz nr.60: zwycięzca m.42 - zwycięzca m.43

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: o miejsce 17: zwycięzca m.70 - zwycięzca m.71

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: mecz nr.61: zwycięzca m.44 - zwycięzca m.45

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: o miejsce 24: 5I - 4J

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

26.08.2022 - PÓŁFINAŁY:

o miejsca 1-8

 g.17.00: mecz nr.69: 2I - 1J

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: mecz nr.62: przegrany m.46 - przegrany m.47

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: mecz nr.70: 1I - 2J

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz nr.63: przegrany m.48 - przegrany m.49

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: mecz nr.64: zwycięzca m.46 - zwycięzca m.47

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: mecz nr.65: zwycięzca m.48 - zwycięzca m.49  

FINAŁY: 27.08.2022

 g.08.00: o miejsce 15: przegrany m.58 - przegrany m.59

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.15: o miejsce 13: zwycięzca m.58 - zwycięzca m.59

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: o miejsce 11: przegrany m.60 - przegrany m.61

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.45: o miejsce 9: zwycięzca m.60 - zwycięzca m.61

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.15.45: o miejsce 7: przegrany m.62 - przegrany m.63

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: o miejsce 5: zwycięzca m.62 - zwycięzca m.63

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.15: o miejsce 3: przegrany m.64 - przegrany m.65

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: o miejsce 1: zwycięzca m.64 - zwycięzca m.65

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW U-16 2022

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.
 9.
 10.
 11.
 12.
 13.
 14.
 15.
 16.
 17.
 18.
 19.
 20
 21.
 22.
 23.
 24.
 25.

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA