XXXII IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2020

Tokio

24.07-8.08.2021

                        STRONA ORGANIZATORA       TURNIEJ KOBIET       ELIMINACJE DO OLIMPIADY

 

Godziny meczów wg czasu polskiego.

 

RUNDA ELIMINACYJNA

 

GRUPA A

  RPA

 United States USA

 Hungary Węgry (HUN)

 Greece Grecja

  Japonia

 Italy Włochy (ITA)

GRUPA B

 Australia Australia

 Croatia Chorwacja

 Serbia Serbia

  Hiszpania

  Kazachstan

 Montenegro Czarnogóra (MNE)

 

25.07. 27.07. 29.07.
RPA - Włochy (ITA)

2:21

(0:2,2:8,0:7,0:4)

pdf.png pdf.png

RPA - USA

3:20

(0:3,1:9,1:3,1:5)

pdf.png pdf.png

Węgry (HUN) - RPA

23:1

(4:0,5:0,8:0,6:1)

pdf.png pdf.png pdf.png

Węgry (HUN) - Grecja

9:10

(3:2,3:4,2:3,1:1)

pdf.png pdf.png

Czarnogóra (MNE) - Hiszpania

6:8

(2:3,1:2,2:2,1:1)

pdf.png pdf.png

Hiszpania - Kazachstan

16:4

(3:0,3:0,5:2,5:2)

pdf.png pdf.png pdf.png

USA - Japonia

15:13

(3:3,4:5,4:2,4:3)

pdf.png pdf.png

Kazachstan - Serbia

5:19

(2:4,1:3,2:6,0:6)

pdf.png pdf.png

USA - Włochy (ITA)

11:12

(4:2,3:3,2:3,2:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

Australia - Czarnogóra (MNE)

10:15

(5:4,2:2,1:4,2:5)

pdf.png pdf.png

Włochy (ITA) - Grecja

6:6

(1:1,1:1,0:4,4:0)

pdf.png pdf.png

Chorwacja - Czarnogóra (MNE)

13:8

(1:1,6:4,4:3,2:0)

pdf.png pdf.png pdf.png

Serbia - Hiszpania

12:13

(3:3,3:5,3:2,3:3)

pdf.png pdf.png

Japonia - Węgry (HUN)

11:16

(3:4,5:4,2:5,1:3)

pdf.png pdf.png

Grecja - Japonia

10:9

(1:1,4:4,2:1,3:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Chorwacja - Kazachstan

23:7

(4:1,6:3,8:1,5:2)

 pdf.png pdf.png

Australia - Chorwacja

11:8

(3:3,2:0,2:3,4:2)

pdf.png pdf.png

Serbia - Australia

14:8

(6:0,4:2,1:1,3:5)

pdf.png pdf.png pdf.png

 

31.07. 2.08.
Czarnogóra (MNE) - Kazachstan

19:12

(5:3,6:3,3:3,5:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Węgry (HUN) - Włochy (ITA)

5:5

(2:1,2:1,1:1,0:2)

pdf.png pdf.png pdf.png

Australia - Hiszpania

5:16

(2:4,1:4,2:5,0:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Grecja - USA

14:5

(4:1,2:2,5:2,3:0)

pdf.png pdf.png pdf.png

USA - Węgry (HUN)

8:11

(1:2,3:3,0:3,4:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Serbia - Czarnogóra (MNE)

13:6

(6:1,2:1,3:2,2:2)

pdf.png pdf.png pdf.png

Chorwacja - Serbia

14:12

(5:3,1:1,4:4,4:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

Hiszpania - Chorwacja

8:4

(2:1,1:0,4:2,1:1)

Włochy (ITA) - Japonia

16:8

(5:0,3:3,3:1,5:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

Japonia - RPA

24:9

(5:4,7:4,6:1,6:0)

pdf.png pdf.png pdf.png

RPA - Grecja

5:28

(1:7,2:5,1:7,1:9)

pdf.png pdf.png pdf.png

Australia - Kazachstan

15:7

(4:1,3:0,5:2,3:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ
GRUPA A: GRUPA B:

1. Greece Grecja

9:1 68-34 1. Hiszpania 10:0 61-31
2. Italy Włochy (ITA) 8:2 60-32 2. Croatia Chorwacja 6:4 62-46
3. Hungary Węgry (HUN) 7:3 64-35 3. Serbia Serbia 6:4 70-46
4. United States USA 4:6 59-53 4. Montenegro Czarnogóra (MNE) 4:6 54-56
5. Japonia 2:8 65-66 5. Australia Australia 4:6 49-60
6. RPA 0:10 20-116 6. Kazachstan 0:10 35-92

 

 ĆWIERĆFINAŁY: 4.08.

 PÓŁFINAŁY: 6.08.

 g.07.00: mecz nr.34: USA (4A) - Hiszpania (1B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.07.00: mecz nr.35 (miejsca 5-8): przegrany m.31 - przegrany m.33

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz nr.31: Grecja (1A) - Czarnogóra (MNE) (4B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: PF I: zwycięzca m.31 - zwycięzca m.33

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.20: mecz nr.32: Włochy (ITA) (2A) - Serbia (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.20:  mecz nr.36 (miejsca 5-8): przegrany m.32 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.50: mecz nr.33: Węgry (HUN) (3A) - Chorwacja (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.50: PF II: zwycięzca m.32 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 FINAŁY: 8.08.

 g.02.30: o miejsce 7: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.04.00: o miejsce 5: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.06.40: o medal brązowy: przegrany PF I - przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30: o medal złoty: zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA IGRZYSK OLIMPIJSKICH TOKIO 2021:

 

 

 

 
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9. Australia Australia
10. Japonia
11. Kazachstan
 12.  RPA

TURNIEJ KOBIET

 

GRUPA A:

 Australia Australia

  RPA

  Niderlandy

  Hiszpania

  Kanada

GRUPA B:

  ROC (Rosja)
  Japonia
 Hungary Węgry (HUN)

 United States USA

  Chiny

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

24.07. 26.07. 28.07.
Japonia - USA

4:25

(3:8,0:6,1:7,0:4)

pdf.png pdf.png

USA - Chiny

12:7

(4:4,2:2,3:0,3:1)

pdf.png pdf.png

Węgry (HUN) - USA

10:9

(2:2,3:3,1:3,4:1)

pdf.png pdf.png pdf.png

Kanada - Australia

5:8

(1:1,2:4,1:2,1:1)

pdf.png pdf.png

ROC (Rosja) - Węgry (HUN)

10:10

(1:2,3:5,5:3,1:0)

pdf.png pdf.png

Kanada - RPA

21:1

(5:1,4:0,4:0,8:0)

pdf.png pdf.png pdf.png

RPA - Hiszpania

4:29

(2:5,1:9,1:5,0:10)

pdf.png pdf.png

Australia - Niderlandy

15:12

(3:3,2:5,5:2,5:2)

pdf.png pdf.png

Chiny - Japonia

16:11

(5:2,4:3,4:3,3:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Chiny - ROC (Rosja)

17:18

(6:5,4:4,4:5,3:4)

pdf.png pdf.png

Hiszpania - Kanada

14:10

(4:3,2:2,3:2,5:3)

pdf.png pdf.png

Niderlandy - Hiszpania

14:13

(2:3,3:2,3:2,6:6)

pdf.png pdf.png pdf.png

 

30.07. 1.08.
RPA - Niderlandy

1:33

(0:7,0:9,1:9,0:8)

pdf.png pdf.png pdf.png

Węgry (HUN) - Chiny

9:11

(1:4,1:3,2:1,5:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

USA - ROC (Rosja)

18:5

(5:1,4:2,6:1,3:1)

pdf.png pdf.png pdf.png

Niderlandy - Kanada

16:12

(4:4,4:3,3:2,5:3)

pdf.png pdf.png pdf.png

Japonia - Węgry (HUN)

13:17

(4:3,3:4,3:5,3:5)

pdf.png pdf.png pdf.png

ROC (Rosja) - Japonia

20:16

(5:5,7:3,6:4,2:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

Hiszpania - Australia

15:9

(3:3,4:3,4:1,4:2)

pdf.png pdf.png pdf.png

Australia - RPA

14:1

(1:0,6:1,4:0,3:0)

pdf.png pdf.png pdf.png

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ
GRUPA A: GRUPA B:
1. Hiszpania 6:2 71-37 1. United States USA 6:2 64-26
2. Australia Australia 6:2 46-33 2. Hungary Węgry (HUN) 5:3 46-43
3. Niderlandy 6:2 75-41 3. ROC (Rosja) 5:3 53-61
4. Kanada 2:6 48-39 4. Chiny 4:4 51-50
5. RPA 0:8 7-97 5. Japonia 0:8 44-78

INFORMACJA:

 Zgodnie z przepisami FINA (tylko FINA) przy trzech drużynach z taką samą ilością punktów o kolejności decyduje bilans punktowy między nimi.

 Po wyłonieniu miejsca pierwszego (w tym przypadku Hiszpania) o miejscu drugim decyduje wynik bezpośredniego spotkania między Australią i Niderlandami.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 3.08.

 g.07.00: ĆF I:   Kanada (4A) - USA (1B)

5:16

(1:7,2:4,0:0,2:5)

pdf.png pdf.png pdf.png

 g.08.30: ĆF IV: Hiszpania (1A) - Chiny (4B)

11:7

(5:2,4:3,2:1,0:1)

pdf.png pdf.png pdf.png

 g.11.20: ĆF II:  Niderlandy (3A) - Węgry (HUN) (2B)

11:14

(3:4,4:4,2:2,2:4)

pdf.png pdf.png pdf.png

 g.12.50: ĆF III: Australia (2A) - ROC (Rosja) (3B)

8:9

(2:4,2:2,2:2,2:1)

pdf.png pdf.png pdf.png

 

PÓŁFINAŁY: 5.08.

 g.07.00: PF I: (miejsca 5-8) Chiny (prz.ĆF IV) - Niderlandy (prz.ĆF II)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: PF II: (miejsca 1-4) ROC (Rosja) (zw.ĆF III) - USA (zw. ĆF I)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.20: PF III: (miejsca 5-8) Australia (prz.ĆF III) - Kanada (prz.ĆF I)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.50: PF IV: (miejsca 1-4) Hiszpania (zw.ĆF IV) -  Węgry (HUN) (zw.ĆF II)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 7.08.

 g.02.30: o miejsce 7: przegrany PF I - przegrany PF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.04.00: o miejsce 5: zwycięzca PF I - zwycięzca PF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.06.40: o medal brązowy: przegrany PF II - przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.30:  o medal złoty: zwycięzca PF II - zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU KOBIET IGRZYSK OLIMPIJSKICH TOKIO 2021:

 

 

 

 

4.

 
5.  
6.  
7.  
8.  
9. Japonia
10. RPA

 

NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA