35 MISTRZOSTWA EUROPY

Split (CRO): 27.08.-10.09.2022.

      ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAΜWEGO            TABELA            TURNIEJ KOBIET

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

Zespo造 awansuj鉍e z miejsc 1-7 Mistrzostw Europy Budapeszt 2020: W璕ry, Hiszpania, Czarnog鏎a, Chorwacja,Serbia, W這chy, Grecja.

Zespo造 awansuj鉍e z turniej闚 eliminacyjnych 17-20.02.2022: Francja, Gruzja, Rumunia, Niderlandy, Niemcy, S這wacja, Malta, Izrael oraz S這wenia zamiast Rosji.

 

 GRUPA A: Czarnog鏎a (MNE), Gruzja (GEO), S這wacja (SVK), W這chy (ITA).

 GRUPA BChorwacja (CRO), Francja (FRA), Grecja (GRE), Malta (MLT).

 GRUPA C: Hiszpania (ESP), Niderlandy (NED), Niemcy (GER), Rumunia (ROU).

 GRUPA D: Izrael (ISR), S這wenia (SLO), Serbia (SRB), W璕ry (HUN).

 

Ostateczne daty i kolejno spotka podane zostan wkr鏒ce.

27.08.

29.08.

31.08.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 Czarnog鏎a 0 00-00  Chorwacja  0 00-00  Hiszpania 0 00-00  Izrael 0 00-00
 Gruzja 0 00-00  Francja 0 00-00  Niderlandy 0 00-00  Serbia 0 00-00
 S這wacja 0 00-00  Grecja 0 00-00  Niemcy (GER) 0 00-00  S這wenia 0 00-00
 W這chy (ITA) 0 00-00  Malta 0 00-00  Rumunia 0 00-00  W璕ry (HUN) 0 00-00

 

2.09.

P茛FINAΧ o miejsca 13-16:

 mecz nr.25: 4A - 4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.26: 4B - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 mecz nr.27: 2A - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.28: 3A - 2C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.29: 2B - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.30: 3B - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

4.09.

6.09.

FINAΧ:

P茛FINAΧ o miejsca 5-8:

 o miejsce 15: przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF3:  przegrany 靈 1 - przegrany 靈 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 13: zwyci瞛ca m.25 - zwyci瞛ca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF4: przegrany 靈 2 - przegrany 靈 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

P茛FINAΧ o miejsca 9-12:

P茛FINAΧ o miejsca 1-4:

 靈 6: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF2: zwyci瞛ca 靈 2 - zwyci瞛ca 靈 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 7: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF1: zwyci瞛ca 靈 1 - zwyci瞛ca 靈 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 灣IER靈INAΧ:

 靈 1: 1D - zwyci瞛ca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 2: 1B - zwyci瞛ca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 3: 1C - zwyci瞛ca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 4: 1A - zwyci瞛ca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAΧ:

8.09.

          o miejsce 11przegrany 靈 6 - przegrany 靈 7

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

          o miejsce 9zwyci瞛ca 靈 6 - zwyci瞛ca 靈 7

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

10.09.

           o miejsce 7: przegrany PF 3 - przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

           o miejsce 5: zwyci瞛ca PF 3 - zwyci瞛ca  PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal br頊owy: przegrany PF 1 - przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal z這ty:  zwyci瞛ca  PF 1 - zwyci瞛ca  PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 KO哸OWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2022:

 

 1.

 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.
 9. 
10.
11.
12.
13.
14.
15.

16.


T U R N I E J  K O B I E T

RUNDA ELIMINACYJNA:

Zespo造 awansuj鉍e z miejsc 1-5 Mistrzostw Europy Budapeszt 2020: Hiszpania, W璕ry, Niderlandy, W這chy (Rosja wykluczona).

oraz gospodarz turnieju Chorwacja.

Zespo造 awansuj鉍e z turniej闚 eliminacyjnych 17-20.02.2022: Francja, Grecja, Rumunia, Malta, Niemcy, Serbia, Portualia, Izrael oraz S這wacja zamiast Rosji.

 

 GRUPA A: Chorwacja (CRO), Grecja (GRE), Niderlandy (NED), Niemcy (GER), Rumunia (ROU), W璕ry (HUN).
 GRUPA BFrancja (FRA), Hiszpania (ESP), Izrael (ISR), Serbia (SRB), S這wacja (SVK), W這chy (ITA).

 

Ostateczne daty i kolejno spotka podane zostan wkr鏒ce.

28.08.

30.08.

1.09.

3.09.

5.09.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

AKTUALNE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 Chorwacja 0

 00-00

 Francja 0

00-00

 Grecja 0

 00-00

 Hiszpania 0

00-00

 Niderlandy 0

 00-00

 Izrael 0

00-00

 Niemcy (GER) 0

 00-00

 Serbia 0

00-00

 Rumunia 0

 00-00

 S這wacja 0

00-00

 W璕ry (HUN) 0

 00-00

 W這chy (ITA) 0

00-00

7.09.

8.09.

灣IER靈INAΧ:

P茛FINAΧ:

 靈 4: 4A - 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsca 5/8: PF 3: przegrany 靈 1 - przegrany 靈 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 2: 2A -  3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsca 5/8: PF 4: przegrany 靈 2 - przegrany 靈 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 3: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsca 1/4: PF 4: PF 2: zwyci瞛ca 靈 2 - zwyci瞛ca 靈 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 靈 1: 1A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsca 1/4: PF 4: PF 1:  zwyci瞛ca 靈 1 - zwyci瞛ca 靈 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

FINAΧ:

9.09.

                                 o miejsce 116A - 6B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

                                 o miejsce 95A - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

9.09.

o miejsce 7przegrany PF 3 - przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

    o miejsce 5: zwyci瞛ca  PF 3 - zwyci瞛ca  PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal br頊owy:  przegrany PF 1 - przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  o medal z這ty: zwyci瞛ca  PF 1 - zwyci瞛ca   PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KO哸OWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2022

 

  1. 

  2.  

  3.  

  4. 

  5.   

  6. 

  7.  

  8.  

  9. 

 10.

 11.

 12.  

 

  NA G紑 STRONY                                           STRONA G紟NA