35 MISTRZOSTWA EUROPY

Split (CRO): 27.08.-10.09.2022.

      ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAΜWEGO            TABELA            TURNIEJ KOBIET

 

S璠zia Neutralny: Rados豉w KORYZNA.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

Zespo造 awansuj鉍e z miejsc 1-7 Mistrzostw Europy Budapeszt 2020: W璕ry, Hiszpania, Czarnog鏎a, Chorwacja,Serbia, W這chy, Grecja.

Zespo造 awansuj鉍e z turniej闚 eliminacyjnych 17-20.02.2022: Francja, Gruzja, Rumunia, Niderlandy, Niemcy, S這wacja, Malta, Izrael oraz S這wenia zamiast Rosji.

 

 GRUPA A: Czarnog鏎a (MNE), Gruzja (GEO), S這wacja (SVK), W這chy (ITA).

 GRUPA BChorwacja (CRO), Francja (FRA), Grecja (GRE), Malta (MLT).

 GRUPA C: Hiszpania (ESP), Niderlandy (NED), Niemcy (GER), Rumunia (ROU).

 GRUPA D: Izrael (ISR), S這wenia (SLO), Serbia (SRB), W璕ry (HUN).

 

29.08.

31.08.

2.09.

Rumunia Hiszpania

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Vojin Putnikovic (SRB).

9:16

(1:4,2:4,4:5,2:3)

S這wenia Izrael

5:9

(2:4,0:0,2:2,1:3)

W璕ry Izrael

23:4

(4:0,7:2,6:0,6:1)

Gruzja - Czarnog鏎a

11:14

(3:5,2:4,3:4,3:1)

Grecja Malta

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Robert Horvath (SVK).

23:6

(8:1,6:2,4:1,7:2)

Gruzja - S這wacja

16:11

(5:1,5:1,4:3,3:4)

Serbia Izrael

18:3

(3:0,8:1,3:1,4:1)

Niderlandy Hiszpania

10:11

(3:3,0:4,4:2,3:2)

Serbia S這wenia

17:6

(5:2,2:3,6:1,4:0)

W璕ry S這wenia

23:7

(4:3,6:2,6:0,7:2)

Czarnog鏎a - S這wacja

18:10

(4:1,5:6,6:1,3:2)

Niemcy Hiszpania

6:17

(1:5,1:7,4:3,0:2)

W這chy S這wacja

23:9

(6:3,6:2,4:2,5:2)

Rumunia Niemcy

11:4

(2:2,3:1,3:0,3:1)

Malta Francja

8:15

(1:1,2:4,4:3,7:1)

Niemcy Niderlandy

6:13

(1:3,1:2,2:4,2:4)

W這chy Gruzja

18:8

(4:1,5:2,6:4,3:1)

Rumunia Niderlandy

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Nenad Peris (CRO).

12:12

(3:3,2:3,3:4,4:2)

Grecja Francja

12:12

(3:3,4:5,4:2,1:2

Serbia W璕ry

7:16

(2:3,0:4,2:4,3:5)

W這chy Czarnog鏎a

13:8

(1:0,3:3,6:2,3:3)

Malta Chorwacja

5:19

(0:2,1:3,2:7,2:7)

Chorwacja Francja

13:7

(2:3,2:1,5:1,4:2)

Grecja Chorwacja

5:5

(2:0,0:0,1:3,2:2)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.W這chy (ITA) 9 54-25  1.Chorwacja  7 37-17  1.Hiszpania 9 44-25  1.W璕ry (HUN) 9 62-18
 2.Czarnog鏎a 6 40-34  2.Grecja 5 40-23  2.Niderlandy 4 35-29  2.Serbia 6 42-25
 3.Gruzja 3 35-43  3.Francja 4 34-33  3.Rumunia 4 32-32  3.Izrael 3 16-46
 4.S這wacja 0 30-57  4.Malta 0 19-57  4.Niemcy (GER) 0 16-41  4.S這wenia 0 18-49

 

4.09.

P茛FINAΧ o miejsca 13-16:

 mecz nr.25: S這wacja (4A) - Niemcy (GER) (4C)

7:18

(1:4,2:6,0:3,4:5)

 mecz nr.26: Malta (4B) - S這wenia (4D)

13:9

(3:2,2:3,3:3,5:1)

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 mecz nr.27: Czarnog鏎a (2A) - Rumunia (3C)

13:8

(2:3,4:2,3:2,4:1)

 mecz nr.28: Gruzja (3A) - Niderlandy (2C)

12:8

(2:3,5:1,2:2,3:2)

 mecz nr.29: Grecja (2B) - Izrael (3D)

S璠ziowie: Rados豉w Koryzna i Michiel Zwart (NED).

22:9

(6:0,6:4,5:3,5:2)

 mecz nr.30: Francja (3B) - Serbia (2D)

10:9

(3:1,1:1,5:4,1:3)

  

6.09.

8.09.

FINAΧ:

P茛FINAΧ o miejsca 5-8:

 o miejsce 15S這wacja (prz.m.25) - S這wenia (prz.m.26)

11:5

(3:2,3:1,2:2,3:0)

 PF1: Czarnog鏎a (prz.CF 3) - Grecja (prz.靈 5)

12:14

(2:1,3:2,2:6,5:5)

 o miejsce 13: Niemcy (GER) (zw.m.25) - Malta (zw.m.26)

14:11

(3:3,3:1,3:5,5:2)

 PF4: Francja (prz.靈 4) - Gruzja (prz.CF 6)

7:5

(1:1,2:1,2:1,2:2)

P茛FINAΧ o miejsca 9-12:

P茛FINAΧ o miejsca 1-4:

 靈 1: Rumunia (prz.m.27) - Izrael (prz.m.29)

8:8

(2:2,2:2,2:2,2:2)

rz.k.3:2

 PF2: W璕ry (HUN) (zw.靈 3) - Hiszpania (zw.靈 5)

10:8

(2:3,5:2,0:2,3:1)

 靈 2: Niderlandy (prz.m.28) - Serbia (prz.m.30)

6:6

(1:2,1:3,4:1,0:0)

rz.k.5:6

 PF3: W這chy (ITA) (zw.靈 4) - Chorwacja (zw.靈 6)

10:11

(2:3,3:3,3:3,2:2)

 灣IER靈INAΧ:

 靈 3: W璕ry (HUN) (1D) - Czarnog鏎a (zw.m.27)

11:8

(3:1,2:3,2:1,4:3)

 靈 4: W這chy (ITA) (1A) - Francja (zw.m.28)

16:8

(2:3,5:2,4:1,5:2)

 靈 5: Hiszpania (1C) - Grecja (zw.m.29)

9:5

(4:2,1:1,2:1,2:1)

 靈 6: Chorwacja (1B) - Gruzja (zw.m.30)

15:5

(4:0,2:2,6:1,3:2)

 

FINAΧ:

8.09.

 o miejsce 11Izrael (prz.靈 1) - Niderlandy (prz.靈 2)

7:17

(1:4,1:2,3:7,2:4)

 o miejsce 9Rumunia (zw.靈 1) - Serbia (zw.靈 2)

1:17

(1:6,0:3,0:4,0:4)

10.09.

o miejsce 7: Czarnog鏎a (prz.PF 1) - Gruzja (prz.PF 4)

14:11

(6:4,2:1,4:3,2:3)

o miejsce 5: Grecja (zw.PF 1) - Francja (zw.PF 4)

10:8

(3:2,4:1,2:2,1:3)

o medal br頊owy: Hiszpania (prz.PF 2) - W這chy (ITA) (prz.PF 3)

7:6

(3:1,0:2,3:1,1:2)

o medal z這ty: W璕ry (HUN) (zw.PF 2) - Chorwacja (zw.PF 3)

9:10

(3:3,0:1,4:4,2:2)

 

 KO哸OWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2022:

 

 1.Chorwacja

 2.W璕ry (HUN)
 3.Hiszpania
 4.W這chy (ITA)
 5.Grecja
 6.Francja
 7.Czarnog鏎a
 8.Gruzja
 9.Serbia
10.Rumunia
11.Niderlandy
12.Izrael
13.Niemcy (GER)
14.Malta
15.S這wacja

16.S這wenia


T U R N I E J  K O B I E T

RUNDA ELIMINACYJNA:

Zespo造 awansuj鉍e z miejsc 1-5 Mistrzostw Europy Budapeszt 2020: Hiszpania, W璕ry, Niderlandy, W這chy (Rosja wykluczona).

oraz gospodarz turnieju Chorwacja.

Zespo造 awansuj鉍e z turniej闚 eliminacyjnych 17-20.02.2022: Francja, Grecja, Rumunia, Malta, Niemcy, Serbia, Izrael oraz S這wacja zamiast Rosji.

 

 GRUPA A: Chorwacja (CRO), Grecja (GRE), Niderlandy (NED), Niemcy (GER), Rumunia (ROU), W璕ry (HUN).

 GRUPA BFrancja (FRA), Hiszpania (ESP), Izrael (ISR), Serbia (SRB), S這wacja (SVK), W這chy (ITA).

 

27.08.

28.08.

30.08.

1.09.

3.09.

 Niemcy Rumunia

15:10

(2:1,3:4,4:4,6:1)

 Serbia Francja

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Diana Dutilh-Dumas (NED).

14:15

(4:3,2:5,5:2,3:5)

S這wacja Serbia

6:9

(1:3,1:2,3:2,1:2)

Niemcy Grecja

3:13

(0:2,3:6,0:3,0:2)

W璕ry Rumunia

22:0

(7:0,4:0,6:0,5:0)

 Serbia Hiszpania

3:32

(1:6,2:8,0:8,0:10)

Izrael S這wacja

18:7

(5:2,2:1,7:1,4:3)

W璕ry
Niemcy (GER)

26:4

(5:1,10:0,3:1,6:2)

Serbia W這chy

7:23

(1:5,1:5,3:7,2:6)

S這wacja Hiszpania

3:26

(0:8,1:7,0:5,2:6)

 S這wacja W這chy

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Diana Dutilh-Dumas (NED).

1:26

(1:6,0:8,0:4,0:8)

Rumunia Grecja

3:24

(1:8,0:4,0:8,2:4)

Francja Hiszpania

4:16

(3:2,0:7,1:4,0:3)

Rumunia Niderlandy

0:28

(0:8,0:7,0:6,0:7)

Serbia Izrael

4:15

(0:5,2:3,2:2,0:5)

 Chorwacja Niderlandy

6:22

(0:7,3:7,1:5,2:3)

Niemcy Chorwacja

8:15

(2:5,1:4,4:3,1:3)

Chorwacja Rumunia

15:6

(4:1,4:1,5:3,2:1)

Chorwacja W璕ry

6:22

(3:5,2:4,1:7,0:6)

Grecja Chorwacja

24:4

(9:2,5:2,5:0,5:0)

 Francja Izrael

7:8

(3:2,2:2,0:4,2:0)

Niderlandy W璕ry

13:4

(3:1,3:2,4:0,3:1)

W這chy Izrael

18:5

(4:2,6:2,6:0,2:1)

Hiszpania Izrael

20:3

(5:2,6:1,3:0,6:0)

W這chy Francja

19:6

(5:0,5:3,4:0,5:3)

 W璕ry Grecja

8:9

(1:3,2:2,1:1,4:3)

Hiszpania W這chy

9:12

(3:2,2:5,1:4,3:1)

Grecja Niderlandy

8:13

(2:1,3:5,3:4,0:3)

Francja S這wacja

28:5

(8:0,7:1,6:2,7:2)

Niemcy Niderlandy

3:29

(0:9,1:7,0:7,2:6)

KO哸OWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Niderlandy 15

 105-21

 1.W這chy (ITA) 15

98-28

 2.Grecja 12

 78-31

 2.Hiszpania 12

103-25

 3.W璕ry (HUN) 9

 82-32

 3.Izrael 9

49-56

 4.Chorwacja 6

 46-82

 4.Francja 3

45-48

 5.Niemcy (GER) 3

 33-93

 5.Serbia 3

23-76

 6.Rumunia 0

 19-104

 6.S這wacja 0

22-106

5.09.

7.09.

FINAΧ:

P茛FINAΧ:

 o miejsce 11Rumunia (6A) - S這wacja (6B)

S璠ziowie:

Rados豉w Koryzna i Ivanka Rakovic-Krstonosic (SRB).

9:5

(3:2,1:0,2:2,3:1)

 o miejsca 5/8: PF 1: Francja (prz.靈 1) - W璕ry (HUN) (prz.靈 3)

9:19

(2:6,4:4,2:6,1:3)

o miejsce 9Niemcy (GER) (5A) - Serbia (5B)

9:12

(1:3,2:4,1:1,5:4)

 o miejsca 5/8: PF 2: Izrael (prz.靈 2) - Chorwacja (prz.靈 4)

 S璠ziowie: Rados豉w Koryzna i Fank Ohme (GER).

15:8

(3:3,5:1,5:2,2:2)

灣IER靈INAΧ:

 o miejsca 1/4: PF 3: Niderlandy (zw.靈 1) - Hiszpania (zw.靈 3)

7:10

(2:3,1:2,2:1,2:4)

 靈 1: Niderlandy (1A) - Francja (4B)

22:3

(3:0,5:2,7:0,7:1)

 o miejsca 1/4: PF 4: Grecja (zw.靈 2) - W這chy (ITA) (zw.靈 4)

12:9

(2:2,4:2,4:3,2:2)

 靈 4: Chorwacja (4A) - W這chy (ITA) (1B)

8:16

(2:5,2:4,2:3,2:4)

 靈 3: W璕ry (HUN) (3A) - Hiszpania (2B)

11:15

(1:4,4:2,3:6,3:3)

 靈 2: Grecja (2A) - Izrael (3B)

14:4

(6:1,2:1,2:0,4:2)

  

9.09. - FINAΧ:

o miejsce 7Francja (prz.PF 1) - Chorwacja (prz.PF 2)

13:4

(4:1,2:0,2:1,5:2)

o miejsce 5: W璕ry (HUN) (zw.PF 1) - Izrael (zw.PF 2)

18:7

(3:1,5:2,6:1,4:3)

o medal br頊owy: Niderlandy (prz. PF 3) - W這chy (ITA) (prz.PF 4)

13:16

(4:5,4:3,4:2,1:6)

o medal z這ty: Hiszpania (zw.PF 3) - Grecja (zw. PF 4)

9:6

(3:0,1:3,1:0,4:3)

 

KO哸OWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2022

 

 1.Hiszpania

 2.Grecja

 3.W這chy (ITA)

 4.Niderlandy

 5.W璕ry (HUN)

 6.Izrael

 7.Francja

 8.Chorwacja

 9.Serbia

10.Niemcy (GER)

11.Rumunia

12.S這wacja

 

  NA G紑 STRONY                                           STRONA G紟NA