36 MISTRZOSTWA EUROPY

4-16.01.2024, Dubrovnik i Zagrzeb (Chorwacja)

MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET

TURNIEJE ELIMINACYJNE DO 36 MISTRZOSTW EUROPY

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 4-9.01.2024.

DYWIZJA 1:

DYWIZJA 2:
GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
Chorwacja 

Grecja

Izrael Niderlandy
Czarnog鏎a  Gruzja Malta Rumunia
Francja W璕ry (HUN) Niemcy (GER) S這wacja
Hiszpania   W這chy (ITA Serbia S這wenia

                                  

 GRUPA A: Dubrovnik

 GRUPA B: Zagrzeb

 GRUPA C: Zagrzeb

 GRUPA D: Dubrovnik

Czarnog鏎a - Francja

10:10

(2:4,2:1,3:2,3:3)

rz.k.10:9

Gruzja - W這chy (ITA)

5:22

(0:5,2:6,0:6,3:5)

Serbia - Izrael

22:1

(6:0,5:0,5:1,6:0)

S這wacja - S這wenia

11:7

(5:2,0:1,2:2,4:2)

Hiszpania - Chorwacja

9:9

(1:2,5:2,2:2,1:3)

rz.k.3:5

W璕ry (HUN) - Grecja

8:10

(1:2,2:3,3:2,2:3)

Niemcy (GER) - Malta

18:13

(6:5,3:4,6:2,3:2)

Niderlandy - Rumunia

8:12

(1:3,3:3,3:4,1:2)

Czarnog鏎a - Hiszpania

12:14

(2:4,4:4,3:2,3:4)

Gruzja - W璕ry (HUN)

11:15

(2:5,3:4,6:4,0:2)

Malta - Izrael

13:11

(2:5,3:3,3:2,5:1)

Rumunia - S這wenia

13:5

(6:1,2:2,2:1,3:1)

Chorwacja - Francja

12:7

(3:1,3:1,4:3,2:2)

Grecja - W這chy (ITA)

8:13

(2:4,2:3,2:5,2:1)

Serbia - Niemcy (GER)

14:6

(3:2,5:2,2:2,4:0)

S這wacja - Niderlandy

6:17

(1:5,3:4,2:3,0:5)

Hiszpania - Francja

9:6

(1:1,3:2,3:1,2:2)

Gruzja - Grecja

9:18

(2:5,3:6,3:3,1:4)

Niemcy (GER) - Izrael

14:8

(6:3,3:2,3:1,2:2)

S這wacja - Rumunia

7:8

(1:1,3:3,3:2,0:2)

Czarnog鏎a - Chorwacja

11:11

(2:4,3:1,3:4,3:2)

rz.k.4:2

W璕ry (HUN) - W這chy (ITA)

10:5

(0:1,3:0,4:3,3:1)

Serbia - Malta

21:4

(5:0,6:1,5:1,5:2)

Niderlandy - S這wenia

23:7

(7:2,4:1,8:3,4:1)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Hiszpania 7 32-27  1.W璕ry (HUN) 6 33-26 3:3 18-15
 2.Chorwacja 6 33-28

 2.W這chy (ITA)

6 40-28 3:3 18-18
 3.Czarnog鏎a 4 32-34  3.Grecja 6 36-30 3:3 18-21
 4.Francja 1 23-31  4.Gruzja 0 25-55

 GRUPA C

 GRUPA D

 1.Serbia 9 57-11  1.Rumunia 9 33-20
 2.Niemcy (GER) 6 38-35  2.Niderlandy 6 48-25
 3.Malta 3 30-50  3.S這wacja 3 24-32
 4.Izrael 0 20-49  4.S這wenia 0 19-47

 

 

Do 獞ier熠ina堯w bezporednio awansuj zespo造 z miejsc 1 i 2 grup Dywizji 1.

Do 1/8 fina堯w (o miejsca 5-12) awansuj zespo造 z miejsc 3 i 4 grup Dywizji 1 oraz zwyci瞛cy grup Dywizji 2.

Pozosta貫 zespo造 zagraj o miejsca 13-16.

 

10.01.2024.

 mecz 27:  Francja (4A) - Serbia (1C)

10:14

(2:3,4:3,1:3,3:5)

mecz 30: Czarnog鏎a (3A) - Niemcy (GER) (2C)

10:5

(3:1,3:2,4:1,0:1)

 

11.01.2024.

Klasyfikacja 13-16
mecz 29: Grecja (3B) - Niderlandy (2D)

15:10

(5:3,4:2,3:3,3:2)

mecz 25: S這wacja (3D) - Izrael (4C)

15:9

(4:2,1:3,4:0,6:4)

mecz 28: Gruzja (4B) - Rumunia (1D)

11:18

(1:5,3:5,2:3,5:5)

mecz 26: S這wenia (4D) - Malta (3C)

10:8

(2:2,4:3,2:1,2:2)

 

灣IERFINAΧ: 12.01.2024.

mecz 35: W璕ry (HUN) (1B) - Serbia (zw.m.27)

10:10

(3:3,2:2,4:3,1:2)

rz.k.5:4

mecz 36: Hiszpania (1A) - Rumunia (zw.m.28)

24:7

(6:2,4:2,7:1,7:2)

mecz 37: Chorwacja (2A) - Grecja (zw.m.29)

13:8

(3:3,2:3,4:0,4:2)

mecz 38: W這chy (ITA) (2B) - Czarnog鏎a (zw.m.30)

14:8

(3:4,5:0,3:1,3:3)

 

FINAΧ: 13.01.2024.

 

o miejsce 15: Izrael (prz.m.25) - Malta (prz.m.26)

12:12

(4:4,3:1,2:2,3:5)

rz.k.4:5

o miejsce 13: S這wacja (zw.m.25) - S這wenia (zw.m.26)

14:10

(3:2,4:2,3:4,4:2)

 

P茛FINAΧ o miejsca 9/12: 13.01.2024.

 

mecz 33: Francja (prz.m.27) - Niderlandy (prz.m.29)

16:9

(4:4,4:3,4:2,4:2)

mecz 34: Gruzja (prz.m.28) - Niemcy (GER) (prz.m.30)

15:10

(1:2,5:4,2:3,7:1)

 

P茛FINAΧ o miejsca 5/8: 14.01.2024.

 

mecz 41: Serbia (prz.m.35) - Grecja (prz.m.37)

10:12

(5:3,2:4,1:1,2:4)

mecz 42: Rumunia (prz.m.36) - Czarnog鏎a (prz.m.38)

11:18

(3:4,3:5,2:4,3:5)

 

P茛FINAΧ o miejsca 1/4: 14.01.2024.

 

PF1: W璕ry (HUN) (zw.m.35) - Chorwacja (zw.m.37)

8:11

(2:2,0:2,4:3,2:4)

PF2: Hiszpania (zw.m.36) - W這chy (ITA) (zw.m.38)

7:4

(2:1,2:0,1:0,2:3)

 

FINAΧ: 15.01.2024.

 

o miejsce 11: Niderlandy (prz.m.33) - Niemcy (GER) (prz.m.34)

16:10

(5:2,6:5,3:2,2:1)

o miejsce 9: Francja (zw.m.33) - Gruzja (zw.m.34)

12:6

(2:1,3:1,3:3,4:1)

 

FINAΧ: 16.01.2024.

 

o miejsce 7: Serbia (prz.m.41) - Rumunia (prz.m.42)

18:7

(5:1,3:2,4:1,6:3)

o miejsce 5: Grecja (zw.m.41) - Czarnog鏎a (zw.m.42)

15:10

(6:2,2:3,1:2,6:3)

o miejsce 3: W璕ry (HUN) (prz.PF1) - W這chy (ITA) (prz.PF2)

7:12

(1:4,2:4,1:2,3:2)

o miejsce 1: Chorwacja (zw.PF1) - Hiszpania (zw.PF2)

10:11

(5:3,2:3,3:2,0:3)

 

KO哸OWA TABELA 36 MISTRZOSTW EUROPY 2024:

 

  1.Hiszpania
  2.Chorwacja
  3.W這chy (ITA)
  4.W璕ry (HUN)
  5.Grecja
  6.Czarnog鏎a
  7.Serbia
  8.Rumunia
  9.Francja
 10.Gruzja
 11.Niderlandy
 12.Niemcy (GER)
 13.S這wacja
 14.S這wenia
 15.Malta
 16.Izrael

 

WSZYSTKIE SZCZEG茛OWE INFORMACJE DOTYCZ丘E TURNEJU


MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET

5-13.01.2024, Eindhoven (Niderlandy)

TURNIEJE ELIMINACYJNE DO 36 MISTRZOSTW EUROPY

S璠zia Neutralny: Rados豉w KORYZNA.

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 5-7.01.2024.

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
 Niderlandy

Hiszpania

Serbia S這wacja
 W璕ry (HUN) Izrael Czechy Niemcy (GER)
Chorwacja    Francja Rumunia Wielka Brytania (GBR)
 Grecja W這chy (ITA) Turcja Bu貪aria

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

Niderlandy - Chorwacja

24:6

(5:2,6:2,7:1,5:1)

Izrael - W這chy (ITA)

11:20

(2:6,2:7,2:4,5:3)

Rumunia - Czechy

12:13

(1:1,4:1,3:6,4:5)

S這wacja - Wielka Brytania (GBR)

7:12

(1:5,0:3,3:2,3:2)

W璕ry (HUN) - Grecja

12:14

(4:4,2:2,4:3,2:5)

Hiszpania - Francja

 S璠ziowie:

 Rados豉w KORYZNA i Philip UHLIG (GER).

17:8

(4:1,4:2,4:3,5:2)

Serbia - Turcja

13:6

(2:2,2:1,5:0,4:3)

Niemcy (GER) - Bu貪aria

29:9

(10:2,9:1,5:3,5:3)

Grecja - Chorwacja

 S璠ziowie:

 Rados豉w KORYZNA i Maxim GERASIMOV (GBR).

25:8

(5:4,7:1,6:1,7:2)

W這chy (ITA) - Francja

12:6

(4:0,2:3,4:1,2:2)

Turcja - Czechy

9:10

(2:4,2:3,1:2,4:1)

Bu貪aria - Wielka Brytania (GBR)

6:19

(1:5,1:6,2:3,2:5)

Niderlandy - W璕ry (HUN)

14:10

(4:1,1:3,5:4,4:2)

Hiszpania - Izrael

22:7

(5:2,5:3,8:2,4:0)

Rumunia - Serbia

4:15

(1:4,1:4,2:4,0:3)

S這wacja - Niemcy (GER)

10:12

(3:2,4:4,1:4,2:2)

Niderlandy - Grecja

 S璠ziowie:

 Rados豉w KORYZNA i Matan SCHWARTZ (ISR).

15:10

(4:3,5:1,2:3,4:3)

 Izrael - Francja

8:16

(3:4,2:5,1:3,2:4)

Rumunia - Turcja

9:7

(4:2,2:3,3:2,0:0)

S這wacja - Bu貪aria

23:8

(6:2,4:2,6:2,7:2)

W璕ry (HUN) - Chorwacja

17:2

(5:1,6:0,3:1,3:0)

Hiszpania - W這chy (ITA)

14:8

(5:1,3:3,3:2,3:2)

Serbia - Czechy

15:4

(3:1,4:0,4:1,4:2)

Niemcy (GER) - Wielka Brytania (GBR)

6:12

(1:3,0:3,3:5,2:1)

 

KO哸OWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 1.Niderlandy

9 53-26

 1.Hiszpania

9 53-23

 2.Grecja

6 49-35

 2.W這chy (ITA)

6 40-31

 3.W璕ry (HUN)

3 39-30

 3.Francja

3 30-37

 4.Chorwacja

0 16-66

 4.Izrael

0 26-58

 GRUPA C

 GRUPA D

 1.Serbia

9 43-14  1.Wielka Brytania (GBR) 9 43-19

 2.Czechy

6 27-36  2.Niemcy (GER) 6 47-31

 3.Rumunia

3 25-35  3.S這wacja 3 40-32

 4.Turcja

0 22-32  4.Bu貪aria 0 23-71

 

 

P茛FINAΧ o miejsca 13/16: 8.01.2024.

mecz 1: S這wacja (3D) - Turcja (4C)

10:13

(5:2,1:4,2:3,2:4)

mecz 2: Bu貪aria (4D) - Rumunia (3C)

6:18

(1:6,2:7,2:3,1:2)

PLAY OFF: 8.01.2024.

mecz 3: Chorwacja (4A) - Serbia (1C)

11:8

(2:3,2:3,2:1,5:1)

mecz 4: Izrael (4B) - Wielka Brytania (GBR) (1D)

 S璠ziowie:  Rados豉w KORYZNA i Philip UHLIG (GER).

9:9

(3:3,2:2,3:3,1:1)

rz.k.4:5

mecz 5: Francja (3B) - Niemcy (GER) (2D)

14:6

(4:1,5:2,4:2,1:1)

mecz 6: W璕ry (HUN) (3A) - Czechy (2C)

27:4

(7:2,6:2,8:0,6:0)

 

FINAΧ: 9.01.2024.

 o miejsce 15: S這wacja (prz.m.1) - Bu貪aria (prz.m.2)

18:10

(5:3,4:1,5:3,4:3)

 o miejsce 13: Turcja (zw.m.10) - Rumunia (zw.m.2)

7:3

(1:0,2:0,2:0,2:3)

P茛FINAΧ o miejsca 9/12: 9.01.2024.

PF1: Serbia (prz.m.3) - Niemcy (GER) (prz.m.5)

12:11

(5:1,2:4,3:5,2:1)

PF2: Izrael (prz.m.4) - Czechy (prz.m.6)

18:5

(3:3,4:0,4:1,7:1)

灣IER靈INAΧ: 9.01.2024.

靈1: Hiszpania (1B) - Chorwacja (zw.m.3)

 S璠ziowie:  Rados豉w KORYZNA i Philip UHLIG (GER).

17:6

(5:2,4:3,3:0,5:1)

靈3: Niderlandy (1A) - Wielka Brytania (GBR) (zw.m.4)

25:6

(7:1,8:2,3:1,7:2)

靈4: Grecja (2A) - Francja (zw.m.5)

13:7

(3:1,3:4,4:1,3:1)

靈2: W這chy (ITA) (2B) - W璕ry (HUN) (zw.m.6)

12:11

(4:2,3:3,4:4,1:2)

 

FINAΧ: 11.01.2024.

 o miejsce 11: Niemcy (GER) (prz.PF1) - Czechy (prz.PF2)

15:12

(3:4,3:4,3:3,6:1)

 o miejsce 9: Serbia (zw.PF1) - Izrael (zw.(PF2)

12:13

(3:3,4:1,2:4,3:5)

 

P茛FINAΧ 11.01.2024.

 

PF1: Chorwacja (prz.靈1) - Francja (prz.靈4)

10:12

(3:3,2:3,2:4,3:2)

 PF2 Wielka Brytania (GBR) (prz.靈3) - W璕ry (HUN) (prz.靈2)

5:21

(1:7,1:4,1:4,2:6)

PF3: Hiszpania (zw.靈1) - Niderlandy (zw.靈3)

13:5

(4:1,1:1,4:1,4:2)

PF4: Grecja (zw.靈4) - W這chy (ITA) (zw.靈2)

 S璠ziowie:  Rados豉w KORYZNA i Philip UHLIG (GER).

7:6

(1:1,2:2,2:2,2:1)

 

FINAΧ: 13.01.2024.

 

o miejsce 7: Chorwacja (prz.PF1) - Wielka Brytania (GBR) (prz.PF2)

9:11

(2:0,2:1,4:5,1:4)

o miejsce 5: Francja (zw.PF1) - W璕ry (HUN) (zw.PF2)

 S璠ziowie:  Rados豉w KORYZNA i Ivanka RAKOVIC-KRSTONOSIC (SRB).

3:14

(1:5,0:4,0:2,2:3)

 

o miejsce 1: Hiszpania (zw.PF3) - Niderlandy (zw.PF4)

7:8

(2:1,1:4,2:1,2:2)

o miejsce 3: Grecja (prz.PF3) - W這chy (ITA) (prz.PF4)

7:6

(3:1,1:0,1:1,2:4)

 

KO哸OWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2024:

 

  1.Niderlandy
  2.Hiszpania
  3.Grecja
  4.W這chy (ITA)
  5.W璕ry (HUN)
  6.Francja
  7.Wielka Brytania (GBR)
  8.Chorwacja
  9.Izrael
 10.Serbia
 11.Niemcy (GER)
 12.Czechy
 13.Turcja
 14.Rumunia
 15.S這wacja
 16.Bu貪aria

 

WSZYSTKIE SZCZEG茛OWE INFORMACJE DOTYCZ丘E TURNEJU

 

 NA G紑 STRONY                      STRONA G紟NA