MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW (U-18)

11-19.08.2022 - Belgrad (Serbia).

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA AChorwacja, Kazachstan, Kuwejt, Uzbekistan, Węgry (HUN),

 GRUPA B: Australia, Brazylia, Grecja, Niderlandy, Turcja.

 GRUPA CNowa Zelandia, Serbia, USA, Włochy (ITA).
 GRUPA D: Czarnogóra (MNE), Hiszpania, Kanada, Republika Południowej Afryki (RSA).

  

 

11.08.

13.08.

 g.09.00:  Kazachstan - Chorwacja

2:15

(0:6,1:3,0:3,1:3)

 Włochy (ITA) - USA

8:8

(4:1,0:3,4:2,0:2)

 g.10.30:  Brazylia - Australia

10:12

(4:4,4:2,1:5,1:1)

 Czarnogóra (MNE) - Kanada

23:3

(6:0,4:2,7:1,6:0

 g.12.00:  Niderlandy - Turcja

11:9

(2:0,2:5,3:1,4:3)

 Hiszpania - RSA

22:6

(3:4,5:1,4:0,10:1)

 g.13.30:

 Nowa Zelandia - Włochy (ITA)

8:20

(3:6,2:4,3:6,0:4)

12.08.

 Chorwacja - Kuwejt

30:1

(7:0,7:0,9:0,7:1)

 g.15.30:

 Kanada - Hiszpania

4:21

(0:4,0:8,1:7,3:2)

 g.16.00: Turcja - Brazylia

12:18

(3:3,2:4,3:5,4:6)

 Kazachstan - Węgry (HUN)

3:25

(1:8,0:5,1:8,1:4)

 g.17.00:

 RSA - Czarnogóra (MNE)

6:20

(2:5,1:4,0:7,3:4

 g.17.30: Grecja - Niderlandy

12:11

(1:1,5:3,4:5,2:2)

 Australia - Turcja

13:12

(2:3,5:2,2:3,4:4)

 g.18.30:

 Uzbekistan - Kuwejt

29:8

(4:3,7:2,11:2,7:1)

 g.19.00: Kuwejt - Kazachstan

3:16

(0:4,2:1,0:4,1:7)

 Brazylia - Grecja

8:20

(2:5,3:7,2:3,1:5)

 g.20.30:

 USA - Serbia

9:17

(3:4,1:4,4:5,1:4)

 g.20.30: Węgry (HUN) - Uzbekistan

31:4

(10:0,9:0,5:1,7:3)

 Serbia - Nowa Zelandia

22:5

(5:0,7:0,4:3,6:2)

 

15.08.

 g.09.00: Nowa Zelandia - USA

5:13

(3:3,1:1,1:4,0:5)

 g.10.30: Hiszpania - Czarnogóra (MNE)

8:11

(3:3,2:1,1:3,2:4)

   g.12.00: RSA - Kanada

11:13

(1:5,1:3,3:4,6:1)

14.08.

 g.13.30: Chorwacja - Uzbekistan

21:6

(7:2,5:0,6:3,3:1)

 g.16.00:

 Węgry (HUN) - Chorwacja

9:4

(3:1,3:2,2:0,1:1)

 Kuwejt - Węgry (HUN)

2:27

(0:5,1:8,1:8,0:6)

 g.17.30:

 Uzbekistan - Kazachstan

7:13

(1:1,2:5,4:4,0:3)

 Australia - Niderlandy

10:14

(3:5,3:5,1:1,3:3)

 g.19.00:

 Grecja - Australia

19:8

(6:2,4:2,5:1,4:3)

 Turcja - Grecja

6:18

(0:5,2:3,3:4,1:6)

 g.20.30:

 Niderlandy - Brazylia

15:5

(4:2,3:0,4:2,4:1)

 Serbia - Włochy (ITA)

16:13

(5:5,5:0,4:3,2:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Węgry (HUN) 6 65-11  1.Grecja 8 69-33  1.Serbia 6 55-27  1.Czarnogóra (MNE) 6 54-15
 2.Chorwacja 6 70-18  2.Niderlandy 6 51-36  2.Włochy (ITA) 3 41-32  2.Hiszpania 4 51-21
 3.Kazachstan 4 31-25  3.Australia 4 43-55  3.USA 3 30-30  3.Kanada 0 7-44
 4.Uzbekistan 2 49-98  4.Brazylia 2 41-59  4.Nowa Zelandia 0 18-55  4.RSA 0 10-42
 5.Kuwejt 0 12-75  5.Turcja 0 39-60

 

RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA: 16.08

 

o miejsca 13-18:          PLAY-OFF

 g.12.00: ĆF1: Uzbekistan (4A) - Turcja (5B)

9:21

(3:5,0:9,5:2,1:5)

 g.16.00: PO1: Chorwacja (2A) - Australia (3B)

14:3

(5:1,3:1,3:0,3:1)

 g.13.30: ĆF2: Kuwejt (5A) - Brazylia (4B)

1:27

(0:7,0:8,0:6,1:6)

 g.17.30: PO2: Niderlandy (2B) - Kazachstan (3A)

30:3

(6:0,7:0,9:1,8:2)

 g.19.00: PO3: Włochy (ITA) (2C) - Kanada (3D)

18:5

(8:1,3:0,4:2,3:2)

 g.20.30: PO4: Hiszpania (2D) - USA (3C)

13:10

(4:2,3:4,4:4,2:0)

  

 17.08.

18.08.

 FINAŁ: o miejsce 17

 FINAŁY:

 g.09.00: Uzbekistan (prz.ĆF1) - Kuwejt (prz.ĆF2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: o miejsce 15: przegrany PF1 - przegrany PF2 

(PF o miejsca 13-16)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-16

 

 

 

 g.10.30: PF1: Turcja (zw.ĆF1) - RSA (4D)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: o miejsce 13: zwycięzca PF1 - zwycięzca PF2

 (PF o miejsca 13-16)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.00: PF2: Brazylia (zw.ĆF2) - Nowa Zelandia (4C)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

FINAŁY:

 g.12.00: o miejsce 11: przegrany PF1 - przegrany PF2

 (PF o miejsca 9-12)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

 

 g.13.30: o miejsce 9: zwycięzca PF1 - zwycięzca PF2

(PF o miejsca 9-12)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.30: PF1: Australia (prz.PO1) - Kanada (prz.PO3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 g.15.00: PF2: Kazachstan (prz.PO2) - USA (prz.PO4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: PF1: przegrany ĆF1 - przegrany ĆF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

 g.17.30: PF2: przegrany ĆF3 - przegrany ĆF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: ĆF1: Węgry (HUN) (1A) - Włochy (ITA) (zw. PO3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 g.19.00: PF3: zwycięzca ĆF1 - zwycięzca ĆF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: ĆF2: Grecja (1B) - Hiszpania (zw.PO4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: PF4: zwycięzca ĆF3 - zwycięzca ĆF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: ĆF3: Serbia (1C) - Chorwacja (zw.PO1)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: ĆF4: Czarnogóra (MNE) (1D) - Niderlandy (zw.PO2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

F I N A Ł Y: 19.08.

 g.12.00: o miejsce 7: przegrany PF1 - przegrany PF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.30: miejsce 5: zwycięzca PF1 - zwycięzca PF2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.00: o medal brązowy: przegrany PF3 - przegrany PF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.30: o medal złoty: zwycięzca PF3 - zwycięzca PF4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW (U-18) 2022:

 

   

   

   

  4.

  5. 

  6. 

  7.
  8.
  9.
 10.
 11.
 12.
 13.
 14.
 15.
 16.
 17.Uzbekistan / Kuwejt
 18.Uzbekistan / Kuwejt

 

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA