MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 6 / 17

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików   M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

Koordynator organizacyjny: Łukasz Król.

 

 Do turnieju finałowego awansują po DWA najlepsze zespoły każdej grupy Rundy Eliminacyjnej.

 

GRUPA A:

GRUPA B:

Zespół Legia Masters Warszawa występuje poza konkurseMaciej

 

 3.12.2016: Arkonia Masters Szczecin - Alfa Masters Gorzów

Sędziowie: Aleksy Brokmeier i Piotr Szymański.

18:11

(5:2,5:2,4:4,4:3)

16:7

(2:4,5:0,8:2,1:1)

 1.03.2017:  AZS Uniwersytet Warszawa - Legia II Warszawa

 Sędzia: Adam Oleksów.

6:8

(3:1,0:1,0:2,3:4)

 3.12.2016: Alfa Gorzów - AZS Katowice

Sędzia: Jakub Henkiel.

8:5

(1:0,3:1,1:3,3:1)

9:9

(3:3,3:3,1:1,2:2)

rz.k. 3:1

5.03.2017: Neptun Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

 Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

15:7

(4:0,5:3,3:0,3:4)

 17.12.2016: Alfa Gorzów - Alfa Masters Gorzów

Sędziowie: Jakub Henkiel i Maciej Mruk.

9:5

(1:3,2:1,2:1,4:0)

7:11

(2:2,2:1,2:2,1:6)

18-19.03.2017 - Lublin

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU:

https://mega.nz/#F!JlZWyLaL!knz2Y0IcchF2pzwGBzn8vA

Delegat KTPW: Armen Papazjan.

Sędziowie: Radosław Liszewski, Adam Oleksów i Armen Papazjan.

 AZS Lublin - Neptun Łódź

 

 AZS Lublin - Legia Masters Warszawa

 

 Legia II Warszawa - Neptun Łódź

 

 Legia Masters Warszawa - Neptun Łódź

 

 AZS Lublin - Legia II Warszawa

 

 

 

 

 

9:12

(2:1,3:4,1:3,3:4)

12:14

(2:3,4:3,3:3,3:5)

10:9

(2:3,3:3,1:2,4:1

9:17

(2:4,2:4,3:5,2:4)

5:19

(1:3,0:7,3:3,0:6)

 14.01.2017: Alfa Gorzów - Arkonia Masters Szczecin

Sędziowie: Jakub Henkiel i Maciej Mruk.

6:10

(3:1,1:2,1:4,1:3)

7:14

(0:4,2:3,2:3,3:4)

 18.02.2017: Alfa Masters Gorzów -  AZS Katowice

Sędziowie: Jakub Henkiel i Maciej Mruk.

14:13

(4:1,1:2,4:6,5:4)

13:14

(4:2,3:4,3:4,3:4)

 19.02.2017: Arkonia Masters Szczecin - Alfa Gorzów

Sędziowie: Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

13:10

(2:1,4:4,4:1,3:4)

7:7

(2:2,3:3,1:2,1:0)

rz.k. 5:4

6-7.05.2017 - Lublin

 AZS Lublin – AZS Uniwersytet Warszawa

Sędzia: Dominik Sznajder

 AZS Lublin – Neptun Łódź

 Sędziowie: Przemysław Wojtaszek i Rafał Nerlewski.

 AZS Uniwersytet Warszawa - Neptun Łódź

 Sędzia: Robert Serwin.

 AZS Lublin – AZS Uniwersytet Warszawa

Sędzia: Dominik Sznajder.

 

6:10

(1:2,1:2,2:3,2:3)

7:14

(1:3,3:5,2:3,1:3)

6:12

(3:5,0:1,2:1,1:5)

7:11

(1:4,0:3,2:2,4:2)

 26.03.2017: AZS Katowice - Alfa Gorzów

Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Żabski.

11:7

(2:3,4:1,4:2,1:1)

9:7

(4:0,2:2,3:2,0:3)

30.05.2017 - Warszawa

 Legia II Warszawa - AZS Lublin

Delegat KTPW: Donat Oleksów

Sędziowie: Maciej Iwoła i Adam Oleksów.

24:8

(7:2,7:5,4:0,6:1)

 8-9.04.2017: AZS Katowice - Arkonia Masters Szczecin

Sędziowie: Radosław Liszewski i Armen Papazjan.

9:14

(3:4,1:4,3:1,2:5)

11:16

(1:6,4:2,2:3,4:5)

1.06.2017 - Warszawa

  AZS Uniwersytet Warszawa  Legia II Warszawa

 Delegat KTPW: Donat Oleksów.

Sędziowie: Adam Oleksów i Tomasz Sypuła.

12:18

(3:4,4:3,1:6,4:5)

 6-7.05.2017: AZS Katowice - Alfa Masters Gorzów

 Sędziowie: Armen Papazjan i Sebastian Sitek.

20:14

(2:5,10:1,4:5,4:3)

22:10

(5:4,5:2,5:2,7:2)

4.06.2017 - Łódź

 Neptun Łódź –  Legia II Warszawa

 Sędzia: Radosław Koryzna

 

16:9

(2:0,3:3,5:3,6:3)

 27-28.05.2017: Arkonia Masters Szczecin - AZS Katowice

 Sędziowie: Robert Sekuła i Piotr Szymański.

13:13

(2:5,5:3,3:1,3:4)

rz.k.7:8

14:11

(5:2,3:1,5:2,1:6)

 4.06.2017: Alfa Masters Gorzów - Arkonia Masters Szczecin

Sędziowie: Konrad Adamski, Mateusz Kulis i Maciej Mruk

15:10

(4:2,5:4,3:3,3:1)

22:11

(5:2,5:4,3:3,9:2)

 21.06.2017: Alfa Masters Gorzów -  Alfa Gorzów

 Sędzia: Maciej Mruk

18:12

(5:2,5:4,5:2,3:4)

15:13

(3:3,2:5,5:4,5:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.Arkonia Masters Szczecin 12 27:9 156-129  1.Neptun Łódź 6 15:3 78-48
 2.AZS Katowice 12 18:18 147-139  2.Legia II Warszawa 6 15:3 88-56
 3.Alfa Masters Gorzów 12 18:18 155-165  3.AZS Uniwersytet Warszawa 6 6:12 52-66
 4.Alfa Gorzów 12 9:27 102-127  4.AZS Lublin 6 0:18 42-90

 

TURNIEJ FINAŁOWY (o miejsca 1/4): 17-18.06. - Szczecin

Sędziowie: Grzegorz Moś, Robert Sekuła, Wojciech Włoch.

Arkonia Masters Szczecin (A1) - AZS Katowice (A2)

14:12

(3:3,4:2,3:4,4:3)

Neptun Łódź (B1) - Legia II Warszawa (B2)

17:12

(2:1,5:3,5:5,5:3)

Arkonia Masters Szczecin (A1) - Legia II Warszawa (B2)

12:12

(2:4,1:3,4:0,5:5)

rz.k.5:4

Neptun Łódź (B1) - AZS Katowice (A2)

9:14

(1:2,2:5,2:3,4:4)

AZS Katowice (A2) - Legia II Warszawa (B2)

18:9

(7:2,3:3,3:3,5:1)

Arkonia Masters Szczecin (A1) - Neptun Łódź (B1)

12:8

(1:5,4:3,5:0,2:0)

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2016/17:

 

 1.Arkonia Masters Szczecin 8:1 38-32
 2.AZS Katowice 6:3 44-32
 3.Neptun Łódź 3:6 34-38
 4.Legia II Warszawa 1:8 33-47
 5 - 8. Alfa Gorzów
          Alfa Masters Gorzów    
          AZS Lublin    
          AZS Uniwersytet Warszawa    

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Masters Gorzów

 Alfa Gorzów

 AZS Katowice

 Arkonia Masters Szczecin

 Lepieszkiewicz 29  Brończyk 38  Siebler 28  Zabdyr 39
 Drzewiński 24  Słomowski 20  Ciuraj 24  Kaczmarczyk 36
 Cichowski 22  Ostrouch 8  Bomba 23  Hamera Dawid 23
 Czapla 21  Borek 7  Andrzejewski 19  Bugajski 22
 Żabski Sebastian 18  Madejek 7  Popławski 16  Czaiński 18
 Kozyr 13  Buczkowski 4  Cebo 10  Banaszczak 16
 Maksymowicz 8  Gabryniewski 4  Chudy 10  Gaczyński 9
 Słowik 5  Mataczyna 4  Kawka 9  Kupis 8
 Kozłowski 3  Wojciechowicz 4  Moś Adrian 9  Hamera Tomasz 6
 Frysztak 2  Dziaduk 3  Zawojek 9  Kotrych 4
 Malinowski 2  Gapski 1  Nahajewski 8  Król 3
 Piec 2  Łakomiec 1  Jurzyk 6  Szypłowski 3
 Roszak 2  Sołtysiek 1  Leśniak 5  Zaworski 2
 Adamski 1  Czułada -  Struzik 4  Granowicz -
 Dworak 1  Cegielski -  Maćkowski 3    
 Jacewicz 1  Żamożniewicz -  Bura 2    
 Michta 1      Wrodarczyk 2    
 Kucharski -      Mróz 2    
 Rybarczyk -      Dylla 1    
 Żabski Kacper -      Szołtysik 1    
         Guzy -    
         Jabłoński -    
         Krawczyński -    
         Mroczek -    
         Roszak -    
         Staniszewski -    
         Nowak - bramkarz    
 Benda - bramkarz      Wiśniowski - bramkarz    
 Mucharski - bramkarz    Wotzka - bramkarz  Bataliński - bramkarz 1
 Szymczak - bramkarz  Wiśniewski - bramkarz  Wójcicki - bramkarz  Prajs - bramkarz  
 Trener: Maciej Czapla  Trener: Jacek Osiński

 Trenerzy:

 Dawid Broncel

 i Marek Broncel

 Trener: Krzysztof Kupis

 

AZS Lublin

  AZS U.W. Warszawa

Legia II Warszawa 

Neptun Łódź

 Kamiński 11  Banaszewski 12  Kalata 30  Karaczko 23
 Pałasz 11  Brzeski 8  Tracz 22  Stopczyński 20
 Kochański 7  Nerlewski 7  Maciejewski 21  Gabryszewski 18
 Jarocha 5  Borkowski 6  Rudziński 8  Batke 17
 Sanches 5  Kiljan 6  Machniewski 7  Sznajder 11
 Kotaś 2  Szymankiewicz 5  Biadoń 6  Skrzypiński 9
 Żak 1  Frankiewicz 3  Paczkowski 6  Stachowiak 7
 Grochola -  Jaworowski Krzysztof 2  Piecuch Igor 5  Bartosik 5
 Kubik -  Wojtaszek 2  Idzi 3  Kielan 2
 Nawodziński -  Motyczyński 1  Przybysz 5  Cegielski -
 Nowacki -  Jaworowski Marcin -  Marcińczyk 3  Jakubowski -
 Smagiel -  Kaczmarczyk -  Pękul 3  Słonka -
     Migdalski -  Szląszkiewicz 2  Wójcicki -
     Sadowski -  Karasiński -    
     Wojciechowski -  Krukowski -    
         Piecuch Aleksander -    
 Grys - bramkarz  Borecki - bramkarz  Biernacki - bramkarz  Kośka - bramkarz
 Król - bramkarz  Chałko - bramkarz  Krawczyk - bramkarz  Rozpierski - bramkarz

 Trener: Ivana Peruśko

 Trenerzy:

 Jakub Słowikowski

 i Przemysław Wojtaszek

 Trener: Piotr Biadoń

 Trenerzy:

 Wiktor Berendiuga

 i Dominik Sznajder

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA