MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 6 / 17

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

Koordynator organizacyjny: Łukasz Król.

 

 Do turnieju finałowego awansują po DWA najlepsze zespoły każdej grupy Rundy Eliminacyjnej.

 

GRUPA A:

GRUPA B:

Zespół Legia Masters Warszawa występuje poza konkursem.

 

 3.12.2016: Arkonia Masters Szczecin - Alfa Masters Gorzów

Sędziowie: A.Brokmeier i P.Szymański

18:11

(5:2,5:2,4:4,4:3)

16:7

(2:4,5:0,8:2,1:1)

 1.03.2017:  AZS Uniwersytet Warszawa - Legia II Warszawa

 Sędzia: A.Oleksów

6:8

(3:1,0:1,0:2,3:4)

 3.12.2016: Alfa Gorzów - AZS Katowice

Sędzia: J.Henkiel

8:5

(1:0,3:1,1:3,3:1)

9:9

(3:3,3:3,1:1,2:2)

rz.k. 3:1

5.03.2017: Neptun Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

 Delegat KTPW: D.Sznajder

 Sędziowie: R.Koryzna i S.Sitek

15:7

(4:0,5:3,3:0,3:4)

 17.12.2016: Alfa Gorzów - Alfa Masters Gorzów

Sędziowie: J.Henkiel i M.Mruk

9:5

(1:3,2:1,2:1,4:0)

7:11

(2:2,2:1,2:2,1:6)

18-19.03.2017 - Lublin

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU:

https://mega.nz/#F!JlZWyLaL!knz2Y0IcchF2pzwGBzn8vA

Delegat KTPW: A.Papazjan

Sędziowie: R.Liszewski, A.Oleksów i A.Papazjan

 AZS Lublin - Neptun Łódź

 

 AZS Lublin - Legia Masters Warszawa

 

 Legia II Warszawa - Neptun Łódź

 

 Legia Masters Warszawa - Neptun Łódź

 

 AZS Lublin - Legia II Warszawa

 

 

 

9:12

(2:1,3:4,1:3,3:4)

12:14

(2:3,4:3,3:3,3:5)

10:9

(2:3,3:3,1:2,4:1

9:17

(2:4,2:4,3:5,2:4)

5:19

(1:3,0:7,3:3,0:6)

 14.01.2017: Alfa Gorzów - Arkonia Masters Szczecin

Sędziowie: J.Henkiel i M.Mruk

6:10

(3:1,1:2,1:4,1:3)

7:14

(0:4,2:3,2:3,3:4)

 18.02.2017: Alfa Masters Gorzów -  AZS Katowice

Sędziowie: J.Henkiel i M.Mruk

14:13

(4:1,1:2,4:6,5:4)

13:14

(4:2,3:4,3:4,3:4)

 19.02.2017: Arkonia Masters Szczecin - Alfa Gorzów

Sędziowie: J.Henkiel i W.Włoch

13:10

(2:1,4:4,4:1,3:4)

7:7

(2:2,3:3,1:2,1:0)

rz.k. 5:4

 6-7.05.2017 - Lublin

 

 

 

 26.03.2017: AZS Katowice - Alfa Gorzów

Sędziowie: R.Koryzna i S.Żabski

11:7

(2:3,4:1,4:2,1:1)

9:7

(4:0,2:2,3:2,0:3)

 

 

 8-9.04.2017: AZS Katowice - Arkonia Masters Szczecin

Sędziowie: R.Liszewski i A.Papazjan

9:14

(3:4,1:4,3:1,2:5)

11:16

(1:6,4:2,2:3,4:5)

 

 

 6-7.05.2017: AZS Katowice - Alfa Masters Gorzów 

g.20.30

g.12.30

 

 

 27-28.05.2017: Arkonia Masters Szczecin - AZS Katowice

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 

 Alfa Masters Gorzów - Arkonia Masters Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 

 Alfa Masters Gorzów -  Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.Arkonia Masters Szczecin 8 23:1 108-68  1.Legia II Warszawa 3 9:0 37-20
 2.AZS Katowice 8 10:14 81-88  2.Neptun Łódź 3 6:3 36-26
 3.Alfa Gorzów 10 9:21 77-94  3.AZS Uniwersytet Warszawa 2 0:6 13-23
 4.Alfa Masters Gorzów 6 6:12 61-77  4.AZS Lublin 2 0:6 14-31

TURNIEJ FINAŁOWY:

o miejsca 1-4:

A1 - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2016/17:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5 - 7
     
     

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Masters Gorzów

 Alfa Gorzów

 AZS Katowice

 Arkonia Masters Szczecin

 Żabski Sebastian 15  Brończyk 29  Siebler 18  Kaczmarczyk 23
 Cichowski 9  Słomowski 20  Bomba 13  Zabdyr 20
 Lepieszkiewicz 9  Madejek 7  Ciuraj 10  Bugajski 15
 Drzewiński 7  Ostrouch 5  Chudy 9  Hamera Dawid 11
 Kozyr 7  Buczkowski 4  Zawojek 7  Banaszczak 10
 Kozłowski 3  Wojciechowicz 4  Kawka 6  Czaiński 9
 Frysztak 2  Dziaduk 3  Popławski 6  Gaczyński 5
 Maksymowicz 2  Borek 2  Jurzyk 3  Hamera Tomasz 5
 Malinowski 2  Gabryniewski 1  Leśniak 3  Król 3
 Piec 2  Łakomiec 1  Maćkowski 3  Kotrych 1
 Dworak 1  Sołtysiek 1  Bura 1  Zaworski 1
 Jacewicz 1  Czułada -  Nahajewski 1  Granowicz -
 Michta 1  Gapski -  Szołtysik 1    
 Kucharski -  Mataczyna -  Guzy -    
 Roszak -  Cegielski -  Jabłoński -    
 Rybarczyk -  Żamożniewicz -  Krawczyński -    
 Słowik -      Mroczek -    
 Żabski Kacper -      Roszak -    
         Staniszewski -    
         Wrodarczyk -    
         Nowak - bramkarz    
 Benda - bramkarz      Wiśniowski - bramkarz  Bataliński - bramkarz 1
 Mucharski - bramkarz    Wotzka - bramkarz  Kupis - bramkarz

4

 Szymczak - bramkarz  Wiśniewski - bramkarz  Wójcicki - bramkarz  Prajs - bramkarz  
 Trener: M.Czapla  Trener: J.Osiński

 Trenerzy:

 D.Broncel i M.Broncel

 Trener: K.Kupis

 

AZS Lublin

  AZS U.W. W-wa

Legia II W-wa 

Neptun Łódź

 Kamiński 7  Borkowski 4  Kalata 9  Gabryszewski 11
 Pałasz 3  Banaszewski 3  Machniewski 6  Stopczyński 7
 Sanches 3  Brzeski 2  Piecuch Igor 5  Karaczko 4
 Jarocha 1  Kiljan 2  Maciejewski 4  Stachowiak 4
 Grochola -  Motyczyński 1  Marcińczyk 3  Sznajder 3
 Kochański -  Nerlewski 1  Paczkowski 3  Batke 3
 Kotaś -  Frankiewicz -  Pękul 2  Skrzypiński 2
 Nawodziński -  Jaworowski Krzysztof -  Przybysz 2  Bartosik 1
 Nowacki -  Jaworowski Marcin -  Szląszkiewicz 2  Kielan 1
 Smagiel -  Kaczmarczyk -  Tracz 2  Cegielski -
 Żak -  Migdalski    Idzi -  Jakubowski -
     Sadowski    Piecuch Aleksander -  Słonka -
     Wojciechowski -      Wójcicki -
     Wojtaszek -        
 Grus - bramkarz  Borecki - bramkarz  Biernacki - bramkarz  Kośka - bramkarz
 Król - bramkarz  Chałko - bramkarz  Krawczyk - bramkarz  Rozpierski - bramkarz

 Trener: I.Perusko

 Trenerzy:

 J.Słowikowski i P.Wojtaszek

 Trener: P.Biadoń

 Trenerzy:

  W.Berendiuga i D.Sznajder

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA