PUCHAR  POLSKI  2017

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13 //

 

FINAŁ: 16-17.09.2017 - Ostrowiec Św.

 

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Janusz Gottschalk, Radosław Liszewski, Armen Papazian.

 

 Ćwierćfinał I  WTS Polonia Bytom (IV miejsce w MP 2017) - KSZO Ostrowiec

20:6

(6:2,1:1,5:2,8:1)

 Ćwierćfinał II:  Neptun Łódź (III miejsce w I Lidze 2017) - AZS Uniwersytet Warszawa (V/VIII miejsce w I Lidze 2017)

4:9

(1:1,0:1,3:1,0:6)

 o miejsce V:  KSZO Ostrowiec (prz.ĆF I) - Neptun Łódź (prz.ĆF II)

7:6

(2:1,3:2,2:2,0:1)

 Półfinał I

 ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer (Mistrz Polski 2017) - AZS Uniwersytet Warszawa (zw.ĆF II)

24:4

(5:1,7:1,7:1,5:1)

 Półfinał II:

 KS Waterpolo Poznań (Vice-Mistrz Polski 2017) - WTS Polonia Bytom (zw.ĆF I)

9:10

(2:2,4:5,1:1,2:2)

 o miejsce III

 AZS Uniwersytet Warszawa (prz.PF I) - KS Waterpolo Poznań (prz.PF II)

7:19

(1:4,0:7,3:5,3:3)

 o miejsce I:

 Politechnika Łódzka Ocmer (zw.PF I) - WTS Polonia Bytom (zw.PF II)

11:6

(3:1,4:1,3:1,1:3)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2017:

 

 1. ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer

 2. WTS Polonia Bytom

 3. KS Waterpolo Poznań
 4. AZS Uniwersytet Warszawa
 5. KSZO Ostrowiec
 6. Neptun Łódź

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 AZS UW Warszawa

 KSZO Ostrowiec

 

ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer

 Kalata 7  Ozga 4  Knap 9
 Nerlewski 5  Pałasz 4  Michalski 8
 Rudziński 3  Kochański 2  Tomicevic 7
 Kiljan 2  Nawodziński 2  Bar 3
 Banaszewski 1  Krakowiak 1  Sekuła 3
 Motyczyński 1  Jarocha -  Dubelir 2
 Szymankiewicz 1  Nadbrzuchowski -  Opas 2
 Borkowski -  Pietrzyk -  Troczyński 1
 Frankiewicz -  Sadłowski -  Gidaszewski -
 Kaczmarczyk -  Szląszkiewicz -  Sielski -
         Wulkiewicz -
 Wojciechowski -        
 Borecki - bramkarz  Grys - bramkarz  Malinowski - bramkarz
 Chałko - bramkarz  Krawczyk - bramkarz  Szabłowski - bramkarz

 Trenerzy:

 I.Stępiński i J.Bednarek

 Trenerzy:

 R.Serwin i M.Stawecki

 Trenerzy:

 E.Kujawa i A.Kristonosić

       

Neptun Łódź

 

 Waterpolo Poznań

   WTS Polonia Bytom
 Bartosik 3  Różycki 7  Behen 10
 Stachowiak 2  Szymonik 7  Lasch 7
 Batke 1  Goździak 6  Moś Grzegorz 5
 Cegielski 1  Bocheński 2  Struzik 5
 Kielan 1  Kowalewski 2  Cebo 4
 Sztylka 1  Rękawek 2  Moś Adrian 2
 Telbuch 1  Iwanowicz 1  Paczyna Radosław 2
 Rudny -  Kalinowski 1  Chudy 1
 Skrzypiński -      Bomba -
 Wójcicki -      Broncel Marek -
 Sznajder Piotr        Paczyna Krzysztof -
 Harasimiuk - bramkarz  Miałkowski - bramkarz  
 Koska - bramkarz  Handze - bramkarz  Jung - bramkarz

 Trener: D.Sznajder

 Trenerzy:

 J.Maciąg i T.Różycki

 Trenerzy: 

 K.Paczyna i M.Broncel

 

                                         NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA