MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 6 / 1 7                      

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13     Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: 26-27.11.2016 - Gliwice

Koordynator organizacyjny: Krzysztof Paczyna.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Łukasz Czapliński, Jakub Henkiel,

Maciej Iwoła, Sebastian Sitek.

GRUPA B: 4-5.02.2017 - Łódź - org.UKS Neptun

Koordynator organizacyjny: Ignacy Stępiński.

Delegat KTPW: Armen Papazjan.

Sędziowie: Marcin Bar, Krzysztof Garbolewski,

Armen Papazjan, Piotr Szymański.

 GKPW 59 Gorzów - KSZO Ostrowiec

14:11

(4:0,4:3,3:4,3:4)

 UKS Neptun Łódź - Arkonia Szczecin

17:9

(2:1,3:3,6:2,6:3)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

19:4

(3:0,5:2,5:1,6:1)

 ŁSTW  Łódź - Pałac Młodzieży Warszawa

6:18

(1:5,2:5,2:5,1:3)

 Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

3:4

(1:0,1:1,1:1,0:2)

 Arkonia Szczecin - Pałac Młodzieży Warszawa

7:23

(2:7,0:3,4:8,1:5)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

23:5

(7:0,3:0,8:0,5:5)

 ŁSTW  Łódź - UKS Neptun Łódź

13:19

(1:1,3:7,3:2,6:9)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

6:6

(1:3,0:1,3:1,2:1)

rz.k.3:1

 ŁSTW  Łódź - Arkonia Szczecin

28:10

(3:3,7:3,8:0,10:4)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

19:10

(5:2,3:2,8:2,3:4)

 UKS Neptun Łódź - Pałac Młodzieży Warszawa

7:18

(3:5,1:4,2:3,1:6)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.WTS Polonia Bytom 9:0 61-19  1.Pałac Młodzieży Warszawa 9:0 59-20
 2.GKPW 59 Gorzów 4:5 25-40  2.UKS Neptun Łódź 6:3 43-40
 3.KSZO Ostrowiec 3:6 25-36  3.ŁSTW  Łódź 3:6 47-47
 4.Alfa Gorzów 2:7 13-29  4.Arkonia Szczecin 0:9 26-68

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - Gliwice: 31.03.-2.04.2017

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Konrad Adamski, Mateusz Ciuraj, Łukasz Czapliński,

Krzysztof Garbolewski, Sebastian Sitek, Wojciech Włoch.

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – ŁSTW Łódź (3B)

6:7

(1:0,0:3,1:2,4:2)

 GKPW 59 Gorzów (2A) KSZO Ostrowiec (3A)

14:15

(3:2,2:2,3:5,6:6)

 WTS Polonia Bytom (1A) – UKS Neptun Łódź (2B)

10:3

(1:1,1:0,3:2,5:0)

 GKPW 59 Gorzów (2A) ŁSTW Łódź (3B)

6:20

(0:8,1:3,2:6,3:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) UKS Neptun Łódź (2B)

13:8

(7:1,0:1,3:2,3:4)

 WTS Polonia Bytom (1A) – KSZO Ostrowiec (3A)

10:7

(1:1,4:1,2:1,3:4)

 UKS Neptun Łódź (2B)– ŁSTW Łódź (3B)

7:12

(2:3,1:4,2:2,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) KSZO Ostrowiec (3A)

12:8

(5:2,4:2,3:0,0:4)

 WTS Polonia Bytom (1A) – GKPW 59 Gorzów (2A)

19:7

(5:1,4:2,5:0,5:4)

 UKS Neptun Łódź (2B) – KSZO Ostrowiec (3A)

10:8

(4:1,5:4,1:1,0:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – GKPW 59 Gorzów (2A)

15:9

(3:2,3:3,7:1,2:3)

 WTS Polonia Bytom (1A) – ŁSTW Łódź (3B)

10:8

(1:4,2:3,4:1,3:0)

 KSZO Ostrowiec (3A) ŁSTW Łódź (3B)

10:16

(1:5,1:6,3:2,5:3)

 GKPW 59 Gorzów (2A) UKS Neptun Łódź (2B)

7:26

(3:8,1:7,2:4,1:7)

 WTS Polonia Bytom (1A) – Pałac Młodzieży Warszawa (1B)

9:8

(2:1,1:1,3:2,3:4)

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017:

   

1. WTS Polonia Bytom 15:0 58-33
2. ŁSTW Łódź 12:3 63-39  
3. Pałac Młodzieży Warszawa 9:6 54-41
4. UKS Neptun Łódź 6:9 54-50  
5. KSZO Ostrowiec 3:12 48-62  
6. GKPW 59 Gorzów 0:15 43-95  
7-8. Alfa Gorzów i Arkonia Szczecin      

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów EL FIN RAZEM GKPW Gorzów EL FIN RAZEM WTS Polonia Bytom EL FIN RAZEM
 Madejek 4   4  Podolski 8 15 23  Cebo 18 16 35
 Brończyk 3   3  Czapczyński 8 7 15  Moś 10 12 22
 Czułada 3   3  Rusewicz 5 6 11  Struzik 9 9 18
 Garbryniewski 1   1  Masłowski 2 6 8  Paczyna 6 8 14
 Ostrouch 1   1  Zieleński 1 5 6  Bomba 6 6 12
 Wojciechowicz 1   1  Czapnik - 2 2  Chudy 4 2 6
 Borek -   -  Henicz - 1 1  Kawka 3 2 5
 Gapski -   -  Lisek 1 - 1  Szołtysik 3 - 3
 Łakomiec  -   -  Mądry - 1 1  Siebler 1 2 3
 Sołtysiak -   -  Ostromecki - - -  Babula -  1 1
 Żamożniewicz -   -  Piórkowski - - -  Kobyłecki 1 - 1
                 Guzy - - -
                 Mroczek - - -
                 Mróz - - -
         Szpakowski     -  Wotzka - - -
     Nowak - bramkarz
 Wiśniewski - bramkarz  Skowronek - bramkarz  Wiśniowski - bramkarz

 Trenerzy:

 J.Osiński i B.Naudzius

 Trener: P.Diakonów

 Trenerzy:

 K.Paczyna i M.Broncel

 

 KSZO Ostrowiec EL FIN  RAZEM  Arkonia Szczecin EL FIN RAZEM  Pałac Warszawa EL FIN RAZEM
 Ozga 8 17 25  Hamera 12   12  Maciejewski 11 17 28
 Pałasz 5 6 11  Gaczyński 6   6  Kalata 8 9 17
 Kochański 3 5 8  Prabucki 3   3  Nerlewski 7 6 13
 Sadłowski 4 4 8  Maciejczyk 2   2  Paczkowski 6 4 10
 Krakowiak - 7 7  Nadolski 2   2  Motyczyński 5 3 8
 Szląszkiewicz 3 2 5  Krych 1   1  Machniewski 5 2 7
 Jarocha - 3 3  Daszkiewicz -   -  Wójcik 7 - 7
 Nawodziński - 3 3  Dziarmaga -   -  Rudziński - 5 5
 Żak 2 1 3  Filocha -   -  Kitłowski Piotr 4 - 4
 Nadbrzuchowski - - -          Szymankiewicz - 4 4
 Pietrzyk - - -          Sadowski 2 2 4
                 Kaczmarek 2 - 2
                 Wojciechowski 2 - 2
                 Jaworowski - 1 1
                 Nasterski - 1 1
                 Kitłowski Michał - - -
                 Resiak - - -
 Grys - bramkarz    Chałko - bramkarz

 Krawczyk- bramkarz

 Prajs - bramkarz

 Michalak - bramkarz

 Trenerzy:

 R.Serwin i M.Stawecki

 Trenerzy:

 K.Kupis i K.Łukaszewicz

 Trenerzy:

 J.Słowikowski i I.Stępński

           

ŁSTW  Łódź

EL FIN RAZEM

Neptun Łódź

EL FIN RAZEM
 Dubelir 11 12 23  Grajzer 9 11 20
 Gidaszewski 13 10 23  Sznajder 8 9 17
 Sielski - 21 21  Batke 6 9 15
 Wulkiewicz 7 8 15  Gabryszewski Maciej 7 8 15
 Opas 9 3 12  Skrzypiński 5 4 9
 Brzeski 3 5 8  Bartosik 3 4 7
 Zemło 2 2 4  Kielan 4 1 5
 Janicki 2 - 2  Rudny - 4 4
 Szczot - 1 1  Stachowiak - 3 3
 Hutnik - - -  Wójcicki Cezary 1 1 2
 Rozwens - - -  Cegielski - - -
 Stasiak - - -  Wójcicki Juliusz - - -
 Wójcicki Jakub - - -        
 Malinowski - bramkarz    
 Wiśniewski - bramkarz    Gabryszewski Błażej - bramkarz

 Żak - bramkarz  

1

1

 Harasimiuk - bramkarz

 Trenerzy:

 E.Kujawa i P.Antoniak

 Trenerzy:

 W.Berendiuga i D.Sznajder

                                                                                                                                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA