MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 1 7

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików (U-15)  Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Lubusko-Wielkopolsko-Zachodniopomorska

 Koordynator organizacyjny: Konrad Adamski.

 GRUPA B: Mazowiecko-Świętokrzysko-Łódzko-Śląska.

 Koordynator organizacyjny: Ignacy Stępiński.

Alfa Gorzów,

Arkonia Szczecin,

GKPW 59 Gorzów,

Waterpolo Poznań.

 KSZO Ostrowiec, Legia Warszawa,

 ŁSTW Łódź, UKS Pałac Młodzieży Warszawa,

 UKS Neptun Łódź, WTS Polonia Bytom  

I termin: 5.03.2017 - Poznań

Sędziowie: Michał Ostrowski i Wojciech Włoch

I termin: 25-26.03.2017 - Warszawa (Pałac Młodzieży)

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

16:0

(5:0,2:0,4:0,5:0)

 KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

20:1

(6:0,7:1,4:0,3:0)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW Łódź

8:21

(1:3,1:10,2:5,4:3)

Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin

3:8

(2:1,0:3,0:1,1:3)

 UKS Neptun Łódź - WTS Polonia Bytom

8:2

(2:0,2:1,2:1,2:0)

 UKS Neptun Łódź - Legia Warszawa

13:3

(3:1,4:1,3:1,3:0)

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

2:18

(0:4,0:2,0:7,2:7)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW Łódź

8:16

(1:6,1:2,4:2,2:6)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

4:24

(2:8,1:6,0:8,1:2)

Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów

12:3

(4:2,5:1,3:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Legia Warszawa

14:3

(5:1,3:0,4:1,2:1)

 ŁSTW Łódź - Legia Warszawa

25:4

(9:0,4:1,8:0,4:3)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

13:4

(3:0,3:1,4:1,3:2)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź

8:7

(3:3,4:1,1:1,0:2)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun Łódź

14:2

(3:1,3:1,4:0,4:0)

Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów

3:17

(0:4,1:4,0:3,2:6)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Łódź

7:6

(3:2,2:1,1:2,1:1)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

15:7

(4:3,4:1,4:2,3:1)

 ŁSTW Łódź - UKS Neptun Łódź

19:3

(7:0,3:1,6:1,3:1)

 KSZO Ostrowiec - WTS Polonia Bytom

20:2

(5:0,6:1,2:0,7:1)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

5:4

(2:0,1:1,1:1,1:2)

 

II termin: 13-14.05.2017

II termin: 13-14.05.2017 - Ostrowiec Św.

   

   
   

   
   

   
   

   
   

   
   

   

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A  GRUPA B  
 1.GKPW 59 Gorzów

9:0

51-5

 1.KSZO Ostrowiec

15:0

86-16

 2.Arkonia Szczecin

6:3

23-25

 2.ŁSTW Łódź

12:3

88-31

 3.Waterpolo Poznań

3:6

18-28

 3.UKS Pałac Młodzieży Warszawa

9:6

39-57

 4.Alfa Gorzów

0:9

7-41

 4.UKS Neptun Łódź

6:9

32-45

 5.Polonia Bytom

3:12

33-67

 6.Legia Warszawa

0:15

15-77

 

Do turnieju finałowego awansują po CZTERY najlepsze zespoły każdej z grup Rundy Eliminacyjnej.

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-8) - 27-28.05.2017 - Ostrowiec Św.

UWAGA: Kolejność spotkań może ulec zmianie w zależności od gospodarza turnieju.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 GRUPA I:  GRUPA II:
 A1 - A4  B1 - B4
 B2 - B3  A2 - A3
 B2 - A4  A2 - B4
 A1 - B3  B1 - A3
 B3 - A4  A3 - B4
 A1 - B2  B1 - A2

 

AKTUALNE TABELE RUNDY ĆWIERĆFINAŁOWEJ:

 

  0:0 00-00   0:0 00-00
  0:0 00-00   0:0 00-00
  0:0 00-00   0:0 00-00
  0:0 00-00   0:0 00-00

 

PÓŁFINAŁY:

 

 PF 1: 3 I 4 II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2: 3 II 4 I

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 3: 1 I 2 II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 4: 1 II 2 I

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY:

 

 o miejsce 7: przegrany PF 1 - przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5: zwycięzca PF 1 - zwycięzca PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3: przegrany PF 3 - przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1: zwycięzca PF 3 - zwycięzca PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW (U-13) 2017:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 9-13.


SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:
 

 Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM

 Waterpolo Poznań

EL FIN RAZEM
 Błoch 2   2  Banaszek 12   12  Masłowski 14   14  Pacanowski 7   7
 Buczkowski 1   1  Rakoczy 10   10  Paluch 11   11  Cegłowski 5   5
 Grzyb 2   2  Gołąb 1   1  Horodecki 9   9  Gorzelniak 4   4
 Szczuciński 2   2  Dziarmaga -   -  Duda 7   7  Fabiś 1   1
 Czyżyk -   -  Kazaniecki -   -  Przybysz 6   6  Garczarek 1   1
 Duda -   -  Łubiński -   -  Podolski 4   4  Augustyniak -   -
 Lepieszkiewicz -   -  Malinowski -   -          Głowiak -   -
 Mruk -   -  Żygadło -   -          Klichowska -   -
 Nowotnik -   -                  Koszla -   -
 Żabski -   -                  Kuchen -   -
                         Tomczak -   -
 Benda - bramkarz                              
 Pawlaczek - bramkarz      Sieńczuk - bramkarz
 Zdanowicz - bramkarz  Borkowski - bramkarz  Brandt - bramkarz  Wizner - bramkarz
 Trener: B.Naudzius

 Trener: W.Siewruk

 Trener: P.Diakonów  Trenerzy: R.Bocheński i Ł.Miałkowski

 

 KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

 Legia Warszawa

EL FIN RAZEM

ŁSTW Łódź

EL FIN RAZEM
 Idzikowski 31   31  Bątkiewicz 4   4  Garbolewski Dominik 27   27
 Staniszewski 15   15  Marlęga 4   4  Kobus 20   20
 Ostrowski 10   10  Pyrek Aleksander 3   3  Miller 10   10
 Pałasz 9   9  Kowalczyk 2   2  Jargiełło 9   9
 Karyś 6   6  Mańkowska 2   2  Konopka 6   6
 Szwajda 4   4  Balcerzak -   -  Zwierzak 5   5
 Gromski 3   3  Kobek -   -  Chałaj 4   4
 Woźniak 3   3  Laskowski -   -  Esmont 2   2
 Brudzyn 2   2  Pyrek Jan -   -  Podsędkowski 2   2
 Krzowski 2   2  Romanowicz -   -  Staniecki 2   2
 Broś 1   1          Dróżdż 1   1
     Ciszewski - bramkarz
 Skaliński - bramkarz  Szulc - bramkarz  Sylwestrowicz - bramkarz
 Trenerzy: M.Stawecki i R.Serwin  Trenerzy: P.Bojewski i J.Oleksów  Trener: K.Garbolewski

 

 Pałac Młodzieży W-wa

EL FIN RAZEM

 UKS Neptun Łódź

EL FIN RAZEM

WTS Polonia Bytom 

EL FIN RAZEM
 Stępiński 14   14  Świątczak 8   8  Szopa 22   22
 Padykuła 12   12  Gaszewski 7   7  Soika 7   7
 Skonieczny 8   8  Kostur 6   6  Błach 3   3
 Kulecki 4   4  Wierzchoń 4   4  Potępa 1   1
 Jurczak Tomasz 1   1  Stacherski 2   2  Cichor -   -
 Formella -   -  Cecewiński 1   1  Cziba -   -
 Krawczyk -   -  Fenger 1   1  Grzesiczek -   -
 Łuczyński -   -  Harasimiuk 1   1  Krogul -   -
 Ostrowski -   -  Stasiak 1   1  Pela -   -
 Sztobryn -   -  Szmajda 1   1        
 Wojciechowski -   -  Grabowska -   -        
         Ogrodzki -   -        
         Zatorska -   -        
 Grabiński - bramkarz          
 Jurczak Mateusz - bramkarz  Grabowski - bramkarz   Daniszkin - bramkarz
 Trener: I.Stępiński  Trenerzy: D.Sznajder i D.Słonka  Trener: A.Jabłoński

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA