MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 7

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

UWAGA: kolejność spotkań może ulec korekcie w zależności od gospodarza turnieju.

 

 GRUPA A:

 Lubusko-Mazowiecko-Śląsko-Zachodniopomorska.

Koordynator organizacyjny: Krzysztof Paczyna.

 GRUPA B:

Lubusko-Łódzko-Świętokrzyska.

Koordynator organizacyjny: Dominik Sznajder.

I termin: 6-7.05.2017 - Gliwice

 Delegat KTPW: J.Liniewiecki

 Sędziowie: Grzegorz Moś, Armen Papazjan, Sebastian Sitek.

I termin: 11-12.03.2017 - Ostrowiec Św.

 Delegat KTPW: Mariusz Stawecki

 Sędziowie: Maciej Iwoła i Radosław Liszewski

Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

20:3

(7:0,3:0,4:1,6:2)

 Alfa Gorzów - UKS Neptun Łódź

5:8

(3:1,0:2,2:1,0:4)

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

12:8

(1:4,3:2,4:0,4:2)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź

31:6

(11:3,6:0,7:1,7:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

5:5

(2:2,0:1,2:0,1:2)

rz.k. 3:0

 UKS Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

18:2

(2:1,3:1,6:0,7:0)

WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

18:1

(6:0,3:0,4:0,5:1)

 KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

9:10

(0:1,3:2,5:4,1:3)

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

7:23

(4:6,1:6,1:7,1:4)

 Alfa Gorzów - ŁSTW Łódź 

15:2

(3:0,3:1,5:0,4:1)

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

8:3

(3:1,2:0,1:2,2:0)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun Łódź

9:6

(1:5,4:0,2:1,2:0)

 

II termin: 20-21.05.2017 - Gliwice

 Delegat KTPW: J.Liniewiecki

 Sędziowie: Konrad Adamski, Grzegorz Moś, Sebastian Sitek.

II termin: 29-30.04.2017 - Gorzów Wlkp.

 Sędziowie: Jakub Henkiel i Wojciech Włoch

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

19:7

(1:2,7:1,3:3,8:1)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW Łódź

10:0  vo

Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

7:7

(1:3,2:1,3:2,1:1)

rz.k. 4:2

 Alfa Gorzów - UKS Neptun Łódź

7:4

(0:1,4:1,1:0,2:2)

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

6:5

(1:1,2:2,1:1,2:1)

 UKS Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

24:5

(4:1,7:1,6:1,7:2)

 Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

9:10

(2:2,3:5,2:1,2:2)

 UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec

8:17

(3:3,2:5,1:4,2:5)

 Alfa Gorzów - ŁSTW Łódź 

14:7

(4:0,3:1,2:4,5:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 

 1.WTS Polonia Bytom

15:0

63-24

 1.KSZO Ostrowiec

15:3

86-39

 2.Pałac Młodzieży Warszawa

7:8

40-29

 2.Alfa Gorzów

12:6

60-40

 3.GKPW 59 Gorzów

5:10

50-60

 3.UKS Neptun Łódź 

9:9

68-45

 4.Arkonia Szczecin 

0:9

11-61

 4.ŁSTW Łódź  

-1:18

22-112

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 3-4.06.2017

  

GRUPA I: Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Mariusz Stawecki

 Sędziowie: Radosław Liszewski i Adam Oleksów.

 WTS Polonia Bytom (1 m Gr.A) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

5:8

(2:1,2:2,1:2,0:3)

 KSZO Ostrowiec (1 m Gr.B) - Alfa Gorzów (2 m Gr.B)

7:5

(0:1,3:2,3:1,1:1)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

  WTS Polonia Bytom (1 m Gr.A) - Alfa Gorzów (2 m Gr.B)

18:6

(1:1,5:1,7:2,5:2)

 1.Pałac Młodzieży Warszawa 8:1 24-19
  KSZO Ostrowiec (1 m Gr.B) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

10:10

(1:3,4:1,2:*4,3:2) rz.k.2:4

 2.KSZO Ostrowiec

7:2 27-24
  Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A) - Alfa Gorzów (2 m Gr.B)

6:4

(1:1,3:1,2:1,0:1)

 3.WTS Polonia Bytom 3:6 32-24
  WTS Polonia Bytom (1 m Gr.A) - KSZO Ostrowiec (1 m Gr.B)

9:10

(2:1,2:3,3:3,2:3)

 4.Alfa Gorzów 0:9 15-31

 

GRUPA II: Łódź (organizatorzy: ŁSTW Łódź i UKS Neptun Łódź).

 Sędzipwie: Jakub Henkiel, Radosław Koryzna, Dominik Sznajder i Piotr Sznajder.

 UKS Neptun Łódź (3 m Gr.B) - ŁSTW Łódź (4 m Gr.B) 

22:6

(2:2,9:0,6:2,5:2)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 UKS Neptun Łódź (3 m Gr.B) - GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.A)

22:8

(4:1,4:3,8:1,6:3)

 1.UKS Neptun Łódź 6:0 44-14

 ŁSTW Łódź (4 m Gr.B) - GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.A)

11:20

(2:5,2:6,2:6,5:3)

 2.GKPW 59 Gorzów 3:3 28-33
 3.ŁSTW Łódź 0:6 17-42

 

Do turnieju finałowego awansowały:

 - wszystkie zespoły Grupy I Rundy Kwalifikacyjnej:

          -  dwa najlepsze zespoły Grupy II Rundy Kwalifikacyjnej:


TURNIEJ FINAŁOWY: 8-9.07.2017 - Warszawa

Organizator: Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza.

tel.530907003, e-mail: sekretariat@uniasport.pl

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

 Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Janusz Gottschalk. Radosław Koryzna, Radosław Liszewski.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 ĆF I:  po losowaniu: WTS Polonia Bytom (3 zespół Gr.I R.Kw.) lub Alfa Gorzów (4 zespół Gr.I R.Kw.) - po losowaniu: UKS Neptun Łódź (1 zespół Gr.II R.Kw.) lub GKPW 59 Gorzów (2 zespół Gr.II R.Kw.)
 CF II: po losowaniu: WTS Polonia Bytom (3 zespół Gr.I R.Kw.) lub Alfa Gorzów (4 zespół Gr.I R.Kw.) - po losowaniu: UKS Neptun Łódź (1 zespół Gr.II R.Kw.) lub GKPW 59 Gorzów (2 zespół Gr.II R.Kw.)

 

FINAŁ:

 o miejsce 5 (pierwszy mecz): przegrany ĆF I - przegrany ĆF II

PÓŁFINAŁY:

 PF I:  Pałac Młodzieży Warszawa (zwycięzca Gr.I R.Kw.) - zwycięzca CF I

 PF II: KSZO Ostrowiec (2 zespół Gr.I R.Kw.) - zwycięzca CF II

 

FINAŁY:

 o miejsce 5 (drugi mecz):  przegrany ĆF I - przegrany ĆF II
 o miejsce 3: przegrany PF I - przegrany PF II

 o miejsce 1: zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2017:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7. ŁSTW Łódź
 8. Arkonia Szczecin

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Arkonia Szczecin EL RK FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL RK FIN RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

EL RK FIN RAZEM

  WTS Polonia Bytom

EL RK FIN RAZEM
 Blank 3     3  Rusewicz 10 11   21  Wójcik 7 6   13  Bomba 14 6   20
 Hamera 3     3  Czapczyński 11 7   18  Nasterski 9 2   11  Paczyna 6 10   16
 Dziarmaga 2     2  Zieleński 9 3   12  Jaworowski 7 3   10  Chudy 11 4   15
 Hoffman 1     1  Masłowski 4 3   7  Motyczyński 3 5   10  Babula 9 3   13
 Horbaty 1     1  Czapnik 4 -   4  Kaczmarek 4 2   6  Siebler 7 4   11
 Rakoczy 1     1  Henicz 2 2   4  Resiak 3 2   5  Gilner 5 2   7
 Banaszek -     -  Lisek 2 2   4  Sadowski 4 1   5  Mróz 3 3   6
 Haładuda -     -  Szpakowski 4 -   4  Wojciechowski - 3   3  Broncel 4 -   4
 Majdański -     -  Podolski 3 -   3  Kitłowski Piotr 2 -   2  Guzy 3 -   3
           Ostromecki 1 -   1  Kitłowski Michał 1 -   1  Fekner 1 -   1
           Lipnicki - -   -  Lenarczyk - -   -  Gnutek - -   -
           Szulewa - -   -  Lipiński - -   -  Zborowski - -   -
             Zbrzeski - -   -          
           Marysiok - bramkarz  Żbikowski - -   -          
           Stonawski - bramkarz  Chałko - bramkarz                  
 Prajs - bramkarz          Mądry - bramkarz 1 -   1  Michalak - bramkarz          Wiśniowski - bramkarz        

 Trenerzy:

 Krystian Łukaszewicz i Piotr Ławniczak

 Trener: Piotr Diakonów

 Trener: Jakub Słowikowski

 Trenerzy:

 Krzysztof Paczyna i Marek Broncel

                                           

Alfa Gorzów     

EL

RK

FIN

RAZEM

 

KSZO Ostrowiec

EL

RK

FIN

RAZEM

 

ŁSTW Łódź 

EL

RK

FIN

RAZEM

Neptun Łódź

EL

RK

FIN

RAZEM

 Brończyk 25 5   30  Ozga 24 5   29  Brzeski 8 7   15  Cegielski Mateusz 9 11   20
 Buczkowski 8 2   10  Sadłowski 11 6   17  Zemło 2 5   7  Bartosik 10 8   18
 Ostrouch 6 4   10  Kochański 12 4   16  Żak Bartłomiej 5 1   6  Rudny 10 8   18
 Cegielski Grzegorz 6 2   8  Nawodziński 8 2   10  Chmiel 2 2   4  Wójcicki Cezary 8 2   10
 Gabski 7 -   7  Szląszkiewicz 5 5   10  Matusiak 2 -   2  Stachowiak 4 5   9
 Borek 2 2   4  Jarocha 7 2   9  Stasiak 2 -   2  Sztylka 7 1   8
 Gabryniewski 4 -   4  Krakowiak 4 1   5  Garbolewski 1 -   1  Wojtyniak 6 2   8
 Bełdzikowski 1 -   1  Żak Kamil 2 2   4  Janicki  - 1   1  Telbuch Piotr 3 3   6
 Sołtysiak 1 -   1  Pietrzyk 2 -   2  Wójcicki Jakub - 1   1  Gabryszewski 5 -   5
 Łakomiec - -   -  Nadbrzuchowski 1 -   1  Biniaszczyk - -   -  Telbuch Krzysztof 2 3   5
 Łaszyn - -   -            Hutnik - -   -  Wójcicki Juliusz 4 1   5
 Mataczyna - -   -            Jargiełło - -   -  Klepacki - -   -
                               Wulkiewicz - -   -
 Wiśniewski - bramkarz  Grys - bramkarz    Augustyniak - - bramkarz
 Wojtaszek - bramkarz  Krawczyk - bramkarz  Wiśniewski - bramkarz  Harasimiuk - bramkarz

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i Sebastian Żabski

 Trener: Robert Serwin

 Trener: Piotr Antoniak

 Trener: Wiktor Berendiuga

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA