MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (2002)  

2 1 7

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: Lubusko-Wielkopolsko-Zachodniopomorska

 Koordynator organizacyjny: Jacek Macišg.

 GRUPA B: Mazowiecko-Œwiętokrzysko-Łódzko-Œlšska.

 Koordynator organizacyjny: Dominik Sznajder.

I termin: 18-19.03.2017: Szczecin

Delegat: KTPW: Krzysztof Biegała

Sędziowie: Jakub Henkiel, Marek Krych, Michał Ostrowski, Robert Sekuła, Wojciech Włoch.

I termin: 17-19.03.2017: Bytom

Delegat: KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Dawid Broncel, Mateusz Ciuraj, Grzegorz Moœ, Sebastian Sitek.

Waterpolo Poznań - AZS AWF Poznań

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

Alfa Gorzów - Waterpolo Poznań

Alfa II Gorzów - AZS AWF Poznań

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

Arkonia Szczecin - Waterpolo Poznań

Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów

GKPW 59 Gorzów - Waterpolo Poznań

Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

Alfa II Gorzów - Waterpolo Poznań

Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

3:15

6:7 

25:0

3:8

2:19

10:5

15:3

14:0

12:6

18:1

8:10

8:5

(0:2,0:6,1:5,2:2)

(2:0,1:3,1:3,2:1)

(9:0,5:0,6:0,5:0)

(0:3,1:2,1:1,1:2)

(2:6,0:4,0:4,0:5)

(1:1,3:1,2:2,4:1)

(5:0,4:0,3:1,3:2)

(6:0,2:0,2:0,4:0)

(4:0,2:2,4:1,2:3)

(4:0,4:1,7:0,3:0)

(2:4,3:2,3:2,0:2)

(3:0,1:3,2:1,2:1)

 

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

 Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ 

 Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

 Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

 WTS Polonia Bytom - Neptun ŁódŸ

 Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

 

4:11  (1:2,0:5,2:2,1:2)

13:6  (3:0,6:1,2:2,2:3)

19:6  (4:0,5:2,7:1,3:3)

6:10  (3:4,1:2,1:1,1:3)

11:15 (2:3,5:4,2:2,2:6)

2:8  (1:1,1:0,0:2,0:5)

8:8 (1:3,1:2,4:2,2:1) rz.k.4:1

7:4  (1:2,0:1,3:1,3:0)

4:10  (1:1,0:3,1:1,2:5)

10:5  (1:1,3:0,4:3,2:1)

 

       

GKPW 59 Gorzów - Alfa II Gorzów

Sędzia: Jakub Henkiel

 

17:7

 

(5:0,5:3,3:2,4:2)

II termin: 9-11.06.2017: Bytom

Delegat: KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Dawid Broncel, Mateusz Ciuraj, Grzegorz Moœ, Sebastian Sitek.

Alfa Gorzów - Alfa II Gorzów

27:2

(7:0,7:1,6:1,7:0)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

12:11  (3:1,5:2,1:2,3:6)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Mateusz Kulis

17:2

(3:0,6:0,5:2,3:0)

 Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa 16:7  (4:1,6:1,4:2,2:3)

AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Konrad Czapczyński

4:14

(1:1,1:5,1:5,1:3)

 ŁSTW ŁódŸ - KSZO Ostrowiec 12:7  (2:2,3:3,4:0,3:2)

Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

 Sędziowie: Aleksy Brokmeier i Marek Krych

14:1

(4:0,2:0,5:1,3:0)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa 10:6  (3:0,2:2,1:2,4:2)

AZS AWF Poznań - Waterpolo Poznań

 Sędziowie: Aleksy Brokmeier i Marek Krych

14:4

(4:0,3:0,3:1,4:3)

 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ

6:8  (1:2,3:4,1:0,1:2)

Arkonia Szczecin - Waterpolo Poznań

 Sędziowie: Aleksy Brokmeier i Marek Krych

10:4

(4:1,0:2,3:0,3:1)

 KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa 13:4  (3:0,3:2,2:0,5:2)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Konrad Czapczyński

26:3

(7:0,8:2,7:0,4:1)  KSZO Ostrowiec - Neptun ŁódŸ 7:13  (2:4,1:2,2:4,2:3)

Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów

 Sędzia: Rafał Bocheński

3:20

(0:6,0:4,0:5,3:5)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

5:8  (1:2,2:2,1:3,1:1)

AZS AWF Poznań - Alfa Gorzów

 Sędzia: Aleksander Grajzer

6:14

 (1:7,4:2,1:2,0:3)

 ŁSTW ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa 14:7  (4:1,3:1,4:2,3:3)

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

 Sędzia: Aleksy Brokmeier

17:4

(7:0,2:2,4:0,4:2)

 WTS Polonia Bytom - Neptun ŁódŸ

7:4  (1:1,2:1,3:1,1:1)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

 Sędzia: Aleksy Brokmeier

6:15

(1:2,1:4,2:5,2:4)

Alfa II Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: Maciej Mruk

2:23

(0:6,0:7,0:5,2:5)

Alfa II Gorzów - GKPW 59 Gorzów

Sędzia: Maciej Mruk

4:11

(2:3,0:2,1:3,1:3)

Alfa II Gorzów - Arkonia Szczecin

 Sędzia: Maciej Mruk

2:22

(1:4,0:7,0:6,1:5)

Alfa II Gorzów - AZS AWF Poznań

 Sędzia: Maciej Mruk

5:8

(1:2,0:2,2:2,2:2)

Waterpolo Poznań - GKPW 59 Gorzów

v.o.

dotyczy obu zespołów

Waterpolo Poznań - Alfa II Gorzów

v.o.

dotyczy obu zespołów

 

TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A  GRUPA B  
 1.Alfa Gorzów 10

30:0

204-27

 1.ŁSTW ŁódŸ 8

21:3

79-43

 2.Arkonia Szczecin 10

21:9

114-60

 2.WTS Polonia Bytom 8

18:6

70-54

 3.GKPW 59 Gorzów 10

17:12

80-102

 3.UKS Neptun ŁódŸ 8

12:12

79-65

 4.AZS AWF Poznań 10

12:18

67-93

 4.KSZO Ostrowiec 8

7:17

70-81

 5.Waterpolo Poznań 10

1:27

33-139

 5.Pałac Młodzieży Warszawa 8

2:22

46-101

 6.Alfa II Gorzów 10

-1:30

33-150

 

Do turnieju finałowego awansowały po TRZY najlepsze zespoły każdej z grup Rundy Eliminacyjnej.

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - 23-25.06.2017: organizator Alfa Gorzów.

 Sędziowie: Konrad Adamski, Łukasz Czapliński, Jakub Henkiel, Łukasz Król, Wojciech Włoch.

  

 Arkonia Szczecin - WTS Polonia Bytom

1:11

(0:1,1:3,0:2,0:5)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

26:5

(8:0,4:3,6:1,8:1)

 ŁSTW ŁódŸ - UKS Neptun ŁódŸ

8:7

(3:3,3:0,0:2,2:2)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

26:1

(6:1,8:0,6:0,6:0)

 ŁSTW ŁódŸ - Arkonia Szczecin

13:2

(3:0,4:1,4:1,2:0)

 Alfa Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

8:7

(1:2,3:3,2:2,2:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

27:3

(2:0,6:0,7:2,12:1)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

3:8

(1:1,0:2,0:0,2:5)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

16:4

(2:1,3:2,4:0,7:1)

 UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

18:2

(4:0,5:1,3:1,6:0)

 GKPW 59 Gorzów - ŁSTW ŁódŸ

6:20

(1:6,1:3,2:3,2:8)

 Alfa Gorzów - WTS Polonia Bytom

12:7

(3:1,2:2,3:1,4:3)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

4:13

(1:6,0:2,1:2,2:3)

 UKS Neptun ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

6:4

(1:0,2:2,2:0,1:2)

 Alfa Gorzów - ŁSTW ŁódŸ

2:5

(1:1,0:2,0:1,1:1)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 2017:

 

 1. ŁSTW ŁódŸ 15:0 54-20
 2. Alfa Gorzów 12:3 64-28
 3. UKS Neptun ŁódŸ 9:6 65-25
 4. WTS Polonia Bytom 6:9 51-28
 5. Arkonia Szczecin 3:12 22-62
 6. GKPW 59 Gorzów 0:15 19-112  

 7-11. Alfa II Gorzów

     
         AZS AWF Poznań      
         KSZO Ostrowiec      
         Pałac Młodzieży Warszawa      
         Waterpolo Poznań      

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:
 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Alfa II Gorzów

EL FIN RAZEM

Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

AZS AWF Poznań

EL FIN RAZEM

 Buczkowski

47

14

61

 Liebert

5

 

5

 Prabucki

30

10

40

 Wielgus

34

 

34

 Cegielski

47

12

59

 Błoch

4

 

4

 Blank

31

6

37

 Wieloch

13

 

13

 Gapski

28

13

41

 Jastrzębski

4

 

4

 Warkocz

12

1

13

 Mikołajczyk

12

 

12

 Bełdzikowski

26

6

32

 Lepieszkiewicz

3

 

3

 Rakoczy

10

-

10

 Kaszkiewicz

3

 

3

 Gabryniewski

14

13

27

 Prusinowski

3

 

3

 Majdański

8

1

9

 Migryt

3

 

3

 Amroz

15

4

19

 Chudowicz

2

 

2

 Haładuda

6

2

8

 Wardeński

1

 

1

 Łaszyn

14

-

14

 Antonowicz

1

 

1

 Horbaty

6

2

8

 Kędzia

-

 

-

 Bagiński

3

1

4

 Mataczyna

1

 

1

 Wiœniewski

7

-

7

 Szaraniec

-

 

-

 Gryczko Jakub

3

1

4

 Mruk 1   1

 Zaczko

2

-

2

 Wardeńska

-

 

-

 Gryczko Jan

4

-

4

 Zajšc

1

 

1

 Muniak

1

-

1

       

 Pietrzak

2

-

2

 Żabierek

1

 

1

 Rabiza

1

-

1

       
       

 Gawroński

-

 

-

 Banaszek

-

-

-

       
       

 Iwaszko

-

 

-

               
       

 Oleksy

-

 

-

       

       

 Benda Bartłomiej - bram.

1

 

1

 Benda Maciej - bramkarz

 Kwasigroch - bramkarz

 Jankowiak - bramkarz

1

 

1

 Wojtaszek - bramkarz

 Zdanowicz - bramkarz

 Łuczak - bramkarz

 

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i Sebastian Żabski

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i Sebastian Żabski

 Trener: Wojciech Siewruk

 Trenerzy:

 Maciej Migryt, Anna Kałmuczak,

 Bogdan Baranowicz

 

 GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM

 Waterpolo Poznań

EL FIN RAZEM

KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

 WTS Polonia Bytom 

EL FIN RAZEM
 Mšdry 21 9 30

 Trojanek

20   20  Krakowiak 34   34  Babula 27 9 36
 Lipnicki 16 2 18  Cegłowski 3   3  Kot 12   12  Gilner 20 7 27
 Paluch 14 - 14  Gorzelniak 3   3  Idzikowski 9   9  Broncel 8 12 20
 Masłowski 7 - 7  Borowiec 2   2  Pałasz 3   3  Zborowski 7 8 15
 Ostromecki 6 2 8  Kuehn 2   2  Mikla 2   2  Fekner 4 4 8
 Duda 5 - 5  Pacanowski 2   2  Nadbrzuchowski 2   2  Pakos 2 2 4
 Żurawski 4 - 4  Fabiœ 1   1  Nochelski 2   2  Wojciów 1 3 4
 Zaborowski 2 2 4  Garczarek -   -  Piliński 2   2  Trychta - 3 3
 Buczyński - 1 1  Głowiak -   -  Staniszewski 2   2  Chwesiuk 1 - 1
 Podolski 1 - 1  Koszla -   -  Walesić 2   2  Duraczek - 1 1
 Szulewa - 1 1          Cichoń -   -  Lewandowska - 1 1
 Mularczyk - - -          Malicki -   -  Szopa - 1 1

 Przybysz

- - -          Pietrzyk -   -        
                 Rasiński -   -        
 Horodecki - bramkarz 3   3          Kwiatkowski - bramkarz  Ganiuszkin - bramkarz
 Brandt - bramkarz  Seńczuk - bramkarz  Skaliński - bramkarz  Wotzka - bramkarz
 Trener: Piotr Diakonów

 Trener: Rafał Bocheński

 Trenerzy:

 Mariusz Stawecki i Robert Serwin

 Trenerzy:

 Marek Broncel i Krzysztof Paczyna

 

 ŁSTW ŁódŸ 

EL FIN RAZEM

UKS Neptun ŁódŸ 

EL FIN RAZEM  Pałac Młodzieży W-wa EL FIN RAZEM
 Zemło 25 14 39  Rudny 32 17 49  Kitłowski 23   23
 Brzeski 22 8 30  Telbuch Piotr 13 19 32  Zbrzeski 8   8
 Janicki 14 7 21  Telbuch Krzysztof 17 14 31  Lipiński 7   7
 Stasiak 7 8 15  Augustyniak 7 8 15  Socha 5   5
 Garbolewski 4 7 11  Klepacki 7 2 9  Rutkowski 2   2
 Hutnik 3 3 6  Górniak 1 3 4  Kaleta 1   1
 Matusiak 3 3 6  Krawczyk 2 2 4  Giedroyć -   -
 Jargieło 1 1 2  Matuszewski - - -  Kałuża -   -
 Wójcicki Jakub - 2 2  Olszewicz - - -  Marek -   -
 Biniaszczyk - 1 1  Szmajda - - -  Stępiński -   -
 Miller-Ligwiński - - -          Styslavski -   -
 Podsędkowski - - -          Œlesicki -   -
                 Tekieli -   -
                 Zieliński -   -
   Grabowski - bramkarz  Nowak - bramkarz  
 Wiœniewski - bramkarz  Zawrzykraj - bramkarz  Turzański - bramkarz  

 Trenerzy:

 Piotr Antoniak i Edward Kujawa

 Trener: Wiktor Berendiuga  Trener: Ignacy Stępiński  

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA