MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 6 / 17

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA

I Liga    Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    M.M.Młodzików U-13    Puchar Polski 2016

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 22-23.10.2016:

   

 

KS Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom

12:10

(4:2,2:4,2:1,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

J.Behen (WTS)

13:12

(3:1,7:3,2:4,1:4)

Najlepsi zawodnicy:

R.Bocheński (Poznań)

D.Jung (WTS)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak

Legia Warszawa – ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki

12:17

(5:4,3:5,3:3,1:5)

Najlepsi zawodnicy:

T.Sypuła (Legia)

S.Tomićević (ŁSTW)

7:15

(1:6,3:3,1:2,2:4)

Najlepsi zawodnicy:

A.Oleksów (Legia)

J.Szabłowski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Sebastian Sitek i Janusz Gottschalk

GKPW 59 Gorzów – Arkonia Szczecin

4:19

(1:6,0:6,0:6,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

M.Nowicki (GKPW)

M.Diakonów (Arkonia)

2:17

(0:9,0:3,0:4,2:1)

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Kulis (GKPW)

 M.Diakonów (Arkonia)

Delegat KTPW: Sebastian Żabski

Sędziowie: Jakub Henkiel i Konrad Adamski

II termin: 5-6.11.2016:

   

 

GKPW 59 Gorzów  ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki

8:23

(1:4,1:7,4:7,2:5)

Najlepsi zawodnicy:

M.Plust (GKPW)

Michał Bar (ŁSTW)

2:24

(0:6,0:4,1:6,1:8)

Najlepsi zawodnicy:

M.Bobowski (GKPW)

Marcin Bar (ŁSTW)

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński

Sędziowie: Jakub Henkiel i Konrad Adamski

Arkonia Szczecin – WTS Polonia Bytom

12:7

(1:3,2:1,5:1,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

G.Moś (WTS)

18:5

(5:1,4:0,4:2,5:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

J.Behen (WTS)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała

Sędziowie: Radosław Koryzna i Radosław Liszewski

Legia Warszawa – KS Waterpolo Poznań

13:17

(5:8,2:2,2:4,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

J.Oleksów (Legia)

O.Szymonik (Poznań)

14:16

(3:6,4:2,3:4,4:4)

Najlepsi zawodnicy:

J.Oleksów (Legia)

O.Szymonik (Poznań)

Delegat KTPW: Łukasz Jarochowski

Sędziowie: Maciej Michalak i Łukasz Król

III termin: 19-20.11.2016:

   

 

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki – Arkonia Szczecin

8:11

(2:1,3:4,2:4,1:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

M.Diakonów (Arkonia)

8:6

(0:2,3:0,2:1,3:3)

Najlepsi zawodnicy:

S.Tomicević (ŁSTW)

M.Diakonów (Arkonia)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Sebastian Żabski i Łukasz Czapliński

WTS Polonia Bytom – Legia Warszawa

 

7:15

(3:1,1:5,2:3,1:6)

Najlepsi zawodnicy:

J.Behen (WTS)

K.Ślusarczyk (Legia)

8:12

(2:2,3:2,2:2,1:6)

Najlepsi zawodnicy:

J.Struzik (WTS)

M.Iwoła (Legia)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak

KS Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów

22:11

(7:2,3:3,7:3,5:3)

Najlepsi zawodnicy:

R.Bocheński (Poznań)

B.Juruć (GKPW)

27:7

(8:1,8:1,3:2,8:3)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

M.Bobowski (GKPW)

Delegat KTPW: Łukasz Król

Sędziowie: Radosław Liszewski i Konrad Adamski

IV termin: 3-4.12.2016:

   

 

GKPW 59 Gorzów – WTS Polonia Bytom

2:18

(1:5,1:4,0:4,0:5)

Najlepsi zawodnicy:

M.Nowicki (GKPW)

G.Moś (WTS)

6:23

(1:3,1:5,0:10,4:5)

Najlepsi zawodnicy:

B.Masłowski (GKPW)

R.Paczyna (WTS)

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Jakub Henkiel

Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

10:5

(1:0,3:1,3:1,3:3)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

A.Maciejewski (Legia)

5:7

(1:0,2:1,0:0,2:6)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

T.Durjasz (Legia)

Delegat KTPW: Łukasz Król

Sędziowie: Sebastian Żabski i Maciej Michalak

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki – KS Waterpolo Poznań

 

16:10

(5:3,4:4,5:1,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

G.Knap (ŁSTW)

P.Handze (Poznań)

15:9

(1:4,4:0,7:2,3:3)

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

B.Kowalewski (Poznań)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Radosław Koryzna i Radosław Liszewski

V termin: 11-12.03.2017:

   

 

 KS Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

8:8 i rz.k. 2:4

(0:2,3:3,2:2,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (Poznań)

M.Diakonów (Arkonia)

9:6

(1:2,1:1,4:2,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (Poznań)

R.Sekuła (Arkonia)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Maciej Michalak i Janusz Gottschalk

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki WTS Polonia Bytom

19:9

(5:3,3:2,7:2,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

D.Jung (WTS)

18:7

(4:1,5:0,4:1,5:5)

Najlepsi zawodnicy:

G.Knap (ŁSTW)

D.Jung (WTS)

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Łukasz Król i Wojciech Włoch

VI termin: 25-26.03.2017:    

 

Arkonia Szczecin GKPW 59 Gorzów

19:8

(4:4,2:2,8:1,5:1)

Najlepsi zawodnicy:

K.Łukaszewicz (Arkonia)

J.Podolski (GKPW)

25:6

(9:1,5:2,5:2,6:1)

Najlepsi zawodnicy:

R.Sekuła (Arkonia)

J.Podolski (GKPW)

Delegat KTPW: Łukasz Król

Sędziowie: Jakub Henkiel i Wojciech Włoch

 ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki – Legia Warszawa

14:9

(2:3,4:3,4:1,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

S.Tomicević (ŁSTW)

E.Kalata (Legia)

18:11

(5:1,3:2,5:3,5:5)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Bar (ŁSTW)

T.Sypuła (Legia)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek

WTS Polonia Bytom – KS Waterpolo Poznań

10:10 i rz.k. 3:4

(5:3,3:3,1:1,1:3)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

T.Różycki (Poznań)

5:8

(3:2,1:3,0:2,1:1)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

P.Wielogórski (Poznań)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Żabski

VII termin: 8-9.04.2017:

   

 

KS Waterpolo Poznań Legia Warszawa

10:8

(3:3,4:2,2:0,1:3)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

K.Ślusarczyk (Legia)

8:4

(2:0,1:2,4:1,1:1)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

A.Oleksów (Legia)

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Łukasz Król

WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

4:10

(1:2,0:1,2:2,1:5)

Najlepsi zawodnicy:

J.Behen (WTS)

P.Ławniczak (Arkonia)

11:13

(2:4,2:4,3:4,4:1)

Najlepsi zawodnicy:

J.Behen (WTS)

M.Diakonów (Arkonia)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Radosław Liszewski i Armen Papazjan

ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki GKPW 59 Gorzów

25:10

(8:4,8:0,5:3,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

G.Knap (ŁSTW)

J.Podolski (GKPW)

18:8

(5:1,4:0,5:3,4:4)

Najlepsi zawodnicy:

B.Troczyński (ŁSTW)

K.Zieleński (GKPW)

Delegat KTPW: Maciej Michalak

Sędziowie: Wojciech Włoch i Krzysztof Garbolewski

VIII termin: 22-23.04.2017:

   

 

GKPW 59 Gorzów KS Waterpolo Poznań

2:24

(0:4,0:4,1:7,1:9)

Najlepsi zawodnicy:

K.Zieleński (GKPW)

Ł.Miałkowski (Poznań)

1:28

(0:7,0:7,0:8,1:6)

Najlepsi zawodnicy:

M.Bobowski (GKPW)

P.Wielogórski (Poznań)

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski

Sędziowie: Jakub Henkiel i Łukasz Czapliński

 Arkonia Szczecin ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki

5:7

(1:1,1:2,0:1,3:3)

Najlepsi zawodnicy:

D.Hamera (Arkonia)

S.Tomicević (ŁSTW)

11:12

(2:3,1:2,4:4,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

D.Hamera (Arkonia)

P.Michalski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Radosław Liszewski i Radosław Koryzna

 Legia Warszawa – WTS Polonia Bytom

8:10

(2:2,2:2,3:3,1:3)

15:2

(3:1,4:0,4:0,4:1)

Delegat KTPW: Donat Oleksów

Sędziowie: Wojciech Włoch i Konrad Adamski

IX termin: 13-14.05.2017:

   

 

KS Waterpolo Poznań ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki

9:10

(1:2,2:2,3:3,3:3)

Najlepsi zawodnicy:

R.Iwanowicz (Poznań)

J.Szabłowski (ŁSTW)

14:12

(3:3, 2:3, 5:4, 4:2)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

P.Michalski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Armen Papazjan

 Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

9:7

(2:2,1:3,3:1,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

T.Durjasz (Legia)

K.Gaczyński (Arkonia)

4:7

(0:1,1:2,3:1,0:3)

Najlepsi zawodnicy:

J.Oleksow (Legia)

K.Walkowiak (Arkonia)

Delegat KTPW: Donat Oleksów

Sędziowie: Maciej Michalak i Sebastian Sitek

WTS Polonia Bytom GKPW 59 Gorzów

21:4

(7:0,4:2,5:0,5:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Lashch (WTS)

A.Lisek (GKPW)

29:3

(8:1,8:1,7:0,6:1)

Najlepsi zawodnicy:

I.Broncel (WTS)

M.Plust (GKPW)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch

X termin: 27-28.05.2017:

   

 

Legia Warszawa GKPW 59 Gorzów

Legia Warszawa GKPW 59 Gorzów

10:0 v.o.

10:0 v.o.

10:0 v.o.

10:0 v.o.

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Krzysztof Garbolewski

 Arkonia Szczecin KS Waterpolo Poznań

9:12

(3:3,3:5,1:2,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

P.Ławniczak (ARK)

B.Kowalewski (Poznań)

12:17

(3:4,2:5,2:5,5:3)

Najlepsi zawodnicy:

R.Sekuła (ARK)

P.Wielogórski (Poznań)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała

Sędziowie: Jakub Henkiel i Maciej Michalak

  WTS Polonia Bytom ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki

12:13

(3:2, 1:4, 3:6, 5:1)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

J.Szabłowski (ŁSTW)

8:11

(1:3, 3:2, 3:1, 1:5)

Najlepsi zawodnicy:

J.Lashch (WTS)

G.Knap (ŁSTW)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Sebastian Żabski i Łukasz Czapliński

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2016/17:

 

 1.ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki 20

54:6

313-178

 2.KS Waterpolo Poznań 20

48:12

283-185

 3.Arkonia Szczecin 20

33:25

230-153

 4.Legia Warszawa

20

27:33

193-171

 5.WTS Polonia Bytom 20

16:44

218-223

 6.GKPW 59 Gorzów 20

-4:51

84-332

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

  ŁSTW Ocmer U.Ł.

 Ławniczak 53  Podolski 17  Michalski 61
 Sekuła 43  Plust 12  Tomićević 53
 Łukaszewicz 30  Bobowski 11  Bar Michał 40
 Walkowiak 29  Czapczyński 9  Knap 40
 Nimac 16  Juruć 7  Troczyński 26
 Hamera 13  Nowicki 7  Dubelir 24
 Szymański 13  Zieleński 7  Bar Marcin 18
 Łuc 11  Masłowski 5  Sielski 10
 Gorczyca 10  Kulis Marcin 4  Gidaszewski 10
 Brokmeier 2  Rusewicz 3  Ozga 9
 Gaczyński 1  Kulis Michał 1  Opas 4
     Czapnik -  Brzeski 2
     Szpakowski -  Wulkiewicz 1
         Szczot -
       Cichoń -

 

 

   Zemło -
 Diakonów - bramkarz 

5

 Kulis Mateusz - bramkarz  Kotaś - bramkarz
 Maciejczyk - bramkarz  Lisek - bramkarz                    1  Malinowski - bramkarz
 Prajs - bramkarz

 Mądry - bramkarz

 Szabłowski - bramkarz

 Trener: K.Kupis

 Trener: P.Diakonów

 Trenerzy:

 E.Kujawa i A.Kristonosic

 

 Legia Warszawa

  KS Waterpolo Poznań

 WTS Polonia Bytom

 Maciejewski 50  Szymonik 52  Moś Grzegorz 39
 Kalata 20  Kowalewski 47  Lashch 36
 Oleksów Jan 19  Różycki 46  Cebo 34
 Kozera 16  Wielogórski 39  Behen 32
 Sypuła 15  Cagaliniec

27

 Struzik 21
 Durjasz 12  Bocheński 19  Paczyna Radosłąw 15
 Ślusarczyk 12  Goździak

19

 Moś Adrian 12
 Iwoła 6  Rękawek 15  Paczyna Krzysztof 11
 Dziaduk 3  Drula 12  Piecuch 6
 Machniewski 3  Mruk 7  Chudy 3
 Milosavijević 2  Kalinowski 5  Broncel Igor 2
 Rudziński 2  Fabiś 2  Broncel Marek 2
 Piecuch 1  Cichy 1  Kawka 2
 Cirković -  Iwanowicz 1  Bomba 1
 Madej -  Kamycki 1  Mroczek 1
     Buńkiewicz -  Nowak 1
     Jahns -  Siebler -
     Trojanek -    
 

 Handze - bramkarz

 Jung - bramkarz  
 Oleksów Adam - bramkarz

 Miałkowski - bramkarz

 Nowak - bramkarz

 Trenerzy:

 P.Biadoń, A.Oleksów i D.Oleksów

 Trenerzy:

 J.Maciąg i T.Różycki

 Trenerzy:

 K.Paczyna i M.Broncel

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA