MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 9 / 2 0

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

 

Termin 1: 30.11.-1.12.2019 - Łódź (Neptun).

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

 

8:9

(1:2,2:0,3:4,2:3)

9.01.2020

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Radosław Koryzna.

Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - ŁSTW Politechnika Łódzka

 

 

10:13

(2:5,4:1,3:3,1:4)

 

Termin 2: 1-2.02.2020 - Łódź (Neptun).

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Radosław Koryzna.

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

11:11

(4:1,3:3,2:5,2:2)

rz.k.5:4

 ŁSTW Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawa

9:11

(1:2,3:6,4:2,1:1)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - ŁSTW Politechnika Łódzka

9:9

(1:0,2:1,2:3,4:5)

rz.k.4:2

 

Termin 3: do ustalenia - Łódź (Neptun).

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Radosław Koryzna.

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS Uniwersytet Warszawa - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

 

Termin 4: do ustalenia - Łódź (Neptun).

Delegat KTPW:

Sędziowie

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ŁSTW Politechnika Łódzka - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2019/20:

 

 1.AZS Uniwersytet Warszawa 7:2 31-28
 2.ŁSTW Politechnika Łódzka 4:5 31-30
 3.Neptun AZS Uniwersytet Łódzki 4:8 38-42

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  

AZS Uniwersytet

Warszawa

ŁSTW Politechnika

Łódzka

Neptun AZS Uniwersytet

Łódzki

 Wójcik 6  Gidaszewski 9  Telbuch Krzysztof 9
 Rudziński 5

 Skrzypiński

7

 Rudny 8
 Nerlewski 4  Wulkiewicz 4  Karaczko 7
 Nowicki 3  Zdziech 4  Sznajder 5
 Resiak 3  Brzeski 2  Stachowiak 3
 Iwoła 3  Cichoń 2  Telbuch Piotr 3

 Kitłowski

2  Gabryszewski 2  Sztylka 2
 Szymankiewicz 2  Garbolewski 1  Wojtyniak 1
 Banaszewski 1  Biniaszczyk -  Cegielski -
 Borkowski 1  Chałaj -  Janicki -
 Frankiewicz 1  Konopka -  Augustyniak - bramkarz
 Bednarek -  Stasiak -  Harasimiuk - bramkarz
 Kiljan -  Kotaś - bramkarz  Rospierski - bramkarz
 Borecki - bramkarz  Sylwestrowicz- bramkarz

Trener:

 Chałko - bramkarz

 Trenerzy:

 Viktor BERENDYUHA.

 Trenerzy:

Michał BAR i Jakub BEDNAREK.

Grzegorz GRUSZECKI

i Edward KUJAWA.

 

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA