MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW  

2 1 5 / 16

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  Puchar Polski 2015

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Mazowiecko-Świętokrzysko-Wielkopolska

 GRUPA B: Łódzko-Śląska

 GRUPA C: Lubusko-Wielkopolsko-Zachodniopomorska

I termin: 16-17.01.2016 - Ostrowiec

Sędziowie: D.Broncel, M.Iwoła, S.Sitek.

 I termin: 30-31.01. - Bytom

 Sędziowie: D.Broncel i S.Sitek.

 I termin: 8.11.2015 - Gorzów

 Sędzia: M.Mruk.

Legia Warszawa - Waterpolo Poznań

12:5

(4:0,4:0,3:2,1:3)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW Łódź

14:7

(3:1,6:1,3:3,2:2)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

18:3

(6:1,7:0,4:1,1:1)

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

16:8

(4:1,1:3,6:1,5:3)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW Łódź

16:7

(3:2,4:1,6:0,3:4)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

12:1

(2:0,3:0,3:0,4:1)

Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

8:7

(3:2,1:3,2:1,2:1)

 II termin: 5-6.03. - Łódź

 Sędzia: M.Michalak.

 

 II termin: 22.11.2015 - Gorzów

 Sędzia: M.Mruk.

KSZO Ostrowiec - Waterpolo Poznań

27:1

(10:0,6:0,4:1,7:0)

 ŁSTW Łódź - UKS Neptun Łódź

6:18

(1:4,0:3,1:7,4:4)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

21:3

(9:0,2:1,5:2,5:0)

Waterpolo Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

4:20

(0:5,3:5,1:6,0:4)

 ŁSTW Łódź - UKS Neptun Łódź

3:13

(0:3,3:4,0:2,0:4)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

18:4

(4:0,3:0,5:2,6:2)

Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

15:23

(3:4,3:6,4:6,5:7)

 III termin: 20.03. - Gliwice

 Sędziowie: Ł.Czapliński i M.Michalak.

 

 III termin: 22.02.2016 - Szczecin

 Sędziowie: E.Filocha, M.Krych, R.Sekuła.

II termin: 27-28.02.2016 - Warszawa

Sędziowie:  M.Iwoła, R.Liszewski, T.Sypuła.

 

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Łódź

5:6

(0:1,2:2,1:1,2:2)

 Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów

1:24

(0:6,0:6,0:6,1:6)

KSZO Ostrowiec - Waterpolo Poznań

24:7

(8:1,4:1,8:2,4:3)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Łódź

7:7

(4:0,2:1,1:5,0:1)

rz.k.1:2

 Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów

1:22

(0:4,1:4,0:7,0:7)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

5:7

(3:3,1:1,0:2,1:1)

 IV termin: 23-24.04. - Łódź

 

 IV termin: 12-13.03.2016 - Szczecin

 Sędziowie: A.Brokmaier i R.Sekuła.

 Waterpolo Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

2:19

(0:6,1:3,0:4,1:6)

 ŁSTW Łódź - WTS Polonia Bytom

 Sędzia: K.Garbolewski

9:13

(1:3,2:5,4:1,2:4)

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

14:8

(2:1,2:4,5:0,5:3)

KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

13:7

(5:2,3:3,3:2,2:0)

 UKS Neptun Łódź - WTS Polonia Bytom

 Sędzia: K.Adamski

4:7

(2:3,1:1,1:0,0:3)

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

11:7

(3:1,5:2,2:2,1:2)

 Waterpolo Poznań - Legia Warszawa

3:17

(0:4,1:6,2:5,0:2)

 V termin: 29.05. - Łódź  

 Sędziowie: K.Czapczyński i M.Kulis.

 KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

18:8

(4:2,5:3,7:2,2:1)

 UKS Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

 Sędzia: R.Koryzna

17:3

(5:1,4:1,5:1,3:0)

 GKPW Gorzów - Arkonia Szczecin

19:3

(5:1,4:1,4:1,6:0)

III termin: 23-24.04.2016 - Poznań

Sędziowie: R.Bocheński i M.Ostrowski.

 

 GKPW Gorzów - Arkonia Szczecin

21:3

(6:0,4:0,5:3,6:0)

Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

17:6

(4:2,4:2,4:1,5:1)

 V termin: 9.04.2016 - Gorzów

 

Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec

7:24

(2:6,0:10,2:4,3:4)

 GKPW Gorzów - AZS AWF Poznań

 Sędzia: M.Kulis.

18:0

(4:0,6:0,2:0,6:0)

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

19:9

(4:4,6:1,5:4,4:0)

 GKPW Gorzów - AZS AWF Poznań

 Sędzia: K.Czapczyński.

21:0

(4:0,7:0,7:0,3:0)

Waterpolo Poznań - Legia Warszawa

6:20

(1:7,0:6,2:6,3:1)

 VI termin: 16.04.2016 - Szczecin

 

Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

11:17

(2:6,5:5,1:3,3:3)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

 Sędziowie: E.Filocha i Ł.Król

3:28

(0:9,2:6,1:5,0:8)

Waterpolo Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

4:15

(0:4,2:4,1:5,1:2)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

 Sędzia: Ł.Król

1:22

(0:6,0:7,0:2,1:7)

 VII termin: 17.05.2016 - Gorzów

 

 Alfa Gorzów - GKPW Gorzów

 Sędzia: M.Kulis

2:5

(0:2,1:0,0:1,1:2)

 VIII termin: 23.05.2016 - Gorzów  

 Alfa Gorzów - GKPW Gorzów

 Sędzia: J.Henkiel

4:5

(1:2,2:1,0:1,1:1)

 IX termin: 6.06.2016 - Gorzów

 

 GKPW Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: M.Kulis

1:6

(0:1,0:1,1:2,0:2)

 X termin: 8.06.2016 - Gorzów

 

 GKPW Gorzów - Alfa Gorzów

 Sędzia: M.Kulis

5:5

(0:2,1:1,4:0,0:2)

 rz.k.2:4

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

  

 GRUPA A  GRUPA B  

 GRUPA C

   
 1.KSZO Ostrowiec

27:0

181-73

 1.UKS Neptun Łódź

14:4

65-31

 1.GKPW 59 Gorzów

25:5 141-25
 2.Legia Warszawa

18:9

114-85

 2.WTS Polonia Bytom

13:5

56-35

 2.Alfa Gorzów

23:7 136-31
 3.Pałac Młodzieży Warszawa

9:18

97-95

 3.ŁSTW Łódź

0:18

30-85

 3.Arkonia Szczecin

6:24 44-190
 4.Waterpolo Poznań

0:27

39-178

 4.AZS AWF Poznań

0:18 19-94

 

Do turnieju finałowego awansowały po DWA najlepsze zespoły każdej z grup Rundy Eliminacyjnej.

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - 10-12.06.2016  - Gorzów Wlkp. - org. GKPW 59.

Sędziowie: K.Adamski, R.Andrzejewski, J.Henkiel, Ł.Król, M.Kulis, G.Moś.

 

 KSZO Ostrowiec(1A) – Legia Warszawa(2A)

11:7

(2:1,1:3,2:1,6:2)

 UKS Neptun Łódź(1B) – WTS Polonia Bytom(2B)

8:5

(0:0,2:2,3:3,3:0)

 GKPW 59 Gorzów(1C) – Alfa Gorzów(2C)

5:8

(1:4,1:1,2:0,1:3)

 UKS Neptun Łódź(1B) Legia Warszawa(2A)

12:8

(3:1,4:0,1:4,4:3)

 KSZO Ostrowiec(1A) Alfa Gorzów(2C)

3:26

(1:6,1:4,1:11,0:5)

 GKPW 59 Gorzów(1C) WTS Polonia Bytom(2B)

15:6

(5:2,3:3,2:0,5:1)

 KSZO Ostrowiec(1A) WTS Polonia Bytom(2B)

7:24

(1:7,1:10,3:3,2:4)

 Legia Warszawa(2A) – Alfa Gorzów(2C)

5:9

(0:3,1:3,2:0,2:3)

 UKS Neptun Łódź(1B) GKPW 59 Gorzów(1C)

7:6

(2:1,1:0,1:5,3:0)

 Legia Warszawa(2A) – WTS Polonia Bytom(2B)

6:14

(0:3,0:2,4:6,2:3)

 UKS Neptun Łódź(1B) Alfa Gorzów(2C)

4:1

(1:1,2:0,0:0,1:0)

 KSZO Ostrowiec(1A) – GKPW 59 Gorzów(1C)

6:15

(1:4,1:6,2:3,2:2)

 WTS Polonia Bytom(2B) Alfa Gorzów(2C)

4:7

(2:1,1:0,0:3,1:3)

 GKPW 59 Gorzów(1C) Legia Warszawa(2A)

13:5

(5:0,4:1,1:1,3:3)

 KSZO Ostrowiec(1A) – UKS Neptun Łódź(1B)

7:16

(0:5,1:2,3:6,3:3)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 2015/16:

 

 1. UKS Neptun Łódź 15:0 47-27
 2. Alfa Gorzów 12:3 51-21
 3. GKPW 59 Gorzów 9:6 54-32
 4. WTS Polonia Bytom 6:9 53-43  
 5. KSZO Ostrowiec 3:12 34-88  
 6. Legia Warszawa 0:15 31-59  

 7-11. Arkonia Szczecin

         AZS AWF Poznań

         ŁSTW Łódź

         Pałac Młodzieży Warszawa

         Waterpolo Poznań

     

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:
 

 Waterpolo Poznań

EL FIN RAZEM

 KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

Pałac Młodzieży Warszawa

EL FIN RAZEM

Legia Warszawa

EL FIN RAZEM
 Fabiś Grzegorz 19   19  Ozga 81 13 94  Chałko 32   32  Wójcik 58 13 71
 Trojanek 9   9  Krakowiak 23 3 26  Kaczmarek 23   23  Piecuch 18 9 27
 Januszewski 4   4  Sadłowski 25 - 25  Lipiński 17   17  Kitłowski 10 3 13
 Pacanowski 2   2  Nadbrzuchowski 13 3 16  Resiak 11   11  Gruchała 11 1 11
 Patrzykąt 2   2  Idzikowski 4 8 12  Lenarczyk 3   3  Bartczak 7 2 9
 Sieńczuk Wiktoria 2   2  Mikla 8 4 12  Kaleta 2   2  Rutkowski 5 1 6
 Cegłowski 1   1  Piliński 10 1 11  Kałuża 2   2  Socha 3 - 3
 Fabiś Witold -   -  Kot 9 - 9  Milaniuk 2   2  Bątkiewicz 2 - 2
 Garczarek -   -  Pałasz 5 - 5  Ślesicki 2   2  Bartkowski - - -
 Gorzelniak -   -  Cichoń 1 - 1  Stępiński 1   1  Bączkowski - - -
 Koszla -   -  Malicki 1 - 1  Styslavski 1   1  Szulc - - -
 Kuhen -   -  Walesic 1 - 1  Zieliński 1   1  Zbrzeski - - -
 Płokarz -   -  Nochelski - - -  Formella -   -        
 Gabryelewicz - bramkarz  Kot - bramkarz  Tekieli -   -        
 Sieńczuk Maksymilian - bramkarz  Kwiatkowski - bramkarz  

1

1

 Michalak - bramkarz   Nowak - bramkarz

1

-

1

 Trener: M.Yazerski

 Trenerzy: R.Serwin i M.Stawecki

 Trenerzy: I.Stępiński i J.Słowikowski  Trenerzy: P.Biadoń i K.Ślusarczyk

 

 ŁSTW Łódź 

EL FIN RAZEM

UKS Neptun Łódź 

EL FIN RAZEM

WTS Polonia Bytom 

EL FIN RAZEM
 Wulkiewicz 10   10  Rudny 13 12 25  Siebler 20 19 39
 Zemło 8   8  Bartosik 8 12 20  Bomba 16 11 27
 Wojtyniak 7   7  Stachowiak 12 4 16  Broncel 6 10 16
 Brzeski 4   4  Wójcicki Cezary 8 5 13  Guzy 11 5 16
 Janicki 3   3  Wójcicki Jakub 7 3 10  Wyszogrodzki 5 1 6
 Rapacki 2   2  Wójcicki Juliusz 8 1 9  Babula 3 - 3
 Garbolewski 1   1  Gabryszewski 6 2 8  Wotzka 1 2 3
 Amroz -   -  Telbuch Piotr 1 4 5  Gilner - 2 2
 Hutnik -   -  Telbuch Krzysztof - 3 3  Pakos - 1 1
 Stasiak -   -  Sztylka 2 - 2  Zborowski - 1 1
 Wójcicki -   -  Cholewiński - 1 1  Chwesiuk - - -
 Biniaszczyk - bramkarz  Górniak - - -  Trychta - - -
 Esmond - bramkarz  Augustyniak - bramkarz  Wojciów - - -
 Wiśniewski - bramkarz  Zawrzykraj - bramkarz  Fekner - bramkarz
 Żurawski - bramkarz    Wiśniowski - bramkarz      1        1

 Trener: K.Garbolewski

 Trener: W.Berendiuga  Trenerzy: M.Broncel i A.Jabłoński

 

  Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

AZS AWF Poznań

EL FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM
 Brończyk 47 15 62  Prabucki Piotr 28   28  Wielgus Jakub 11   11  Podolski Jacek 30 25 55
 Ostrouch 14 8 22  Prabucki Marcin 5   5  Wielgus Kacper 4   4  Rusewicz 26 10 36
 Gapski 15 6 21  Blank 3   3  Migryt 2   2  Buczkowski 20 10 30
 Mataczyna 14 7 21  Majdański 3   3  Piasecka 1   1  Masłowski 14 3 17
 Borek 6 4 10  Sawicki 2   2  Grajzer -   -  Henicz 14 - 14
 Sołtysiak 4 4 8  Borkowski 1   1  Kaszkiewicz -   -  Zieleński 12 2 14
 Łakomiec 5 2 7  Haładuda 1   1  Kurant -   -  Mądry 6 4 10
 Gabryniewski 3 1 4  Banaszek 1   1  Wardeńska -   -  Piórkowski 5 - 5
 Cegielski 1 3 4  Czuja -   -  Wardeński -   -  Ostromecki 3 - 3
 Konieczny 2 - 2  Gadomski -   -  Wieloch -   -  Łuczyński 2 - 2
 Łaszyn 2 - 2  Janowski -   -          Andrysiów 1 - 1
 Gryczko 1 - 1  Muniak -   -          Podolski Franciszek 1 - 1
 Bełdzikowski - 1 1  Sadowska -   -          Liebert - - -
         Truszkowski -   -          Stryjakiewicz - - -
         Wiśniewski -   -          Szulewa      
   Kwasigroch - bramkarz    
 Benda - bramkarz  Sadowska - bramkarz    Mądry - bramkarz
 Wiśniewski - bramkarz  Wojciechowski - bramkarz  Jankowiak - bramkarz 1 - 1  Wojtaszek - bramkarz

 Trener:  J.Osiński

 Trener: W.Siewruk

 Trenerzy: A.Kałmuczak i M.Migryt

 Trener: P.Diakonów

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA