MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 5 / 16

EKSTRAKLASA

I Liga    Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych     M.M.Młodzików     Puchar Polski 2015

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 24-25.10.2015:

     

 KS Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom

17:7

(2:3,5:1,5:0,5:3)

Najlepsi zawodnicy:

 E.Dziaduk (WP)

R.Andrzejewski (WTS)

14:6

(2:1,3:0,4:2,5:3)

Najlepsi zawodnicy:

 R.Bocheński (WP)

R.Paczyna (WTS)

K.Garbolewski i Ł.Król

Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

4:10

(1:3,2:2,1:3,0:3)

Najlepsi zawodnicy:

M.Klajić (LEG)

D.Aleksyeyev (ARK)

8:10

(3:1,0:5,2:2,3:2)

Najlepsi zawodnicy:

A.Maciejewski (LEG)

M.Diakionów (ARK)

J.Gottschalk i M.Michalak

GKPW 59 Gorzów – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

2:25

(1:6,0:7,1:7,0:5)

Najlepsi zawodnicy:

J.Podolski (GKPW)

P.Michalski (ŁSTW)

2:30

(1:5,0:7,1:10,0:8)

Najlepsi zawodnicy:

B.Masłowski (GKPW)

W.Gidaszewski (ŁSTW)

Ł.Czapliński i R.Koryzna

II termin: 6-8.11.2015:

     

Arkonia Szczecin – GKPW 59 Gorzów

22:0

(5:0,5:0,6:0,6:0)

Najlepsi zawodnicy:

T.Brokmeier (ARK)

K.Czapczyński (GKPW)

14:3

(5:0,4:0,1:2,4:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Szymański (ARK)

Michał Kulis (GKPW)

Ł.Czapliński i W.Włoch

WTS Polonia Bytom – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

 

12:14

(3:4,3:2,3:4,3:4)

Najlepsi zawodnicy:

A.Lashch (WTS)

J.Szabłowski (ŁSTW)

 

19:9

(5:2,5:2,5:1,4:4)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

Marcin Bar (ŁSTW)

 R.Koryzna i P.Wojtaszek

Legia Warszawa –  KS Waterpolo Poznań

 

10:8

(2:3,2:2,4:1,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

B.Troczyński (LEG)

M.Yazerski (WP)

 

10:16

(4:1,2:7,2:3,2:5)

Najlepsi zawodnicy:

A.Oleksów (LEG)

P.Domagała (WP)

K.Garbolewski i M.Michalak

III termin: 21-22.11.2015:

     

 KS Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów

27:5

(5:2,9:1,7:1,6:1)

Najlepsi zawodnicy:

J.Goździak (WP)

B.Masłowski (GKPW)

22:6

(6:2,4:2,6:1,6:1)

Najlepsi zawodnicy:

M.Małek (WP)

Marcin Kulis (GKPW)

K.Garbolewski i W.Włoch

Arkonia Szczecin – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

10:7

(3:2,2:1,3:3,2:1)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (ARK)

P.Michalski (ŁSTW)

5:9

(1:3,1:4,0:1,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

R.Sekuła (ARK)

P.Michalski (ŁSTW)

Ł.Czapliński i R.Koryzna

WTS Polonia Bytom – Legia Warszawa

 

10:9

(2:4,0:3,2:0,6:2)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

A.Oleksów (LEG)

 

7:15

(0:5,1:4,2:4,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

J.Nasterski (LEG)

M.Michalak i S.Żabski

IV termin: 5-6.12.2015:

     

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – Legia Warszawa

25:11

(7:5,7:1,7:2,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

K.Baco (ŁSTW)

A.Maciejewski (LEG)

12:11

(3:3,4:0,2:2,3:6)

Najlepsi zawodnicy:

K.Baco (ŁSTW)

B.Troczyński (LEG)

J.Gottschalk i R.Koryzna

GKPW 59 Gorzów – WTS Polonia Bytom

3:24

(2:4,0:4,1:9,0:7)

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Kulis (GKPW)

A.Lashch (WTS)

1:25

(0:4,0:6,1:8,0:7)

Najlepsi zawodnicy:

B.Masłowski (GKPW)

R.Andrzejewski (WTS)

Ł.Król i W.Włoch

13-14.02.2016:

Arkonia Szczecin –  KS Waterpolo Poznań

8:4

(1:1,4:0,1:2,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (ARK)

B.Kowalewski (WP)

4:5

(1:2,0:0,2:1,1:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (ARK)

T.Różycki (WP)

M.Michalak i S.Żabski

V termin: 5-6.03.2016:

 

 KS Waterpolo Poznań – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

9:9

(0:2,3:4,4:2,2:1)

rz.k. 6:7

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (WP)

J.Szabłowski (ŁSTW)

 

14:5

(3:0,3:2,3:1,5:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Goździak (WP)

K.Baco (ŁSTW)

Ł.Czapliński i Ł.Król

WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

7:17

(1:5,1:5,2:2,3:5)

Najlepsi zawodnicy:

R.Andrzejewski (WTS)

M.Diakonów (ARK)

6:13

(3:4,0:5,1:1,2:3)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

P.Ławniczak (ARK)

R.Koryzna i S.Żabski

VI termin: 19-20.03.2016:

Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

9:8

(3:3,0:2,3:2,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Ławniczak (ARK)

A.Maciejewski (LEG)

10:4

(1:2,2:1,5:1,2:0)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (ARK)

T.Sypuła (LEG)

R.Koryzna i W.Włoch

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – GKPW 59 Gorzów

31:5

(9:1,10:1,5:2,7:1)

27:2

(10:1,6:0,7:1,4:0)

 K.Garbolewski i P.Wojtaszek

WTS Polonia Bytom –  KS Waterpolo Poznań

4:12

(2:1,0:3,0:2,2:6)

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

P.Wielogórski (WP)

8:11

(4:3,1:2,0:4,3:2)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

B.Kowalewski (WP)

Ł.Czapliński i M.Michalak

VII termin: 2-3.04.2016:

GKPW 59 Gorzów – Arkonia Szczecin

1:19

(1:7,0:1,0:5,0:6)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Kulis (GKPW)

R.Sekuła (ARK)

2:25

(1:8,0:4,0:8,1:5)

Najlepsi zawodnicy:

Michał Kulis (GKPW)

P.Ławniczak (ARK)

K.Garbolewski i W.Włoch

 KS Waterpolo Poznań – Legia Warszawa

 

7:5

(3:1,1:0,2:2,1:2)

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (WP)

A.Maciejewski (Legia)

 

 

11:6

(2:1,4:3,3:1,2:1)

Najlepsi zawodnicy:

T.Różycki (WP)

C.Widomski (Legia)

 

J.Gottschalk i M.Michalak

 

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – WTS Polonia Bytom

 

22:7

(6:3,4:2,8:1,4:1)

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

G.Moś (WTS)

17:11

(4:3,7:3,4:2,2:3)

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

D.Jung (WTS)

Ł.Czapliński i S.Żabski

VIII termin: 16-17.04.2016:

Legia Warszawa – WTS Polonia Bytom

21:12

(7:3,5:3,3:3,6:3)

Najlepsi zawodnicy:

A.Oleksów (Legia)

G.Moś (WTS)

12:12

(3:4,3:4,3:2,3:2)

rz.k. 2:4

Najlepsi zawodnicy:

A.Maciejewski (Legia)

A.Moś (WTS)

K.Garbolewski i M.Michalak

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – Arkonia Szczecin

8:9

(1:0,2:4,2:1,3:4)

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

M.Diakonów (ARK)

11:11

(1:2,3:2,3:3,4:4)

rz.k. 1:3

Najlepsi zawodnicy:

K.Baco (ŁSTW)

M.Diakonów (ARK)

Ł.Czapliński i S.Żabski

GKPW 59 Gorzów – KS Waterpolo Poznań

1:24

(1:4,0:3,0:8,0:9)

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Kulis (GKPW)

M.Mruk (WP)

3:25

(1:6,0:6,1:8,1:5)

Najlepsi zawodnicy:

Mateusz Kulis (GKPW)

O.Szymonik (WP)

R.Koryzna i Ł.Król

IX termin: 7-8.05.2016:

KS Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

 

 

5:6

(0:2,3:2,1:1,1:1)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (WP)

R.Sekuła (ARK)

 

 

13:4

(4:2,4:1,1:1,4:0)

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (WP)

M.Diakonów (ARK)

K.Garbolewski i M.Michalak

Legia Warszawa – Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW

12:19

(1:5,3:6,3:4,5:4)

Najlepsi zawodnicy:

T.Sypuła (Legia)

P.Michalski (ŁSTW)

8:16

(1:7,3:4,2:3,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

T.Sypuła (Legia)

P.Michalski (ŁSTW)

Ł.Czapliński i S.Żabski

 WTS Polonia Bytom – GKPW 59 Gorzów

 

22:7

(3:1,5:1,8:1,6:4)

Najlepsi zawodnicy:

K.Paczyna (WTS)

J.Słowik (GKPW)

 

23:4

(6:1,7:0,6:1,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

Michał Kulis (GKPW)

Ł.Król i S.Sitek

X termin: 21-22.05.2016:

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – KS Waterpolo Poznań

7:6

(1:0,3:2,1:2,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

P.Handze (WP)

5:10

(1:4,2:1,1:1,1:4)

Najlepsi zawodnicy:

P.Piątek (ŁSTW)

B.Kowalewski (WP)

R.Koryzna i S.Żabski

Arkonia Szczecin – WTS Polonia Bytom

14:5

(5:2,2:1,2:1,5:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Ławniczak (ARK)

A.Lashch (WTS)

12:8

(5:1,3:2,2:3,2:2)

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (ARK)

R.Paczyna (WTS)

Ł.Czapliński i M.Michalak

Legia Warszawa – GKPW 59 Gorzów

GKPW 59 Gorzów – Legia Warszawa

10:0 vo

0:10 vo

10:0 vo

0:10 vo

 

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2015/16:

 

 1. Arkonia Szczecin 20

50:10

232-118

 2. KS Waterpolo Poznań

20

46:14

260-119

 3. Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW 20

42:18

308-176

 4. Legia Warszawa

20

22:38

194-194

 5. WTS Polonia Bytom 20

20:40

235-244

 6. GKPW 59 Gorzów 20

(-4):60

47-325

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 GKPW 59 Gorzów

 Ocmer U.Ł. ŁSTW

 Sekuła

38

 Kulis Michał

23

 Michalski 95
 Ławniczak 37

 Słowik

5

 Bar Michał 52

 Łukaszewicz

35

 Kulis Marcin 4  Baco 49

 Radziński

25

 Masłowski

4

 Gidaszewski

22

 Szymański Piotr

25

 Podolski 4

 Bar Marcin

21

 Aleksyeyev

21

 Czapczyński 2  Piątek Marcin 18
 Walkowiak 16

 Rusewicz

2

 Piątek Piotr

14

 Dobosh

15

 Łuczyński 1

 Wulkiewicz

14

 Gorczyca

8

 Maksymowicz

1

 Perez 11

 Brokmeier

7

 Czapnik

-

 Opas

7
 Gaczyński 5  Henicz -  Szczot

3

 Filocha

4

 Juruć

-

 Bruszewski

2

 Krych

4

 Szpakowski

-

 Kozieł

-

 Banaszek 1  Zieleński -

 Zieliński

-

 Diakonów - bramkarz 

 1

 Kulis Mateusz - bramkarz

1

 Szabłowski - bramkarz

 Maciejczyk - bramkarz

   

 Żak - bramkarz

 Trenerzy:

 K.Kupis i R.Sekuła

 Trener: P.Diakonów

 Trenerzy:

 E.Kujawa i D.Otrembski

 

 Legia Warszawa

  KS Waterpolo Poznań

 WTS Polonia Bytom

 Troczyński

36

 Różycki 52  Lashch 60
 Maciejewski 31

 Kowalewski

42

 Moś Grzegorz 46

 Piecuch

18

 Szymonik 38  Andrzejewski 33

 Sypuła

17

 Goździak 33  Paczyna Radosław 18

 Oleksów Jan

16

 Wielogórski

19

 Moś Adrian 15

 Łuc

11

 Bocheński 19

 Paczyna Krzysztof

11

 Ślusarczyk

7

 Mruk 13

 Sielski 

11

 Kozera

5

 Drula

10

 Broncel

8

 Iwoła

4

 Dziaduk

9

 Radwański 8
 Cirković 3  Kalinowski

9

 Ciuraj 5
 Durjasz 3  Iwanowicz 5

 Struzik

5

 Tracz

2

 Cichy

4

 Cebo 4
 Nasterski 1  Wróbel

3

 Kawka 4
 Idzi -  Małek 2  Roszak 2

 Klajić

-

 Ostrowski 1  Mroczek 1
     Przyborowski 1  Bomba -
   

 Krawczyk

-

 Chudy -
     Słoński -  Siebler -
         Szołtysik -
         Jung - bramkarz

 Kotaś - bramkarz

 Handze (Domagała) - bramkarz

 Malinowski - bramkarz  

 Oleksów Adam - bramkarz

 Yazerski - bramkarz

 Wiśniowski - bramkarz

 Trenerzy:

 D.Oleksów, R.Oleksów

 i  M.Klajić

 Trenerzy:

 J.Maciąg i T.Różycki

 Trenerzy:

 K.Paczyna i M.Broncel

NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA