MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 5 / 16

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2015

 

RUNDA ELIMINACYJNA - PO 4 MECZE "KAŻDY Z KAŻDYM":

 

 GRUPA I: Lubusko-Zachodniopomorska

 

 GRUPA II: Łódzko-Œlšska

 GRUPA III: Mazowiecko-Œwiętokrzyska

28.11.2015

Sędziowie: E.Filocha, M.Krych, P.Szymański

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

4:6

(1:2,1:2,2:1,0:1)

3:10

(1:3,1:3,1:2,0:2)

 30.01.2016

 Sędziowie: R.Andrzejewski i G.Moœ

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

9:11

(0:0,0:5,4:2,5:4)

20:13

(6:5,6:3,3:1,5:4)

 5-6.03.2016 - Ostrowiec

 Sędziowie: J.Gottschalk i S.Sitek.

 KSZO Ostrowiec – Pałac Młodzieży Warszawa

2:18

(0:5,0:3,0:3,2:7)

13:14

(2:2,3:3,3:4,5:5)

27.02.2016

Sędziowie: A.Brokmeier, R.Sekuła, P.Szymański

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

 

3:7

(1:1,0:1,1:5,1:0)

15:5

(1:3,4:0,8:1,2:1)

 6-7.02.2016

 Sędziowie: R.Liszewski i P.Wojtaszek

 UKS Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

17:8

(5:1,8:2,3:4,1:1)

17:4

(4:1,3:1,5:1,5:1)

 KSZO Ostrowiec – Legia Warszawa

23:9

(8:2,5:1,4:4,6:2)

18:7

(4:1,5:3,3:1,6:2)

19.02.2016 - Sędziowie: Ł.Czapliński i J.Henkiel

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

11:4

(3:0,2:2,2:2,4:0)

 2-3.04.2016

 Sędziowie: Ł.Czapliński i S.Żabski

 ŁSTW ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

1:32

(0:9,0:7,0:8,1:8)

1:31

(0:8,1:5,0:9,0:9)

 20.03.2016 - Warszawa

 Sędziowie: Ł.Banaszewski, R.Liszewski, P.Wojtaszek.

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

13:8

(2:6,2:1,5:0,4:1)

17:11

(3:6,6:2,4:1,4:2)

6.04.2016 - Sędziowie: Ł.Czapliński i J.Henkiel

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

9:10

(4:1,0:3,1:2,4:4)

 16-17.04.2016

 Sędziowie: Ł.Czapliński i S.Żabski

 ŁSTW ŁódŸ - UKS Neptun ŁódŸ

3:16

(1:8,1:6,1:2,0:0)

4:10

(0:4,1:1,1:4,2:1)

 16-17.04.2016

 Sędziowie: K.Garbolewski i M.Michalak

 Legia Warszawa - Pałac Młodzieży Warszawa

3:17

(0:3,1:6,1:5,1:3)

3:26

(0:6,2:7,1:10,0:3)

22.04.2016 - Sędziowie: J.Henkiel i M.Kulis

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

7:9

(2:4,1:2,1:0,3:3)

 7.05.2016

 Sędziowie: K.Adamski i S.Sitek

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

8:5

(0:0,3:3,3:1,2:1)

6:5

(1:1,1:0,2:1,2:3)

 6.05.2016

 Sędziowie: M.Iwoła i A.Oleksów

 Pałac Młodzieży Warszawa - Legia Warszawa

22:4

(4:0,7:1,7:2,4:1)

21:5

(5:3,7:1,6:1,3:0)

23.04.2016 - Sędziowie: J.Henkiel i M.Kulis

GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

8:9

(0:1,3:1,4:5,1:2)

6:8

(1:0,0:3,3:1,2:4)

 8.05.2016

 Sędziowie: Ł.Król i S.Sitek

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

27:2

(5:1,7:0,8:0,7:1)

33:4

(11:1,8:0,5:1,9:2)

 8.05.2016

 Sędziowie: M.Bar i M.Iwoła

 Legia Warszawa - KSZO Ostrowiec

5:11

(0:3,0:1,1:4,4:3)

8:19

(2:7,1:2,2:5,3:5)

27.04.2016 - Sędziowie: J.Henkiel i M.Kulis

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

7:10

(2:0,1:1,2:4,2:5)

 

7.05.2016 - Sędzia: M.Kulis

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

13:2

(3:0,2:1,3:1,5:0)

11:4

(6:0,2:1,2:1,1:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA I

 GRUPA II

 

 GRUPA III

 

 

 1.Alfa Gorzów

21:3

79-41

 1.WTS Polonia Bytom

21:3

166-42

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

24:0 158-49
 2.Arkonia Szczecin

9:15

48-66

 2.UKS Neptun ŁódŸ

15:9

94-62

 2.KSZO Ostrowiec

12:12 105-91
 3.GKPW 59 Gorzów

6:18

54-74

 3.ŁSTW ŁódŸ

0:24

27-183

 3.UKPW Legia Warszawa

0:24 44-157

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

  

GRUPA A: Pałac Młodzieży Warszawa

Sędziowie: M.Iwoła i A.Oleksów.

ZWYCIĘZCY grup Rundy Eliminacyjnej:

 

 13-14.05.

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:
 Alfa Gorzów (1 m Gr.I) - Pałac Młodzieży Warszawa (1 m Gr.III)

4:12

(0:6,0:1,1:3,3:2)

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

6:0 26-13
 Alfa Gorzów (1 m Gr.I) - WTS Polonia Bytom (1 m Gr.II)

6:16

(1:4,1:0,3:6,1:6)

 2.WTS Polonia Bytom

3:3 25-20
 WTS Polonia Bytom (1 m Gr.II) - Pałac Młodzieży Warszawa (1 m Gr.III)

9:14

(4:3,0:4,2:3,3:4)

 3.Alfa Gorzów

0:6 10-28

 

GRUPA B: 20-22.05.2016 - Ostrowiec Œw.

Sędziowie: K.Adamski, M.Iwoła, A.Oleksów, S.Sitek.

 Arkonia Szczecin (2 m Gr.I) - GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.I)

5:6

(1:2,3:0,1:3,0:1)

 KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 UKS Neptun ŁódŸ (2 m Gr.II) - ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.II)

20:1

(8:0,3:1,4:0,5:0)

 1.UKS Neptun ŁódŸ

15:0

65-18

 KSZO Ostrowiec (2 m Gr.III) - UKPW Legia Warszawa (3 m Gr.III)

21:5

(6:0,4:1,5:3,6:1)

 2.KSZO Ostrowiec

12:3

82-30

 UKS Neptun ŁódŸ (2 m Gr.II) - GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.I)

14:8

(4:1,2:2,3:4,5:1)

 3.GKPW 59 Gorzów

9:6

52-45

 Arkonia Szczecin (2 m Gr.I) - UKPW Legia Warszawa (3 m Gr.III)

8:5

(1:0,3:0,2:2,2:3)

 4.Arkonia Szczecin

6:9

26-45

 KSZO Ostrowiec (2 m Gr.III) - ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.II)

25:4

(6:1,6:1,9:1,4:1)

 5.UKPW Legia Warszawa

3:12

35-60

 Arkonia Szczecin (2 m Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.II)

10:4

(2:1,1:0,5:0,2:3)

 6.ŁSTW ŁódŸ

0:15

20-82

 GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.I) - UKPW Legia Warszawa (3 m Gr.III)

16:7

(5:3,5:2,2:1,4:1)

 UKS Neptun ŁódŸ (2 m Gr.II) - KSZO Ostrowiec (2 m Gr.III)

10:4

(2:1,1:0,5:0,2:3)

 GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.II)

13:4

(5:1,2:3,3:0,3:0)

 UKS Neptun ŁódŸ (2 m Gr.II) - UKPW Legia Warszawa (3 m Gr.III)

8:4

(2:1,1:0,5:0,2:3)

 Arkonia Szczecin (2 m Gr.I) - KSZO Ostrowiec (2 m Gr.III)

2:17

(1:5,1:3,0:6,0:3)

 ŁSTW ŁódŸ (3 m Gr.II) - UKPW Legia Warszawa (3 m Gr.III)

7:14

(0:2,4:3,2:3,1:6)

 Arkonia Szczecin (2 m Gr.I) - UKS Neptun ŁódŸ (2 m Gr.II)

1:13

(0:5,0:2,1:1,0:5)

 KSZO Ostrowiec (2 m Gr.III) - GKPW 59 Gorzów (3 m Gr.I)

15:9

(4:2,4:2,2:3,5:2)

 

Do turnieju finałowego awansowały:

 - wszystkie zespoły Grupy A Rundy Kwalifikacyjnej:

          -  trzy najlepsze zespoły Grupy B Rundy Kwalifikacyjnej:

                UKS Neptun ŁódŸ, KSZO Ostrowiec, GKPW 59 Gorzów.


TURNIEJ FINAŁOWY -  9/10.07.2016 - Gorzów Wlkp.

Sędziowie: K.Adamski, Ł.Czapliński, J.Henkiel, R.Koryzna, Ł.Król, P.Szymański.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 ĆF I:  Alfa Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

4:10

(1:2,0:0,3:4,0:4)

K.Adamski i R.Koryzna
 CF II: KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

14:4

(6:1,2:3,3:0,3:0)

Ł.Król i P.Szymański

 

PÓŁFINAŁY:

 o miejsce 5 (pierwszy mecz): Alfa Gorzów (prz.ĆF I) - GKPW 59 Gorzów (prz.ĆF II)

10:7

(3:0,1:2,3:2,3:3)

K.Adamski i P.Szymański
 PF I: Pałac Młodzieży Warszawa (zw.Gr.A R.Kw.) - UKS Neptun ŁódŸ (zw.CF I)

12:4

(2:0,4:1,0:1,6:2)

R.Koryzna i J.Henkiel

 PF II: WTS Polonia Bytom (2 zespół Gr.A R.Kw.) - KSZO Ostrowiec (zw.CF II)

16:11

(3:0,5:3,1:3,7:5)

Ł.Czapliński i Ł.Król

 

FINAŁY:

 o miejsce 5 (drugi mecz):  Alfa Gorzów (prz.ĆF I) - GKPW 59 Gorzów (prz.ĆF) II

5:10

(1:0,1:4,1:4,2:2)

J.Henkiel i  P.Szymański
 o miejsce 3: UKS Neptun ŁódŸ (prz.PF I) - KSZO Ostrowiec (prz.PF II)

7:3

(2:1,1:0,3:1,1:1)

K.Adamski i Ł.Król

 o miejsce 1: Pałac Młodzieży Warszawa (zw.PF I) - WTS Polonia Bytom (zw.PF II)

7:4

(1:1,2:1,1:1,3:1)

Ł.Czapliński i R.Koryzna

Najlepszy zawodnik turnieju: Emil Kalata (Pałac Młodzieży Warszawa)

 Najlepszy bramkarz turnieju: Jakub Krawczyk (KSZO Ostrowiec)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2015/16:

 

 1. Pałac Młodzieży Warszawa

 2. WTS Polonia Bytom

 3. UKS Neptun ŁódŸ

 4. KSZO Ostrowiec  
 5. GKPW 59 Gorzów  
 6. Alfa Gorzów  
 7. Arkonia Szczecin  
 8. UKPW Legia Warszawa  
 9. ŁSTW ŁódŸ  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów EL RK FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL RK FIN RAZEM

 GKPW 59 Gorzów

EL RK FIN RAZEM
 Brończyk 20 3 4 27  Gaczyński 9 6   15  Czapczyński 13 9 4 26
 Madejek 19 1 4 25  Dziarmaga 6 7   13  Podolski 8 15 6 29
 Kojro 9 3 5 17  Hamera 12 -   12  Rusewicz 14 4 7 25
 Baranowski 13 - 1 14  Daszkiewicz 6 4   10  Masłowski 10 9 - 19
 Czułada 8 1 2 11  Prabucki Piotr 7 -   7  Czapnik 4 6 2 12
 Ostrouch 5 1 1 7  Malisz - 6   6  Zieleński 4 2 - 6
 Borek 3 - 1 4  Prabucki Marcin 4 2   6  Henicz - 3 - 3
 Gapski 1 - - 1  Dworak 2 1   3  Buczkowski - - 2 2
 Łakomiec - 1 - 1  Sawicki 2 -   2  Mšdry - 2 - 2
 Wojciechowicz 1 - - 1  Leœniewski - -   -  Szpakowski - 2 - 2
 Sołtysiak - - 1 1  Marczak - -   -  Andrusiów - - - -
 Gabryniewski - - - -  Podkówka - -   -  Lisek - - - -
 Mataczyna - - - -  Leœniewski - bramkarz      Łuczyński - - - -
 Żamożniewicz - - - -  Prajs - bramkarz      Piórkowski - - - -
 Cedro - bramkarz

 Marczak - bramkarz

 Stonawski - - - -

 Wiœniewski - bramkarz

 Wojciechowski - bramkarz

 Wojtaszek - bramkarz
 Trenerzy: J.Osiński i B.Naudzius

 Trener: W.Siewruk

 Trener: P.Diakonów

     

                          

 KSZO Ostrowiec

EL RK FIN RAZEM

 Pałac Warszawa

EL RK FIN RAZEM

 Legia Warszawa

EL RK FIN RAZEM
 Ozga 21 29 9 59  Kalata 37 8 6 51  Wójcik 20 24   44
 Pałasz 26 15 7 48  Rudziński 37 8 2 47  Kitłowski Piotr 14 3   17
 Kochański 16 4 2 22  Nerlewski 21 5 4 30  Piecuch 3 4   7
 Jarocha 6 11 1 18  Szymankiewicz 15 1 - 16  Bartczak 3 2   5
 Nawodziński 9 7 1 17  Nasterski 14 - 1 15  Wyględowski 2 -   2
 Szlšszkiewicz 7 7 2 16  Motyczyński 6 - 2 8  Bštkiewicz 1 -   1
 Krakowiak 3 3 2 8  Jaworowski 2 2 2 6  Gruchała 1 -   1
 Waza 6 - 2 8  Sadowski 3 1 1 5  Kitłowski Michał - 1   1
 Michta 1 5 - 6  Wojciechowski 3 - - 3  Rutkowski - 1   1
 Pietrzyk 1 4 - 6  Resiak - 1 1 2  Bšczkowski - -   -
 Sadłowski 4 - - 4  Lipiński 2 - - 2  Socha - -   -
 Żak 3 - 1 4  Żbikowski 2 - - 2          
 Lipicki 2 1 1 1  Burski 1 - - 1          
 Bartkowski - - - -  Kaczmarek 1 - - 1          
 Nadbrzuchowski - - - -  Dębowski - - - -          
 Grys - bramkarz  Chałko - bramkarz  
 Krawczyk - bramkarz  Michalak - bramkarz  Nowak - bramkarz
 Trener: R.Serwin  Trenerzy: I.Stępiński i J.Słowikowski  Trener: P.Biadoń

 ŁSTW ŁódŸ

EL

RK

FIN

RAZEM

 

Neptun ŁódŸ

EL

RK

FIN

RAZEM

 

 WTS Polonia Bytom

EL

RK

FIN

RAZEM

 Wojtyniak 9 6   15  Sznajder 16 15 6 37  Cebo 56 10 4 70
 Zemło 3 7   10  Batke 16 14 2 32  Paczyna 23 2 3 28
 Wulkiewicz 7 2   9

 Skrzypiński 12 6 1 19

 Kawka 21 3 2 26
 Brzeski 1 3   4  Kielan 10 5 3 18  Bomba 13 5 1 19
 Janicki 3 -   3  Cegielski 10 - 5 15  Chudy 12 - 2 14
 Woœko 2 -   2  Stachowiak 6 6 1 13  Siebler 6 - 4 10
 Chmiel 1 -   1  Bartosik 3 7 1 11  Szołtysik 8 1 1 10
 Mielczarek 1 -   1  Gabryszewski 5 2 1 8  Struzik 7 1 2 10
 Stasiak - 1   1  Wójcicki Cezary 3 5 - 8  Mroczek 6 1 - 7
 Hutnik - 1   1  Wójcicki Juliusz - 5 1 6  Kobyłecki 4 - - 4
 Rapacki - -   -  Sztylka 2 3 - 5  Nowak 4 - - 4
 Rozwens - -   -  Rudny 3 - - 3  Krawczyński - 2 1 3
 Wójcicki - -   -  Wójcicki Jakub 2 1 - 3  Gnutek - - - -
           Augustyniak 1 - - 1  Guzy - - - -
     Bielat - bramkarz
 Wiœniewski - bramkarz  Harasimiuk - bramkarz  Wiœniowski - bramkarz
 Żak - bramkarz  Kępka - bramkarz  Wotzka - bramkarz

 Trenerzy: P.Antoniak i K.Garbolewski

 Trener: W.Berendiuga

 Trenerzy: K.Paczyna i M.Broncel

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA