MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 6                      

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    Puchar Polski 2015

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

                                                                                      

 GRUPA A: 12-13.03. - Ostrowiec

 Delegat KTPW: R.Sudczak

 Sędziowie: M.Bar, J.Henkiel, M.Iwoła, R.Koryzna.

GRUPA B: 23-24.01. - Gliwice

 Delegat KTPW: J.Liniewiecki

 Sędziowie: R.Andrzejewski, G.Moœ, S.Sitek.

 
 Alfa Gorzów - Legia Warszawa

14:12

(1:4,5:4,6:1,2:3)

 WTS Polonia Bytom - Neptun ŁódŸ

13:3

(5:2,3:0,2:0,3:1)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW  ŁódŸ

23:9

(5:1,6:3,5:2,7:3)

 Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

7:10,

(1:1,1:4,2:2,3:3)

 Alfa Gorzów - ŁSTW  ŁódŸ

12:13

(4:0,4:3,3:6,1:4)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

14:5

(5:1,4:1,3:2,2:1)

 KSZO Ostrowiec - Legia Warszawa

13:15

(3:5,5:3,3:3,2:4)

 ŁSTW  ŁódŸ - Legia Warszawa

12:16

(3:1,1:5,3:7,5:3)

 KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

11:11

(3:3,2:4,3:2,3:2)

rz.karne 4:5

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1.Legia Warszawa 6:3 43-39  1.WTS Polonia Bytom 6:0 27-8
 2.Alfa Gorzów 5:4 37-36  2.Pałac Młodzieży Warszawa 3:3 15-21
 3.KSZO Ostrowiec 4:5 47-35  3.Neptun ŁódŸ 0:6 10-23
 4.ŁSTW  ŁódŸ 3:6 34-51  

TURNIEJ FINAŁOWY: 8-10.04.2016 - Gliwice

o miejsca 1-6:

 

Delegat KTPW: M.Michalak

 Sędziowie: M.Bar, K.Garbolewski, J.Gottschalk, M.Iwoła, S.Sitek, W.Włoch.

   

 Pałac Młodzieży Warszawa(2B) - Neptun ŁódŸ(3B)

11:6

(4:2,4:2,2:0,1:2)

 Legia Warszawa(1A) - Alfa Gorzów(2A)

5:5

(1:1,2:1,2:3,0:0)

rz.karne 3:2

 WTS Polonia Bytom(1B) - KSZO Ostrowiec(3A) 

17:6

(6:1,1:1,6:2,4:2)

 Alfa Gorzów(2A) - Neptun ŁódŸ(3B)

6:7

(1:1,4:2,1:3,0:1)

 Legia Warszawa(1A) - KSZO Ostrowiec(3A)

11:5

(1:1,3:2,1:0,6:2)

 WTS Polonia Bytom(1B) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B) 

10:7

(1:3,2:1,2:3,5:0)

 Legia Warszawa(1A) - Neptun ŁódŸ(3B)

11:11

(1:3,3:3,3:2,4:3)

rz.karne 3:1

 Pałac Młodzieży Warszawa(2B) - KSZO Ostrowiec(3A)

14:7

(2:1,4:0,5:2,3:4)

 WTS Polonia Bytom(1B) - Alfa Gorzów(2A)

22:7

(3:1,4:1,10:2,5:3)

 Legia Warszawa(1A) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B)

6:12

(2:2,1:3,1:2,2:5)

 Alfa Gorzów(2A) - KSZO Ostrowiec(3A)

4:6

(1:3,0:1,1:2,2:0)

 WTS Polonia Bytom(1B) - Neptun ŁódŸ(3B)

15:10

(3:4,5:3,2:1,5:2)

 Alfa Gorzów(2A) - Pałac Młodzieży Warszawa(2B)

8:8

(1:1,3:3,2:2,2:2)

rz.karne 2:3

 KSZO Ostrowiec(3A) - Neptun ŁódŸ(3B)

9:9

(2:2,3:1,2:3,2:3)

rz.karne 3:4

 Legia Warszawa(1A) - WTS Polonia Bytom(1B)

8:17

(1:4,1:2,2:6,4:5)

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016

   

1. WTS Polonia Bytom 15:0 81-38
2. Pałac Młodzieży Warszawa 11:4 52-37
3. Legia Warszawa 7:8 41-50
4. Neptun ŁódŸ 6:10 43-52  
5. KSZO Ostrowiec 4:11 33-55  
6. Alfa Gorzów 2:13 30-48  
         
 7. ŁSTW  ŁódŸ

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów KW FIN RAZEM  KSZO Ostrowiec KW FIN RAZEM  ŁSTW  ŁódŸ KW FIN RAZEM   Legia Warszawa

KW

FIN RAZEM
 Dziaduk 13 3 16  Tracz 12 11 23  Gidaszewski 14   14  Durjasz 21 15 36
 Mruk 5 10 15  Ozga 11 10 21  Wulkiewicz 6   6  Nasterski Jakub 9 5 14
 Słomowski 8 2 10  Sadłowski 10 - 10  Szczot 5   5  Idzi 7 2 9
 Baranowski 3 7 10  Pałasz  3 4 7  Opas 3   3  Chełchowski 5 2 7
 Madejek 3 4 7  Szlšszkiewicz 4 3 7  Cichoń 3   3  Filocha - 6 6
 Brończyk 3 2 5  Kochański 3 3 6  Wojtyniak 2   2  Przybysz 2 4 6
 Kojro - 2 2  Nawodziński 3 1 4  Janicki 1   1  Bajko 1 2 3
 Paplicki 2 - 2  Krakowiak 1 - 1  Brzeski -   -  Hamera - 2 2
 Borek - - -  Wołek - 1 1  Woœko -   -  Kitłowski - 2 2
 Czułada - - -  Jarocha - - -  Zemło -   -  Piecuch - - -
 Wojciechowicz - - -  Krawczyk - - -          Wójcik - - -
         Waza - - -            Wyględowski - - -
         Żak - - -          Paczkowski - bramkarz - 1 1
       Maciejczyk - - bramkarz
   Borecki - bramkarz    Nowak - bramkarz
 Wiœniewski - bramkarz  Kotaœ - bramkarz  Żak - bramkarz  Prajs - bramkarz

 Trenerzy: J.Osiński i S.Żabski

 Trenerzy: R.Serwin i M.Stawecki  Trener: P.Antoniak  Trenerzy: D.Oleksów i A.Oleksów
           
 Pałac Warszawa KW FIN RAZEM  Neptun ŁódŸ KW FIN RAZEM  WTS Polonia Bytom KW FIN RAZEM
 Maciejewski 4 20 24  Sznajder 5 10 15  Cebo 4 23 27
 Kalata 4 10 14  Gabryszewski 1 8 9  Paczyna 8 15 23
 Brzeski 2 5 7  Grajzer - 7 7  Radwański 6 12 18
 Machniewski - 7 7  Lewiński - 5 5  Struzik 4 10 14
 Nerlewski 2 4 6  Skrzypiński 1 4 5  Moœ Adrian 2 6 8
 Nasterski Karol - 3 3  Bartosik - 3 3  Kawka Jakub - 4 4
 Szymankiewicz 3 - 3  Batke 1 3 4  Kawka Szymon 1 2 3
 Rudziński - 2 2  Cegielski 1 - 1  Szołtysik - 3 3
 Sadowski - 1 1  Kielan - 1 1  Bomba 1 1 2
 Resiak - - -  Rogala - 1 1  Chudy 1 1 2
 Motyczyński - - -  Stachowiak - 1 1  Mroczek - 2 2
 Kaczmarek - - -  Wójcicki Cezary 1 - 1  Kobyłecki - 1 1
 Chałko - bramkarz  Wójcicki Juliusz - - -  Siebler - 1 1
 Lipczyński - bramkarz    Malinowski - bramkarz
 Stutko - bramkarz  Kępka - bramkarz  Wiœniowski - bramkarz
   Trenerzy: J.Słowikowski i I.Stępiński  Trener: W.Berendiuga  Trenerzy: K.Paczyna i M.Broncel
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA