MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCA U-21

2 1 6

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    Puchar Polski 2016

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

   

 GRUPA A: 12-13.11. - Szczecin

Koordynator organizacyjny: Łukasz Król.

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Łukasz Król, Maciej Michalak.

GRUPA B: 10-11.11. - Łódź

Koordynator organizacyjny: Ignacy Stępiński.

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Marcin Bar, Maciej Iwoła, Radosłąw Liszewski, Sebastian Sitek.

 Arkonia Szczecin - GKPW Gorzów

17:2

(5:0,2:2,4:0,6:0)

 Legia Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawa

11:8

(4:0,2:1,3:3,2:4)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

16:1

(6:0,1:1,5:0,4:0)

 UKS Neptun Łódź - ŁSTW Łódź

11:8

(2:3,5:3,3:1,1:1)

 WTS Polonia Bytom - GKPW Gorzów

15:4

(4:0,6:0,3:2,2:2)

 UKS Neptun Łódź - Legia Warszawa

13:21

(2:7,2:3,5:7,4:4)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

8:8

(3:0,2:4,1:3,2:1)

rz.k. 3:4

 ŁSTW Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

15:20

(4:7,5:2,2:8,4:3)

 Alfa Gorzów - GKPW Gorzów

12:3

(1:0,3:2,6:1,2:0)

 UKS Neptun Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

8:15

(1:7,3:4,1:1,3:3)

 Arkonia Szczecin - WTS Polonia Bytom

5:10

(1:2,1:5,2:1,1:2)

 ŁSTW Łódź - Legia Warszawa

17:20

(4:4,3:4,5:4,5:8)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.WTS Polonia Bytom 9:0 41-10  1.Legia Warszawa 9:0 52-38
 2.Alfa Gorzów 5:4 21-27  2.AZS Uniwersytet Warszawa 6:3 43-34
 3.Arkonia Szczecin 4:5 30-20  3.Neptun Łódź 3:6 32-44
 4.GKPW Gorzów 0:9 9-44  4.ŁSTW Łódź 0:9 40-51

 Do turnieju finałowego awansowały DWA pierwsze zespoły z grup Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 10-11.12.2016 - Gliwice

 

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski, Radosław Koryzna, Maciej Michalak, Robert Sekuła.

 

 Legia Warszawa (B1) - AZS Uniwersytet Warszawa (B2)

9:8

(2:2,3:2,3:2,1:2)

 WTS Polonia Bytom (A1) - Alfa Gorzów (A2)

15:4

(6:0,3:0,3:1,3:3)

 Legia Warszawa (B1) - Alfa Gorzów (A2)

11:3

(3:1,3:2,1:0,4:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - AZS Uniwersytet Warszawa (B2)

9:6

(1:2,3:2,1:1,4:1)

 Alfa Gorzów (A2) - AZS Uniwersytet Warszawa (B2)

4:6

(1:2,1:3,1:1,1:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - Legia Warszawa (B1)

10:6

(2:3,1:2,1:1,6:0)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2016

 

 1. WTS Polonia Bytom 9:0 34-16
 2. Legia Warszawa 6:3 26-21  
 3. AZS Uniwersytet Warszawa 3:6 20-22  
 4. Alfa Gorzów 0:9 11-32  
 5 - 8. Arkonia Szczecin      
          GKPW Gorzów      
          Neptun Łódź
          ŁSTW Łódź

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów

EL

FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL

FIN RAZEM

GKPW Gorzów

EL

FIN RAZEM WTS Polonia Bytom

EL

FIN RAZEM
 Mruk 7 3 10  Hamera 6   6  Rusewicz 4   4  Moś Grzegorz 8 10 18
 Słomowski 7 1 8  Banaszek 5   5  Czapczyński 2   2  Cebo 7 7 14
 Brończyk 2 5 7  Gaczyński 5   5  Piórkowski Konrad 1   1  Moś Adrian 6 3 9
 Borek 2 - 2  Bajko Aleksander 3   3  Piórkowski Oskar 1   1  Struzik 5 2 7
 Madejek 2 - 2  Filocha 3   3  Rękawek 1   1  Chudy 4 2 6
 Wojciechowicz - 2 2  Kalinowski 3   3  Czapnik -   -  Paczyna Radosław 4 2 6
 Ostrouch 1 - 1  Bajko Jerzy 2   2  Słowik -   -  Andrzejewski - 4 4
 Czułada - - -  Keczmer 1   1  Szpakowski -   -  Szołtysik  2 2 4
 Łakomiec - - -  Matusiak 1   1  Zieleński -   -  Bomba 1 1 2
 Sołtysiak - - -  Neuman 1   1          Mroczek 2 - 2
 Zamożniewicz - - -  Dziarmaga -   -          Siebler 1 1 2
         Leśniewski -   -          Kawka 1 - 1
   Maciejczyk - bramkarz      
 Wiśniewski - bramkarz

 Prajs - bramkarz  Piórkowski Konrad - bramkarz  Wiśniowski - bramkarz

 Trener: J.Osiński i S.Żabski

 Trener: R.Sekuła

 Trener: P.Diakonów  Trener: K.Paczyna
       

   AZS Uniwersytet W-wa

EL FIN RAZEM  

 Legia Warszawa

EL FIN RAZEM  

ŁSTW Łódź

EL FIN RAZEM   UKS Neptun Łódź EL FIN RAZEM
 Maciejewski 15 4 19  Oleksów Jan 14 6 20  Dubelir 15   15  Bartosik 8   6
 Kalata 11 1 12  Durjasz 13 2 15  Gidaszewski 15   15  Grajzer 6   6
 Nerlewski 6 1 7  Kozera 8 5 13  Opas 5   5  Gabryszewski Maciej 4   4
 Rudziński 4 3 7  Ślusarczyk 6 1 7  Cichoń 2   2  Stachowiak 4   4
 Borkowski 1 3 4  Sypuła - 5 5  Szczot 1   1  Sznajder 4   4
 Machniewski 3 1 4  Bernacki 3 1 4  Wulkiewicz 1   1  Skrzypiński 3   3
 Brzeski - 3 3  Idzi 1 3 4  Zemło 1   1  Batke 2   2
 Motyczyński 2 1 3  Piecuch 3 1 4  Chmiel -   -  Kielan 1   1
 Jaworowski - 2 2  Przybysz 2 1 3  Janicki -   -  Cegielski -   -
 Szymankiewicz - 1 1  Chełchowski 2 - 2          Gabryszewski Błażej -   -
 Wojciechowski 1 - 1  Pękul - 1 1          Wójcicki Cezary -   -
 Kępiński - - -  Nowakowski - - -                
 Resiak - - -  Skarzyński - - -                
   Bernacki - bramkarz  Kotaś - bramkarz    Harasimiuk - bramkarz
 Chałko - bramkarz  Paczkowski - bramkarz    Żak - bramkarz    Kośka - bramkarz

 Trener: J.Słowikowski

 Trenerzy:

 D.Oleksów i A.Oleksów

 Trener: E.Kujawa

 Trenerzy:

 W.Berendiuga i D.Sznajder

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA