MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 1 8/ 1 9                      

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2019

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

AKTUALNA TABELA

 

I termin: 19-21.10.2018.

 

 Turniej A - Gliwice: 19-21.10.2018.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Marcin Bar, Dawid Broncel, Grzegorz Moœ,

Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

Turniej B - Gorzów Wlkp. (GKPW): 20-21.10.2018.

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel, Mateusz Kulis, i Piotr Szymański.

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

7:6

(3:1,0:2,2:2,2:1)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

44:1

(9:0,11:0,15:1,9:0)

 AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży II Warszawa

5:8

(1:1,2:2,1:4,1:1)

  UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

24:4

(4:1,6:0,6:2,8:1)

 AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

1:28

(0:9,0:9,1:4,0:6)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

13:16

(4:3,3:2,3:7,3:4)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

1:20

(0:3,0:8,0:5,1:4)

 UKS Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

12:20

(2:4,3:7,3:4,4:5)

 AZS AWF Poznań - KSZO Ostrowiec

5:21

(0:5,1:9,1:4,3:3)

 UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

20:3

(3:0,6:1,5:1,6:1)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

20:2

(4:0,7:2,6:0,3:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

43:7

(10:1,8:4,11:2,14:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

6:14

(0:5,2:2,0:4,4:3)

Alfa Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo 10:0
 WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

26:7

(5:0,10:4,6:1,5:2)

 Arkonia Szczecin - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

 Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

17:2

(3:0,4:1,6:1,4:0)

GKPW 59 Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo.10:0
  WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

8:11

(0:3,4:3,1:2,1:3)

 UKS Neptun ŁódŸ - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo 10:0

 

II termin: 17-18.11.2018.

 

 Turniej C: ŁódŸ (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Krzysztof Garbolewski, Bartosz Koœka, Michał Ostrowski,

Piotr Sznajder i Wojciech Włoch.

Turniej D: Gliwice - 18.11.2018.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Dawid Broncel, Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

 UKS Neptun ŁódŸ - AZS AWF Poznań

33:3

(9:1,5:0,10:1,9:1)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

30:4

(5:1,4:1,10:1,11:1)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży II Warszawa

15:5

(5:1,6:2,2:0,2:2)

 KSZO Ostrowiec - OCMER ŁSTW ŁódŸ

25:9

(6:1,1:2,8:3,10:3)

 Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

14:5

(1:2,3:2,4:1,6:0)

 KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

38:4

(11:0,7:1,8:1,12:2)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

15:9

(6:4,0:2,4:1,5:2)

 WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW ŁódŸ

37:5

(6:2,7:2,10:0,14:1)

  Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży II Warszawa

48:0

(14:0,8:0,12:0,14:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

7:6

(2:1,2:2,1:3,2:0)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

33:2

(9:1,6:0,14:1,4:0)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

7:19

(1:7,3:3,2:3,1:6)

 UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży II Warszawa

31:0

(9:0,7:0,7:0,8:0)

 

III termin: 12-13.01.2019.

 

 Turniej E: Warszawa

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Michał Machniewski, Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

Turniej F: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Mariusz Stawecki.

Sędziowie:

Marcin Bar, Krzysztof Grobelski,

Grzegorz Moœ i Sebastian Paczkowski.

 Pałac Młodzieży I Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

27:3

(3:0,6:0,11:2,7:1)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun ŁódŸ

16:5

(3:2,2:2,7:1,4:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

8:14

(1:4,1:2,1:3,5:5)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

5:10

(0:4,0:3,3:1,2:2)

 11.05.: Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

16:5

(3:0,3:2,3:2,7:1)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

24:2

(5:0,6:1,7:1,6:0)

 12.05.: Pałac Młodzieży II Warszawa -  Arkonia Szczecin

8:8

(1:1,3:4,2:2,2:1)

rz.k.3:2

 KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

5:5

(1:0,1:3,0:2,3:0)

rz.k.1:3

 Termin do ustalenia: AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

8:10

(2:2,2:3,2:4,2:1)

 Termin do ustalenia: AZS AWF Poznań - OCMER ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

30:5

(6:2,7:1,6:1,11:1)

 

IV termin: 15-17.03.2019.

 

 Turniej G: Gliwice - 16-17.03.2019.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Konrad Adamski, Dawid Broncel, Janusz Gottschalk i Bartosz Koœka.

Turniej H: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie:

Krzysztof Grobelski, Michał Machniewski, Grzegorz Moœ i Sebastian Sitek.

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

20:1

(4:1,5:0,5:0,6:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

13:8

(4:3,6:2,2:2,1:1)

Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

13:3

(2:0,2:0,4:2,5:1)

  OCMER ŁSTW ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

12:8

(2:3,3:0,3:3,4:2)

Pałac Młodzieży II Warszawa - Alfa Gorzów

2:26

(0:8,0:4,0:8,2:6)

UKS Neptun ŁódŸ - OCMER ŁSTW ŁódŸ

23:1

(6:1,4:0,6:0,7:0)

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

11:8

(4:2,2:2,2:2,3:2)

KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

31:1

(9:0,6:0,9:0,7:1)

Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

11:2

(2:0,4:1,3:0,2:1)

OCMER ŁSTW ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

4:24

(1:8,0:7,1:5,2:4)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

5:8

(0:3,1:2,1:1,3:2)

UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

30:5

(7:1,8:2,5:1,10:1)

 WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

vo.10:0

OCMER ŁSTW ŁódŸ - Arkonia Szczecin

6:10

(0:3,2:3,2:1,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

vo.10:0

UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

18:3

(4:0,5:1,3:1,6:1)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - AZS AWF Poznań

vo.10:0

KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

25:2

(6:0,6:1,9:0,4:1)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

vo.10:0

  GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

przeniesiony

na inny termin

 

V termin: 13-14.04.2019.

 

 Turniej I: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Bartosz Koœka i Sebastian Paczkowski.

Turniej J: 13.04. - Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Sędzia: Jakub Henkiel.

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

12:6

(0:2,3:0,3:2,6:2)

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

31:6

(13:0,6:0,5:1,7:5)

Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

6:7

(1:2,0:1,0:3,2:1)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

34:3

(8:0,8:1,8:1,10:1)

Pałac Młodzieży II Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

0:13

(0:3,0:2,0:4,0:4)

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

vo.10:0

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

13:15

(3:3,4:5,1:5,5:2)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

vo.10:0

Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

4:9

(0:1,0:2,2:2,2:4)

Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

1:16

(0:5,0:3,1:3,0:5)

Pałac Młodzieży II Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

 

VI termin: 8-9.06.2019.

UWAGA: Kolejnoœć spotkań - do ostatecznego ustalenia przez organizatora turnieju.

 

 Turniej K: Gliwice

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Turniej L: Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - OCMER ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY ELIMINACYJNEJ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

  1.Alfa Gorzów 15 44:1   349-56
  2.KSZO Ostrowiec 16 43:5   306-88
  3.UKS Neptun ŁódŸ 16 39:9   264-93
  4.WTS Polonia Bytom 16 33:15   246-95
  5.Pałac Młodzieży Warszawa 16 24:24   182-102
  6.GKPW 59 Gorzów 14 15:27   109-268
  7.Pałac Młodzieży II Warszawa 16 11:37   60-238
  8.Arkonia Szczecin 13 10:29   78-258
  9.OCMER ŁSTW ŁódŸ 15  -1:39   54-232
 10.AZS AWF Poznań 13 -6:27   32-224

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-4) - Gliwice: 22-23.06.2019.

z zachowaniem punktacji z Rundy Eliminacyjnej

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 2 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2 – 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 3 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

 Alfa Gorzów 0 0   00-00
 Arkonia Szczecin 0 0   00-00
 AZS AWF Poznań 0 0   00-00
 GKPW 59 Gorzów 0 0   00-00
 KSZO Ostrowiec Œw. 0 0   00-00
 OCMER ŁSTW ŁódŸ 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży Warszawa 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży II Warszawa 0 0   00-00
 UKS Neptun ŁódŸ 0 0   00-00
 WTS Polonia Bytom 0 0   00-00

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM Arkonia Szczecin EL FIN RAZEM AZS AWF Poznań EL FIN RAZEM GKPW 59 Gorzów EL FIN RAZEM KSZO Ostrowiec EL FIN RAZEM
 Rusewicz 68   68  Wiœniewski 26   26  Wielgus Jakub 16   16  Masłowski Bartłomiej 26   26  Ozga 79   79
 Brończyk 52   52  Rakoczy 12   12  Banachowicz 5   5  Czapczyński 23   23  Krakowiak 42   42
 Cegielski 42   42  Borkowski Mikołaj 11   11  Jankowiak 4   4  Henicz 12   12  Kochański 35   35
 Podolski 42   42  Banaszek 3   3  Wielgus Kacper 4   4  Zieleński 12   12  Jarocha 32   32
 Ostrouch 36   36  Łuczak 3   3  Wieloch 2   2  Czapnik 5   5  Szlšszkiewicz 29   29
 Buczkowski  33   33  Pajor 1   1  Mikołajczyk 1   1  Zaborowski 3   3  Nawodziński 27   27
 Lisek 19   19  Seyda 1   1  Nowicka Wiktoria -   -  Duda 2   2  Walesić 23   23
 Mataczyna 9   9  Zaczko 1   1  Piasecka Patrycja -   -  Masłowski Michał 2   2  Kot 16   16
 Lepieszkiewicz 8   8  Gołšb -   -  Szaraniec Natalia -   -  Szpakowski 2   2  Nadbrzuchowski 15   15
 Borek 6   6  Hoffman -   -          Ostromecki 1   1  Nochelski 4   4
 Gabryniewski 6   6  Jardzioch -   -          Żabierek 1   1  Pietrzyk  3   3
 Mšdry 5   5  Słaboszewski -   -          Horodecki -   -        
 Amroz 2   2  Sosiw -   -          Paluch -   -        
 Benda - bramkarz 1   1  Wilas -   -          Piórkowski -   -        
 Wiœniewski - bramkarz  Malinowski - bramkarz         Szulewa - bramkarz        Skaliński - bramkarz      
 Wojtaszek - bramkarz  Borkowski Maciej - bramkarz  Kaszkiewicz - bramkarz  Wola - bramkarz        Krawczyk - bramkarz

 Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Bartosz NAUDZIUS.

 Trener:

Wojciech SIEWRUK.

 Trenerzy:

 Aleksander GRAJZER i Anna KAŁMUCZAK.

 Trenerzy:

Piotr DIAKONÓW i Mateusz KULIS.

 Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 

OCMER ŁSTW ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 Pałac Warszawa

EL FIN RAZEM

 Pałac II Warszawa

EL FIN RAZEM

UKS Neptun ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 WTS Polonia Bytom

EL FIN RAZEM
 Garbolewski 18   18  Wójcik 27   27  Lenarczyk 14   14  Rudny 48   48  Bomba 47   47
 Zdziech 13   13  Resiak 28   28  Lipiński 9   9  Telbuch Krzysztof 36   36  Paczyna Radosław 42   42
 Stasiak 7   7  Zbrzeski 23   23  Małocha 5   5  Bartosik 27   27  Siebler 29   29
 BrzeskI 6   6  Kitłowski Piotr 17   17  Giedroyć 3   3  Cegielski 24   24  Babula 21   21
 Chałaj 4   4  Kitłowski Michał 13   13  Socha 3   3  Sztylka 24   24  Guzy 17   17
 Konopka 3   3  Kaczmarek 12   12  Tekieli 3   3  Telbuch Piotr 24   24  Gilner  13   13
 Biniaszczyk 1   1  Wojciechowski 11   11  Adamczuk 1   1  Wojtyniak 24   24  Cziba 11   11
 Jargiełło 1   1  Nasterski 10   10  Mamot 1   1  Stachowiak 22   22  Szopa 10   10
 Zwierzak 1   1  Żbikowski 10   10  Bštkiewicz -   -  Wójcicki Cezary 16   16  Soika 8   8
         Sadowski 7   7  Czuba -   -  Wójcicki Jakub 4   4  Trychta 8   8
         Wyrzykowski 3   3  Kulecki -   -  Augustyniak 2   2  Skrzyszowski 7   7
         Motyczyński 1   1  Marek -   -  Wójcicki Juliusz 2   2  Kocik 5   5
                 Padykuła -   -  Kostur 1   1  Leœniewski 4   4
                 Zdumiński -   -          Krogul 1   1
 Biniaszczyk - bramkarz              Ganiuszkin - bramkarz      
 Hutnik - bramkarz  Chałko - bramkarz  Pyrek - bramkarz 1   1  Harasimiuk - bramkarz  Wotzka - bramkarz 1   1

 Trenerzy:

Marcin BAR i Edward KUJAWA..

 Trener:

Jakub SŁOWIKOWSKI.

 Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI i Robert GAŁEK.

 Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 Trenerzy:

Marek BRONCEL, Yurij BEHEN

i Krzysztof PACZYNA.

                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA