MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 1 8/ 1 9                      

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2019

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

I termin: 19-21.10.2018.

 

 Turniej A - Gliwice: 19-21.10.2018.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Marcin Bar, Dawid Broncel, Grzegorz Moœ,

Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

Turniej B - Gorzów Wlkp. (GKPW): 20-21.10.2018.

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel, Mateusz Kulis, i Piotr Szymański.

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

7:6

(3:1,0:2,2:2,2:1)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

44:1

(9:0,11:0,15:1,9:0)

 AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży II Warszawa

5:8

(1:1,2:2,1:4,1:1)

  UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

24:4

(4:1,6:0,6:2,8:1)

 AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

1:28

(0:9,0:9,1:4,0:6)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

13:16

(4:3,3:2,3:7,3:4)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

1:20

(0:3,0:8,0:5,1:4)

 UKS Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

12:20

(2:4,3:7,3:4,4:5)

 AZS AWF Poznań - KSZO Ostrowiec

5:21

(0:5,1:9,1:4,3:3)

 UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

20:3

(3:0,6:1,5:1,6:1)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

20:2

(4:0,7:2,6:0,3:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

43:7

(10:1,8:4,11:2,14:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

6:14

(0:5,2:2,0:4,4:3)

Alfa Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo 10:0
 WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

26:7

(5:0,10:4,6:1,5:2)

 Arkonia Szczecin - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

 Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

17:2

(3:0,4:1,6:1,4:0)

GKPW 59 Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo.10:0
  WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

8:11

(0:3,4:3,1:2,1:3)

 UKS Neptun ŁódŸ - OCMER ŁSTW ŁódŸ vo 10:0

 

II termin: 17-18.11.2018.

 

 Turniej C: ŁódŸ (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Krzysztof Garbolewski, Bartosz Koœka, Michał Ostrowski,

Piotr Sznajder i Wojciech Włoch.

Turniej D: Gliwice - 18.11.2018.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Dawid Broncel, Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

 UKS Neptun ŁódŸ - AZS AWF Poznań

33:3

(9:1,5:0,10:1,9:1)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

30:4

(5:1,4:1,10:1,11:1)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży II Warszawa

15:5

(5:1,6:2,2:0,2:2)

 KSZO Ostrowiec - OCMER ŁSTW ŁódŸ

25:9

(6:1,1:2,8:3,10:3)

 Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

14:5

(1:2,3:2,4:1,6:0)

 KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

38:4

(11:0,7:1,8:1,12:2)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

15:9

(6:4,0:2,4:1,5:2)

 WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW ŁódŸ

37:5

(6:2,7:2,10:0,14:1)

  Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży II Warszawa

48:0

(14:0,8:0,12:0,14:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

7:6

(2:1,2:2,1:3,2:0)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

33:2

(9:1,6:0,14:1,4:0)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

7:19

(1:7,3:3,2:3,1:6)

 UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży II Warszawa

31:0

(9:0,7:0,7:0,8:0)

 

III termin: 12-13.01.2019.

 

 Turniej E: Warszawa

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Michał Machniewski, Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

Turniej F: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Mariusz Stawecki.

Sędziowie:

Marcin Bar, Krzysztof Grobelski, Grzegorz Moœ i Sebastian Paczkowski.

 Pałac Młodzieży I Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

27:3

(3:0,6:0,11:2,7:1)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun ŁódŸ

16:5

(3:2,2:2,7:1,4:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

8:14

(1:4,1:2,1:3,5:5)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

5:10

(0:4,0:3,3:1,2:2)

 11.05.: Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

16:5

(3:0,3:2,3:2,7:1)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

24:2

(5:0,6:1,7:1,6:0)

 12.05.: Pałac Młodzieży II Warszawa -  Arkonia Szczecin

8:8

(1:1,3:4,2:2,2:1)

rz.k.3:2

 KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

5:5

(1:0,1:3,0:2,3:0)

rz.k.1:3

 AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

vo.0:10

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

8:10

(2:2,2:3,2:4,2:1)

 AZS AWF Poznań - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.0:10

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

30:5

(6:2,7:1,6:1,11:1)

 

IV termin: 15-17.03.2019.

 

 Turniej G: Gliwice - 16-17.03.2019.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Konrad Adamski, Dawid Broncel, Janusz Gottschalk i Bartosz Koœka.

Turniej H: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie:

Krzysztof Grobelski, Michał Machniewski, Grzegorz Moœ i Sebastian Sitek.

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

20:1

(4:1,5:0,5:0,6:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

13:8

(4:3,6:2,2:2,1:1)

Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

13:3

(2:0,2:0,4:2,5:1)

  OCMER ŁSTW ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

12:8

(2:3,3:0,3:3,4:2)

Pałac Młodzieży II Warszawa - Alfa Gorzów

2:26

(0:8,0:4,0:8,2:6)

UKS Neptun ŁódŸ - OCMER ŁSTW ŁódŸ

23:1

(6:1,4:0,6:0,7:0)

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

11:8

(4:2,2:2,2:2,3:2)

KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

31:1

(9:0,6:0,9:0,7:1)

Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

11:2

(2:0,4:1,3:0,2:1)

OCMER ŁSTW ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

4:24

(1:8,0:7,1:5,2:4)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

5:8

(0:3,1:2,1:1,3:2)

UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

30:5

(7:1,8:2,5:1,10:1)

 WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

vo.10:0

OCMER ŁSTW ŁódŸ - Arkonia Szczecin

6:10

(0:3,2:3,2:1,2:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

vo.10:0

UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

18:3

(4:0,5:1,3:1,6:1)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - AZS AWF Poznań

vo.10:0

KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

25:2

(6:0,6:1,9:0,4:1)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

vo.10:0

  4.06.: Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

12:6

(4:1,2:1,3:2,3:2)

 

V termin: 13-14.04.2019.

 

 Turniej I: Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Bartosz Koœka i Sebastian Paczkowski.

Turniej J: 13.04. - Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Sędzia: Jakub Henkiel.

WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

12:6

(0:2,3:0,3:2,6:2)

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

31:6

(13:0,6:0,5:1,7:5)

Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

6:7

(1:2,0:1,0:3,2:1)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

34:3

(8:0,8:1,8:1,10:1)

Pałac Młodzieży II Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

0:13

(0:3,0:2,0:4,0:4)

 Arkonia Szczecin - AZS AWF Poznań

vo.10:0

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

13:15

(3:3,4:5,1:5,5:2)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

vo.10:0

Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

4:9

(0:1,0:2,2:2,2:4)

Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

1:16

(0:5,0:3,1:3,0:5)

Pałac Młodzieży II Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

 

VI termin: 8-9.06.2019.

UWAGA: Kolejnoœć spotkań - do ostatecznego ustalenia przez organizatora turnieju.

 

 Turniej K: Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

 Marcin Bar, Bartosz Koœka, Grzegorz Moœ i Sebastian Sitek.  

Turniej L: Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Sędziowie:

Łukasz Czapliński, Jakub Henkiel i Mateusz Kulis.

WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

23:2

(7:0,6:0,6:0,4:2)

Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

16:8

(4:2,5:0,4:3,3:3)

Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

19:3

(4:1,3:0,5:1,7:1)

Alfa Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

13:3

(4:0,3:1,4:0,2:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

21:0

(8:0,5:0,3:0,5:0)

Alfa Gorzów - OCMER ŁSTW ŁódŸ

vo.10:0

Pałac Młodzieży II Warszawa - Arkonia Szczecin

3:9

(1:1,0:3,0:1,2:4)

UKS Neptun ŁódŸ - AZS AWF Poznań

vo.10:0

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

35:6

(11:1,6:1,9:2,9:2)

KSZO Ostrowiec - AZS AWF Poznań

vo.10:0

Pałac Młodzieży II Warszawa - GKPW 59 Gorzów

16:3

(1:0,4:1,4:0,7:2)

OCMER ŁSTW ŁódŸ - AZS AWF Poznań

vo.10:0

 

KOŃCOWA TABELA RUNDY ELIMINACYJNEJ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

  1.Alfa Gorzów 18 53:1   388-67
  2.KSZO Ostrowiec 18 46:8   324-104
  3.UKS Neptun ŁódŸ 18 42:12   277-106
  4.WTS Polonia Bytom 18 39:15   304-103
  5.Pałac Młodzieży Warszawa 18 30:24   222-105
  6.Arkonia Szczecin 18 19:35   118-321
  7.GKPW 59 Gorzów 18 15:39   120-340
  8.Pałac Młodzieży II Warszawa 18 14:40   79-250
  9.OCMER ŁSTW ŁódŸ 18  4:42   74-242

 10.AZS AWF Poznań

18

-15:42

 

32-274

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-4) - Gliwice: 22-23.06.2019.

z zachowaniem punktacji z Rundy Eliminacyjnej.

 

Delegat KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Konrad Adamski, Bartosz Koœka, Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

Alfa Gorzów (1) – UKS Neptun ŁódŸ (3)

10:7

(2:2,3:2,2:2,3:1)

KSZO Ostrowiec (2) – WTS Polonia Bytom (4)

15:7

(5:0,4:1,3:2,3:4)

KSZO Ostrowiec (2) – UKS Neptun ŁódŸ (3)

8:7

(2:0,2:2,1:3,3:2)

Alfa Gorzów (1) – WTS Polonia Bytom (4)

18:11

(4:2,5:3,3:4,6:2)

Alfa Gorzów (1) – KSZO Ostrowiec (2)

11:7

(3:1,2:1,4:2,2:3)

UKS Neptun ŁódŸ (3) – WTS Polonia Bytom (4)

7:7

(1:3,3:1,1:1,2:2)

rz.k.2:4

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

  1.Alfa Gorzów 21 62:1   427-92
  2.KSZO Ostrowiec 21 52:11   354-129
  3.UKS Neptun ŁódŸ 21 43:20   298-131  
  4.WTS Polonia Bytom 21 41:22   329-143  
  5.Pałac Młodzieży Warszawa 18 30:24   222-105  
  6.Arkonia Szczecin 18 19:35   118-321
  7.GKPW 59 Gorzów 18 15:39   120-340  
  8.Pałac Młodzieży II Warszawa 18 14:40   79-250  
  9.OCMER ŁSTW ŁódŸ 18  4:42   74-242  
 10.AZS AWF Poznań 18 -15:42   32-274  

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM Arkonia Szczecin EL FIN RAZEM AZS AWF Poznań EL FIN RAZEM GKPW 59 Gorzów EL FIN RAZEM KSZO Ostrowiec EL FIN RAZEM
 Rusewicz 70 8 78  Wiœniewski 35   35  Wielgus Jakub 16   16  Masłowski Bartłomiej 26   26  Ozga 81 8 89
 Brończyk 61 12 73  Borkowski Mikołaj 18   18  Banachowicz 5   5  Czapczyński 23   23  Krakowiak 44 3 47
 Cegielski 50 9 59  Rakoczy 17   17  Jankowiak 4   4  Henicz 14   14  Kochański 37 5 42
 Podolski 48 3 51  Banaszek 6   6  Wielgus Kacper 4   4  Zieleński 12   12  Szlšszkiewicz 30 8 38
 Ostrouch 38 5 43  Łuczak 4   4  Wieloch 2   2  Czapnik 8   8  Jarocha 32 - 32
 Buczkowski  34 - 34  Zaczko 3   3  Mikołajczyk 1   1  Zaborowski 5   5  Nawodziński 27 1 28
 Lisek 19 1 20  Pajor 2   2  Nowicka Wiktoria -   -  Szpakowski 4   4  Walesić 23 2 25
 Lepieszkiewicz 9 - 9  Seyda 2   2  Piasecka Patrycja -   -  Duda 2   2  Nadbrzuchowski 16 1 17
 Mataczyna  9 - 9  Wilas 1   1  Szaraniec Natalia -   -  Masłowski Michał 2   2  Kot 16 - 16
 Borek 6 1 7  Gołšb -   -  Kaszkiewicz - bramkarz  Piórkowski 2   2  Nochelski 4 2 6
 Gabryniewski 6 - 6  Hoffman -   -

Trenerzy:

 Ostromecki 1   1  Pietrzyk  3 - 3
 Mšdry 5 - 5  Jardzioch -   -

Aleksander GRAJZER i Anna KAŁMUCZAK.

 Żabierek 1   1  Skaliński - bramkarz
 Amroz 2 - 2  Słaboszewski -   -  Horodecki -   -  Krawczyk - bramkarz
 Benda - bramkarz 1 - 1  Sosiw -   -  Paluch -   -

Trenerzy:

 Wiœniewski - bramkarz  Malinowski - bramkarz  Szulewa - bramkarz      

 Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 Wojtaszek - bramkarz  Borkowski Maciej - bramkarz    Wola - bramkarz        

 Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Bartosz NAUDZIUS.

 Trener:

Wojciech SIEWRUK.

 

 

 Trenerzy:

 Piotr DIAKONÓW i Mateusz KULIS.

 

 

 

OCMER ŁSTW ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 Pałac Warszawa

EL FIN RAZEM

 Pałac II Warszawa

EL FIN RAZEM

UKS Neptun ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 WTS Polonia Bytom

EL FIN RAZEM
 Garbolewski 18   18  Resiak 33   33  Lenarczyk 17   17  Rudny 49 8 57  Bomba 56 5 61
 Zdziech 13   13  Wójcik 33   33  Lipiński 9   9  Telbuch Krzysztof 37 2 39  Paczyna Radosław 51 10 61
 Stasiak 7   7  Zbrzeski 23   23  Tekieli 7   7  Bartosik 28 1 29  Siebler 38 3 41
 BrzeskI 6   6  Nasterski 18   18  Socha 6   6  Cegielski 24 3 27  Babula 30 4 34
 Chałaj 4   4  Kitłowski Piotr 17   17  Małocha 5   5  Telbuch Piotr 24 2 26  Guzy 22 2 24
 Konopka 3   3  Kaczmarek 15   15  Giedroyć 4   4  Wojtyniak 24 2 26  Cziba 16 1 17
 Biniaszczyk 1   1  Sadowski 14   14  Kulecki 4   4  Sztylka 24 1 25  Szopa 14 - 14
 Jargiełło 1   1  Kitłowski Michał 13   13  Adamczuk 2   2  Stachowiak 22 2 24  Gilner 13 - 13
 Zwierzak 1   1  Żbikowski 13   13  Czuba 2   2  Wójcicki Cezary 16 - 16  Skrzyszewski 11 - 11
 Biniaszczyk - bramkarz  Wojciechowski 12   12  Bštkiewicz 1   1  Wójcicki Jakub 4 - 4  Trychta 9 - 9
 Hutnik - bramkarz  Wyrzykowski 9   9  Mamot 1   1  Augustyniak 2 - 2  Kocik 8 - 8

Trenerzy:

 Motyczyński 1   1  Marek 1   1  Wójcicki Juliusz 2 - 2  Soika 8 - 8

Marcin BAR i Edward KUJAWA.

 Chałko - bramkarz  Padykuła -   -  Kostur 1 - 1  Leœniewski 4 - 4

 

 Trener:

 Zdumiński -   -  Krawczyk - - -  Krogul 1 - 1

Jakub SŁOWIKOWSKI.

 Pyrek - bramkarz 1   1  Harasimiuk - bramkarz  Wotzka - bramkarz 1 - 1

 

Trenerzy:

Trener:

 Ganiuszkin - bramkarz      

Jakub SŁOWIKOWSKI i Robert GAŁEK.

Viktor BERENDYUHA.

Trenerzy:

Marek BRONCEL, Yurij BEHEN

i Krzysztof PACZYNA.

 

 

                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA