MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCA

2 1 5

11-13.12.2015 - Gliwice

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    Puchar Polski 2015

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 11-12.12.2015

                                                                                      

 GRUPA A:

GRUPA B:

 

 Arkonia Szczecin - Legia Warszawa

5:16

(3:7,1:3,1:3,1:3)

 ŁSTW ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

11:10

(4:3,1:1,2:2,3:4)

 WTS Polonia Bytom - Neptun ŁódŸ

16:4

(4:0,2:1,4:2,6:1)

 ŁSTW ŁódŸ - Neptun ŁódŸ

9:7

(2:1,4:3,3:1,0:2)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

17:7

(6:3,3:1,4:2,4:1)

 Pałac Młodzieży - Neptun ŁódŸ

9:16

(4:6,2:2,3:3,0:5)

 ŁSTW ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

6:26

(1:7,1:6,2:7,2:6)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.Legia Warszawa 3:0 16-5  1.WTS Polonia Bytom 9:0 59-17
 2.Arkonia Szczecin  0:3 5-16  2.ŁSTW ŁódŸ 6:3 26-43
 3.Neptun ŁódŸ 3:6 27-34
 4.Pałac Młodzieży Warszawa 0:9 26-44

FINAŁ:12.12.2015

 

 o miejsce 5 (I mecz): Neptun ŁódŸ (B3) - Pałac Młodzieży Warszawa (B4)

9:11

(1:6,4:1,2:2,2:2)

PÓŁFINAŁY: 12.12.2015

 

 PF I:  Legia Warszawa (A1) - ŁSTW ŁódŸ (B2)

24:5

(5:0,5:2,6:2,8:1)

 PF II: WTS Polonia Bytom (B1) - Arkonia Szczecin (A2)

21:7

(4:0,6:1,7:4,4:2)

 FINAŁY: 13.12.2015

 

 o miejsce 5 (II mecz): Neptun ŁódŸ (B3) - Pałac Młodzieży Warszawa (B4)

13:13

(5:4,2:4,2:3,4:2)

 o miejsce 3: ŁSTW ŁódŸ (prz.PF I) – Arkonia Szczecin (prz.PF II)

5:17

(2:5,1:4,1:3,1:5)

 o miejsce 1: Legia Warszawa (zw.PF I) – WTS Polonia Bytom (zw.PF II)

9:16

(2:4,1:4,5:4,1:4)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2015

 

 1. WTS Polonia Bytom
 2. Legia Warszawa
 3. Arkonia Szczecin
 4. ŁSTW ŁódŸ
 5.   Pałac Młodzieży Warszawa
 6. Neptun ŁódŸ

Delegat KTPW: J. Liniewiecki.

Sędziowie: K.Adamski, D.Broncel, Ł.Czapliński, S.Sitek, P.Wojtaszek, W.Włoch.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin    Legia Warszawa  
 Łukaszewicz 14  Oleksów 15
 Kalkowski 7  Iwoła 7
 Gorczyca 5  Tracz 6
 Filocha 2  Sypuła 5
 Brokmeier 1  Œlusarczyk 5
 Banaszek -  Biernacki 4
 Gadomski -  Piecuch 4
 Krych -  Skarżyński 2
     Kotaœ Piotr 1    
     Nasterski -    
     Nowakowski -    
     Pękul -    
     Kotaœ Wojciech - bramkarz
   Paczkowski - bramkarz        

 Maciejczyk - bramkarz

 Widomski - bramkarz

       

 Trenerzy:

 R.Sekuła i K.Łukaszewicz

 Trener: M.Klajić

     
       
 Pałac Młodzieży Warszawa    ŁSTW ŁódŸ      Neptun ŁódŸ    WTS Polonia Bytom
 Maciejewski 21  Wulkiewicz Adrian 10  Gabryszewski Maciej 15

 Lashch

24
 Brzeski 6  Gidaszewski 9  Sznajder 14  Andrzejewski 22
 Kalata 6  Opas 7  Batke 8  Radwański 12
 Nasterski 5  Kozieł 4  Skrzypiński 5  Sielski 12
 Nerlewski 4  Simiński 2  Kielan 4  Moœ Grzegorz 6
 Jaworowski 3  Szczot 2  Bartosik 1  Moœ Adrian 5
 Szymankiewicz 3  Cichoń 1  Graizer 1  Kawka 4
 Machniewski 2  Wulkiewicz Wojciech 1  Rogala 1  Szołtysik 4
 Rudziński -  Cichoń -  Gabryszewski Błażej -  Struzik 3
 Sadowski -  Chmiel -  Lewiński    Paczyna 3
 Œwistak -  Janicki -      Roszak 1
     Wojtyniak -      Chudy -
 Chałko - bramkarz      Kępka - bramkarz    Didienko - bramkarz
 Stutko - bramkarz  Żak - bramkarz    Koœka - bramkarz    Wiœniowski - bramkarz
 Trener: J.Słowikowski  Trener: P.Antoniak

 Trenerzy:

 W.Berendiuga i D.Sznajder

 Trenerzy:

 K.Paczyna i M.Broncel

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA