I IGRZYSKA EUROPEJSKIE 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

12-21.06.2015, Baku - Azerbejdżan

  

ĆWIERĆFINAŁY          PÓŁFINAŁY           FINAŁY

 

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A Włochy   Rosja Francja Ukraina
 GRUPA B Węgry Azerbejdżan   Niemcy Rumunia
 GRUPA C Czarnogóra Chorwacja Grecja Turcja
 GRUPA D Serbia Hiszpania Słowacja   Malta

 

13.06.

   

14.06.

   

15.06.

 
 Hiszpania - Malta 22:4    Francja - Ukraina 12:3    Turcja - Czarnogóra  6:11
 Chorwacja - Turcja 17:6    Rumunia - Niemcy 5:10    Serbia - Malta  18:3
 Słowacja - Serbia 5:14    Grecja - Turcja 11:3    Hiszpania - Słowacja  14:9
 Węgry - Niemcy 9:8  Malta - Słowacja 8:15  Włochy - Ukraina 18:6
 Rosja - Ukraina 20:7  Czarnogóra - Chorwacja 11:11  Węgry - Rumunia 18:3
 Włochy - Francja 12:5  Serbia - Hiszpania 9:10  Rosja - Francja 14:6
 Rumunia - Azerbejdżan 9:6  Węgry - Azerbejdżan 23:3  Azerbejdżan - Niemcy 7:17
 Czarnogóra - Grecja 12:16  Rosja - Włochy 8:9  Grecja - Chorwacja  12:13

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 1.Włochy 9 39-19  1.Węgry 9

 50-14

 1.Chorwacja

7

 41-29

 1.Hiszpania

9

 46-22

 2.Rosja 6 42-22  2.Niemcy 6

 35-21

 2.Grecja

6

 39-28

 2.Serbia

6

 41-18

 3.Francja 3 23-29  3.Rumunia 3

 17-34

 3.Czarnogóra

4

 34-33

 3.Słowacja

3

 29-36

 4.Ukraina

0 16-50

 4.Azerbejdżan 0

 16-46

 4.Turcja

0

 15-39

 4.Malta

0

 15-55

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 16.06.

 mecz nr.25: Azerbejdżan(B4) - Malta(D4) 8:7
 mecz nr.26: Ukraina(A4) - Turcja(C4) 9:11
 mecz nr.27: Rosja(A2) - Czarnogóra(C3) 11:8
 mecz nr.28: Grecja(C2) - Francja(A3) 16:7
 mecz nr.29: Niemcy(B2) - Słowacja(D3) 13:7
 mecz nr.30: 

Serbia(D2) - Rumunia(B3)

8:2

 

ĆWIERĆFINAŁY: 17.06.

   

FINAŁY: 17.06.

 
 ĆF 1: Rosja(zw.27) - Hiszpania(D1) 9:14    o miejsce 15: Malta(prz.25) - Ukraina(prz.26) 8:13
 ĆF 2: Grecja(zw.28) - Węgry(B1)

15:13

po rz.k.

   o miejsce 13: Azerbejdżan(zw.25) - Turcja(zw.26) 6:11
 ĆF 3: Niemcy(zw.29) - Chorwacja(C1)

12:18

 

PÓŁFINAŁY (miejsca 9-12): 17.06.

 
 ĆF 4: Serbia(zw.30) - Włochy(A1) 8:7  

 PF 1: Czarnogóra(prz.27) - Słowacja(prz.29)

9:8

       PF 2: Francja(prz.28) - Rumunia(prz.30) 7:5

 

FINAŁY: 19.06.

 

 o miejsce 11: Słowacja - Rumunia 7:8
 o miejsce 9: Czarnogóra - Francja 15:4

PÓŁFINAŁY: 19.06.

 
 PF 3: Rosja (prz.ĆF 1) - Niemcy (prz.CF 3) 16:9
 PF 4: Węgry (prz.ĆF 2) - Włochy (prz.CF 4) 10:11
 PF 5: Hiszpania (zw.ĆF 1) - Chorwacja (zw.ĆF 3) 9:8
 PF 6: Grecja (zw.ĆF 2) - Serbia (zw.ĆF 4) 7:7

12:13 po rz.k.

FINAŁY: 21.06.

 
 o miejsce 7: Niemcy - Węgry 6:15
 o miejsce 5: Rosja - Włochy 6:11
 o medal brązowy: Chorwacja - Grecja 10:11

 o medal złoty: Hiszpania - Serbia

7:8

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW 2015:

 

Serbia

Hiszpania    Grecja

   4.Chorwacja    5.Włochy    6.Rosja   7.Węgry

   8.Niemcy

   9.Czarnogóra  10.Francja 11.Rumunia
 12.Słowacja  13.Turcja  14.Azerbejdżan 15.Ukraina 16.Malta

 

                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA