MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

RUNDA ELIMINACYJNA

12-15.03.2015

 

 GRUPA A - Nijverdal (Holandia)

 

 GRUPA B - Graz (Austria)

Sędzia Maciej Michalak

 GRUPA C - Szczecin (Polska)

 

 GRUPA D - Malta

 Grecja - Ukraina

20:3

 Turcja - Gruzja

18:9

 CzechyRumunia

 Santos (POR) - Siarou (BLR)

1:28

(0:3,0:9,1:7,0:9)

 

 Niemcy - W.Brytania

19:7

 Holandia - Portugalia 29:3

 Austria - Mołdawia

9:9

 FrancjaPOLSKA

 Colombo (ITA) - Haentschel (GER)

17:3

(3:1,1:0,6:0,7:2)

 Malta - Łotwa 51:0
 Słowenia - Białoruś 10:13

 Słowacja - Bułgaria

  Sędzia Maciej Michalak

27:3

 Rumunia Izrael

Haentschel (GER) - Siarou (BLR)

15:1

(3:1,4:0,5:0,3:0)

 Łotwa - W.Brytania 0:53
 Ukraina - Portugalia

23:2

 Austria - Bułgaria

 Sędzia Maciej Michalak

9:5

 CzechyPOLSKA

 Donev (BUL) - Santos (POR)

4:14

(1:3,1:4,1:3,1:4)

 Malta - Szwajcaria

20:4

 Holandia - Białoruś 23:4

 Gruzja - Mołdawia

11:5

 CzechyIzrael

 Donev (BUL) - Siarou (BLR)

4:11

(2:2,0:2,1:4,1:3)

 Niemcy - Łotwa 67:2
 Grecja - Słowenia 29:3

 Turcja - Słowacja

12:13

 Rumunia Francja

 Colombo (ITA) - Santos (POR)

6:8

(1:2,2:1,0:3,3:2)

 Szwajcaria - W.Brytania 1:12
 Holandia - Słowenia

21:1

 Mołdawia - Bułgaria

13:8

 FrancjaIzrael

 Donev (BUL) - Haentschel (GER)

18:8

(4:2,6:2,5:2,3:2)

 Niemcy - Szwajcaria

28:2

 Portugalia - Grecja 3:28

 Austria - Turcja

 Sędzia Maciej Michalak

2:20

 Rumunia POLSKA

 Colombo (ITA) - Siarou (BLR)

11:5

(2:1,3:0,3:1,3:3)

 Malta - W.Brytania 7:6
 Ukraina - Białoruś 16:4

 Gruzja - Słowacja

7:13

 CzechyFrancja

 Donev (BUL) - Haentschel (GER)

4:26

(0:6,0:4,1:6,3:10)

 Malta - Niemcy 6:22
 Słowenia - Portugalia

9:7

 Słowacja - Mołdawia

Sędzia Maciej Michalak

16:8

 IzraelPOLSKA

 Colombo (ITA) - Santos (POR)

11:12

(1:4,4:2,3:3,3:3)

 Łotwa - Szwajcaria

1:40

 Holandia - Ukraina 10:11

 Austria - Gruzja

4:15

 Delegat LEN: Stefan Bottlik (SVK)

 Sędziowie:

Raffaele Colombo (ITA), Jordan Donev (BUL),

Gernot Haentschel (GER), Luis Santos (POR), Constantin Siarou (BLR).

 
 Grecja - Białoruś 21:4

 Turcja - Bułgaria

24:2

 Słowenia - Ukraina 6:15

 Gruzja - Bułgaria

Sędzia Maciej Michalak

18:6

 Białoruś - Portugalia 15:6

 Turcja - Mołdawia

25:8

 Holandia - Grecja 10:18

 Austria - Słowacja

4:23

 

KOŃCOWE TABELE GRUP:

 

 GRUPA A

 

GRUPA B

 1.Grecja 15  116-23    1.Słowacja 15  92-34
 2.Ukraina 12  68-42    2.Turcja 12  99-36
 3.Holandia 9  93-37    3.Gruzja 9  60-46
 4.Białoruś 6  40-76    4.Mołdawia 4  43-69
 5.Słowenia 3  29-85    5.Austria 4  28-72
 6.Portugalia 0  21-104    6.Bułgaria 0  24-91

 

 GRUPA C

   GRUPA D

 1.Francja 12  69-21  1.Niemcy 12  136-17
 2.Rumunia 9  60-15  2.Malta 9  84-32
 3.POLSKA 6  34-43  3.Wielka Brytania 6  78-27
 4.Izrael  3  31-49  4.Szwajcaria 3  47-61
 5.Czechy 0  13-79  5.Łotwa 0  3-211

 

Do turnieju finałowego (12-21.06.2015 - Baku) awansowały po DWA najlepsze zespoły każdej grupy eliminacyjnej.

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK:

 

 

FRA CZE ROU ISR
 Patryk CEBO 1 3 1 1
 Wiktor GIDASZEWSKI - 2 1 -
 Igor JAMROŻY - - - -
 Emil KALATA - 1 - 1
 Andrzej MACIEJEWSKI - 5 3 5
 Adrian MOŚ - - - -
 Radosław PACZYNA - - - -
 Dominik SIELSKI 2 3 - 5
 Jakub STRUZIK - - - -
 Olgierd SKRZYPIŃSKI - - - -
 Adrian WULKIEWICZ - - - -

 BRAMKARZE:

 Bartosz MALINOWSKI

 Adrian WIKTOROWICZ

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 TRENERZY:  K.Paczyna i M.Broncel

 

NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA