LIGA MISTRZÓW - 2014/15

 

RUNDA WSTĘPNA        "FINAL SIX"

 

EURO CUP 2014/15

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 25-28.09.2014

 

 GRUPA A: Marsylia

 GRUPA B: Herceg Novi (MNE), sędzia: Radosław KORYZNA

 C.N. Posillipo Neapol - Ligamus Tbilisi

12:4

 Waspo Hannover - Montpellier Waterpolo

13:9

 C.N. Marsylia V.K. Radnicki Kragujevac

7:8

 Sintez Kazan - HAVK Mladost Zagrzeb

7:9

 Spartak Wołgograd - OSC Budapeszt

9:9

 Jadran Herceg Novi - CSM DIGI Oradea

 sędzia: Radosław KORYZNA

6:6

 V.K. Radnicki Kragujevac - OSC Budapeszt

4:8

 CSM DIGI Oradea - Montpellier Waterpolo

6:6

 C.N. Marsylia Ligamus Tbilisi

16:4

 Jadran Herceg Novi - Sintez Kazan

6:8

 C.N. Posillipo Neapol - Spartak Wołgograd

8:13

 HAVK Mladost Zagrzeb - Waspo Hannover

 sędzia: Radosław KORYZNA

13:8

 Ligamus Tbilisi - V.K. Radnicki Kragujevac

4:15

 CSM DIGI Oradea - Sintez Kazan

8:11

 C.N. Marsylia - Spartak Wołgograd

10:14

 Jadran Herceg Novi - Waspo Hannover

 sędzia: Radosław KORYZNA

14:6

 OSC Budapeszt - C.N. Posillipo Neapol

10:1

 Montpellier Waterpolo - HAVK Mladost Zagrzeb

8:10

 OSC Budapeszt - Ligamus Tbilisi

22:7

 Waspo Hannover - Sintez Kazan

                       sędzia: Radosław KORYZNA

10:11

 C.N. Marsylia - C.N. Posillipo Neapol

14:13

 CSM DIGI Oradea - HAVK Mladost Zagrzeb

7:12

 Spartak Wołgograd - V.K. Radnicki Kragujevac

12:10

 Montpellier Waterpolo - Jadran Herceg Novi

7:9

 Ligamus Tbilisi - Spartak Wołgograd

9:20

 CSM DIGI Oradea - Waspo Hannover

9:9

 C.N. Posillipo Neapol - V.K. Radnicki Kragujevac

6:10

 Montpellier Waterpolo - Sintez Kazan

10:16

 C.N. Marsylia - OSC Budapeszt

8:12

 Jadran Herceg Novi - HAVK Mladost Zagrzeb

                       sędzia: Radosław KORYZNA

5:13

  

KOŃCOWE TABELE GRUP I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 1.OSC Budapeszt (HUN)

13

61-29

 1.HAVK Mladost Zagrzeb

15

57-35

 2.Spartak Wołgograd (RUS)

13

68-46

 2.Sintez Kazan (RUS)

12

53-42

 3.V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

9

47-37

 3.Jadran Herceg Novi (MNE)

7

40-40

 4.C.N. Marsylia (FRA)

6

55-52

 4.Waspo Hannover (GER)

4

46-56

 5.C.N. Posillipo Neapol (ITA)

3

41-51

 5.CSM DIGI Oradea (ROU)

3

36-44

 6.Ligamus Tbilisi (GEO)

0

28-85

 6.Montpellier Waterpolo (FRA)

1

40-54

 

Pierwszych PIĘĆ zespołów z każdej grupy awansowało do II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ.

Zespoły z miejsc VI grać będą w RUNDZIE KWALIFIKACYJNEJ EURO CUP.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 17-19.10.2014

 

Zespoły już zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:


Primorje EB Rijeka (CRO), ASC Duisburg (GER), Szolnoki VSE (HUN), Pro Recco (ITA), Crvena Zvezda Belgrad (SRB), Yuzme Istambuł (TUR).

 

 GRUPA C: Hannover

 

 GRUPA D: Budapeszt

 

 GRUPA E: Zagrzeb

 

 GRUPA F: Kragujevac

 sędzia: Radosław KORYZNA

 

 Spartak Wołgograd - Pro Recco

8:14

 ASC Duisburg - Sintez Kazan

10:17

 HAVK Mladost Zagrzeb - Jadran Herceg Novi

7:7

 Yuzme Istambuł - Posillipo Neapol

sędzia: Radosław KORYZNA

6:14

 Waspo Hannover - Crvena Zvezda Belgrad

11:10

 CSM DIGI Oradea - OSC Budapeszt

7:12

 Primorje EB Rijeka - C.N. Marsylia

17:8

 Radnicki Kragujevac - Szolnoki VSE

12:10

 Spartak Wołgograd - Crvena Zvezda Belgrad

4:14

 CSM DIGI Oradea - ASC Duisburg

15:11

 HAVK Mladost Zagrzeb - C.N. Marsylia

11:10

 Radnicki Kragujevac - Yuzme Istambuł

18:3

 Waspo Hannover- Pro Recco

5:14

 Sintez Kazan - OSC Budapeszt

12:13

 Primorje EB Rijeka - Jadran Herceg Novi

11:4

 Szolnoki VSE - Posillipo Neapol

sędzia: Radosław KORYZNA

14:4

 Pro Recco - Crvena Zvezda Belgrad

17:6

 OSC Budapeszt - ASC Duisburg

11:8

 Jadran Herceg Novi - C.N. Marsylia

9:6

 Yuzme Istambuł - Szolnoki VSE

11:17

 Waspo Hannover - Spartak Wołgograd

8:13

 CSM DIGI Oradea - Sintez Kazan

14:9

 HAVK Mladost Zagrzeb - Primorje EB Rijeka

6:7

 Radnicki Kragujevac - Posillipo Neapol

 sędzia: Radosław KORYZNA

9:5

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA C:

 

 

 

 

 

 GRUPA D:

 

 

 GRUPA E:

 

 

 GRUPA F:

 

 

 1.Pro Recco (ITA)

9

45-19

 

   1.OSC Budapeszt

9

36-27

 1.Primorje EB Rijeka

9

35-18

 1.V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

9

39-18

 2.Crvena Zvezda Belgrad 3 30-32 3 24-15  2.CSM DIGI Oradea (ROU) 6 36-32  2.HAVK Mladost Zagrzeb 4 24-24  2.Szolnoki VSE (HUN) 6 41-27
 3.Waspo Hannover (GER) 3 24-37 3 19-23  3.Sintez Kazan (RUS) 3 38-37  3.Jadran Herceg Novi (MNE) 4 20-24  3.C.N. Posillipo Neapol 3 33-29
 4.Spartak Wołgograd 3 25-36 3 17-22  4.ASC Duisburg 0 29-43  4.C.N. Marsylia 0 24-37  4.Yuzme Istambuł 0 20-49

 

DWA najlepsze zespoły każdej grupy awansowały do III Rundy Eliminacyjnej.

Zespoły z trzecich miejsc awansowały do RUNDY KWALIFIKACYJNEJ EURO CUP.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 29.10.2014 i 12.11.2014

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A: OSC Budapeszt - Szolnoki VSE

11:11

9:11

 mecze B: Pro Recco (ITA) - HAVK Mladost Zagrzeb

13:9

9:5

 mecze C: Crvena Zvezda Belgrad - Primorje EB Rijeka

11:14

8:15

 mecze D: V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - CSM DIGI Oradea (ROU)

13:8

9:10

 

RUNDA WSTĘPNA: 29.11.2014 - 2.05.2015

 

Zespoły już zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:


Jug Dubrovnik (CRO), C.N. Atletic Barceloneta (ESP), Wasserfreunde Spandau Berlin (GER), Olympiacos Pireus (GRE),

ZF Eger (HUN), AN Brescia (ITA), VK Partizan Raiffeisen Belgrad (SRB), Galatasaray Istambuł (TUR).
 

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 

29.11.2014

 

29.11.2014

 

 AN Brescia - Olympiacos Pireus

9:9

 Szolnoki VSE - Primorje EB Rijeka

13:12

 C.N. Atletic Barceloneta - ZF Eger

7:7

 Wasserfreunde Spandau Berlin - Jug Dubrovnik

8:9

 V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - Pro Recco (ITA)

5:12

 VK Partizan Raiffeisen Belgrad - Galatasaray Istambuł

10:7

17.12.2014

 

17.12.2014

 

 Olympiacos Pireus - V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

13:7

 Wasserfreunde Spandau Berlin - Szolnoki VSE

7:17

 ZF Eger - Pro Recco (ITA)

4:12

 VK Partizan Raiffeisen Belgrad - Jug Dubrovnik

3:5

 C.N. Atletic Barceloneta - AN Brescia

7:7

 Galatasaray Istambuł - Primorje EB Rijeka

4:10

14.01.2015

 

14.01.2015

 

 V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - C.N. Atletic Barceloneta

12:7

 Primorje EB Rijeka - Wasserfreunde Spandau Berlin

11:5

 AN Brescia - ZF Eger

3:7

 Szolnoki VSE - VK Partizan Raiffeisen Belgrad

12:7

 Pro Recco (ITA) - Olympiacos Pireus

17:12

 Jug Dubrovnik - Galatasaray Istambuł

11:5

28.01.2015

 

28.01.2015

 

 ZF Eger - Olympiacos Pireus

10:9

 VK Partizan Raiffeisen Belgrad - Primorje EB Rijeka

7:11

 AN Brescia - V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

9:6

 Jug Dubrovnik - Szolnoki VSE

11:9

 C.N. Atletic Barceloneta - Pro Recco (ITA)

 sędzia: Radosław KORYZNA

7:15

 Galatasaray Istambuł - Wasserfreunde Spandau Berlin

11:8

11.02.2015

 

11.02.2015

 

 Olympiacos Pireus - C.N. Atletic Barceloneta

7:9

 Primorje EB Rijeka - Jug Dubrovnik

10:5

 V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - ZF Eger

12:11

 Szolnoki VSE - Galatasaray Istambuł

15:11

 Pro Recco (ITA) - AN Brescia

8:5

 Wasserfreunde Spandau Berlin - VK Partizan Raiffeisen Belgrad

 sędzia: Radosław KORYZNA

8:6

04.03.2014

 

04.03.2014

 

 ZF Eger - V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

7:6

 VK Partizan Raiffeisen Belgrad - Wasserfreunde Spandau Berlin

8:6

 C.N. Atletic Barceloneta - Olympiacos Pireus

12:8

 Jug Dubrovnik - Primorje EB Rijeka

9:6

 AN Brescia - Pro Recco (ITA)

5:6

 Galatasaray Istambuł - Szolnoki VSE

12:17

25.03.2015

 

25.03.2015

 

 V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - AN Brescia

13:10

 Primorje EB Rijeka - VK Partizan Raiffeisen Belgrad

 sędzia: Radosław KORYZNA

14:8

 Olympiacos Pireus - ZF Eger

8:6

 Wasserfreunde Spandau Berlin - Galatasaray Istambuł

10:9

 Pro Recco (ITA) - C.N. Atletic Barceloneta

17:7

 Szolnoki VSE - Jug Dubrovnik

8:7

08.04.2015

 

08.04.2015

 

 ZF Eger - AN Brescia

10:5

 VK Partizan Raiffeisen Belgrad - Szolnoki VSE

7:13

 C.N. Atletic Barceloneta - V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

9:7

 Wasserfreunde Spandau Berlin - Primorje EB Rijeka

5:15

 Olympiacos Pireus - Pro Recco (ITA)

8:12

 Galatasaray Istambuł - Jug Dubrovnik

12:12

17-18.04.2015

 

18.04.2015

 

 AN Brescia - C.N. Atletic Barceloneta

12:4

 Primorje EB Rijeka - Galatasaray Istambuł

16:11

 V.K. Radnicki Kragujevac (SRB) - Olympiacos Pireus

7:8

 Szolnoki VSE - Wasserfreunde Spandau Berlin

11:7

 Pro Recco (ITA) - ZF Eger

11:9

 Jug Dubrovnik - VK Partizan Raiffeisen Belgrad

13:6

02.05.2015

 

02.05.2015

 

 ZF Eger - C.N. Atletic Barceloneta

11:6

 Jug Dubrovnik - Wasserfreunde Spandau Berlin

12:6

 Olympiacos Pireus - AN Brescia

8:6

 Primorje EB Rijeka - Szolnoki VSE

9:7

 Pro Recco (ITA) - V.K. Radnicki Kragujevac (SRB)

sędzia: Radosław KORYZNA

19:6

 Galatasaray Istambuł - VK Partizan Raiffeisen Belgrad

11:14

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY WSTĘPNEJ:

 

 GRUPA A        GRUPA B    
 1.Pro Recco (ITA) 30 129-68    1.Primorje EB Rijeka 24 114-74
 2.ZF Eger 16 82-79    2.Szolnoki VSE 24 122-90
 3.Olympiacos Pireus 13 90-95    3.Jug Dubrovnik 22 94-73
 4.C.N. Atletic Barceloneta 11 75-103    4.VK Partizan Raiffeisen Belgrad 9 76-100
 5.V.K. Radnicki Kragujevac 9 81-105    5.Wasserfreunde Spandau Berlin 6 70-109
 6.AN Brescia 8 71-78    6.Galatasaray Istambuł 4 93-123

 

Do turnieju "Final Six" awansowały DWA najlepsze zespoły oraz C.N. Atletic Barceloneta (gospodarz turnieju) z Grupy A i TRZY najlepsze zespoły z Grupy B.

 

"FINAL SIX": Barcelona - 28/30.05.2015

 ĆF I:  ZF Eger(A2) - Jug Dubrovnik(B3)

8:10

 ĆF II: C.N. Atletic Barceloneta(A3) - Szolnoki VSE(B2)

6:6

rz.k..4:3

 o miejsce 5: ZF Eger(prz.ĆF I) - Szolnoki VSE(prz.ĆF II) 8:7
 PF I: Jug Dubrovnik(zw.ĆF I) - Primorje EB Rijeka(B1) 9:10

 PF II: C.N. Atletic Barceloneta(zw.ĆF II) - Pro Recco (A1)

 sędzia: Radosław KORYZNA

11:12
 o miejsce 3: Jug Dubrovnik(prz.PF I) - C.N. Atletic Barceloneta(prz.PF II) 12:14
 o miejsce 1: Primorje EB Rijeka(zw.PF I) - Pro Recco(zw.PF II) 7:8

 

Sędzia Neutralny: Radosław KORYZNA

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL SIX":

 

 1. Pro Recco
 2. Primorje EB Rijeka
 3. C.N. Atletic Barceloneta
 4. Jug Dubrovnik
 5. ZF Eger
 6. Szolnoki VSE

 

NA GÓRĘ STRONY                                                            STRONA GŁÓWNA